Hotel Gold Island

Turecko, Side
od408 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Gold Island 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Zlatý ostrov:

Poloha: Vlastná piesočnato-štrková pláž je vzdialená cca 50 m. Nákupné a zábavné možnosti sú vzdialené cca 1 km, do Alanye je to cca 20 km. K dispozícii sú taxíky a mikrobusy. Vzdialenosť od letiska Antalya je cca 98 km.

Vybavenie: Elegantný, priateľský hotelový komplex pozostáva celkovo zo 424 izieb, ktoré sú rozmiestnené v 2 šesťposchodových hlavných budovách a 43 priľahlých budovách. K vybaveniu patrí foyer s recepciou, posedenie, 4 výťahy, WiFi (v cene, vo všetkých verejných priestoroch), 2 bufetové reštaurácie s vonkajším priestorom, à la carte reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou; za poplatok, nutná rezervácia), 7 barov, diskotéka, obchody, amfiteáter, kaderníctvo, TV zóna, knižnica ako aj kúpeľná a wellness zóna. V udržiavanom vonkajšom areáli (cca 50 000m2) sa nachádza aquapark so 6 sladkovodnými bazénmi, 8 toboganmi a slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky, vankúše a osušky sú zahrnuté pri bazéne a na pláži. Služba prania / žehlenia a lekárska služba je k dispozícii každú hodinu za poplatok. Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Deti: Miniklub (4-12 rokov) s nemecky a anglicky hovoriacim dozorom dopoludnia a popoludní, detský bazén, 1 samostatný detský bazén (vnútorný bazén). Detské postieľky (v cene, nutná rezervácia) a vysoké stoličky sú k dispozícii na vyžiadanie.

Šport & wellness / zábava: Za poplatok: reflektory a vybavenie na tenis, masáže a všetky procedúry vo wellness centre.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (cca 32 m2) sa nachádzajú vo vedľajšej budove a sú vybavené sprchou / WC, sušičom vlasov, trezorom, telefónom, WiFi (v cene), satelitnou TV s hudobným kanálom, kávovarom / čajníkom, minibar (niektoré za poplatok), klimatizácia (hodinová, centrálne ovládaná) a balkón. Dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more (cca 28m2) sa nachádzajú v bungalove a je možné ich rezervovať s rovnakým vybavením. Rovnako s rovnakým vybavením je možné za príplatok rezervovať dvojlôžkovú izbu s výhľadom na more (cca 32 m2, nachádza sa v hlavnej budove) a dvojlôžkovú izbu Premium s výhľadom na more (cca 32 m2, ktorá sa nachádza vo vedľajšej budove). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu alebo dvojlôžkové izby s bočným alebo priamym výhľadom na more pre jednu osobu.

Štandard: Ultra All Inclusive Služby: • Raňajky, obedy a večere formou bufetu • Neskoré raňajky od 10:00 do 11:00 • Občerstvenie od 12:30 do 16:00 • Káva a zákusky / koláče od 12:30 do 18:00 • Polnočné občerstvenie • Vybrané miestne nealkoholické a alkoholické nápoje nonstop • 1x večera v à la carte reštaurácii • Nápoje na pláži a na diskotéke • Minibar je každý deň naplnený vodou • Stolný tenis, fitness centrum, biliard, tenis, šípky , krytý bazén, turecké kúpele a aromatická sauna • Počas dňa animačný program, večerná zábava

Štandard: Poznámka: 5-hviezdičková národná kategória Nosenie all inclusive pásky na rukáve je povinné. K dispozícii sú 4 bezbariérové ​​izby.]]>

Gold Island:

Lage:

Der hoteleigene Sand-/Kiesstrand ist ca. 50 m entfernt. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sind ca. 1 km entfernt, nach Alanya sind es ca. 20 km. Taxi- und Minibusverbindungen sind vorhanden. Die Entfernung zum Flughafen Antalya beträgt ca. 98 km.Ausstattung:

Die elegante, freundliche Hotelanlage verfügt über insgesamt 424 Zimmer, die sich auf 2 sechsstöckige Hauptgebäude und 43 Nebengebäude verteilen. Zur Ausstattung gehören eine Empfangshalle mit Rezeption, Sitzgelegenheiten, 4 Lifts, WLAN (inklusive, in allen öffentlichen Bereichen), 2 Buffetrestaurants mit Außenbereich, À-la-Carte-Restaurant mit internationaler Küche; gegen Gebühr, Reservierung erforderlich), 7 Bars, Diskothek, Geschäfte, Amphitheater, Friseur, TV-Bereich, Bibliothek sowie ein Spa- und Wellnessbereich. In der gepflegten Außenanlage (ca. 50.000 qm) befinden sich ein Aquapark mit 6 Süßwasser-Swimmingpools, 8 Wasserrutschen und eine Sonnenterrasse. Liegen, Sonnenschirme, Auflagen und Badetücher sind am Pool und Strand inklusive. Wäsche-/Bügelservice und Arztservice stundenweise gegen Gebühr verfügbar. Kreditkarten: VISA, Mastercard.Kinder:

Miniclub (4-12 Jahre) mit deutsch- und englischsprechender Betreuung stundenweise am Vor- und Nachmittag, Babybecken, 1 separates Kinderbecken (Innenpool). Kinderbetten (inklusive; Reservierung erforderlich) und Hochstühle   sind auf Nachfrage verfügbar.  Sport & Wellness/Unterhaltung:

Gegen Gebühr: Flutlicht und Ausrüstung für Tennis, Massagen und alle Anwendungen im Wellnesscenter.Unterbringung(en):

Die Doppelzimmer (ca. 32 qm) liegen im Nebengebäude und sind ausgestattet mit Dusche/WC, Föhn, Safe, Telefon, WLAN (inklusive), Sat.-TV mit Musikkanal, Kaffee-/Teezubereiter, Minibar (teilweise gegen Gebühr), Klimaanlage (stundenweise, zentral gesteuert) und Balkon. Doppelzimmer mit seitlichen Meerblick (ca. 28qm) befinden sich im Bungalow und sind bei gleicher Ausstattung buchbar. Ebenfalls bei gleicher Ausstattung sind gegen Aufpreis Doppelzimmer Meerblick (ca. 32 qm, liegen im Hauptgebäude) und Doppelzimmer Premium Meerblick (ca. 32 qm, liegen im Nebengebäude) buchbar. Einzelzimmer sind Doppelzimmer zur Alleinbenutzung oder Doppelzimmer mit seitlichen oder direkten Meerblick zur Alleinbenutzung.Standard:

Ultra All Inclusive Leistungen:

• Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform

• Langschläferfrühstück von 10.00 - 11.00 Uhr

• Snacks von 12.30 – 16.00 Uhr

• Kaffee und Gebäck/Kuchen von 12.30 - 18.00 Uhr

• Mitternachtssnack

• Ausgewählte lokale alkoholfreie und alkoholische Getränke rund um die Uhr

• 1x Abendessen im A-la-Carte Restaurant

• Getränke am Strand und in der Diskothek

• Die Minibar wird täglich mit Wasser aufgefüllt

• Tischtennis, Fitnesscenter, Billard, Tennis, Darts, Hallenbad, türkisches Bad und Aromasauna.

• Tagsüber Unterhaltungsprogramm, AbendunterhaltungStandard:

Hinweis: 5-Sterne-Landeskategorie  

Das Tragen eines All Inclusive-Armbandes ist obligatorisch. Es sind 4 behindertengerechte Zimmer verfügbar.  

]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 16.6027 TRY
Čítaj viac

Side

Kedysi sa nazývalo Pamphilia, t.j. granátové jablko. Zaujímavé staroveké mesto je situované na úzkom polostrove s ruinami antických chrámov. Priamo v ich susedstve dnes pulzuje život rušného mestečka s typickými uličkami a množstvom reštaurácií s pestrou ponukou. Novú časť tvoria moderné hotelové komplexy včlenené do okolitej krajiny. Tunajšie pláže patria k najkvalitnejším piesočnatým plážam na Tureckej riviére. Najmä rodiny s deťmi ocenia mierny sklon a pozvoľný vstup do mora. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu a 15 minút.