Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa

Turecko, Side
od390 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Obľúbený rezortný hotel pozostáva zo šesťposchodovej hlavnej budovy a niekoľkých trojposchodových pomocných budov s celkovým počtom 583 izieb. Medzi rôzne vybavenie patria elegantné foyer s recepciou, pohodlné sedenie a výťahy. Wi-Fi pripojenie na internet je súčasťou celej oblasti hotela. Hotel ponúka aj bufetovú reštauráciu s terasou, päť à la carte reštaurácií, štyri bary, diskotéku, obchody a kaderníctvo. V rozsiahlej záhradnej oblasti sú dva sladkovodné bazény (jeden so štyrmi toboganmi, hodinové), relaxačný bazén, slnečná terasa a bazén / snack bar. Tu, ako aj na hotelovej vlastnej plážovej časti (s plážovým barom) sú lehátka, vankúše, slnečníky a osušky k dispozícii zadarmo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba Club: Komfortne zariadené izby sa nachádzajú v prístavbách a sú moderne vybavené vaňou alebo sprchou / WC, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, telefónom s priamou voľbou, minibarom, Wi-Fi (v cene), trezorom, satelitnou TV, klimatizáciou (centrálne ovládané, súvisí s počasím a je v prevádzke hodinu), dláždená podlaha a balkón s výhľadom do záhrady. Jednolôžková izba = dvojlôžková izba pre obsadenie jednou osobou.
Super šetriace izby: sú identické s dvojlôžkovými izbami Club. O niečo menšie ako dvojlôžkové izby a niektoré s francúzskym balkónom.
Izba Club s poschodovou posteľou (typ A): S rovnakým vybavením a veľkosťou ako Club Double má poschodovú posteľ pre deti a balkón s výhľadom na krajinu.
(Môže byť rezervovaný pod AYTA76 ako dvojpodlažná posteľ (DE2).)
Double s výhľadom do záhrady: Existujú ďalšie veci sú rovnaké ubytovanie v hlavnej budove a majú podlahy s kobercom a balkón alebo čiastočne s francúzskym balkónom. Izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok. EZ = dvojitý priestor pre jedno použitie.
Dvojlôžková izba s poschodovou posteľou (typ A): Sú rovnaké ako dvojlôžkové izby a nachádzajú sa aj v hlavnej budove s poschodovou posteľou pre deti.
(Dá sa rezervovať aj pod AYTA76 ako dvojlôžková izba v hlavnej budove (DHH).)
Rodinné izby: sú umiestnené v hospodárskych budovách a majú dve spálne so spojovacími dverami s podobným nábytkom.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Ultra All Inclusive: Raňajky (vrátane čerstvo vylisovaného pomarančového džúsu v cene), obedy a večere formou bufetu. K dispozícii je strava (okrem obeda) a vegetariánsky bufet a nápoje pri stole. Kontinentálne neskoré raňajky, stánky s nápojmi, miestne a medzinárodné občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj a koláč v cukrárni a zmrzlina v bare pri bazéne a polnočné občerstvenie. Rôzne miestne nealkoholické a alkoholické nápoje a niektoré dovážané alkoholické nápoje sú zahrnuté v baroch, ktoré sú otvorené 24 hodín denne, nepretržite. Môžete si vybrať večeru v à la carte reštaurácii (turecké, talianske, čínske, mexické alebo rybie pokrmy, každá s rezerváciou a podľa dostupnosti). Váš minibar je pri príchode zásobený vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom a každý deň sa dopĺňa. Je povinne nosiť náramok all inclusive., Nie all inclusive: Ostatné dovážané nápoje, izbová služba, služby práčovne a lekárske služby, ako aj telefónne a faxové poplatky.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Počas dňa animácie so športom a hrami, večer rôzne predstavenia a občas živá hudba.

Zahrnuté športy: (podľa dostupnosti): tenis cez deň na dvoch tvrdých kurtoch, prenájom tenisových rakiet a loptičiek, aerobik, lukostreľba, streľba zo vzduchovky, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, vodný aerobik a fitnescentrum.

Šport za poplatok: (podľa dostupnosti): tenis s reflektormi, biliard a rôzne vodné športy nezávislé od hotela nezávislými poskytovateľmi na pláži.

Detský program: (15.6.-31.8.) (12-16 rokov) na hodinu miniklub pre deti od 4 do 11 rokov, dospievajúci klub v sezóne, Detské ihrisko, samostatný detský bazén a detský bufet na obed a večeru.

Wellness: turecké kúpele a sauna sú zahrnuté. Masáže a ďalšie procedúry sú k dispozícii za poplatok.

Poznámky: Detské postieľky sú k dispozícii zdarma na požiadanie.
*************
Všetky hotelové priestory okrem Amphietheater sú bezbariérové.
Na požiadanie je k dispozícii 6 bezbariérových izieb (dvojlôžková izba Club s manželskou posteľou a výhľadom do záhrady).
*************

Poznámka 2: Kontaktné údaje hotela:
Tel: 0090-242-748 77 77
Fax: 0090-242-748 78 10
E-mail:

Sezóna Poznámka: Všetky externých zariadení sú k dispozícii za pekného počasia.
************
Letná sezóna: 3.4.20.-31.10.20
Letná sezóna: 1.4.21-31.10.21
************
Ak prichádzate v jeden z posledných dátumov sezóny, a preto sa počas pobytu sezónne prekrývajú, upozorňujeme, že jednotlivé hotelové služby (napr. Rozsah rezervovanej služby UAI / AI) sa môžu meniť.
*************
Všetky vonkajšie zariadenia je možné v obmedzenej miere využívať v zime a mimo sezóny, podľa uváženia hoteliera.
*******************
Pre hotel AYTA76 sú k dispozícii iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Ihre moderne Ferienanlage befindet sich am kilometerlangen breiten Sand-/Kiesstrand (am Flutsaum kieselig) von Manavgat/Kizilagac. Die Entfernung zur Provinzhauptstadt Manavgat beträgt ca. 15 km und nach Side etwa 20 km. Öffentliche Minibus- und Taxi-Verbindungen sind vor dem Hotel vorhanden. Bis zum Flughafen Antalya sind es ca. 90 km.

Ausstattung: Das beliebte Resorthotel besteht aus einem sechsstöckigen Haupthaus und mehreren dreistöckigen Nebengebäuden mit insgesamt 583 Zimmern. Zu den verschiedenen Annehmlichkeiten für die Gäste gehören eine elegante Empfangshalle mit Rezeption, gemütlichen Sitzgelegenheiten und Lifts. Wi-Fi im gesamten Hotelbereich inklusive. Weiterhin bietet das Hotel ein Buffetrestaurant mit Terrassenbereich, fünf À-la-carte-Restaurants, vier Bars, Diskothek, Geschäfte und einen Friseur. In der weitläufigen Gartenanlage befinden sich zwei Süßwasser-Swimmingpools (einer davon mit vier Wasserrutschen, stundenweise), Relax-Pool, Sonnenterrasse und Pool-/Snackbar. Hier sowie am hoteleigenen Strandabschnitt (mit Beachbar) stehen Ihnen Liegen, Auflagen, Sonnenschirme und Badehandtücher kostenlos zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Club-Doppelzimmer: Die gemütlich eingerichteten Zimmer liegen in den Nebengebäuden und sind modern ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Kosmetikspiegel, Direktwahltelefon, Minibar, Wi-Fi (inklusive), Safe, Sat.-TV, Klimaanlage (zentral gesteuert, wetterbedingt und stundenweise in Betrieb), Fliesenboden und Balkon mit Gartenblick. EZ=DZ zur Alleinbenutzung.
Supersparzimmer: Sind identisch mit dem Club Doppelzimmer. Etwas kleiner als die Doppelzimmer und teilweise mit französischem Balkon.
Clubzimmer mit Etagenbett (Typ A): Verfügen bei ansonsten gleicher Ausstattung und Größe wie die Club Doppelzimmer über ein Etagenbett für Kinder und Balkon mit Landblick.
(Zusätzlich buchbar unter AYTA76 als Doppelzimmer Etagenbett (DE2).)
Doppelzimmer Gartenblick: Befinden sich bei ansonsten gleichen Ausstattungselementen im Hauptgebäude und verfügen über Teppichboden und Balkon oder teilweise mit französischem Balkon. Zimmer mit Meerblick ist gegen Aufpreis buchbar. EZ = DZ zur Alleinbenutzung.
Doppelzimmer mit Etagenbett (Typ A): Sind bei gleichen Ausstattungselementen wie die Doppelzimmer und befinden sich ebenfalls im Haupthaus mit einen Etagenbett für Kinder.
(Zusätzlich buchbar unter AYTA76 als Doppelzimmer Haupthaus (DHH).)
Familienzimmer: Befinden sich in den Nebengebäuden und verfügen bei ebenfalls ähnlichen Ausstattungselementen über zwei Schlafräume mit Verbindungstür.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Ultra All Inclusive: Frühstück (frisch gepresste Orangensäfte inklusive), Mittag- und Abendessen vom Buffet. Diät- (außer beim Mittagessen) und vegetarisches Buffet vorhanden und Getränkeservice am Tisch. Kontinentales Spätaufsteherfrühstück, Getränkestand, tagsüber einheimische und internationale Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Kuchen in der Patisserie und Eiscreme an der Poolbar sowie Mitternachtssnack. Diverse lokale alkoholfreie und alkoholische und einige importierte alkoholische Getränke sind 24 Stunden, rund um die Uhr, an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Wahlweise können Sie das Abendessen im À-la-carte-Restaurant (Türkisch, Italienisch, Chinesisch, Mexikanisch oder Fischgerichte jeweils mit Reservierung und nach Verfügbarkeit) einnehmen. Ihre Minibar ist bei Ankunft mit Wasser, Softdrinks und Bier bestückt und wird täglich nachgefüllt. Das Tragen eines All Inklusive-Armbandes ist obligatorisch., Nicht All im Inclusive enthalten: Weitere Importgetränke, Zimmer-, Wäsche- und Arztservice sowie Telefon- und Faxspesen.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber Animation mit Sport und Spiel, abends diverse Showprogramme und gelegentlich Live-Musik.

Sport inklusive: (nach Verfügbarkeit): Tennis tagsüber auf zwei Hartplätzen, Verleih von Tennisschlägern und -bällen, Aerobic, Bogenschießen, Luftgewehrschießen, Darts, Tischtennis, Beachvolleyball, Wassergymnastik und Fitness-Center.

Sport gegen Gebühr: (nach Verfügbarkeit): Tennis bei Flutlicht, Billard und diverse Wassersportarten unabhängig vom Hotel durch Fremdanbieter am Strand.

Kinderprogramm: Stundenweise Miniclub für Kinder von 4 bis 11 Jahren, Teenie-Club (12 – 16 Jahren) in der Hochsaison (15.6.-31.8.), Spielplatz, separater Kinderbecken und Kinderbuffet beim Mittag- und Abendessen.

Wellness: Türkisches Bad und Sauna sind inklusive. Massagen sowie weitere Anwendungen sind gegen Gebühr erhältlich.

Hinweise: Babybetten stehen auf Anfrage kostenlos zur Verfügung.
*************
Alle Hotelbereiche, ausgenommen Amphietheater, sind barrierefrei erreichbar.
6 behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (Club-Doppelzimmer & Doppelzimmer Gartenblick).
*************

Hinweis 2: Kontaktdaten Hotel:
Tel: 0090-242-748 77 77
Fax: 0090-242-748 78 10
E-Mail: info.elita@sunishotels.com

Saisonhinweis: Alle Außeneinrichtungen sind Wetterbedingt nutzbar.
************
Sommersaison: 3.4.20.-31.10.20
Sommersaison: 1.4.21-31.10.21
************
Sofern Ihre Anreise zu einer der letzten Saisontermine erfolgt und es somit während Ihres Aufenthaltes zu einer Saisonüberschneidung kommt, bitten wir zu beachten, dass sich einzelne Hotelleistungen (z. B. Umfang einer gebuchten UAI/AI –Leistung) ändern können.
*************
Alle Außeneinrichtungen sind im Winter und Vor/Nachsaison nach Ermessen des Hoteliers eingeschränkt nutzbar.
******************
Für das Hotel AYTA76 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 11.2232 TRY
Čítaj viac

Side

Kedysi sa nazývalo Pamphilia, t.j. granátové jablko. Zaujímavé staroveké mesto je situované na úzkom polostrove s ruinami antických chrámov. Priamo v ich susedstve dnes pulzuje život rušného mestečka s typickými uličkami a množstvom reštaurácií s pestrou ponukou. Novú časť tvoria moderné hotelové komplexy včlenené do okolitej krajiny. Tunajšie pláže patria k najkvalitnejším piesočnatým plážam na Tureckej riviére. Najmä rodiny s deťmi ocenia mierny sklon a pozvoľný vstup do mora. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu a 15 minút.