Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa

Turecko, Side
od307 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Tento obľúbený rekreačný hotel pozostáva zo šesťposchodovej hlavnej budovy a niekoľkých trojposchodových prístavov s celkom 583 izbami.Medzi rôzne vybavenie pre hostí je elegantná lobby s recepciou, pohodlné posedenie a výťahy.K dispozícii je Wi-Fi v celom hoteli.Súčasťou hotela je aj bufetová reštaurácia s terasou, päť à la carte reštaurácií, štyri bary, nočný klub, obchody a kaderníctvo.V rozľahlých záhradách sa nachádzajú dva sladkovodné bazény (jedna so štyrmi tobogánmi s hodinami), relaxačný bazén, slnečná terasa a snack bar pri bazéne.Tu, rovnako ako na hotelovej pláži (s plážovým barom), môžete využiť bezplatné stoličky, vankúše, dáždniky a osušky.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Club: Izby sú umiestnené v prístavbách a sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, telefónom s priamou voľbou, minibarom, Wi-Fi pripojením (v cene), trezorom, satelitnou televíziou, klimatizáciou hodinová prevádzka), dlažba a balkón s výhľadom do záhrady. Jednolôžková izba = dvojlôžková izba na jedno použitie.
Izby Superspar: Sú rovnaké ako dvojlôžková izba Club. Mierne menšie ako dvojlôžkové izby a čiastočne s francúzskym balkónom.
Izba Club s poschodovou posteľou (typ A): S rovnakým vybavením a veľkosťou ako Club Double má poschodovú posteľ pre deti a balkón s výhľadom na krajinu.
Double s výhľadom do záhrady: Existujú ďalšie veci sú rovnaké ubytovanie v hlavnej budove a majú podlahy s kobercom a balkón alebo čiastočne s francúzskym balkónom. Izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok. EZ = dvojitý priestor pre jedno použitie.
Dvojlôžková izba s poschodovou posteľou (typ A): Sú rovnaké ako dvojlôžkové izby a nachádzajú sa aj v hlavnej budove s poschodovou posteľou pre deti.
Rodinná izba: Nachádza sa v prístavbách a tiež s podobnými zariadeniami majú dve spálne s prepojenými dverami.

Možnosť rezervácie jedál: Ultra All Inclusive: raňajky (čerstvý lisovaný pomarančový džús), obed a večera formou bufetu.Možnosť stravovania (okrem obeda) a vegetariánskeho bufetu a nápojov pri stole.Kontinentálna neskorá raňajková raňajky, nápojový stôl, miestne a medzinárodné občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj a cukrárne v cukrárni a zmrzliny v bare pri bazéne a polnočné občerstvenie.Rôzne miestne nealkoholické a alkoholické a niektoré dovážané alkoholické nápoje sú k dispozícii 24 hodín denne, 24 hodín denne, na každom otvorenom bare.Alternatívne môžete obedovať v reštaurácii à la carte (turecká, talianska, čínska, mexická alebo rybie pokrmy, každá s rezerváciou a dostupnosťou).Váš mini bar je zásobený vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom pri príchode a denne sa dopĺňa.Nosenie všestranného náramku je povinné. Nie všetky zahrnuté: Ostatné dovezené nápoje, izba, práčovňa a lekárske služby, ako aj telefónne a faxové poplatky.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: počas dňa animácie so športmi a hrami, vo večerných hodinách rôzne programy show a príležitostne živá hudba.

Šport zahrnutý: (v závislosti od dostupnosti): Tenis počas dňa na dvoch tvrdých ihriskách, tenisové rakety a lopty, aerobik, lukostreľba, streľba z pušiek, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, aquagym a fitnes centrum.

Šport za poplatok: (v závislosti od dostupnosti): tenisové osvetlené, biliard a rôzne vodné športy bez ohľadu na hotel tretími osobami na pláži.

Detský program: (15.6.-31.8.) (12-16 rokov) na hodinu miniklub pre deti od 4 do 11 rokov, dospievajúci klub v sezóne, Detské ihrisko, samostatný detský bazén a detský bufet na obed a večeru.

Wellness: K dispozícii je turecká kúpeľ a sauna. Masáže a ďalšie procedúry sú k dispozícii za poplatok.

Upozornenia: Detské postieľky sú k dispozícii bezplatne na vyžiadanie.
*************
Všetky hotelové priestory okrem Amphietheater sú bezbariérové.
Na požiadanie je k dispozícii 6 bezbariérových izieb (dvojlôžková izba Club s manželskou posteľou a výhľadom do záhrady).
*************

Poznámka 2: Kontaktný detaily Hotel:
Tel: 0090-242-748 77 77
Fax: 0090-242-748 78 10
e-mail:
Katalóg "Turkey" Summer 2020 na strane 212.

Sezóna Poznámka: Všetky externých zariadení sú k dispozícii za pekného počasia.
************
Letná sezóna: 13.4.19-31.10.19
Letná sezóna: 3.4.20.-31.10.20
************
Ak prídete do jednej z posledných sezón a počas pobytu sa počas sezóny prekrýva, upozorňujeme, že jednotlivé hotelové služby (napr. Suma rezervovanej služby UAI/AI) sa môžu zmeniť.
*************
Všetky vonkajšie zariadenia sú v zime a mimo sezóny obmedzené podľa voľby hotelového ubytovateľa.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regióny]]>
Lage: Ihre moderne Ferienanlage befindet sich am kilometerlangen breiten Sand-/Kiesstrand (am Flutsaum kieselig) von Manavgat/Kizilagac. Die Entfernung zur Provinzhauptstadt Manavgat beträgt ca. 15 km und nach Side etwa 20 km. Öffentliche Minibus- und Taxi-Verbindungen sind vor dem Hotel vorhanden. Bis zum Flughafen Antalya sind es ca. 90 km.

Ausstattung: Das beliebte Resorthotel besteht aus einem sechsstöckigen Haupthaus und mehreren dreistöckigen Nebengebäuden mit insgesamt 583 Zimmern. Zu den verschiedenen Annehmlichkeiten für die Gäste gehören eine elegante Empfangshalle mit Rezeption, gemütlichen Sitzgelegenheiten und Lifts. Wi-Fi im gesamten Hotelbereich inklusive. Weiterhin bietet das Hotel einen Buffetrestaurant mit Terrassenbereich, fünf À-la-carte-Restaurants, vier Bars, Diskothek, Geschäfte und einen Friseur. In der weitläufigen Gartenanlage befinden sich zwei Süßwasser-Swimmingpools (einer davon mit vier Wasserrutschen, stundenweise), Relax-Pool, Sonnenterrasse und Pool-/Snackbar. Hier sowie am hoteleigenen Strandabschnitt (mit Beachbar) stehen Ihnen Liegen, Auflagen, Sonnenschirme und Badehandtücher kostenlos zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Club-Doppelzimmer: Die Zimmer liegen in den Nebengebäuden und sind modern ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Kosmetikspiegel, Direktwahltelefon, Minibar, Wi-Fi (inklusive), Safe, Sat.-TV, Klimaanlage (zentral gesteuert, wetterbedingt und stundenweise in Betrieb), Fliesenboden und Balkon mit Gartenblick. EZ=DZ zur Alleinbenutzung.
Supersparzimmer: Sind identisch mit dem Club Doppelzimmer. Etwas kleiner als die Doppelzimmer und teilweise mit französischem Balkon.
Clubzimmer mit Etagenbett (Typ A): Verfügen bei ansonsten gleicher Ausstattung und Größe wie die Club Doppelzimmer über ein Etagenbett für Kinder und Balkon mit Landblick.
Doppelzimmer Gartenblick: Befinden sich bei ansonsten gleichen Ausstattungselementen im Hauptgebäude und verfügen über Teppichboden und Balkon oder teilweise mit französischem Balkon. Zimmer mit Meerblick ist gegen Aufpreis buchbar. EZ = DZ zur Alleinbenutzung.
Doppelzimmer mit Etagenbett (Typ A): Sind bei gleichen Ausstattungselementen wie die Doppelzimmer und befinden sich ebenfalls im Haupthaus mit einen Etagenbett für Kinder.
Familienzimmer: Befinden sich in den Nebengebäuden und verfügen bei ebenfalls ähnlichen Ausstattungselementen über zwei Schlafräume mit Verbindungstür.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Ultra All Inclusive: Frühstück (frisch gepresste Orangensäfte inklusive), Mittag- und Abendessen vom Buffet. Diät- (außer beim Mittagessen) und vegetarisches Buffet vorhanden und Getränkeservice am Tisch. Kontinentales Spätaufsteherfrühstück, Getränkestand, tagsüber einheimische und internationale Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Kuchen in der Patisserie und Eiscreme an der Poolbar sowie Mitternachtssnack. Diverse lokale alkoholfreie und alkoholische und einige importierte alkoholische Getränke sind 24 Stunden, rund um die Uhr, an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Wahlweise können Sie das Abendessen im À-la-carte-Restaurant (Türkisch, Italienisch, Chinesisch, Mexikanisch oder Fischgerichte jeweils mit Reservierung und nach Verfügbarkeit) einnehmen. Ihre Minibar ist bei Ankunft mit Wasser, Softdrinks und Bier bestückt und wird täglich nachgefüllt. Das Tragen eines All Inklusive-Armbandes ist obligatorisch., Nicht All im Inclusive enthalten: Weitere Importgetränke, Zimmer-, Wäsche- und Arztservice sowie Telefon- und Faxspesen.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber Animation mit Sport und Spiel, abends diverse Showprogramme und gelegentlich Live-Musik.

Sport inklusive: (nach Verfügbarkeit): Tennis tagsüber auf zwei Hartplätzen, Verleih von Tennisschlägern und -bällen, Aerobic, Bogenschießen, Luftgewehrschießen, Darts, Tischtennis, Beachvolleyball, Wassergymnastik und Fitness-Center.

Sport gegen Gebühr: (nach Verfügbarkeit): Tennis bei Flutlicht, Billard und diverse Wassersportarten unabhängig vom Hotel durch Fremdanbieter am Strand.

Kinderprogramm: Stundenweise Miniclub für Kinder von 4 bis 11 Jahren, Teenie-Club (12 – 16 Jahren) in der Hochsaison (15.6.-31.8.), Spielplatz, separater Kinderbecken und Kinderbuffet beim Mittag- und Abendessen.

Wellness: Türkischer Bad und Sauna sind inklusive. Massagen sowie weiter Anwendungen sind gegen Gebühr erhältlich.

Hinweise: Babybetten stehen auf Anfrage kostenlos zur Verfügung.
*************
Alle Hotelbereiche, ausgenommen Amphietheater, sind barrierefrei erreichbar.
6 behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (Club-Doppelzimmer & Doppelzimmer Gartenblick).
*************

Hinweis 2: Kontaktdaten Hotel:
Tel: 0090-242-748 77 77
Fax: 0090-242-748 78 10
E-Mail: info.elita@sunishotels.com
Im Katalog "Türkei" Sommer 2020 auf Seite 212.

Saisonhinweis: Alle Außeneinrichtungen sind Wetterbedingt nutzbar.
************
Sommersaison: 13.4.19-31.10.19
Sommersaison: 3.4.20.-31.10.20
************
Sofern Ihre Anreise zu einer der letzten Saisontermine erfolgt und es somit während Ihres Aufenthaltes zu einer Saisonüberschneidung kommt, bitten wir zu beachten, dass sich einzelne Hotelleistungen (z. B. Umfang einer gebuchten UAI/AI –Leistung) ändern können.
*************
Alle Außeneinrichtungen sind im Winter und Vor/Nachsaison nach Ermessen des Hoteliers eingeschränkt nutzbar.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. ev. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Diese Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz.
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden.
Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.¯]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 8.9502 TRY
Čítaj viac

Side

Kedysi sa nazývalo Pamphilia, t.j. granátové jablko. Zaujímavé staroveké mesto je situované na úzkom polostrove s ruinami antických chrámov. Priamo v ich susedstve dnes pulzuje život rušného mestečka s typickými uličkami a množstvom reštaurácií s pestrou ponukou. Novú časť tvoria moderné hotelové komplexy včlenené do okolitej krajiny. Tunajšie pláže patria k najkvalitnejším piesočnatým plážam na Tureckej riviére. Najmä rodiny s deťmi ocenia mierny sklon a pozvoľný vstup do mora. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu a 15 minút.