Borgo Magliano

Taliansko, Toskánsko
od230 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Borgo Magliano 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Komfortný rezort má 130 izieb a apartmánov, ktoré sú rozmiestnené v niekoľkých malých domčekoch. K vybaveniu patrí recepcia, Wi-Fi vo verejných priestoroch (zdarma) a reštaurácia s terasou. V krásnom a dobre udržiavanom vonkajšom areáli sa nachádzajú 3 sladkovodné bazény (apríl-september) s ležadlami a slnečníkmi v cene.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Komfortne zariadené izby majú vaňu alebo sprchu/WC, TV, klimatizáciu, malú chladničku, trezor a balkón alebo terasu. Tieto izby sa nachádzajú v hoteli. (Obsadenie: dospelí min. 2 až max. 2)
Štúdio: S rovnakým vybavením majú aj kuchynku. Tieto izby sa nachádzajú v rezidencii.
Apartmán: S rovnakým vybavením ako štúdiá, majú samostatnú spálňu. Za príplatok je možné rezervovať aj 2 ďalšie spálne. Tieto apartmány sa nachádzajú v rezidencii.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu. Večera formou 4-chodového menu podľa vlastného výberu.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Šport v cene: stolný tenis, boccia, multifunkčné ihrisko na tenis a minifutbal.

Služby hotela: parkovisko.


Poznámky: Bez transferu a bez sprievodcu. Odporúčame rezervovať si auto na prenájom.

Apartmány:
V cene prenájmu je elektrina, plyn, voda, posteľná bielizeň a uteráky a záverečné upratovanie. Apartmány sa neupratujú denne, priebežné upratovanie je možné na požiadanie a za príplatok. Posteľná bielizeň a uteráky sa menia každých 7 dní.
*
Všetky priestory hotela sú bezbariérovo prístupné.
Na vyžiadanie je k dispozícii 7 bezbariérových izieb.

Poznámka 2: Mestá a obce budú účtovať poplatok porovnateľný s návštevným poplatkom, ktorý je hosť povinný zaplatiť v hotovosti na mieste počas trvania pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí okrem iného od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.]]>
Lage: Das Resort liegt ruhig, im Süden der toskanischen Küste in Hügellage. Das Zentrum ist ca. 1,5 km, Grosseto ca. 29 km entfernt. Die Sandstrände von Albinia sind ca. 15 km und Monte Argentario ca. 25 km entfernt

Ausstattung: Das komfortable Resort verfügt über 130 Zimmer und Appartements, die sich auf mehrere kleine Häuser verteilen. Zur Ausstattung gehört eine Rezeption, Wi-Fi in den öffentlichen Bereichen (kostenfrei) und Restaurant mit Terrasse. In der schönen und gepflegten Außenanlage befindet sich 3 Süßwasser-Swimmingpools (April-September) mit Liegen und Schirmen inklusive.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die komfortabel eingerichteten Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, TV, Klimaanlage, einen kleinen Kühlschrank, Safe und Balkon oder Terrasse. Diese Zimmer befinden sich im Hotel. (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 2)
Studio: Verfügen bei gleicher Ausstattung zusätzlich über eine Kitchenette. Diese Zimmer liegen in der Residenz.
Appartement: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Studios, über einen separaten Schlafraum. Wahlweise gegen Aufpreis auch mit 2 zusätzlichen Schlafräumen buchbar. Diese Appartements liegen in der Residenz.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück/Halbpension: Frühstücksbuffet. Abendessen als 4-Gang-Wahlmenü.

Landeskategorie: 4 Sterne

Sport inklusive: Tischtennis, Boccia, Multifunktionsplatz für Tennis und Minifußball.

Hotelservice: Parkplatz.
Hunde auf Anfrage (25,- € pro Tag zahlbar vor Ort)

Hinweise: Kein Transfer und keine Reiseleitung. Wir empfehlen die Buchung eines Mietwagens.

Appartements:
Im Mietpreis ist Strom, Gas, Wasser, Bettwäsche und Handtücher und die Endreinigung inbegriffen. Die Appartements werden nicht täglich gereinigt, Zwischenreinigung auf Anfrage und bei Aufpreis möglich. Das Wechseln der Bettwäsche und Handtücher erfolgt alle 7 Tage.
*
Alle Hotelbereiche sind barrierefrei erreichbar.
7 behindertengerechte Zimme auf Anfrage vorhanden.

Hinweis 2: Von den Städten und Gemeinden wird eine Abgabe, vergleichbar einer Kurtaxe, erhoben, die vom Gast vor Ort bar für die Dauer des Aufenthaltes zu entrichten ist. Die Höhe dieser Abgabe kann unterschiedlich ausfallen und richtet sich u.a. nach Region, Hotelklasse, Aufenthaltsdauer und Alter des Gastes.]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Toskánsko

Toskánsko je región, ktorý sa nachádza v srdci Talianska a disponuje naozaj všetkým, čo na letnej dovolenke v Taliansku potrebujete. Nádherné pláže sú samozrejmosťou, niektoré sú obklopené aj píniovými hájikmi, takže ani slnečníky nebudú potrebné. Ak sa vám morská voda náhodou zunuje, Toskánsko ponúka riešenie – vyberiete si aquaparky, termálne kúpele alebo sa pozriete radšej na zasnežené vrchy hôr v blízkosti mesta Lucca? Máte chuť na umenie, prípadne by ste chceli vidieť najkrajšie talianske mesto? Nech sa páči, Florencia vás očakáva s otvorenou náručou. Považujete sa za gurmána a k vychutnávaniu krásnej architektúry potrebujete aj pohár naozaj dobrého vína? Vitajte v krajine vychýrenej svojím vínom, spomenieme len známe Chianti Classico. Veď už dávni Etruskovia (mimochodom, pamiatky na nich nájdete v krajine aj dnes) nazývali Toskánsko „Enotria“, v preklade „zem vína“. Jedna legenda dokonca tvrdí, že tri staré toskánske mestá – Castellina, Radda a Taille, založili politickú stranu liga del Chianti. Víno je jedným z hlavných potravín toskánskej kuchyne. Okrem neho do „základnej štvorky“ patrí extra panenský olivový olej, chlieb a rôzne druhy mäsa. Takto vzniká množstvo delikates, s ktorými sa stretnete aj na rôznych festivaloch a slávnostiach organizovaných v Toskánsku. Vyberte sa do tohto nádherného kraja a vychutnajte si všetko, čo vám ponúka.

Taliansko má veľmi dobre vybudovanú sieť železníc, ktoré sa tiahne pozdĺž celého pobrežia. Takmer všetky letoviská sú spojené miestnou železnicou, vedúcou tesne popri pobreží. Klientom, ktorí uprednostňujú pohodlie, zabezpečíme leteckú dopravu priamym letom z Viedne do Florencie.

AGROTURISTIKA V TOSKÁNSKU
Prázdniny v Toskánsku bol vždy romantický sen tých, ktorí milujú cestovanie. Stovky nádherných kamenných domčekov, ktoré v minulosti obývali poľnohospodári, boli kompletne zrekonštruované s bazénom a maximálnym komfortom. Dnes sú vyhľadávaným miestom turistov, ktorí prichádzajú z celého sveta objaviť krásu tejto krajiny, ochutnať pravú taliansku kuchyňu a vybrané toskánske vína. V absolútnej relaxácii, ďaleko od turistického ruchu.