Park Victoria

Taliansko, Ischia, Forio
od109 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Park Victoria 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotel má 50 izieb rozmiestnených v 2 hlavných budovách a prístavbách. K vybaveniu patrí recepcia, salónik s barom, Wi-Fi na recepcii a reštaurácia. Vo vonkajšom areáli sa nachádza termálny bazén (cca 28 stupňov), slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi (vrátane), ako aj bazén/snack bar.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double Štandardné: Všetky izby sú priateľské a komfortne zariadené a sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, satelitný TV, Wi-Fi zdarma, klimatizácia (od 15.6.-15.9 v určitých časoch.) Pre 3. a 4. osoba poschodovou posteľou v izbách. Voliteľne za príplatok k dispozícii aj s balkónom. dostupný ako Jednolôžkové izby na vyžiadanie. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 2 dospelé osoby alebo až 4 ....)

K dostaniu Jedlo: raňajky/polpenzia: raňajky formou švédskych stolov. Večere výber z menu.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Wellness: termálny krytý bazén (35 stupňov) s hydromasážou.

Poznámky: Malé psy do 5 kg na vyžiadanie za poplatok.
**
Transfer prebieha motorovým člnom. Doba prenosu cca 45 minút.
*
Ak priletíte na neapolské letisko po 20:40, prestup na ostrov Ischia nie je možné uskutočniť v ten istý deň. V takom prípade prenocujete v hoteli v Neapole. Po príchode kontaktujte svojho sprievodcu. Podľa toho sa pobyt na Ischii skracuje o jednu noc. Pri spiatočnom lete z Neapola pred 8:30 (pondelok - sobota) a 10:00 (slnko / štátny sviatok) sa transfer z Ischie do Neapola koná deň vopred (vrátane transferu). Nocľah v hoteli v Neapole.

Poznámka 2:
**
Mestá a obce vyberajú poplatok porovnateľný s daňou za ubytovanie, ktorú je hosť povinný platiť v hotovosti po celú dobu pobytu. Výška tejto dane sa môže líšiť a závisí od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das Hotel liegt ruhig am Ortsausgang von Forio. Restaurants, Bars und Einkaufs-möglichkeiten befinden sich in ca. 700 m Entfernung. Den Strand Cava dell'Isola erreichen sie in ca. 600 m, die Poseidon-Gärten sind nach ca. 20 Minuten Fußweg zu erreichen. Eine Bushaltestelle befindet sich ca. 100 m vom Hotel entfernt.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 50 Zimmer die sich auf 2 Hauptgebäude und Nebenhäusern verteilen. Zur Ausstattung gehören eine Rezeption, Aufenthaltsraum mit Bar, Wi-Fi an der Rezeption und ein Restaurant. In der Außenanlage befindet sich ein Thermalpool (ca. 28 Grad), Sonnenterrasse mit Liegen und Schirmen (inklusive) sowie eine Pool-/Snackbar.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Standard: Die Zimmer sind freundlich und komfortabel eingerichtet und verfügen über Bad oder Dusche/WC, Sat.-TV, Wi-Fi kostenfrei, Klimaanlage (vom 15.6.-15.9. zu bestimmten Zeiten) Für die 3. und 4 Person stehen Etagenbetten in den Zimmern. Wahlweise gegen Aufpreis auch mit Balkon buchbar. Auch als Einzelzimmer auf Anfrage buchbar. (Belegungen: Erwachsene mind. 2 bis max. 2+Kinder bis max. 2 oder Erwachsene bis max. 4)

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück/Halbpension: Frühstück in Buffetform. Abendessen als Menüwahl.

Landeskategorie: 3 Sterne

Wellness: Thermalinnenpool (35 Grad) mit Hydromassage.

Hinweise: Kleine Hunde bis 5 kg auf Anfrage gegen Gebühr.
**
Der Transfer findet mit dem Schnellboot statt. Transferdauer ca. 45 Minuten.
*
Bei Ankunft am Flughafen Neapel nach 20:40 Uhr, kann der Transfer nach Ischia nicht mehr am selben Tag durchgeführt werden. In diesem Fall erfolgt eine Übernachtung in einem Hotel in Neapel. Bitte wenden Sie sich nach Ankunft an Ihre Reiseleitung. Der Aufenthalt auf Ischia verkürzt sich dementsprechend um eine Nacht. Bei einem Rückflug von Neapel vor 8:30 Uhr (Mo-Sa) und 10 Uhr (So/Feiertag) erfolgt der Transfer von Ischia nach Neapel bereits am Vortag (Transfer inkl.). Die Übernachtung erfolgt in einem Hotel in Neapel.

Hinweis 2:
**
Von den Städten und Gemeinden wird eine Abgabe, vergleichbar einer Kurtaxe, erhoben, die vom Gast vor Ort bar für die Dauer des Aufenthaltes zu entrichten ist. Die Höhe dieser Abgabe kann unterschiedlich ausfallen und richtet sich u.a. nach Region, Hotelklasse, Aufenthaltsdauer, Alter des Gastes.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Ischia

Ischia je ostrov vulkanického pôvodu. Ostrov sa nachádza na západnej strane Neapolského zálivu, asi 30 km západne od samotného mesta Neapol. Je to najväčší ostrov Neapolského zálivu. Ostrova Ischia svojou rozmanitosťou je vhodný pri všetkých. Príjemná prímorská klíma s množstvom slnečných dní, krásna príroda, priezračné more, historické pamiatky a pokojné prostredie s dobrosrdečnosťou miestnych obyvateľov. Ischia je známa vďaka viac ako stovke liečivých studených i teplých prameňov. Určite by ste nemali vynechať termálne kúpele Poseidon Terme. Pri návšteve by ste určite nemali vynechať bahenné zábaly z vulkanickej hliny, ktorá zreje 8 mesiacov v nádržiach s minerálnou vodou. Predsa už starí Rimania poznali silu a liečivé účinky termálneho bohatstva. Tak ako v celom Taliansku ani tu to nie je výnimkou. Nájdete tu výborne talianske víno a výborne talianske jedlo.