FUTURA Club Colostrai

Taliansko, Sardínia

FUTURA Club Colostrai 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Poloha: Na juhovýchode ostrova, priamo pri mori s vlastnou hotelovou jemnou bielou plážou. Do centra cca 10 km. Letisko Cagliari cca 66 km.

Vybavenie: Rodinný dovolenkový hotel s lobby, recepcia, Wi-Fi v cene na recepcii, bufetová reštaurácia, à la carte reštaurácia, bar V udržiavaných a rozsiahlych záhradách je bazén so slnečnou terasou (ležadlá, slnečníky, osušky za poplatok). Na pláži 2 ležadlá, 1 slnečník na izbu (od 3. radu) v cene (cca 29.05.-18.09.), plážový bar. Podzemné parkovisko (v závislosti od dostupnosti). Kategória krajiny: 4 hviezdičky, 150 izieb.

Bývanie: Dvojlôžková izba (DZ, DZ3, DZ4, cca 16 m2), prístelka pre 3.-4. osoba, klimatizácia/kúrenie, TV, WLAN (vrátane), trezor, minibar (za poplatok). Sprcha, WC, fén. Max. 4E, aj s priamym výhľadom na more (DZM)

Stravovanie: Plná penzia plus (soft all inclusive): raňajky formou bufetu, obedy/večere studený/teplý bufet s nealkoholickými nápojmi, džúsmi, vodou a domácim vínom, olovrant, vybrané nealkoholické nápoje (9:30 - 11:30: 00:00) z výdajného stojana
1x týždenne tematický večer

Wellness a fitness: fitness miestnosť v cene
Wellness procedúry a masáže za poplatok

Zábava: talianska. Animácia so športom a hrami, živá hudba a večerná zábava (cca 29.05.-18.09.)
Tenis, stolný tenis, basketbal, volejbal, paddle tenis
Bowling, požičovňa bicyklov, vodné športy (tretí poskytovateľ), golf (tretí poskytovateľ, cca 30 km) za poplatok

Poznámka: Zvieratá nie sú povolené
Odporúča sa prenájom auta

Minis & Maxis: Detský bazén, ihrisko, herňa
taliansky Miniklub (3-6 rokov), Young Club (7-11 rokov), Teensclub (12-17 rokov, cca 29.05.-18.09. v pevne stanovenom čase) so zábavou
Detské postieľky (na vyžiadanie) za poplatok


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


]]>

Lage: Im Südosten der Insel, direkt am Meer mit hoteleigenem feinsandigem, weißem Strand. Ins Zentrum ca. 10 km. Zum Flughafen Cagliari ca. 66 km.

Ausstattung: Familienfreundliches Urlaubshotel mit Lobby, Rezeption, WLAN an der Rezeption inklusive, Buffetrestaurant, À-la-carte-Restaurant, Bar. In der gepflegten und weitläufigen Gartenanlage Pool mit Sonnenterrasse (Sonnenliegen, Sonnenschirme, Badetücher gegen Gebühr). Am Strand 2 Sonnenliegen, 1 Sonnenschirm pro Zimmer (ab 3. Reihe) inklusive (ca. 29.05.-18.09.), Strandbar. Tiefgarage (nach Verfügbarkeit). Landeskategorie: 4 Sterne, 150 Zimmer.

Wohnen: Doppelzimmer (DZ, DZ3, DZ4, ca. 16 qm), Zustellbett für die 3.-4. Person, Klimaanlage/Heizung, TV, WLAN (inklusive), Safe, Minibar (gegen Gebühr). Dusche, WC, Föhn. Max. 4E, auch mit direktem Meerblick (DZM)

Essen und Trinken: Vollpension plus (Soft all inclusive): Frühstücksbuffet, mittags/abends kaltes/warmes Buffet mit Softgetränken, Säften, Wasser und Hauswein, Nachmittagssnack, ausgewählte, nichtalkoholische Getränke (09:30-23:00 Uhr) aus dem Dispenser
1x wöchentlich Themenabend

Wellness und Fitness: Fitnessraum inklusive
Wellnessbehandlungen und –massagen gegen Gebühr

Unterhaltung: Ital. Animation mit Sport und Spiel, Livemusik und Abendunterhaltung (ca. 29.05.-18.09.)
Tennis, Tischtennis, Basketball, Volleyball, Paddletennis
Bowling, Fahrradverleih, Wassersport (Fremdanbieter), Golf (Fremdanbieter, in ca. 30 km) gegen Gebühr

Hinweis: Tiere nicht erlaubt
Mietwagen empfehlenswert

Minis & Maxis: Kinderpool, Spielplatz, Spielzimmer
Ital. Miniclub (3-6 Jahre), Young Club (7-11 Jahre), Teensclub (12-17 Jahre, je ca. 29.05.-18.09. zu festgelegten Zeiten) mit Animation
Babybetten (auf Anfrage) gegen Gebühr


Gut zu wissen: Bitte beachten Sie, dass bis auf weiteres in allen Ländern Corona-bedingte, behördlich angeordnete Auflagen den Urlaub beeinflussen können. Hierzu gehören auch Leistungseinschränkungen in den Hoteleinrichtungen wie z.B. in Restaurants, Wellness-,Pool- und Sportbereichen, bei der Kinderbetreuung und bei Transportleistungen. Die behördlichen Auflagen können ggf. kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, angepasst werden. Dies ist als Folge der weltweiten Umstände durch COVID-19 leider nicht zu verhindern. Gemeinsam mit unseren Vertragspartnern tun wir alles dafür, damit Ihr Aufenthalt so angenehm wie möglich verläuft.


]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Sardínia

Ostrov je jedinečný a jeho čaro spočíva okrem iného aj v tom, že ho turisti z európy objavili na mape atraktívnych destinácií pomerne neskoro. Návštevníka očarí takmer nedotknutá príroda, nádherné azúrové more a piesočnaté pláže, na ktoré sú obyvatelia ostrova patrične hrdí.

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.