ACHAT Plaza zum Hirschen

Rakúsko, Salzbursko, Salzburg
od108 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.25 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

ACHAT Plaza zum Hirschen 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Achat Plaza Salzburg zum Hirschen:

Poloha: Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej stanice v Salzburgu a v blízkosti mnohých známych pamiatok, ako je palác Mirabell, salzburské barokové múzeum, rezidencia Mozart alebo kostol sv. Šebestiána. K rieke Salzach je cca. 200. od hotela. Letisko Salzburg je vzdialené cca. 4 km.

Poznámky: Registrácia: od 14.00 hodín
Check-out: do 11:00
Detská postieľka: zdarma (závisí od dostupnosti, na požiadanie)
Domáce zvieratá: povolené na vyžiadanie. Môžu sa účtovať poplatky.
Parkovanie: k dispozícii (približne 10 eur za deň)
Kreditné karty: American Express, Visa, Mastercard

K vybaveniu hotela patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, výťah, služba práčovne (za poplatok), Wi-Fi vo všetkých verejných priestoroch, reštaurácia, bar, kaviareň, úschovňa batožiny a konferenčné miestnosti. Pre malých hostí je k dispozícii detské ihrisko. Vonkajší priestor je vybavený slnečnou terasou. Zdarma môžete využívať posilňovňu. Ostatné procedúry, ako sú masáže alebo použitie fínskej sauny, sú za poplatok.

Ubytovanie: Väčšina izieb má šatňu, trezor, TV a klimatizáciu. Izbová služba je ponúkaná za poplatok.

Šport/zábava/wellness: Pre vašu zábavu v okolí: Europapark v cca. 2,6 km, Red Bull Arena cca. 3,3 km. Na mieste si môžete požičať bicykle.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.]]>

Achat Plaza Salzburg zum Hirschen:

Lage: Das Hotel befindet sich in unmittelbarer Nähe zum Salzburger Hauptbahnhof und in der Umgebung vieler bekannten Sehenswürdigkeiten wie Mirabell Palace, das Salzburger Baroque Museum , die Residenz von Mozart oder die St. Sebastians Kirche. Zum Fluss Salzach sind es ca. 200. vom Hotel aus. Der Flughafen Salzburg sind es ca. 4km.

Hinweise:

Check-in: ab 14.00 Uhr
Check-out: bis 11.00 Uhr
Babybett: kostenfrei erhältlich (nach Verfügbarkeit, auf Anfrage)
Haustiere: auf Anfrage erlaubt. Es fallen möglicherweise Gebühren an.
Parkplatz: vorhanden (ca. 10 Euro pro Tag)
Kreditkarten: American Express, Visa, MastercardAusstattung: Zu den Annehmlichkeiten des Hotels gehören eine 24-Stunden-Rezeption, Lift, Wäscherei (gegen Gebühr), WLAN in allen öffentlichen Bereichen, Restaurant, Bar, Café, Gepäckraum sowie Tagungsräume. Für die kleinen Gästen ist ein Kinderspielplatz vorhanden. Der Außenbereich ist mit einer Sonnenterrasse ausgestattet. Ein Fitnessraum kann ohne Gebühr genutzt werden. Weitere Anwendungen wie Massagen oder die Nutzung einer finnischen Sauna erfolgen gegen Gebühr.

Unterbringung: Die meisten Zimmer bieten Garderobe, Safe, TV sowie Klimaanlage. Zimmerservice wird gegen Gebühr angeboten.

Sport/Unterhaltung/Wellness: Für ihre Unterhaltung in der Umgebung: Europapark in ca. 2,6km, Red Bull Arena in ca. 3,3 km. Vor Ort können Fahrräder gemietet werden.

Wichtiger Hinweis:
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na ACHAT Plaza zum Hirschen

Celkové hodnotenie na ACHAT Plaza zum Hirschen je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.25
Hodnotené 2x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Salzbursko

Salzbursko je malá rakúska spolková krajina, ktorá v sebe ukrýva všelijaké zaujímavosti. Dachstein, Mühlbach – Hochkönig, Hallein, Unken či Kitzbühelerské Alpy. To sú miesta, na ktoré je Salzbursko patrične hrdé. V dávnych časoch sa v celej oblasti ťažila soľ, čomu vďačíme za to, že dnes si môžeme užívať rôzne soľné jaskyne či kúpele, ktoré využívajú túto soľ na rôzne ozdravné procedúry. Okrem prírodných krás sa tu nachádzajú aj viaceré historické zaujímavosti ako staré kostoly, hrady alebo zámky.

test foto