Hotel Fattoria Degli Usignoli

Taliansko, Toskánsko, Reggello
od81 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

HOTEL Fattoria Degli Usignoli 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Rezidencia má 43 apartmánov, ktoré sú rozložené do niekoľkých budov. K jeho vybaveniu patrí recepcia, lounge bar a reštaurácia. V udržiavanom vonkajšom areáli sú 2 bazény (máj - september) s ležadlami a slnečníkmi (v cene).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmány 1 spálňa: V rustikálne zariadených apartmánoch je sprcha / WC, kúrenie, satelitná TV, telefón, klimatizácia (na vyžiadanie za poplatok), kuchynka s mrazničkou, trezor, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, obývacia izba / spálňa s rozkladacou pohovkou, samostatný spálňa a balkón alebo terasa do záhrady (cca 32 m²). (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 2 + deti do max. 2 alebo dospelí do max. 3)
Apartmány 2 spálne: S rovnakým vybavením ako aplikácia. s 1 spálňou, ďalšou ďalšou spálňou (obsadenie 4 osôb, približne 46 m² a 5 osôb, približne 48 m²). (Obsadenosť: dospelí minimálne 3 až max. 2 + deti do max. 2 alebo dospelí do max. 5)
Dvojlôžková izba: Príjemné a rustikálne zariadené izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou / WC, satelitnú TV, telefón, kúrenie, klimatizáciu (na vyžiadanie za poplatok), trezor, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. Na požiadanie je možné rezervovať si ich aj na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 2 + deti do max. 2 alebo dospelí do max. 3)

Možnosti rezervácie stravovania: Raňajky / polpenzia: Raňajky formou bufetu, večere sa podávajú pri stole. Večer s grilovaním so živou hudbou každý letný štvrtok. Polpenzia rezervovateľná od 17.3.18-31.10.18

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport v cene: futbalové ihrisko.

Šport za poplatok: jazda na koni, požičovňa horských bicyklov za poplatok.

Hotelová služba: práčka za poplatok.
Parkovisko nestrážené zdarma.

Poznámky: voda a elektrina a záverečné upratovanie v cene. Uteráky a posteľná bielizeň sa menia raz týždenne. V hotovosti je potrebné zložiť zálohu vo výške 150 EUR.
**********
Hotel bez dopravy a sprievodca CK. Odporúčame rezervovať si auto z požičovne.

Poznámka 2: Mestá a obce vyberajú poplatok porovnateľný s daňou za ubytovanie, ktorú má hosť platiť počas pobytu v hotovosti. Výška tejto dane sa môže líšiť a závisí od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Die im 15. Jahrhundert von den Mönchen des Ordens der Vallombrosaner errichtete Fattoria degli Usignoli liegt in der Gemeinde Reggello am Hang des Pratomagno-Massivs und bietet einen Blick wie von einem Balkon auf die wunderschöne Landschaft des Valdarno und des Chianti. Dank ihrer hervorragenden Lage ist sie der perfekte Ausgangspunkt für Ausflüge zu den wichtigsten historischen Städten – Florenz, Siena, San Gimignano, Arezzo, Certaldo, Cortona – und in das gesamte Chianti-Gebiet.

Ausstattung: Die Residenz verfügt über 43 Appartements, die sich auf mehrere Gebäude verteilen. Zur Ausstattung gehört eine Rezeption, Lounge Bar und Restaurant. In der gepflegten Außenanlage befinde sich 2 Swimmingpools (Mai-September) mit Liegen und Schirmen (inklusive).

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Appartements 1 Schlafzimmer: Die rustikal eingerichteten Appartements verfügen über Dusche/WC, Heizung, Sat.-TV, Telefon, Klimaanlage (auf Anfrage gegen Gebühr), Kitchenette mit Gefrierschrank, Safe, Wi-Fi kostenfrei, Wohn/Schlafraum mit Sofabett, separates Schlafzimmer und Balkon oder Terrasse zum Garten (ca. 32 m²). (Belegungen: Erwachsene mind. 2 bis max. 2+Kinder bis max. 2 oder Erwachsene bis max. 3)
Appartements 2 Schlafzimmer: Bei gleicher Ausstattung wie die App. mit 1 Schlafzimmer, ein weiteres zusätzliches Schlafzimmer (Belegung 4 Personen, ca. 46 m² und mit 5 Personen, ca. 48 m²). (Belegungen: Erwachsene mind. 3 bis max. 2+Kinder bis max. 2 oder Erwachsene bis max. 5)
Doppelzimmer: Die freundlich und ebenfalls rustikal eingerichteten Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Sat.-TV, Telefon, Heizung, Klimaanlage (auf Anfrage gegen Gebühr), Safe, Wi-Fi kostenfrei und Balkon oder Terrasse zum Garten. Auf Anfrage auch zur Alleinnutzung buchbar. (Belegungen: Erwachsene mind. 2 bis max. 2+Kinder bis max. 2 oder Erwachsene bis max. 3)

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück/Halbpension: Frühstück Buffetform, Abendessen wird am Tisch serviert. Im Sommer jeden Donnerstag Grillabend mit Lifemusik. Halbpension buchbar ab 17.3.18-31.10.18

Landeskategorie: 4 Sterne

Sport inklusive: Fußballplatz.

Sport gegen Gebühr: Reiten, Mountainbike Verleih gegen Gebühr.

Hotelservice: Waschmaschine gegen Gebühr.
Parkplatz unbewacht kostenfrei.

Hinweise: Wasser und Storm und Endreinigung inklusive. Handtücher und Bettwäsche werden 1x in der Woche gewechselt. Es muss eine Kaution von 150 € in bar hinterlegt werden.
**********
Hotel ohne Transfer und Reiseleitung. Wir empfehlen die Buchung eines Mietwagens.

Hinweis 2: Von den Städten und Gemeinden wird eine Abgabe, vergleichbar einer Kurtaxe, erhoben, die vom Gast vor Ort bar für die Dauer des Aufenthaltes zu entrichten ist. Die Höhe dieser Abgabe kann unterschiedlich ausfallen und richtet sich u.a. nach Region, Hotelklasse, Aufenthaltsdauer und Alter des Gastes.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Toskánsko

Toskánsko je región, ktorý sa nachádza v srdci Talianska a disponuje naozaj všetkým, čo na letnej dovolenke v Taliansku potrebujete. Nádherné pláže sú samozrejmosťou, niektoré sú obklopené aj píniovými hájikmi, takže ani slnečníky nebudú potrebné. Ak sa vám morská voda náhodou zunuje, Toskánsko ponúka riešenie – vyberiete si aquaparky, termálne kúpele alebo sa pozriete radšej na zasnežené vrchy hôr v blízkosti mesta Lucca? Máte chuť na umenie, prípadne by ste chceli vidieť najkrajšie talianske mesto? Nech sa páči, Florencia vás očakáva s otvorenou náručou. Považujete sa za gurmána a k vychutnávaniu krásnej architektúry potrebujete aj pohár naozaj dobrého vína? Vitajte v krajine vychýrenej svojím vínom, spomenieme len známe Chianti Classico. Veď už dávni Etruskovia (mimochodom, pamiatky na nich nájdete v krajine aj dnes) nazývali Toskánsko „Enotria“, v preklade „zem vína“. Jedna legenda dokonca tvrdí, že tri staré toskánske mestá – Castellina, Radda a Taille, založili politickú stranu liga del Chianti. Víno je jedným z hlavných potravín toskánskej kuchyne. Okrem neho do „základnej štvorky“ patrí extra panenský olivový olej, chlieb a rôzne druhy mäsa. Takto vzniká množstvo delikates, s ktorými sa stretnete aj na rôznych festivaloch a slávnostiach organizovaných v Toskánsku. Vyberte sa do tohto nádherného kraja a vychutnajte si všetko, čo vám ponúka.

Taliansko má veľmi dobre vybudovanú sieť železníc, ktoré sa tiahne pozdĺž celého pobrežia. Takmer všetky letoviská sú spojené miestnou železnicou, vedúcou tesne popri pobreží. Klientom, ktorí uprednostňujú pohodlie, zabezpečíme leteckú dopravu priamym letom z Viedne do Florencie.

AGROTURISTIKA V TOSKÁNSKU
Prázdniny v Toskánsku bol vždy romantický sen tých, ktorí milujú cestovanie. Stovky nádherných kamenných domčekov, ktoré v minulosti obývali poľnohospodári, boli kompletne zrekonštruované s bazénom a maximálnym komfortom. Dnes sú vyhľadávaným miestom turistov, ktorí prichádzajú z celého sveta objaviť krásu tejto krajiny, ochutnať pravú taliansku kuchyňu a vybrané toskánske vína. V absolútnej relaxácii, ďaleko od turistického ruchu.