Club Saraceno

Taliansko, Sardínia
od316 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Club Saraceno 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotel má 150 izieb, recepciu s lobby, reštauráciu a bar ako aj bezplatné Wi-Fi v celom hoteli. V krásnej záhrade sú 2 bazény (jeden naplnený morskou vodou, druhý je 25 m bazén) otvorené od 30. apríla do 16. októbra 2023 vrátane ležadiel a slnečníkov. Hostia majú k dispozícii časť pláže Baia di San Gemiliano, len 50 metrov od centrálneho námestia komplexu. Ležadlá a slnečníky sú tiež zadarmo od 3. radu na pláži. Plážové ležadlá a slnečníky 1. a 2. rad na pláži za poplatok. Na pláži je zákazníkom za poplatok k dispozícii malé bistro s à la carte menu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Izby zariadené v stredomorskom štýle majú sprchu alebo vaňu, SAT TV, telefón, chladničku (prázdnu), klimatizáciu, trezor, Wi-Fi (zdarma). Všetky izby sú na prízemí a majú patio. V závislosti od umiestnenia izby je pláž od izby vzdialená do 300 m. Na požiadanie je možné rezervovať aj jednolôžkovú izbu Basic. (Obsadenie: dospelí min. 2 až max. 2)
Dvojlôžková izba Comfort: Dvojlôžkové izby Comfort sú vybavené rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, sú modernejšie (možno objednať aj v trojlôžkovej obsadenosti) (obsadenie: dospelí min. 2 až max. 2 + deti max. 2 alebo dospelí max. do max. 4)
Dvojlôžková izba Comfort s výhľadom do záhrady: Tieto izby s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Comfort majú výhľad do záhrady, ale nemajú terasu ani balkón.
Rodinné izby: Izby zariadené v stredomorskom štýle majú sprchu alebo vaňu, satelitnú TV, klimatizáciu, chladničku (prázdnu), trezor a výhľad do záhrady. Súčasťou izby je aj detská izba so spojovacími dverami.
Dvojlôžková izba Deluxe: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Comfort majú tieto izby balkón alebo terasu a výhľad na more.

Rezervovateľné možnosti stravovania: raňajky/polpenzia/plná penzia: raňajky formou bufetu. Obed formou bufetu ponúka aj grilované ryby a grilované mäso. Večera formou bufetu je obohatená o rôzne sardínske, národné a medzinárodné jedlá. Nápoje zdarma k jedlám (voda, pomarančová sóda, cola a miestne víno)

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Šport v cene: tenis (od 6 rokov, každá úroveň), kanoe (od 12 rokov, každá úroveň), plachtenie a windsurfing (od 12 rokov, vodná zdatnosť musí byť preukázaná vopred - každá úroveň). V ponuke je aj boccia, vodný aerobik, aerobik a stolný tenis a posilňovňa.

Šport za poplatok: Prenájom športových potrieb a účasť na súkromných (veterných) kurzoch surfovania, plachtenia a kanoistiky, osvetlenie tenisových kurtov a účasť na súkromných tenisových kurzoch a kurzoch potápania s možnosťou prevzatia potápačských licencií za poplatok .

Detský program: detský klub s animátormi, ktorí sa starajú o deti od 3 do 12,9 rokov a ponúkajú celý rad aktivít a hier (od 9:30 do 12:30 a od 15:30 do 18:00).
Detský klub má aj bazén pre mladších hostí a každý večer sa konajú detské tanečné podujatia a iné

Hotelové služby: Nestrážené parkovisko (v závislosti od dostupnosti). Garáž pre autá za poplatok, pre motocykle zdarma. Hotel ponúka vlastnú kyvadlovú dopravu z letiska do hotela za poplatok. (Prosím, vyjasnite si svoje požiadavky na kyvadlovú dopravu priamo s hotelom).

Poznámky: Všetky priestory hotela sú bezbariérové.
Na požiadanie je možné rezervovať 4 bezbariérové izby (štandardná dvojlôžková izba).

Poznámka 2: Mestá a obce budú účtovať poplatok porovnateľný s návštevným poplatkom, ktorý je hosť povinný zaplatiť v hotovosti na mieste počas trvania pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí okrem iného od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.
V katalógu „Slnečné destinácie“ leto 2024 na strane 161.]]>
Lage: Direkt am Meer, in der Bucht von San Gemiliano in Arbatax (Tortolì), an der Ostküste Sardiniens, nur 1 km vom Zentrum von Arbatax entfernt, ganz in der Nähe von Capo Bellavista, dem aufgrund seiner roten Felsformationen aus Porphyr auf ganz Sardinien bekanntem Kap.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 150 Zimmer, Rezeption mit Lobby, Restaurant und Bar sowie Wi-Fi kostenfrei im gesamten Hotel. In der schönen Gartenanlage befinden sich die 2 Swimmingpools (einer mit Meerwasser gefüllt, der andere ist ein 25 m Becken) geöffnet vom 30.4.-16.10.2023 mit Liegen und Schirmen inklusive. Den Gästen steht ein Abschnitt des Strands Baia di San Gemiliano zur Verfügung, der nur 50 m vom zentralen Platz der Anlage entfernt ist. Die Liegen und Schirme sind hier ab der 3. Strandreihe ebenfalls kostenfrei. Liegen und Schirme 1. und 2 Strandreihe gegen Gebühr. Den Kunden steht am Strand gegen Gebühr ein kleines Bistro mit einem Menü à la Carte zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die im mediterranen Stil eingerichteten Zimmer verfügen über Dusche oder Bad, Sat.-TV, Telefon, Kühlschrank (leer), Klimaanlage, Safe, Wi-Fi (kostenlos). Die Zimmer liegen alle im Erdgeschoss verfügen über einen Pathio. Je nach Lage der Zimmer ist der Strand bis zu 300m vom Zimmer entfernt. Wahlweise auf Anfrage auch Einzelzimmer Basic buchbar. (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 2)
Doppelzimmer Comfort: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer sind die Doppelzimmer Comfort moderner eingerichtet (auch in der 3er Belegung buchbar) (Belegungen: Erwachsene mind. 2 bis max. 2+Kinder bis max. 2 oder Erwachsene bis max. 4)
Doppelzimmer Comfort Gartenblick: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Comfort verfügen diese Zimmer über Gartenblick, haben jedoch keine Terrasse oder Balkon.
Familienzimmer: Die im mediterranen Stil eingerichteten Zimmer verfügen über Dusche oder Bad, Sat.-TV, Klimaanlage, Kühlschrank (leer), Safe und Gartenblick. Zudem verfügt das Zimmer über ein Kinderzimmer mit Verbindungstür.
Doppelzimmer Deluxe: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Comfort verfügen diese Zimmer jedoch über Balkon oder Terrasse und Meerblick.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück/Halbpension/Vollpension: Frühstücksbuffet. Buffet zum Mittagessen wird auch gegrillter Fisch und gegrilltes Fleisch angeboten. Das Buffet zum Abendessen wird durch eine Vielzahl sardischer, nationaler und internationaler Gerichte bereichert. Getränke zu den Mahlzeiten kostenfrei (Wasser, Orangenlimonade, Cola und lokaler Wein)

Landeskategorie: 4 Sterne

Sport inklusive: Tennis (ab 6 Jahre, jedes Niveau), Kanu (ab 12 Jahren, jedes Niveau), Segeln und Windsurfen (ab 12 Jahre-Wassertauglichkeit muss vorab nachgewiesen werden-jedes Niveau). Ferner umfasst das Angebot auch Boccia, Wassergymnastik, Aerobic und Tischtennis, Fintnessraum.

Sport gegen Gebühr: Das Ausleihen von Sportgeräten sowie die Teilnahme an privaten (Wind-) Surf-, Segel- und Kanukursen, die Beleuchtungsanlage der Tennisplätze und die Teilnahme an Privaten Tenniskursen sowie Tauchkursen mit der Möglichkeit zum Ablegen von Tauchscheinen gegen Gebühr.

Kinderprogramm: Kinderclub mit Animateuren, die Kinder zwischen 3 und 12,9 Jahren betreuen und eine ganze Reihe von Aktivitäten und Spielen anbieten (zwischen 9.30 und 12.30 Uhr und zwischen 15.30 und 18 Uhr).
Der Kinderclub verfügt außerdem über einen Pool für die kleinen Gäste und jeden Abend finden Baby-Dance-Veranstaltungen und andere

Hotelservice: Unbewachter Parkplatz (nach Verfügbarkeit). Garage für Autos gegen Gebühr, für Motorräder frei. Das Hotel bietet einen eigenen Shuttle vom Flughafen zum Hotel gegen Gebühr. (Anfragen für en Shuttle bitte direkt mit dem Hotel klären).

Hinweise: Alle Hotelbereiche sind barrierefrei erreichbar.
4 behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (Doppelzimmer Standard).

Hinweis 2: Von den Städten und Gemeinden wird eine Abgabe, vergleichbar einer Kurtaxe, erhoben, die vom Gast vor Ort bar für die Dauer des Aufenthaltes zu entrichten ist. Die Höhe dieser Abgabe kann unterschiedlich ausfallen und richtet sich u.a. nach Region, Hotelklasse, Aufenthaltsdauer und Alter des Gastes.
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2024 auf Seite 161.]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Sardínia

Ostrov je jedinečný a jeho čaro spočíva okrem iného aj v tom, že ho turisti z európy objavili na mape atraktívnych destinácií pomerne neskoro. Návštevníka očarí takmer nedotknutá príroda, nádherné azúrové more a piesočnaté pláže, na ktoré sú obyvatelia ostrova patrične hrdí.

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.