New York Marriott Downtown

USA, New York
od1 323 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.25 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

New York Marriott Downtown 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


tomto hoteli na vás čakajú aj služby a vybavenie, ktoré očakávate od reťazca Marriott. Hotel poskytuje vybavenie, ako je bezplatné Wi-Fi na izbe, 24-hodinová recepcia, bezbariérové zariadenia, expresná registrácia/odhlásenie, úschovňa batožiny a ďalšie vymoženosti pre pohodlie a spokojnosť svojich hostí.

Všetky izby sú vybavené premysleným vybavením, ktoré vám poskytne vynikajúci komfort. Široká ponuka voľnočasových aktivít na mieste navyše zaručuje, že sa nikdy nebudete nudiť. V hoteli New York Marriott Downtown si užijete nielen neporovnateľné služby, ale aj ubytovanie na renomovanej adrese.]]>

Service und Annehmlichkeiten, wie Sie es von der Hotelkette Marriott gewohnt sind, erwarten Sie auch in dieser Unterkunft. Die Unterkunft bietet für die Bequemlichkeit und Zufriedenheit ihrer Gäste Einrichtungen wie Gratis-WLAN im Zimmer, 24h-Rezeption, barrierefreie Einrichtungen, Express-Check-in/Check-out, Gepäckaufbewahrung und weitere Annehmlichkeiten.

Alle Zimmer verfügen über durchdachte Annehmlichkeiten, um Ihnen einen erstklassigen Komfort zu bieten. Außerdem sorgt das umfangreiche Angebot an Freizeitaktivitäten in der Unterkunft dafür, dass es Ihnen niemals langweilig wird. Im New York Marriott Downtown genießen Sie nicht nur unvergleichlichen Service, sondern logieren gleichzeitig auch noch an einer renommierten Adresse.]]>

Recenzie na New York Marriott Downtown

Celkové hodnotenie na New York Marriott Downtown je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.25
Hodnotené 5x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:

USA

Bohaté prírodné i kultúrne bohatstvo, obrovská rozloha, poloha medzi oceánmi predurčuje Spojeným štátom americkým pozíciu lídra, nielen v svetovej ekonomike, ale aj v oblasti cestovného ruchu.

Hlavné mesto: Washington
Časový posun: -7
Mena: Americký dolár
Kurz: 1€ = 1.0541 USD
Čítaj viac

New York

New York, multikultúrne mesto Spojených štátov amerických. Nachádza sa tu veľmi veľa galérií, múzeí, kinosál a rôznych iných kultúrnych miest, ktoré radi navštevujú nie len turisti. Medzi najnavštevovanejšie atrakcie patrí Empire State Building, Ellis Island, Central park, Rockefeller Center, Times Square, Bronx Zoo a ďalšie. Toto mesto je plné rôznych zaujímavostí vzhľadom na jeho veľkosť. Na každej ulici sa nachádzajú stánky s typickým streetfoodom, ktorý bol prebratý od židovských prisťahovalcov a Talianov.