FUTURA Club Colostrai

Taliansko, Sardínia
od552 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

FUTURA Club Colostrai 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Oddýchnite si v tomto hoteli v stredomorskom štýle, ktorý je vhodný pre rodiny, priamo na piesočnatej pláži Colostrai a užite si dovolenku.

Poloha: Priamo pri mori, hotelová vlastná piesočnatá pláž. Do centra cca 10 km. Letisko Cagliari cca 66 km.

Vybavenie: Rodinný hotel, záhrady, bazén, slnečná terasa (ležadlá, slnečníky, plážové osušky za poplatok). Plážový bar. Recepcia, recepcia, WiFi na recepcii v cene, bufetová reštaurácia, à la carte reštaurácia, (v závislosti od dostupnosti). Národná kategória: 4 hviezdičky, 150 izieb.

Bývanie: Dvojlôžková izba (dvojlôžková izba, dvojlôžková izba, dvojlôžková izba, dvojlôžková izba, cca 16 m2), klimatizácia/kúrenie, prístelka pre 3.-4. osoba, TV, WiFi (v cene), minibar (za poplatok), trezor. Sprcha, WC, fén. Max. 4E, aj s priamym výhľadom na more (DZM)

Jedlo a pitie: Plná penzia plus (AI): raňajky formou bufetu, studený/teplý bufet na obed/večer s nealkoholickými nápojmi, džúsmi, vodou a domácim vínom
olovrant
Vybrané, nealkoholické nápoje od 9:30 do 23:00 (výdajňa)
1x týždenne tematický večer

Wellness a fitness: fitness vrát.
Wellness procedúry/masáže za poplatok.

Zábava: talianska. Animácia so športom a hrami, živá hudba, večerná zábava (cca 29.5.-18.9.)
Tenis, stolný tenis, basketbal, volejbal, paddle tenis, bowling, požičovňa bicyklov, vodné športy a golf (cca 30 km) (externí poskytovatelia za poplatok)

Poznámka: Plážový servis: (2 ležadlá a 1 slnečník na pláži na izbu/pobyt už zahrnuté v cene izby (v závislosti od dostupnosti, od 3. radu, cca 29. mája - 18. septembra)

Minis & Maxis: detský bazén, detské ihrisko, herňa
taliansky Miniklub (3-6 rokov), Young Club (7-11 rokov), Teensclub (12-17 rokov, cca 29.05.-18.09. v pevne stanovenom čase) so zábavou
Detská postieľka (na vyžiadanie) za poplatok

]]>

Entspannen Sie in diesem familienfreundlichen, im mediterranen Stil erbauten Hotel direkt am Sandstrand Colostrai und genießen Sie Ihre Urlaubstage.

Lage: Direkt am Meer, hoteleigenen Sandstrand. Zum Zentrum ca. 10 km. Flughafen Cagliari ca. 66 km.

Ausstattung: Familienfreundliches Hotel, Gartenanlage, Pool, Sonnenterrasse (Liegen, Schirme, Badetücher gegen Geb.). Strandbar. Empfangsbereich, Rezeption, WLAN an der Rezeption inkl., Buffetrestaurant, À-la-carte-Restaurant, Bar.Tiefgarage (nach Verfügbarkeit). Landeskategorie: 4 Sterne, 150 Zimmer.

Wohnen: Doppelzimmer (DZ, DZ3, DZ4, ca. 16 qm), Klimaanlage/Heizung, Zustellbett für die 3.-4. Person, TV, WLAN (inklusive), Minibar (gegen Gebühr), Safe. Dusche, WC, Föhn. Max. 4E, auch mit direktem Meerblick (DZM)

Essen und Trinken: Vollpension plus(AI): Frühstücksbuffet, mittags/abends kaltes/warmes Buffet mit Softgetränken, Säften, Wasser und Hauswein
Nachmittagssnack
ausgewählte, alkohofreie Getränke von 09:30-23:00 Uhr(Dispenser)
1x wöchentlich Themenabend

Wellness und Fitness: Fitnessraum inkl.
Wellnessbehandlungen/–massagen geg. Geb.

Unterhaltung: Ital. Animation mit Sport und Spiel, Livemusik, Abendunterhaltung (ca. 29.05.-18.09.)
Tennis, Tischtennis, Basketball, Volleyball, Paddletennis, Bowling, Fahrradverleih, Wassersport und Golf (ca. 30 km) (Fremdanbieter geg. Geb.)

Hinweis: Strandleistung: (2 Sonnenliegen und 1 Schirm am Strand pro Zimmer/pro Aufenthalt bereits im Zimmerpreis enthalten (nach Verfügbarkeit, ab der 3. Reihe, ca. 29.05.-18.09.)

Minis & Maxis: Kinderpool, Spielplatz, Spielzimmer
Ital. Miniclub (3-6 Jahre), Young Club (7-11 Jahre), Teensclub (12-17 Jahre, je ca. 29.05.-18.09. zu festgelegten Zeiten) mit Animation
Babybetten (auf Anfrage) gegen Gebühr

]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Sardínia

Ostrov je jedinečný a jeho čaro spočíva okrem iného aj v tom, že ho turisti z európy objavili na mape atraktívnych destinácií pomerne neskoro. Návštevníka očarí takmer nedotknutá príroda, nádherné azúrové more a piesočnaté pláže, na ktoré sú obyvatelia ostrova patrične hrdí.

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.