Hotel LA BITTA

Taliansko, Sardínia
od139 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

HOTEL LA BITTA 4+* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Tento malý, pôvabný hotel má 63 izieb, recepcia, Wi-Fi (zdarma vo všetkých izbách a verejných priestoroch), výťah, jedna hlavná reštaurácia, reštaurácia à la carte reštaurácie (za poplatok a rezervácia nutná) a bar. V areáli hotela je záhrada s bazénom a slnečnou terasou. Lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži (od 2. pláž rade) hotela. 2 uteráky na osobu sú zahrnuté v cene; Uteráky za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Classic: Izby sú vybavené sprchou/vaňou, WC, satelitnou TV, klimatizáciou, minibarom, trezorom a výhľadom do záhrady.
Dvojlôžková izba Comfort: Vybavená rovnakými funkciami ako dvojlôžková izba Classic s balkónom alebo terasou.
Double Superior: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Classic, tiež s balkónom a výhľadom na more.
Single: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Classic, ale sú menšie a majú jednu posteľ.

K dostaniu Jedlo: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večere menu so šalátom a dezertom formou bufetu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: dvakrát týždenne Saridian večer alebo slávnostná večera.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov, šlapadiel

Wellness: Wellness centrum "Oasi Relax" za poplatok.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.
Katalóg "slnečné destinácie" Summer 2020 na strane 108.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regióny]]>
Lage: Das Hotel liegt direkt am Strand an der kleinen Bucht von Porto Frailis (Blaue Flagge 2016). Das Zentrum von Abatax erreichen Sie nach ca. 2 km. Der Flughfaen Cagliari liegt ca. 150 km entfernt.

Ausstattung: Das kleine charmante Hotel verfügt über 63 Zimmer, eine Rezeption, Wi-Fi (kostenfrei in allen Zimmern und in den öffentlichen Bereichen), Lift, 1 Hauptrestaurant, ein À-la-carte-Restaurant (gegen Gebühr und Reservierung erforderlich) und eine Bar. In der Außenanlage befindet sich der Garten mit dem Swimmingpool und der Sonnenterrasse. Liegen und Schirme am Pool und am Strand (ab 2. Strandreihe) inklusive. 2 Badetücher pro Person sind im Preis inbegriffen; extra Badetücher gegen Gebühr.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Classic: Die Zimmer verfügen über Dusche/Bad, WC, Sat.-TV, Klimaanlage, Minibar, Safe und Gartenblick.
Doppelzimmer Comfort: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Classic, zusätzlich mit Balkon oder Terrasse.
Doppelzimmer Superior: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Classic, zusätzlich mit Balkon und Meerblick.
Einzelzimmer: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Classic, sind jedoch kleiner und haben ein Einzelbett.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück/Halbpension: Frühstück in Buffetform, Abendessen Menüwahl mit Salat- und Dessertbuffet.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: 2x pro Woche saridischer Abend oder Galadinner.

Sport gegen Gebühr: Fahrradverleih, Tretboote

Wellness: Wellnessbereich "Oasi Relax" gegen Gebühr.

Hinweis 2: Von den Städten und Gemeinden wird eine Abgabe, vergleichbar einer Kurtaxe, erhoben, die vom Gast vor Ort bar für die Dauer des Aufenthaltes zu entrichten ist. Die Höhe dieser Abgabe kann unterschiedlich ausfallen und richtet sich u.a. nach Region, Hotelklasse, Aufenthaltsdauer und Alter des Gastes.
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2020 auf Seite 108.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. ev. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Diese Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz.
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden.
Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.¯]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Sardínia

Ostrov je jedinečný a jeho čaro spočíva okrem iného aj v tom, že ho turisti z európy objavili na mape atraktívnych destinácií pomerne neskoro. Návštevníka očarí takmer nedotknutá príroda, nádherné azúrové more a piesočnaté pláže, na ktoré sú obyvatelia ostrova patrične hrdí.

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.