Diva's Hotel

Turecko, Istanbul
od186 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

1.75 - zlé
2
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Diva's Hotel 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Mestský hotel sa nachádza v tesnej blízkosti parku (cca 100 m). Je len 100 m od mesta a turistického centra s reštauráciami, barmi a napojením na sieť verejnej dopravy. Autobusová zastávka je priamo pred hotelom a železničná stanica je vzdialená asi 200 m.

Zariadenie:
Hotel rád privíta svojich hostí v 4-poschodovej budove s výťahom a 39 nefajčiarskymi izbami. Recepcia vo vstupnej hale je otvorená 24 hodín denne. K vybaveniu patrí šatňa, trezor a zmenáreň. V ubytovaní je k dispozícii WiFi. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Dom má bezbariérové vybavenie. Záhrada poskytuje ďalší priestor pre vonkajší relax a rekreáciu. K ďalšiemu vybaveniu hotela patrí TV miestnosť a knižnica. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu za poplatok nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, lekárska pomoc, transferová služba, izbová služba za poplatok, práčovňa, kaderníctvo a súkromný kyvadlový autobus. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne.

Ubytovanie:
príjemnú klímu v izbách sa stará klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie. Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Izby s kobercom sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi (zdarma) ponúkajú ten najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. K dispozícii je sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a župany. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami.

Šport / zábava:
Športové a zábavné zariadenia domu sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Príjemné počasie si môžu dovolenkári užiť na terase. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane kúpeľov a hammamu.

Stravovanie:
Stravovať sa môžete v kaviarni a bare a v nefajčiarskej klimatizovanej reštaurácii na vás čakajú rôzne špeciality. Hotel ponúka ubytovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie ako rezervovateľné stravovacie služby. Bohaté raňajky formou bufetu zaručia dobrý štart do dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Cityhotel liegt ganz in der Nähe eines Parks (ca. 100 m). Es ist nur etwa 100 m vom Stadt- und Touristenzentrum mit Restaurants, Bars und öffentlichen Verkehrsmitteln entfernt. Eine Bushaltestelle befindet sich direkt vor dem Hotel, und zum Bahnhof sind es etwa 200 m.

Ausstattung:
Gerne heißt das Hotel die Gäste in einem 4-stöckigen Haus mit einem Aufzug und 39 Nichtraucherzimmern willkommen. Die Rezeption im Empfangsbereich ist rund um die Uhr besetzt. Zur Einrichtung gehören eine Garderobe, ein Safe und eine Wechselstube. In der Unterbringung steht WLAN zur Verfügung. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Das Haus verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Zu den weiteren Einrichtungen des Hotels zählen ein TV-Raum und eine Bibliothek. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es gegen Gebühr auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein Babysitterservice, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein kostenpflichtiger Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur und ein eigener Shuttlebus. Kostenfrei steht Gästen die Tageszeitung zur Verfügung.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung. In den meisten Zimmern ist ein Balkon oder eine Terrasse vorhanden. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Kühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang, ein Radio und WiFi (ohne Gebühr). Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne. Ein Haartrockner, ein Kosmetikspiegel und Bademäntel stehen für den Gebrauch zur Verfügung. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar.

Sport/Unterhaltung:
Zur flexiblen Freizeitgestaltung stehen die Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten des Hauses zur Auswahl. Auf der Terrasse können die Urlauber schönes Wetter genießen. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter ein Spa und ein Hammam.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Café und eine Bar. Verschiedene Spezialitäten erwarten die Gäste in einem Nichtraucherrestaurant mit Klimaanlage. Das Hotel bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück, Halbpension und Vollpension. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet garantiert einen guten Start in den Tag. Mittags und abends gibt es die Wahl zwischen à la carte und Menü. Auch besondere Speisen sind erhältlich, darunter vegetarische Gerichte.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden akzeptiert: American Express, Visa und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na Diva's Hotel

Celkové hodnotenie na Diva's Hotel je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
1.75
Hodnotené 1x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 16.6027 TRY