Dovolenka skutočne online

Dovolenka skutočne online

Prvé online zájazdy - a myslíme tým naozaj prvé SKUTOČNE ONLINE zájazdy na slovenskom webe.

  • častokrát lacnejšie ako v cestovke
  • jednoduché vyhľadanie dovolenky
  • konečné ceny bez skrytých príplatkov
  • skutočné online overenie dostupnosti zájazdu
  • online platba a potvrdenie rezervácie na Váš e-mail
  • zájazdy stabilných cestovných kancelárií

Ako fungujú niektoré stránky

Sad smileyDoteraz ste nemali žiadnu istotu!  
Na internete si dovolenky len nezáväzne rezervujete, pretože iné stránky nevedia, či je váš zájazd ešte voľný. Keď  si vyberáte výhodný last minute, možno už dávno nie je k dispozícii a vy stále čakáte na potvrdenie.

Sad smileyCeny boli doteraz príliš vysoké!  
Na internete by mali byť ceny nižšie ako v kamennom obchode. Už to platí pre knihy, dvd-čka, elektroniku aj letenky. Dovolenky sa však predávajú za rovnaké  ceny ako v cestovke a platíte zbytočne viac. 

Sad smileySkryté poplatky vás klamali! 
Našli ste na inej stránke zájazd za „výhodnú" cenu 300 eur a stál vás v skutočnosti 500 eur? Pri rezervácii pribudli rôzne skryté príplatky, ktoré mala navyše každá cestovka pre rovnaký zájazd iné a sľubovaná cena sa podstatne zvýšila.
 

Ako funguje verne.sk

Happy smileySkutočné online overenie dovolenky!  
Vo verne.sk jedným klikom zistíte, či je váš zájazd ešte voľný. Naša stránka je pripojená priamo na rezervačný systém touroperátora, ktorý organizuje váš zájazd. Bez neistoty a čakania na potvrdenie alebo telefonát.

Happy smileyKonečne internetové ceny!  
Vďaka moderným technológiam vieme znížiť náklady na predaj zájazdov a obmedziť manuálne spracovanie vašich objednávok. Úsporu prenesieme do ceny vašej dovolenky. Vďaka tomu platíte na internete za dovolenku konečne menej.

Happy smileyNaše ceny sú konečné! 
Keď vám verne.sk ponúkne zájazd za 300 eur, tak vás aj v skutočnosti bude stáť 300 eur. Bez navýšenia ceny o rôzne príplatky. Navyše si môžete jednoducho porovnať konečné ceny zájazdov pre váš ľahší výber.