Hotel Siam Elegance Hotel and Spa

Turecko, Belek
od373 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Siam Elegance Hotel and Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Miesto:
Tento luxusný hotelový komplex sa nachádza na súkromnej pláži hotela v Bogazkent. Je to len na krátku prechádzku do centra mesta. Tam sú desiatky obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Belek existuje cca. 12 km ďaleko. Tiež tu existujú početné zábavné a nákupné. Na letisko Antalya (AYT) sa pohybuje okolo 42,6 km.

adresa:
Belek Bogazkent Mevkii
Serik
07500 Belek
Antalya
Tel .: 90 242 7311111
Fax: 90 242 7311100

Vlastnosti:
V hoteli je 523 izieb rozložená hlavnej budovy a troch susedných budovy s 5 poschodí.Vybavenie (niektoré za poplatok) patrí Empanfgsbereich s 24 recepcia, výťah, práčovňa a hotelom.Jedálenský možnosti zahŕňajú hotelovou formou bufetu a à la carte reštaurácie, rovnako ako rôzne bary. Tam sú tiež obchody, kaderníctvo, herňa, diskotéka a konferenčné miestnosti na mieste.Vonku nájdete sezónne 3 bazény a detský bazén, ktoré zaisťujú chladenie.Obaja bazény a na pláži s lehátkami a slnečníkmi k dispozícii zdarma.Bližšie kúpanie tam sú vodné kĺzačky.Prírodným úkazom kúpanie ponúka krytý bazén.V hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.V objekte nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Všetky izby sú zariadené v ázijskom štýle s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, televízorom s hudobným kanálom, DVD prehrávač, zadarmo (za poplatok v prípade potreby GEG.) Wi-Fi, telefón, minibar a trezor.
Voliteľne aj s bočným, priamym výhľadom na more alebo pre výlučné použitie rezervovateľné.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Voliteľne k dispozícii s bočným alebo priamym výhľadom na more.
Rodinná izba/spoločná izba
Rovnaké vybavenie ako štandardná dvojlôžková izba rodinné izby sú priestrannejšie a majú ubytovanie až pre 4 osoby.
Voliteľne k dostaniu s bočným výhľadom na more.
Dvojlôžková izba/izba Mezonet
Tieto izby majú spálňu a obývacia izba, ktoré boli zdobené v Maisonettstil. Pripojený miestnosti cez otvorené schodisko. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.
Voliteľne k dispozícii s priamym výhľadom more.
Junior Suite
Izby pozostávajú z kombinovanej obývačky a spálne a kúpeľne so sprchou alebo vaňou/WC. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Voliteľne s alebo bočné, čelné výhľad na more s vírivkou je k dispozícii.
súprava
Izby sú vybavené spálňami, oddeleným obývacou izbou a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Voliteľne k dispozícii s priamym výhľadom na more alebo do vírivky.
rodinné apartmáne
Všetky izby majú 2 spálne a 2 kúpeľne s vaňou alebo sprchou/WC. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detský bazén s tobogánmi a detským ihriskom, ako aj detský klub s animačným programom pre deti od 4 do 12 rokov. Babysitter na vyžiadanie za poplatok.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Dostanete aj neskorú raňajkovú raňajku, občerstvenie počas dňa, polnočné občerstvenie a popoludnie cca. 16.00 - 17.00 je káva/čaj a koláč. Od cca. Od 10:00 do 24:00 sa v hotelovej lobby baru a kaviarni Chai podávajú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Diskotéka je vylúčená z AI. Minibar je naplnený vodou denne. Návšteva reštaurácií a la carte je za poplatok.
All Inclusive Plus
Raňajky, obedy a večere z bufetu. K dispozícii je výber občerstvenia medzi cca. 11-17 hodín, ľad medzi cca. 14-16 hodín pri bazéne a ovocie medzi cca. 16: 30-17: 30 v kaviarni Aroy. Medzi cca. Popoludňajšie občerstvenie je k dispozícii v reštaurácii Samui 24-01. V bufetoch s otvorenou dispozíciou je k dispozícii 24 hodín denne alkoholických a nealkoholických nápojov s miestnymi a medzinárodnými alkoholickými nápojmi, pričom počas raňajok je k dispozícii len čerstvý pomarančový džús. Váš minibar je zásobovaný raz denne nealkoholickými nápojmi a pitnou vodou.

Šport a zábava:
Pre športové vybavenie patrí tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, aerobik, minigolf, stolný tenis, fitness a šípky. Zábava je zaoblená večerná show a živá hudba.

Wellness:
Sauna, parný kúpeľ a hammam, kde si hostia majú zdarma, masáže a kúpeľný poplatok.

Dôležité Covid-19 Poznámka:
Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený z dôvodu koronavírusy. V znovuotvorenie to môže poháňať obmedzenia a uzávierky v hotelových zariadeniach (napríklad kúpeľných zariadení, diskotéky), športové/voľný čas ponúka (napr telocvične, mini-kluby), stravovacie služby (napríklad reštaurácie, stravovanie a la carte miesto švédskych stolov) a vonkajšie priestory (napr ihrisko, bazény) prísť.

Hotel Tax:
Upozorňujeme, že pri cestovaní počas obdobia 01. apríla - 31. december 2020 daň môže byť vymeraná. Poplatok je 1% z ceny ubytovania a výdaji hotela. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a je (s výhradou zmeny) na mieste hosť zaplatiť.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.]]>
Kategorie: 5 Sterne

Lage:
Die luxuriöse Hotelanlage befindet sich direkt am Privatstrand des Hotels in Bogazkent. Zum Stadtzentrum sind es nur wenige Gehminuten. Dort befinden sich zahlreiche Einkaufsmöglichkeiten, Restaurants, Bars und Cafés. Nach Belek sind es ca. 12 km. Auch hier befinden sich zahlreiche Unterhaltungs- und Einkaufsmöglichkeiten. Den Flughafen in Antalya (AYT) erreichen Sie nach etwa 42,6 km.

Adresse:
Belek Boğazkent Mevkii
Serik
07500 Belek
Antalya
Tel.: +90 242 7311111
Fax: +90 242 7311100

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über 523 Zimmer verteilt auf ein Haupt- und 3 Nebengebäude mit 5 Stockwerken. Zu den Annehmlichkeiten (teilweise gebührenpflichtig) gehören ein Empanfgsbereich mit 24h Rezeption, Lift, Wäscheservice und Hotelsafe. Für das leibliche Wohl sorgen die hoteleigenen Buffet- und à la carte Restaurants, sowie diverse Bars. Zudem gibt es diverse Geschäfte, einen Frisör, ein Spielzimmer, eine Disco und einen Konferenzraum auf dem Hotelgelände. Im Außenbereich finden Sie saisonal geöffnete 3 Swimmingpools und ein Kinderbecken, die für eine Abkühlung sorgen. Sowohl an den Swimmingpools als auch am Strand stehen Sonnenliegen und Sonnenschirme kostenfrei für Sie bereit. Für zusätzlichen Badespaß gibt es Wasserrutschen. Wetterunabhängige Badevergnügen bietet das Hallenbad. Das WLAN können Sie im Hotel kostenfrei nutzen. Haustiere sind in der Unterkunft nicht erlaubt.

Check-In/ Check-Out:
Bitte beachten Sie, dass die Check-In und Check-Out Zeiten je Hotel abweichen können. Ihr Check-In erfolgt voraussichtlich ab 14:00 Uhr, der Check-Out voraussichtlich bis 12:00 Uhr. Weitere Informationen zum Check-In und Check-Out erhalten Sie an der Rezeption. Alle Angaben ohne Gewähr.

Unterbringung:
Doppelzimmer Standard
Die Zimmer sind im asiatischen Stil eingerichtet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Fernseher mit Musikkanal, DVD-Player, kostenloses WLAN, Telefon, Minibar (ggf. geg. Gebühr) und Safe.
Wahlweise auch mit seitlichem, direktem Meerblick oder zur Alleinnutzung buchbar.
Einzelzimmer Standard
Bei sonst gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer Standard sind die Zimmer etwas kleiner und für die Nutzung einer Person ausgerichtet.
Wahlweise mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar.
Familienzimmer / Mehrbettzimmer
Bei gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer Standard sind die Familienzimmer geräumiger und verfügen über Schlafmöglichkeiten für bis zu 4 Personen.
Wahlweise auch mit seitlichem Meerblick buchbar.
Duplexzimmer / Maisonettezimmer
Diese Zimmer umfassen einen Schlafraum und ein Wohnzimmer, welche im Maisonettstil gestaltet wurden. Verbunden sind die Zimmer über eine offene Treppe. Sonst ausgestattet wie Doppelzimmer Standard.
Wahlweise auch mit direktem Meerblick buchbar.
Juniorsuite
Die Zimmer umfassen kombinierten Wohn- und Schlafbereich und Badezimmer mit Dusche oder Bad/WC. Sonst ausgestattet wie Doppelzimmer Standard.
Wahlweise mit seitlichem, direktem Meerblick oder mit Whirlpool buchbar.
Suite
Die Zimmer umfassen Schlafzimmer, separaten Wohnraum und Badezimmer mit Dusche oder Bad/WC. Sonst ausgestattet wie Doppelzimmer Standard.
Wahlweise auch mit direktem Meerblick oder Whirlpool buchbar.
Familiensuite
Die Zimmer umfassen 2 Schlafzimmer und 2 Badezimmer mit Dusche oder Bad/WC. Sonst ausgestattet wie Doppelzimmer Standard.

Information zu den Schlafmöglichkeiten:
Bitte beachten Sie, dass eine Aufbettung der Schlafmöglichkeiten ab einer Zimmerbelegung von drei Personen vorgesehen ist. Die Aufbettung kann unter anderem auch in Form eines Schlafsofas oder eines Zustellbettes erfolgen.

Kinder:
Für die kleinen Gäste gibt es ein Kinderbecken mit Wasserrutschen und einen Spielplatz, sowie einen Miniclub mit Animationsprogramm für Kinder von 4-12. Babysitter auf Anfrage, gegen Gebühr.

Verpflegung:
All Inclusive
Frühstück, Mittag- und Abendessen i.d.R. vom Buffet. Außerdem erhalten Sie ein Spätaufsteherfrühstück, tagsüber Snacks, Mitternachtsnack und nachmittags von ca. 16.00 - 17.00 gibt es Kaffee/Tee und Kuchen. Von ca. 10.00 - 24.00 Uhr erhalten Sie lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke in der Lobby Bar und im Café Chai. Die Disko ist vom AI ausgeschlossen. Die Minibar wird täglich mit Wasser aufgefüllt. Der Besuch der A la Carte Restaurants ist gegen Gebühr.
All Inclusive Plus
Frühstück, Mittag- und Abendessen i.d.R. vom Buffet. Ein Auswahl an Snacks erhalten Sie zwischen ca. 11-17 Uhr, Eis zwischen ca. 14-16 Uhr am Pool und Obst zwischen ca. 16:30-17:30 im Aroy Cafe. Zwischen ca. 24-01 Uhr gibt es Mitternachtssnacks im Samui Restaurant. Eine Auswahl an lokalen und internationalen alkoholischen und alkoholfreien Getränken erhalten Sie rund um die Uhr in den jeweils geöffneten Bars, nur während des Frühstücks ist frisch gepresster Orangensaft inkludiert. Ihre Minibar wird einmal täglich mit Softdrinks und stillem Wasser bestückt.

Sport und Unterhaltung:
Zum sportlichen Angebot gehören ein Tennisplatz, Basketball,Beachvolleyball, Aerobic, Minigolf, Tischtennis, Fitness und Darts. Das Unterhaltungsprogramm wird durch Abendshows und Live-Musik abgerundet.

Wellness:
Die Sauna, das Dampfbad und das Hamam können Sie kostenfrei besuchen, Massagen und Whirlpool gegen Gebühr.

Wichtiger Covid-19 Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass die meisten Hotels derzeit aufgrund des Coronavirus geschlossen sind. Bei Wiedereröffnung kann es zu Leistungseinschränkungen und Schließungen in den Hoteleinrichtungen (z.B. Wellnesseinrichtungen, Diskotheken), Sport-/Freizeitangeboten (z.B. Fitnessstudios, Mini Clubs), Verpflegungsangeboten (z.B. Restaurants, Verpflegung À la carte statt Buffet) und Außenanlagen (z.B. Spielplätze, Poolanlagen) kommen.

Hotelsteuer:
Bitte beachten Sie, dass für Reisen im Zeitraum 01. April – 31. Dezember 2020 eine Hotelsteuer erhoben werden kann. Die Gebühr beträgt jeweils 1% des Hotelpreises sowie der Ausgaben im Hotel. Diese Gebühr ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vor Ort vom Gast zu entrichten (Änderungen vorbehalten).

Wichtiger Hinweis zur Buchung von Seniorenzimmern:
Die Seniorenzimmer sind ausschließlich für Reiseteilnehmer ab einem Mindestalter von 60 Jahren buchbar. Diese Altersvorgabe muss für alle Reisende, die das Zimmer belegen, erfüllt werden. Sollten die genannten Bedingungen nicht eingehalten werden, entstehen für die Reisenden vor Ort Mehrkosten.
Die Ausstattung der Seniorenzimmer entspricht in der Regel den Standardzimmern.

Hinweis für Personen mit eingeschränkter Mobilität:
Dieses Produkt ist im Allgemeinen für Personen mit eingeschränkter Mobilität nur bedingt geeignet. Ob es trotzdem Ihren individuellen Bedürfnissen entspricht, erfragen Sie bitte vor Buchung bei Ihrer Buchungsstelle!

Extrakosten Transfer:
Bitte beachten Sie, dass Zusatzkosten für sperriges Gepäck (z.B. Golfzubehör, Kinderwagen, Fallschirm, Surfbrett oder Skier) bei dem Transfer vor Ort anfallen können. Diese sind nicht in Ihrem Reisepreis enthalten und müssen bar bezahlt werden. Eine Anmeldung ist hierfür im Voraus erforderlich.

Hinweis zu Gepäckbestimmungen/ Bord-Verpflegung:
Freigepäck und Verpflegung können je nach Fluggesellschaft variieren. Für detaillierte Informationen nehmen Sie Kontakt mit dem Kundenservice auf.

Hinweis zu Einreisebestimmungen:
Einreisebestimmungen können je nach Reiseland variieren. Für detaillierte Informationen nehmen Sie Kontakt mit dem Kundenservice auf.

Hinweis zu Einreisebestimmungen:
Deutsche Staatsbürger können für touristische Zwecke bis zu 90 Tage in einem Zeitraum von 180 Tagen visumfrei in die Türkei einreisen.

Österreichische Staatsbürger benötigen für die Einreise zu touristischen oder geschäftlichen Zwecken ein gebührenpflichtiges Visum, welches am besten im Voraus online beantragt und ausgedruckt wird.

Visa für Tourismus und Geschäftsreisen müssen bereits vor Reisebeginn online über das „Electronic Visa Application System“ beantragt und ausgedruckt werden unter www.evisa.gov.tr. Ein Touristenvisum gilt für einen Aufenthalt von 90 Tagen und kann verlängert werden. Weitere Informationen zum e-Visum finden Sie auf der Homepage des türkischen Generalkonsulats in Wien.

Deutsche und Österreichische Staatsbürger benötigen bei der Einreise einen 6 Monate über den Reisezeitraum hinaus gültigen Reisepass.

Wichtige Information für Gäste mit einem Wohnsitz außerhalb der Europäischen Union:
Die ausgewiesenen Preise sind einzig für Reisende mit Wohnsitz in der EU, den EWR und der Schweiz gültig. Sollten diese Voraussetzungen nicht eingehalten werden, kann der Hotelier die Unterbringung verweigern oder vor Ort einen Aufschlag einfordern.

Informationen zur Wintersaison:
Bitte beachten Sie, dass während der Wintersaison (ca. 15.10. – ca. 15.05.) vermehrt Reparatur- und Renovierungsarbeiten stattfinden. Auch in unmittelbarer Umgebung zum Hotel können Bauarbeiten stattfinden. Leider werden diese Arbeiten in der Regel nicht oder nur kurzfristig angekündigt.

Des Weiteren können aufgrund der Witterung oder geringer Besucherzahlen einige Hoteleinrichtungen, Außenanlagen und Aktivitäten nicht oder nur eingeschränkt zur Verfügung stehen.

Information zu Nachtflügen:
Wir machen Sie darauf aufmerksam, dass bei Nachtflügen, welche eine Ankunftszeit von 04:00 Uhr morgens und später im Zielgebiet haben, der Check-In im Hotel erst am Ankunftstag ab 14:00 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) erfolgt.

Wenn es sich auf dem Rückflug um einen Nachtflug handelt, mit Abflugzeiten bis 04:00 Uhr morgens aus dem Zielgebiet, erfolgt der Check-Out im Hotel um 12:00 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) des Vortages.

Früh-Check-In bzw. Spät-Check-Out - Verlängerung der Zimmernutzung erhalten Sie gegen Aufpreis je nach Verfügbarkeit nach Rücksprache an der Hotelrezeption!
Es besteht die Möglichkeit, eine Verlängerungsnacht gegen Aufpreis vor dem Abflug dazuzubuchen. Nehmen Sie bitte hierzu Kontakt mit dem Kundenservice auf.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 10.0115 TRY
Čítaj viac

Belek

Toto najmladšie prázdninové stredisko sa teší neutíchajúcej pozornosti a záujmu najmä vďaka priestranným plážam, pestrej ponuke hotelových komplexov, lemovaných píniovými a eukalyptovými hájikmi a kvalitným golfovým ihriskám, ktoré priam magneticky priťahujú milovníkov tohto športu. Tých, ktorí dávajú prednosť histórii, očarí rímske divadlo v Aspendose. Transfer z letiska trvá približne 45 minút.