Hotel Amadeus

Rakúsko, Salzbursko, Salzburg
od117 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

3.6 - veľmi dobré
3.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Hotel Amadeus 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Amadeus:

Poloha: Hotel sa nachádza na úpätí Álp neďaleko nemeckých hraníc. Nachádza sa v typickom dome starého mesta v Linzergasse neďaleko záhrady Mirabell. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, autobusová stanica a ďalšie odkazy na sieť verejnej dopravy do 400 m, zatiaľ čo obchody a nočné kluby sú vzdialené cca. 700 m. Mozarteum a Staré mesto sú od hotela vzdialené asi 300 m a centrum mesta je vzdialené asi 1000 m.

Poznámky: Check-in: od 14:00
Odhlásenie: do 11.00 hod.
Domáce zvieratá: povolené na vyžiadanie
Parkovanie: Bohužiaľ nie je k dispozícii parkovisko
Kreditné karty: Visa, Mastercard, American Express
Poznámka: Pri príchode sa môže vyžadovať záloha.

Vybavenie: Hotel má 4 jednolôžkové a 17 dvojlôžkových izieb. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo po schodoch. K dispozícii je celý rad zariadení a služieb - k dispozícii je platená služba stráženia detí a izbová služba. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Ak prídete so svojím vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku pri dome.

Ubytovanie: V izbách je kúpeľňa a vnútorná klíma reguluje individuálne regulovateľný vykurovací systém. Voliteľne sú k dispozícii samostatné spálne. K dispozícii je tiež trezor. Optimálne pohodlie zabezpečuje prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Ubytovanie ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.]]>

Amadeus:

Lage: Das Hotel liegt am Fuße der Alpen in der Nähe der deutschen Grenze. Es befindet sich in einem typischen Haus der Altstadt in der Linzergasse in der Nähe des Mirabellgartens. In der direkten Umgebung gibt es Restaurants, nach rund 400 m erreicht man Bars, den Busbahnhof und andere Anbindungen an die öffentlichen Verkehrsmittel, zu Geschäften und Nachtclubs sind es ca. 700 m. Zum Mozarteum und in die Altstadt sind es jeweils rund 300 m vom Hotel aus, das Stadtzentrum ist rund 1000 m entfernt.

Hinweise:

Check-in: ab 14.00 Uhr
Check-out: bis 11.00 Uhr
Haustiere: Auf Anfrage erlaubt
Parkplatz: es sind leider keine Parkplätze vorhanden
Kreditkarten: Visa, Mastercard, American Express
Hinweis: Eine Kaution kann bei der Anreise verlangt werden.Ausstattung: Das Hotel verfügt über 4 Einzel- und 17 Doppelzimmer. Die einzelnen Stockwerke sind problemlos mit dem Aufzug oder über die Treppe zugänglich. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – ein kostenpflichtiger Babysitterservice und ein Zimmerservice – gehören zum Angebot. Per WiFi erhalten die Gäste in den öffentlichen Bereichen Zugang zum Internet. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Hauses abstellen.

Unterbringung: In den Zimmern gibt es ein Badezimmer, über eine individuell steuerbare Heizung lässt sich das Raumklima steuern. Optional sind getrennte Schlafzimmer buchbar. Außerdem gibt es einen Safe. Für optimalen Komfort sorgen ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne. Des Weiteren ist ein Haartrockner vorhanden. Die Unterbringung bietet Familienzimmer und Nichtraucherzimmer.

Wichtiger Hinweis:
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na Hotel Amadeus

Celkové hodnotenie na Hotel Amadeus je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
3.6
Hodnotené 1x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Salzbursko

Salzbursko je malá rakúska spolková krajina, ktorá v sebe ukrýva všelijaké zaujímavosti. Dachstein, Mühlbach – Hochkönig, Hallein, Unken či Kitzbühelerské Alpy. To sú miesta, na ktoré je Salzbursko patrične hrdé. V dávnych časoch sa v celej oblasti ťažila soľ, čomu vďačíme za to, že dnes si môžeme užívať rôzne soľné jaskyne či kúpele, ktoré využívajú túto soľ na rôzne ozdravné procedúry. Okrem prírodných krás sa tu nachádzajú aj viaceré historické zaujímavosti ako staré kostoly, hrady alebo zámky.

test foto