Hotel CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT

Turecko, Side
od328 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

HOTEL CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Atraktívne navrhnutý komfortný hotel má celkom 509 izieb, ktoré sú rozmiestnené v hlavnej budove a štyroch pomocných budovách (všetky budovy sú spojené v podzemí), každá so štyrmi poschodiami (k dispozícii sú výťahy). K vybaveniu patrí elegantné foyer s recepciou a príjemným posedením, lobby bar, bufetová reštaurácia s terasou, päť à la carte reštaurácií (mexická, turecká, talianska a čínska, s predbežným oznámením, ak zostanete najmenej 7 nocí, rybí reštaurácia Fee), rôzne bary, cukráreň a Cafe Turca. Hotel tiež ponúka konferenčné miestnosti, kino pre 50 osôb, diskotéku, herňu s bowlingom, biliard, videohry a internetovú kaviareň (každá za poplatok), nákupnú pasáž s kioskom, kaderníctvo, dobre vybavené kúpeľné a wellness centrum. moderný vyhrievaný krytý bazén so samostatným detským bazénom (v závislosti od ročného obdobia). V celom komplexe je zahrnuté Wi-Fi pripojenie na internet. V láskyplne navrhnutej záhradnej časti sa nachádza veľký bazén s tromi toboganmi a ďalší malý bazén so samostatným detským bazénom a dvoma toboganmi (Aquapark, v prevádzke do hodiny), slnečné terasy a bazén / snack bar, ležadlá, slnečníky a osušky sú pre našich hostí zadarmo (po predložení karty s osuškami).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Izby sú elegantne zariadené a vybavené sprchou/WC, sušičom na vlasy, telefónom s priamou voľbou, trezorom na laptop, klimatizáciou (centrálne riadené, podľa hodín), Wi-Fi, LCD TV so satelitným príjmom s hudobným kanálom, minibarom, laminátovou podlahou a balkónom. Za príplatok si môžete objednať izby s čiastočným výhľadom na more. Jednolôžková izba = dvojlôžková izba pre 1 osobu.
Izby Super Economy: sú identické s dvojlôžkovými izbami na strane pevniny.
Rodinná izba: S rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby majú ďalšiu spálňu oddelenú medziľahlými dverami.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba, sú o niečo menšie a s výhľadom na more.
Junior Suite: Have inak totožné vybavenie ako dvojlôžkové izby majú obývaciu izbu s posedením a spálňou, The (m 1,20) u priečky je oddelená a kúpeľňu s jacuzzi, sprchou/WC a čiastočným výhľadom na more.

Rezervovateľné stravovacie možnosti: Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere z bohatých bufetov, kontinentálne neskoré raňajky, rôzne občerstvenie počas dňa, káva / čaj a pečivo v popoludňajších hodinách, cukráreň (11:00 - 18:00, leto 2020 10:00) do 7:00 nasledujúceho rána), ako aj občerstvenie v noci (23:00 - 7:00). Ak zostanete minimálne 7 nocí, môžete sa po predchádzajúcej registrácii stravovať v jednej zo štyroch à la carte reštaurácií (pre hostí vo veku od sedem rokov). Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene barov, ktoré sú otvorené 24 hodín denne, navyše dostanete určité importované nápoje od 10:00 do polnoci. Váš minibar je denne zásobený neperlivou vodou a nealkoholickými nápojmi., Nie sú zahrnuté v cene Ultra All Inclusive: lekárske služby, telefónne a faxové poplatky, služba práčovne, všetko vybavenie v herni, rybia reštaurácia, ďalšie dovážané nápoje, fľaškové nápoje, energia nápoje a všetky dovážané nápoje po 1:00 (od polnoci v lete 2020), čerstvo vylisované ovocné džúsy a izbová služba a služba práčovne.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Počas dňa hry a športy, ako aj večerné zábavné programy a príležitostná živá hudba, ako aj kino a diskotéka.

Športové zahrnuté: (v závislosti od dostupnosti: tenis počas dňa s vlastným vybavením na tartan súdu, basketbal, fitness centrum, stolný tenis, šípky, minigolf

Šport za poplatok: požičovňa tenisového vybavenia a reflektorov pre tenisový kurt, ako aj "herňa" s bowlingom a biliardom Rôzne vodné športy na pláži, nezávislé od hotela tretími stranami.

detský program:. Hodinová viacjazyčné miniklub pre deti od 4 do 12 rokov, samostatný detský bazén, detské ihrisko a . stoličky v reštaurácii k dispozícii

Wellness: V cene sú zahrnuté turecké kúpele, sauna a parný kúpeľ, všetky procedúry v kúpeľoch a wellness centre sú za poplatok.

Poznámky: Pre hotel AYTC17 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.
*********
Na požiadanie je možné rezervovať bezbariérové ​​izby.
**********
Detské postieľky na vyžiadanie zdarma.

Poznámka 2: Kontaktné údaje:
Tel: 0090-242-7770077
Fax: 0090-242-7770071
Mail:

Sezónna poznámka: Letná sezóna: 1.4.21-31.10.21
*************
Ak prichádzate v jeden z posledných dátumov sezóny, a preto sa počas pobytu sezónne prekrývajú, upozorňujeme, že jednotlivé hotelové služby (napr. Rozsah rezervovanej služby UAI / AI) sa môžu meniť.
*************
Všetky vonkajšie zariadenia je možné v obmedzenej miere využívať v zime a mimo sezóny podľa uváženia hoteliera.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Die großzügige Hotelanlage liegt direkt am langen, flachabfallenden feinen Sandstrand in der Ferienregion Colakli. Das Zentrum von Side erreichen Sie nach etwa 12 km, öffentliche Minibusverbindungen und Taxis stehen vor dem Hotel zur Verfügung.

Ausstattung: Das ansprechend gestaltete Komforthotel verfügt über insgesamt 509 Zimmer, die sich auf ein Haupt- und vier Nebengebäude (alle Gebäude sind unterirdisch miteinander verbunden) mit jeweils vier Etagen (Lifts vorhanden) verteilen. Zu den Annehmlichkeiten zählen die elegante Empfangshalle mit Rezeption und einladenden Sitzmöglichkeiten, eine Lobbybar, das Buffetrestaurant mit Terrasse, fünf À-la-carte-Restaurants (Mexikanisch, Türkisch, Italienisch und Chinesisch, mit Voranmeldung einmal bei mindestens 7 Nächten aufenthalt, Fisch Restaurant gegen Gebühr), verschiedene Bars, Patisserie und Cafe Turca. Außerdem bietet Ihnen das Hotel Konferenzräume, Kino für 50 Personen, Diskothek, "Game Hall” mit Bowling, Billard, Videospielen und Internetcafé (jeweils gegen Gebühr), eine Einkaufsarkade auch mit Kiosk, den Friseur, ein gut ausgestattetes Spa- und Wellness-Center sowie das moderne, beheizbarer Hallenbad mit separatem Kinderbecken (saisonbedingt). Wi-Fi ist in der gesamten Anlage inklusive. Im liebevoll gestalteten Gartenbereich befindet sich eine große Swimmingpool-Landschaft mit drei Wasserrutschen sowie ein kleiner weiterer Pool mit separatem Kinderbecken und zwei Wasserrutschen (Aquapark, stundenweise in Betrieb), Sonnenterrassen und Pool-/Snackbar. Liegen, Sonnenschirme und Badetücher sind (gegen Vorlage der Badetuchkarte) für unsere Gäste kostenfrei.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die Zimmer sind elegant möbliert und verfügen über Dusche/WC, Föhn, Direktwahl-Telefon, Safe in Laptopgröße, Klimaanlage (zentral gesteuert, stundenweise), Wi-Fi, LCD Sat.-TV mit Musikkanal, Minibar, Laminatfußboden und Balkon. Zimmer mit seitlichem Meerblick gegen Aufpreis buchbar. EZ = DZ zur Alleinbenutzung.
Super-Sparzimmer: Sind identisch mit den Doppelzimmer zur Landseite.
Familienzimmer: Sie verfügen bei ansonsten gleichen Ausstattungselementen wie die Doppelzimmer über einen zusätzlichen Schlafraum, der durch eine Zwischentür getrennt ist.
Doppelzimmer Meerblick: Sind bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer etwas kleiner und mit Meerblick.
Junior Suite: Verfügen bei ansonsten gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über einen Wohnraum mit Sitzecke und einen Schlafraum, der durch eine Trennwand (1,20 m) getrennt ist sowie ein Badezimmer mit Jacuzzi, DU/WC und seitlichen Meerblick.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Ultra All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen von reichhaltigen Buffets, kontinentales Spätaufsteherfrühstück, tagsüber verschiedene Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck, Patisserie (11 bis 18 Uhr, Sommer 2020 10 bis nächsten Morgen 07 Uhr) sowie nachts Snackvarianten (23 bis 7 Uhr). Wahlweise können Sie einmal bei mindestens 7 Nächten Aufenthalt nach Voranmeldung in einem der vier À-la-carte-Restaurants speisen (für Gäste ab sieben Jahre). Diverse lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind 24 Stunden an den jeweils geöffneten Bars inklusive, zusätzlich erhalten Sie bestimmte Importgetränke von 10 Uhr bis 0 Uhr inklusive. Ihre Minibar wird täglich mit stillem Wasser und Softgetränken bestückt., Nicht im Ultra All Inclusive enthalten: Arzt-Service, Telefon- und Faxspesen, Wäscheservice, alle Einrichtungen in der „Gamehall”, Fisch Restaurant, weitere Importgetränke, Getränke in Flaschen, Energydrinks und alle Importgetränke nach 1 Uhr (ab Sommer 2020 ab 0 Uhr), frisch gepresste Fruchtsäfte und Zimmer- und Wäscheservice.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber Spiel- und Sportangebot sowie abends Unterhaltungsprogramme und gelegentliche Livemusik sowie Kino und Diskothek.

Sport inklusive: (nach Verfügbarkeit: Tennis tagsüber mit eigener Ausrüstung auf einem Tartanplatz, Basketball, Fitness-Center, Tischtennis, Darts und Minigolf.

Sport gegen Gebühr: Verleih von Tennisequipment und Flutlicht für den Tennisplatz sowie "Game Hall” mit Bowling und Billard. Diverser Wassersportarten am Strand unabhängig vom Hotel durch Fremdanbieter.

Kinderprogramm: Stundenweise mehrsprachiger Miniclub für Kinder von 4 bis 12 Jahren, separates Kinderbecken, Spielplatz und Hochstühle im Restaurant nach Verfügbarkeit.

Wellness: Türkisches Bad, Sauna und Dampfbad sind inklusive, alle Anwendungen im Spa- und Wellnessbereich sind gegen Gebühr.

Hinweise: Für das Hotel AYTC17 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.
*********
Rollstuhlgerechte Zimmer auf Anfrage buchbar.
**********
Babybetten auf Anfrage kostenlos.

Hinweis 2: Kontaktdaten:
Tel: 0090-242-7770077
Fax: 0090-242-7770071
Mail: info@crystalpalace.com.tr

Saisonhinweis: Sommersaison: 1.4.21-31.10.21
*************
Sofern Ihre Anreise zu einer der letzten Saisontermine erfolgt und es somit während Ihres Aufenthaltes zu einer Saisonüberschneidung kommt, bitten wir zu beachten, dass sich einzelne Hotelleistungen (z. B. Umfang einer gebuchten UAI/AI –Leistung) ändern können.
*************
Alle Außeneinrichtungen sind im Winter und Vor-/Nachsaison nach Ermessen des Hoteliers eingeschränkt nutzbar.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 9.9576 TRY
Čítaj viac

Side

Kedysi sa nazývalo Pamphilia, t.j. granátové jablko. Zaujímavé staroveké mesto je situované na úzkom polostrove s ruinami antických chrámov. Priamo v ich susedstve dnes pulzuje život rušného mestečka s typickými uličkami a množstvom reštaurácií s pestrou ponukou. Novú časť tvoria moderné hotelové komplexy včlenené do okolitej krajiny. Tunajšie pláže patria k najkvalitnejším piesočnatým plážam na Tureckej riviére. Najmä rodiny s deťmi ocenia mierny sklon a pozvoľný vstup do mora. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu a 15 minút.