Hotel Alva Donna Exclusive Spa

Turecko, Belek
od503 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Alva Donna Exclusive Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Váš elegantný rekreačný dom ponúka celkom 728 izieb šíri cez dva hotelové oblasti Alva Donna Complex a The Deluxe oblasti. Complex ALVA DONNA DONNA so sedem budov na štyroch poschodiach ponúka impozantný lobby s recepciou, lobby bar, útulné posedenie a výťahy, hlavnú reštauráciu s terasou (poveternostné podmienky), šesť à la carte reštaurácie (čínsky, francúzsky, Teppanyaki, Steakhouse , Talianska a rybia reštaurácia; všetky po rezervácii a dostupnosti s servisným účtom), rôzne bary, LCD satelitný TV roh, knižnica, nočný klub, herná hala a internetová kaviareň (za príplatok), ako aj dobre-chické obchody, tri konferenčné miestnosti,Kaderníctvo a príťažlivé kúpeľné centrum s krytým bazénom a samostatným detským bazénom. V rozsiahlej záhrade nájdete vedľa ALVA ARENA pre večernú animáciu aj oblasť bazéna s veľkou činnosťou bazéna, malý aquapark (od októbra do májových podmienok počasia vyhrievané) so siedmimi snímok vody (po hodine), dve detské bazény, veľké ihrisko v tieni, sedem snímok vody Pre deti a navyše 3 snímky pre batoľatá/deti, slnečné terasy, ležiace lúky a bazén snack bar. Tu a na pláži s barom a veľkým baruhom na kúpanie (15.5.-5.10.) Leží s integrovanými edíciami,Zahrnuté parazoly a kúpeľné uteráky. Oblasť Deluxe so štyrmi budovami a piatimi podlažiami sa nachádza na druhej strane ulice a je spojený s mostom pre chodcov s komplexom ALVA DONNA. Areál Quiter Deluxe Vám ponúka štýlový lobboulounge, elegantné posedenie a lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou (poveternostné podmienky), à la carte reštaurácia za poplatok, svetlo zaplavené krytý bazén s oddeleným detským bazénom a krásnym kúpeľným priestorom. Kompaktný vonkajší komplex má bazén a samostatný detský bazén, slnečnú terasu a baru bazéna. Tu tiež leží s integrovanými edíciami,Uteráky a slnečníky. V komplexe Alva Donna a v oblasti Deluxe je Wi-Fi zaradené do kompletného systému.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby v oblasti ALVA DONNA AREA sú priestranné, elegantné a komfortne zariadené a majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, make-up zrkadlový sušič vlasov, župan a papuče, LCD satelitná TV s hudobným kanálom, trezor, minibar, rýchlovarná kanvica s výberom kávy/čaju ( Denná náplň), klimatizácia (hodinová prevádzka), telefón s priamou voľbou, laminátová podlaha a balkón. DZ = EZ pre jedno použitie. Za príplatok.
Dvojlôžková izba typu A (leto): s podobným zariadením v komplexe lumence s laminátovým podlahám. DZ = EZ pre jedno použitie.
Large Double: Sú veci rovnaké vybavenie prvky väčšie ako dvojlôžkové izby Alva Donna oblasti s poschodovou posteľou.
Veľká dvojlôžková izba typu B (v lete): Sú inak rovnaké vybavenie prvkov väčších ako dvojlôžkové izby v luxusnej oblasti so sprchou/vaňou/WC, laminátové podlahy a spacie zariadenie pre ďalšie dve osoby.
Rodinná izba: Have (táto zlúčenina dverí) s iným podobným zariadením tiež ako dvojlôžkové izby Alva Donna oblasti prostredníctvom dodatočného oddelené miestnosti s dvoma samostatnými lôžkami.
Rodinná izba typu B (v lete): Nachádza sa tiež v luxusnej štvrti a je identická s rodinnými izbami v oblasti Alva Donna so sprchou/vaňou a WC a laminátovou podlahou.

Knihable Stravovanie Možnosti: Ultra All Inclusive: raňajky, obed a večera bohatých bufetov, neskoré ročné raňajky, denné medzinárodné a turecké občerstvenie, v popoludňajšej káve/čaji a pečivo, zatiaľ čo zmrzlina a polnočné občerstvenie. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické a niektoré dovozné nápoje sú zahrnuté na otvorených stĺpoch 10-0 hodín av nočnom klube do 2 hodín a v bare 24 hodín. Voliteľne môžete venovať jednému z à la carte reštaurácií podľa dohody a za poplatok. Pánovia sa žiada, aby sa objavili vo všetkých reštauráciách na večeru v dlhých nohavíc. Pre našich malých hostí je v hlavnej reštaurácii súkromný obed,V popoludňajších hodinách i ľad a večer detský bufet v reštaurácii detí Alves. Vaša mini-chladnička je denne vybavená nealkoholickými nápojmi a pivom, nie je zahrnutý v Ultra All Inclusive: Ostatné importové nápoje, Fyhah, nápoje vo fľašiach, izbová služba. Rezervačný poplatok za à la carte reštaurácie. Počítačové hry, internetové kaviarne, telefónne a faxové poplatky, stráženie detí na požiadanie, práčovňa a lekára, ako aj na pláži používanie VIP a plážových pavilónov.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Počas dňa vám hotel v komplexe Alva Donna ponúka rozsiahly športový a zábavný program s animačným tímom. Vo večerných hodinách rôzne show v Alva Aréne, slávnostné večery, turecká noc, diskotéka a príležitostne živá hudba.

Šport Zahrnutý: (S výhradou dostupnosti): tenisový kurz počas dňa, prenájom tenisových regálov a loptičiek, fitnes centrum a stolný tenis, šípky, ráno gymnastiku, aerobik, basketbal, volejbal a lukostreľbu.

Šport za poplatok: večerný tenis s reflektormi, bowling a biliard. Okrem toho, stolný futbal a na pláži všetky vodné športy bez ohľadu na hotel súkromnými poskytovateľmi (sezónne).

Detský program: Viacjazyčný mini klub pre deti od 4-12 rokov (v troch vekových skupinách) s mnohými aktivitami v oblasti Veľkého detského domu s klubovou, zmrzlinou a vysokými stoličkami v reštaurácii. Okrem toho, samostatný detský bazén v krytom bazéne a desať vodných diapozitív (sezónne). Detský kino, detský diskotéka, ako aj oddelený detský bazén. Súkromné ​​morské pláž a detský bazén s morskou vodou (sezónne).

Wellness: Turecký kúpeľ, parná miestnosť a sauna sú inkluzívne. Masáž a všetky ostatné aplikácie v dobre vybavených kúpeľných priestoroch sú za poplatok.

Upozornenia: Detské postieľky sú k dispozícii bezplatne na vyžiadanie.
*************
Hotel má päť izieb bezbariérový prístup (na vyžiadanie).

Poznámka 2: Hotel Kontaktné údaje:
Tel: 0090-242-7310025
Fax: 0090-242-7310091
e-mail:
V katalógu "Turecko" Leto 2021 na strane 67.

Sezóna Poznámka:
Zimná sezóna: 1.11.20-25.3.21
*********
Ak prídete do jednej z posledných sezón a počas pobytu sa počas sezóny prekrýva, upozorňujeme, že jednotlivé hotelové služby (napr. Suma rezervovanej služby UAI/AI) sa môžu zmeniť.
**************
Všetky vonkajšie zariadenia sú v zime a mimo sezóny obmedzené podľa voľby hotelového ubytovateľa.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.]]>
Lage: Das großzügige Komforthotel liegt in der Ferienregion Bogazkent direkt am hoteleigenen breiten Sand-/Kiesstrand, der am Flutsaum kieselig wird. Einige Einkaufsmöglichkeiten befinden sich in der Nähe, die nächste Ortschaft Belek ist ca. 8 km entfernt. Öffentliche Minibusverbindungen und Taxis finden Sie in Hotelnähe.

Ausstattung: Ihr elegantes Urlaubsdomizil bietet insgesamt 728 Zimmer, die sich auf die zwei Hotelbereiche Alva Donna Komplex und den Deluxebereich verteilen. Der familienfreundliche Alva Donna Komplex mit sieben Gebäuden auf vier Etagen bietet Ihnen eine imposante Empfangshalle mit Rezeption, Lobbybar, gemütlichen Sitzecken und Lifts, ein Hauptrestaurant mit Terrasse (wetterbedingt), sechs À-la-carte-Restaurants (chinesisch, französisch, Teppanyaki, Steakhouse, italienisch sowie Fischrestaurant; alle nach Reservierung und Verfügbarkeit mit Servicegebühr), verschiedene Bars, LCD Sat.-TV Ecke, Bibliothek, Diskothek, Game-Hall und Internetcafé (gegen Gebühr), außerdem schicke Geschäfte, drei Konferenzräume, Friseur und den ansprechenden Wellnessbereich mit Hallenbad und separatem Kinderbecken. Im weitläufigen Garten finden Sie neben der Alva Arena für die Abendanimation auch die Poollandschaft mit dem großem Aktivitätenpool, ein kleiner Aquapark (von Oktober bis Mai wetterbedingt beheizt) mit sieben Wasserrutschen (stundenweise), zwei Kinderpools, ein großer im Schatten liegender Spielplatz, sieben Wasserrutschen für Kids sowie zusätzlich 3 Rutschen für Kleinkinder/Babys, Sonnenterrassen, Liegewiesen und die Pool-/Snackbar. Hier und am Strand mit Bar und tollem Badesteg (15.5.-5.10.) sind Liegen mit integrierten Auflagen, Sonnenschirme und Badetücher inklusive. Der Deluxebereich mit vier Gebäuden und fünf Etagen liegt auf der anderen Straßenseite und ist durch eine Fußgängerbrücke mit dem Alva Donna Komplex verbunden. Der ruhigere Deluxebereich bietet Ihnen eine durchgestylte Lobbylounge, schicken Sitzgelegenheiten und Lobbybar, ein Hauptrestaurant mit Terrasse (wetterbedingt), ein À-la-carte-Restaurant gegen Gebühr, ein lichtdurchflutetes Hallenbad mit separatem Kinderbecken und einen schönen Wellnessbereich. In der kompakten Außenanlage steht Ihnen ein Swimmingpool sowie ein separates Kinderbecken, eine Sonnenterrasse sowie die Poolbar zur Verfügung. Hier sind ebenfalls Liegen mit integrierten Auflagen, Badetücher und Sonnenschirme inklusive. Sowohl im Alva Donna Komplex als auch im Deluxebereich ist Wi-Fi in der kompletten Anlage inklusive.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die Zimmer im Alva Donna Bereich sind geräumig, elegant und komfortabel eingerichtet und verfügen über Bad/WC, Föhn, Kosmetikspiegel Föhn, Bademantel und Slipper, LCD Sat.-TV mit Musikkanal, Safe, Minibar, Wasserkocher mit Kaffee-/Teeauswahl (tägliche Auffüllung), Klimaanlage (stundenweise in Betrieb), Direktwahl-Telefon, Laminatfußboden und Balkon. DZ=EZ zur Alleinbenutzung. Seitlicher Meerblick gegen Aufpreis buchbar.
Doppelzimmer Typ A (Sommer): Verfügen bei ähnlicher Ausstattung im Deluxekomplex mit Laminatfußboden. DZ=EZ zur Alleinbenutzung.
Großes Doppelzimmer: Sind bei ansonsten gleichen Ausstattungselementen größer als die Doppelzimmer im Alva Donna Bereich mit Etagenbett.
Große Doppelzimmer Typ B (Sommer): Sind bei ansonsten gleichen Ausstattungselementen größer als die Doppelzimmer im Deluxebereich Bereich mit Dusche/Bad/WC, Laminatfußboden und Schlafgelegenheiten für zwei weitere Personen.
Familienzimmer: Verfügen bei ansonsten ebenfalls ähnlicher Ausstattung wie die Doppelzimmer im Alva Donna Bereich über einen zusätzlichen, separaten Schlafraum mit zwei Einzelbetten (Verbindungstür vorhanden).
Familienzimmer Typ B (Sommer): Befinden sich ebenfalls im Deluxebereich und sind identisch mit den Familienzimmern im Alva Donna Bereich mit Dusche/Bad/WC und Laminatfußboden.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Ultra All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen von reichhaltigen Buffets, Spätaufsteherfrühstück, tagsüber internationale und türkische Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck, tagsüber Eis und Mitternachtssnack. Diverse lokale alkoholische und alkoholfreie sowie einige Import-Getränke sind an den jeweils geöffneten Bars von 10-0 Uhr und in der Diskothek bis 2 Uhr sowie an einer Bar 24 Stunden inklusive. Wahlweise können Sie in einem der À-la-carte-Restaurants nach Voranmeldung und gegen Gebühr speisen. Die Herren werden gebeten, in allen Restaurants zum Abendessen in langen Hosen zu erscheinen. Für unsere kleinen Gäste gibt es im Hauptrestaurant ein eigenes Mittagessen, nachmittags Eis und zum Abend das Kinderbuffet im Alves Kids Restaurant. Ihr Mini-Kühlschrank wird täglich mit Softdrinks und Bier bestückt., Nicht im Ultra All Inclusive enthalten: Weitere Importgetränke, Wasserpfeife, Getränke in Flaschen, Zimmerservice. Reservierungsgebühr für die À-la-carte-Restaurants. Computerspiele, Internetcafé, Telefon- und Faxspesen, Babysitting auf Anfrage, Wäscherei- und Arzt-Service sowie am Strand Nutzung der VIP- und Strandpavillons.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber bietet Ihr Hotel im Alva Donna Komplex ein umfangreiches Sport- und Unterhaltungsprogramm mit dem Animations-Team an. Abends verschiedene Shows im Alva Arena, Gala-Abende, Türkische Nacht sowie Diskothek und gelegentlich Live-Musik.

Sport inklusive: (nach Verfügbarkeit): Ein Tennis-Hartplatz tagsüber, Verleih von Tennis-Schlägern und -Bällen, Fitnesscenter sowie Tischtennis, Darts, Morgengymnastik, Aerobic, Basketball, Volleyball sowie Bogenschießen.

Sport gegen Gebühr: Tennis abends mit Flutlicht, Bowling und Billard. Außerdem Tischfußball und am Strand alle Wassersportmöglichkeiten unabhängig vom Hotel durch Privatanbieter (saisonbedingt).

Kinderprogramm: Mehrsprachiger Miniclub für Kinder von 4-12 Jahren (in drei Altersgruppen) mit vielen Aktivitäten in der großen Kid's Area mit Clubhaus, Eiscreme-Service und Hochstühle im Restaurant. Außerdem separates Kinderbecken im Hallenbad und zehn Wasserrutschen (saisonbedingt). Außerdem Kinder-Kino, Kinderdisco sowie separates Kinderbecken. Ein privater Kinderstrand und Kinderpool mit Meerwasser befüllt (saisonbedingt).

Wellness: Türkisches Bad, Dampfbad und Sauna sind inklusive. Massage sowie alle weiteren Anwendungen im gut ausgestatteten Wellnessbereich sind gegen Gebühr.

Hinweise: Babybetten stehen auf Anfrage kostenlos zur Verfügung.
*************
Das Hotel verfügt über fünf rollstuhlgerechte Zimmer (auf Anfrage).

Hinweis 2: Hotelkontaktdaten:
Tel: 0090-242-7310025
Fax: 0090-242-7310091
Email: info@alvadonna.com
Im Katalog "Türkei" Sommer 2021 auf Seite 67.

Saisonhinweis: *********
Wintersaison: 1.11.20-25.3.21
*********
Sofern Ihre Anreise zu einer der letzten Saisontermine erfolgt und es somit während Ihres Aufenthaltes zu einer Saisonüberschneidung kommt, bitten wir zu beachten, dass sich einzelne Hotelleistungen (z. B. Umfang einer gebuchten UAI/AI –Leistung) ändern können.
**************
Alle Außeneinrichtungen sind im Winter und Vor/Nachsaison nach Ermessen des Hoteliers eingeschränkt nutzbar.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Diese Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz.
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden.
Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 10.0973 TRY
Čítaj viac

Belek

Toto najmladšie prázdninové stredisko sa teší neutíchajúcej pozornosti a záujmu najmä vďaka priestranným plážam, pestrej ponuke hotelových komplexov, lemovaných píniovými a eukalyptovými hájikmi a kvalitným golfovým ihriskám, ktoré priam magneticky priťahujú milovníkov tohto športu. Tých, ktorí dávajú prednosť histórii, očarí rímske divadlo v Aspendose. Transfer z letiska trvá približne 45 minút.