Hotel Rixos Premium Belek

Turecko, Belek
od1 272 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Rixos Premium Belek 6* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál2-stop transfer Poznámka Prílet Letisko AYT:
Ak si rezervujete zájazd s transferom, garantujeme vám 2-stopový transfer z príletového letiska AYT pre prílety od 1. apríla 2023 do 31. októbra 2023 pre všetky hotely v Beleku. Na jeden transfer budú obsluhované maximálne 2 hotely.


miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži dovolenkového strediska Belek. Centrum mesta je vzdialené cca 5 km. Najbližšie mesto Belek je vzdialené približne 5 km. Letiská: AYT cca 33 km, GZP cca 146 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 700 izieb rozložených na 5 poschodiach. Súčasťou interiéru je lobby, recepcia (24 hod.), lobby bar, salónik, kaderníctvo, 11 výťahov, minimarket, obchod a 10 barov ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (fast food, talianske a miestne jedlá) s terasou a klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Snack bar ponúka aj malé jedlá. Interiérový dizajn dopĺňa sezónne vyhrievaný krytý bazén so samostatným detským bazénom. Súčasťou bazénovej časti je niekoľko sezónne otvorených a vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne) a samostatný detský bazén. Hostia môžu relaxovať aj v hotelových záhradách. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, vankúše a slnečníky. Hotelovým hosťom sú pri bazéne k dispozícii bazénové osušky. Hostia si môžu vychutnať občerstvenie a nealkoholické nápoje v plážovom bare (sezónne).

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 37 m2): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, SAT TV, telefónom, klimatizáciou (centrálne ovládaná), WiFi (zdarma), trezorom, minibarom (prípadne za poplatok) a rýchlovarná kanvica s kávovarom./Sortiment čajov. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Deluxe (cca 37 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, majú aj balkón. Za príplatok je možné rezervovať aj s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Rodinná suita (približne 49 m2): S inak rovnakým vybavením ako izby Deluxe s manželskou posteľou majú ďalšie miesta na spanie a sú priestrannejšie.

Rodinná suita s 2 spálňami: Pozostáva z dvoch spální s rovnakým vybavením ako izby Deluxe s manželskou posteľou.

2 izby: S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, majú dve spálne so spojovacími dverami a balkónom alebo terasou.

Suita (cca 64 m2): Vaňa alebo sprcha/WC, sušič vlasov, 1 spálňa, 1 obývacia izba, minibar, WiFi (zdarma), klimatizácia, trezor a výhľad do záhrady. Za príplatok je možné rezervovať aj s prístupom k bazénu alebo výhľadom na more.

Apartmán s 2 spálňami: Má rovnaké vybavenie ako apartmán a má ďalšiu spálňu. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Suita, prístavba s 2 spálňami: Má ďalšiu spálňu a nachádza sa v prístavbe s inak rovnakými funkciami ako suita.

Suita Deluxe (cca 73 m2): S rovnakým vybavením ako suita, majú ďalšie priestory na spanie a balkón a sú priestrannejšie.

Suita Superior (cca 94 m2): S rovnakým vybavením ako suita, majú ďalšiu spálňu a balkón a sú priestrannejšie.

Všetky ekonomické izby zvyčajne zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a prístavbu, ubytovanie môže byť v hlavnej aj vedľajšej budove. Žiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Za klasifikáciu zodpovedá výhradne hotelier na mieste.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Ultra all inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa all inclusive karty sú zahrnuté 24 hodín denne v otvorených baroch. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú spoplatnené. Hosťom do 18 rokov sa alkohol nepodáva.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):


- Baby klub pre deti od 4 do 7 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
Detské stoličky, opatrovanie detí (za poplatok), vysoké stoličky a kočíky
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: squash, aerobik, basketbal, biliard, boccia, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, vodné lyžovanie, vodný skúter, posilňovňa, lukostreľba, tenis
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy a zariadenia (prípadne za poplatok): Golfové ihrisko
- Večerné predstavenia
- Živá hudba denne

Wellness:
- prípadne za poplatok: kúpele, masáže, špeciálne wellness balíčky, hammam, wellness sprcha, vírivka, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť, sauna

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: Euro/Master Card, Visa
- Služba žehlenia (za poplatok), služba práčovne (za poplatok), služba concierge
- Denné upratovanie izieb
- Parkovacie zariadenia
- Napätie: 220 voltov
- Domáce zvieratá nie sú povolené

kategória krajiny:
5 hviezd

Informácie o krajine Turecko:
Online víza do Turecka:
Upozorňujeme, že pre niektoré národnosti (okrem Nemecka) boli elektronické víza (E-Visa) zavedené 10. apríla 2014. Týka sa to dovolenkových a pracovných ciest a je potrebné oň požiadať a vytlačiť online pred začiatkom cesty.
Cestujúci iných národností by sa preto mali informovať o vstupných požiadavkách na svojom príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka k bydlisku:
Upozorňujeme, že rezervácie Hotel Only do Turecka sú platné len pre účastníkov cestovania, ktorí môžu poskytnúť dôkaz o pobyte v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku alebo krajinách Beneluxu alebo majú letenku z týchto krajín. Ak chýba príslušný dôkaz, miestny hotel je oprávnený účtovať si príplatok vo výške minimálne 50 % alebo úplne odmietnuť ubytovanie.

upozornenie:
Od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu vo vašom rezervovanom hoteli, v susedných hoteloch a v bezprostrednom okolí prebiehať rekonštrukčné a stavebné práce.Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových poriadkov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, nájdete na:

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú k dispozícii len približne od 14:00 v deň príchodu. Ak prídete pred 3:59 ráno, svoju rezervovanú izbu dostanete okamžite.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné len v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a preprava pri transferoch bude spoplatnená.Špeciálne hygienické opatrenia
generál
 • pravidlá vzdialenosti
 • Hygienické ochranné steny
 • dávkovač dezinfekčného prostriedku
 • Požiadavka na masku
 • Posilnené čistiace opatrenia
 • Dotazník zdravotného stavu
 • Zdravotné prehliadky personálu
 • Hygienické školenie personálu
 • Ďalšie hygienické opatrenia v gastronomickom priemysle
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v pohostinstve
 • Školenie hygieny rúk pre personál
 • ochranné prostriedky pre personál
 • Časové oneskorenie medzi rezerváciami izieb
 • Použitie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • Wellness zariadenia s vlastnou časťou
jedlá
 • Digitálne menu (mobilný telefón)
Izba
 • Upratovanie len na vyžiadanie
 • hygienická súprava
 • Zvýšené čistenie miestnosti
 • Žiadne vybavenie náročné na dotyk
služby
 • Ochranné masky pre hostí
 • Bezkontaktná platba
 • Dezinfekcia plastových kariet
 • Ochranné prostriedky pre hostí
štandardy
 • ALLSAFE (Accor/Bureau Veritas)
 • BEZPEČNÝ TURIZMUS (Lloyd's Register)

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.]]>
Buchungscodes:
 • AYT538
 • AYT538L


2 Stopp Transferhinweis Ankunftsflughafen AYT:
Bei Buchung einer Pauschalreise mit Transfer, garantieren wir Ihnen für die Anreisen vom 01.04.2023 bis 31.10.2023 für alle Hotels in Belek einen 2 Stopp Transfer ab Ankunftsflughafen AYT. Es werden maximal 2 Hotels pro Transfer angefahren.


Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am privaten Sandstrand des Urlaubsortes Belek. Die Innenstadt ist ca. 5 km entfernt. Die nächste Stadt Belek liegt ca. 5 km entfernt. Flughäfen: AYT ca. 33 km, GZP ca. 146 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 700 Zimmer verteilt auf 5 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Lobbybar, Lounge, Frisör, 11 Lifte, Minimarkt, Shop und 10 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (Fast Food, italienisch und lokale Speisen) mit Terrasse und Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Ein saisonal beheizbares Hallenbad mit separatem Kinderbecken rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal geöffnete und beheizbare Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und ein separates Kinderbecken. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen, Auflagen und Sonnenschirme bereit. Hotelgästen stehen am Pool Pooltücher zur Verfügung. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 37 qm): Sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Sat-TV, Telefon, Klimaanlage (zentral gesteuert), WLAN (kostenfrei), Safe, Minibar (ggf. gegen Gebühr) sowie Wasserkocher mit Kaffee-/Teesortiment. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Deluxe (ca. 37 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über einen Balkon. Gegen Aufpreis auch mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar.

Familienzimmer Standard (ca. 49 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten und sind geräumiger.

Familienzimmer Deluxe (ca. 74 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten und sind geräumiger.

Familiensuite (ca. 49 qm): Verfügen bei ansonsten gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe über zusätzliche Schlafmöglichkeiten und sind geräumiger.

Familiensuite 2 Schlafzimmer: Bestehen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe aus zwei Schlafzimmern.

Fam.zimmer, 2 Zimmer: Verfügen bei identischen Ausstattungselementen wie die Doppelzimmer über zwei Schlafräume mit Verbindungstür sowie Balkon oder Terrasse.

Suite (ca. 64 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, 1 Schlafzimmer, 1 Wohnzimmer, Minibar, WLAN (kostenfrei), Klimaanlage, Safe und Gartenblick. Gegen Aufpreis auch mit Poolzugang oder Meerblick buchbar.

Suite 2 SZ: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Suite über ein zusätzliches Schlafzimmer. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Suite, 2 SZ Annex: Verfügen über ein zusätzliches Schlafzimmer und liegen im Nebengebäude bei ansonsten gleichen Ausstattungselementen wie die Suite.

Suite Deluxe (ca. 73 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Suite über zusätzliche Schlafmöglichkeiten sowie Balkon und sind geräumiger.

Suite Superior (ca. 94 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Suite über ein zusätzliches Schlafzimmer sowie Balkon und sind geräumiger.

Queen Suite (ca. 195 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Suite über eine Terrasse und sind geräumiger.

Suite Royal Premium (ca. 3015 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Suite über eine Terrasse und sind geräumiger.

Alle Economy Zimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegen nehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ultra All inklusive: Frühstück, Spätaufsteherfrühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind 24 Stunden an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte sind gegen Gebühr. Gäste unter 18 Jahren erhalten keinen Alkohol.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation für Kinder von 4 - 11 Jahren
- Miniclub für Kinder von 8 - 12 Jahren
- Babyclub für Kinder von 4 - 7 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Hochstühle, Babysitting (gegen Gebühr), Kinderstühle und Kinderwagen
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Squash, Aerobic, Basketball, Billard, Boccia, Dart, Tischtennis, Beach-Volleyball, Fußball, Wasserski, Jet Ski, Fitnessraum, Bogenschießen, Tennis
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz
- Abendshows
- Live-Musik täglich

Wellness:
- ggf. gegen Gebühr: Spa, Massagen, spezielle Wellnesspakete, Hamam, Wellness-Dusche, Whirlpool, Dampfbad, Entspannungsraum, Sauna

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Bügel-Service (gegen Gebühr), Wäsche-Service (gegen Gebühr), Concierge-Service
- Zimmerreinigung, täglich
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt
- Haustiere sind nicht erlaubt

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweise Türkei:
Online-Visum Türkei:
Bitte beachten Sie, dass für einige Nationalitäten (außer Deutschland) ab dem 10.04.2014 das elektronische Visum (E-Visa) eingeführt wurde. Dieses gilt für Urlaubs- und Geschäftsreisen und muss bereits vor Reisebeginn online auf www.evisa.gov.tr beantragt und ausgedruckt werden.
Reisende anderer Nationalitäten sollten sich daher bei Ihrer zuständigen Botschaft oder Konsulat über die Einreisebestimmungen erkundigen.

Hinweis zu Wohnsitz:
Bitte beachten Sie, dass Hotel Only Buchungen in die Türkei nur für Reiseteilnehmer gültig sind, die entweder einen Wohnsitz innerhalb von Deutschland, Österreich, der Schweiz oder den Benelux-Ländern nachweisen können oder über ein Flugticket aus diesen Ländern verfügen. Wenn ein entsprechender Nachweis fehlt, ist das Hotel vor Ort berechtigt, einen Aufschlag von mindestens 50% zu berechnen oder die Unterbringung ganz zu verweigern.

Hinweis:

Von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) kann es in Ihrem gebuchten Hotel, in Nachbarhotels sowie in der unmittelbaren Umgebung zu Renovierungs- und Bauarbeiten kommen.Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Fragebogen zum Gesundheitszustand
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • Wellnesseinrichtungen mit privatem Bereich
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
Zimmer
 • Housekeeping nur auf Anforderung
 • Hygiene-Set
 • Verstärkte Zimmerreinigung
 • Keine berührungsintensive Ausstattung
Services
 • Schutzmasken für Gäste
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten
 • Schutzausrüstung für Gäste
Standards
 • ALLSAFE (Accor/Bureau Veritas)
 • SAFE TOURISM (Lloyd’s Register)

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 16.6027 TRY
Čítaj viac

Belek

Toto najmladšie prázdninové stredisko sa teší neutíchajúcej pozornosti a záujmu najmä vďaka priestranným plážam, pestrej ponuke hotelových komplexov, lemovaných píniovými a eukalyptovými hájikmi a kvalitným golfovým ihriskám, ktoré priam magneticky priťahujú milovníkov tohto športu. Tých, ktorí dávajú prednosť histórii, očarí rímske divadlo v Aspendose. Transfer z letiska trvá približne 45 minút.