Surfcomber South Beach - A Kimpton Hotel

USA, Florida

Surfcomber South Beach - A Kimpton Hotel 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel má výhľad na pohodlie mora a ponúka svojim hosťom a kvalitu. Po niekoľkých minútach je možné dosiahnuť všetkých atrakcií a zábavy so živou South Beach. Existuje niekoľko reštaurácií, barov a verejnej dopravy v okruhu asi troch mestských blokov. Miami sa dostanete po cca km. 7

Zariadenie:
Hotel s radosťou víta cestovateľov v celkom 186 izbách. Toto klimatizované ubytovacie zariadenie víta hostí v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou registrácie a odhlásenia. Na väčšinu poschodí sú výťahy. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, zmenáreň, novinový stánok, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Vďaka prístupu na internet vo verejných priestoroch môžu hostia zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ubytovanie je bezbariérové. Suveníry z pobytu si môžete kúpiť v obchode so suvenírmi. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu pod holým nebom. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta s vlastným autom. Okolie môžete preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov (zadarmo).

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K štandardnému vybaveniu patrí aj chladnička, malá chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Pre väčšie pohodlie cestujúcich je k dispozícii žehliaca sada. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, rádia, budíka a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Sušič vlasov a župany môžete použiť na každodenné použitie. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
V bazéne s čiastočným vyhrievané kryté aj vonkajšie bazény. Pohodlná lehátka sú k dispozícii na terase. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane cyklistiky/jazda na horskom bicykli, tenis, golf a telocvičňa.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň, kaviareň a bar. V nefajčiarskej reštaurácii sú pre deti pripravené detské stoličky. Všetky tri hlavné jedlá presviedčajú rozmanitou škálou jedál, obedy a večere si hostia vychutnávajú formou menu.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Hotel ist am Meer gelegen und offeriert den Besuchern Komfort und Qualität. Nach einigen Minuten sind alle Attraktionen und Unterhaltungsmöglichkeiten des lebhaften South Beach zu erreichen. In einem Umkreis von etwa 3 Häuserblöcken befinden sich diverse Restaurants, Bars und eine Haltestelle der öffentlichen Verkehrsmittel. Miami erreicht man nach ungefähr 7 km.

Ausstattung:
Gerne heißt das Hotel die Reisenden in den insgesamt 186 Zimmern willkommen. In dem klimatisierten Haus werden die Gäste im Empfangsbereich mit 24-Stunden-Rezeption und 24-Stunden-Check-in/out-Service willkommen geheißen. Es sind Aufzüge zu den meisten Stockwerke vorhanden. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – ein Safe, eine Wechselstube, ein Zeitungskiosk, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein Konferenzraum – gehören zum Angebot. Dank eines Internetzugangs in den öffentlichen Bereichen können die Gäste mit der Außenwelt in Kontakt bleiben. Die Unterbringung verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Andenken an den Aufenthalt lassen sich im Souvenirshop erwerben. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Bei Bedarf stehen den Reisenden mit eigenem Auto Parkplätze zur Verfügung. Die Umgebung kann dank des Fahrradverleihs (ohne Gebühr) auch mit dem Rad erkundet werden.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer – eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung sorgen zudem für das richtige Raumklima. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Ein Kühlschrank, ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine zählen ebenfalls zur Standardeinrichtung. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Reisenden verfügbar. Kleine Extras sorgen für einen tollen Aufenthalt, darunter ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät, ein Radio, ein Wecker und WiFi. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne. Ein Haartrockner und Bademäntel können für den täglichen Gebrauch benutzt werden. Das Hotel bietet Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Der Süßwasserpoolbereich bietet teilweise beheizte Innen- und Außenbecken. Bequeme Liegestühle stehen auf der Terrasse bereit. An der Poolbar werden erfrischende Getränke angeboten. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter Radfahren/Mountainbiking, Tennis, Golfen und ein Fitnessstudio.

Verpflegung:
Es gibt verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie einen Speiseraum, ein Café und eine Bar. Das Nichtraucher-Restaurant verfügt über Kinderhochstühle. Alle drei Hauptmahlzeiten überzeugen mit vielfältigem Speisenangebot, Mittagessen und Abendessen genießen die Gäste in Menüform.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Haus akzeptiert: American Express, Visa, Diners Club und MasterCard.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

USA

Bohaté prírodné i kultúrne bohatstvo, obrovská rozloha, poloha medzi oceánmi predurčuje Spojeným štátom americkým pozíciu lídra, nielen v svetovej ekonomike, ale aj v oblasti cestovného ruchu.

Hlavné mesto: Washington
Časový posun: -7
Mena: Americký dolár
Kurz: 1€ = 1.1891 USD
Čítaj viac

Florida

Florida je často spájaná s veľkým množstvom kvetov, čo nie je vôbec náhodné, pretože v španielskom jazyku znamená Florida ,,kvetinový". Medzi najznámejšie národné parky patria močiare Everglades, ktoré obývajú rôzne živočíchy spoločne s krokodílmi a aligátormi. To, aký je medzi nimi rozdiel vám sprievodcovia rady povedia. Florida je známa aj pre mesto Orlando, kde sa nachádza hneď niekoľko zábavných parkov ako napríklad Universal Orlando Resort, v ktorom nájdete niekoľko zábavných svetov.