Maxx Royal Belek Golf Resort

Turecko, Antalya a Belek
All Inclusive
Ultra All Inclusive
Letecky
od1 901 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Maxx Royal Belek Golf Resort 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento plážový hotel sa nachádza v Beleku, priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Centrum mesta je vzdialené asi 1 km. Najbližšie mesto Antalya je vzdialené asi 45 km. Letiská: AYT cca 33 km, GZP cca 146 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 531 izieb rozmiestnených v hlavnej budove, prístavbe a 26 vilových budovách. Súčasťou interiéru je lobby, recepcia (24 hod.), lobby bar, salónik, kaderníctvo, výťah, minimarket, obchod, čitáreň a 14 barov, ako aj WiFi (zdarma). K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (fast food, talianska, lokálna kuchyňa a ázijská) s terasou a klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Snack bar ponúka aj malé jedlá. Interiérový dizajn dopĺňa sezónny krytý bazén so samostatným detským bazénom. Bazénový komplex zahŕňa niekoľko sezónne otvorených a vyhrievaných bazénov (jeden so slanou vodou), ako aj bazénový bar (v závislosti od sezóny), samostatný detský bazén a slnečnú terasu (v závislosti od sezóny). K dispozícii je vodný park s 11 toboganmi (niektoré s vekovým obmedzením). Hostia môžu relaxovať aj v hotelových záhradách. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, uteráky a slnečníky. V plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a osviežujúce nápoje.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Suita (približne 80 m2):
- vaňa alebo sprcha / WC, sušič vlasov
- Satelitná TV, telefón, WLAN (zadarmo), minibar, trezor, kávovar/čajník, centrálne ovládaná klimatizácia
- balkón alebo terasa
- Možnosť rezervácie za príplatok: výhľad na more

Suita Duplex (približne 135 m2):
- rovnaké vybavenie ako apartmány
- 2 x vaňa alebo sprcha/WC
- priestrannejší
- ďalšie možnosti spánku
- mezonetový štýl, na 2 poschodiach s otvoreným schodiskom

Rodinný apartmán (cca 100 m2):
- rovnaké vybavenie ako apartmány
- priestrannejší
- ďalšie možnosti spánku
- Možnosť rezervácie za príplatok: výhľad na more

Terasa Laguna PB (cca 100 m2):
- rovnaké vybavenie ako apartmány
- priestrannejší
- ďalšie možnosti spánku
- Výhľad na bazén

Všetky ekonomické izby zvyčajne zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a prístavbu, ubytovanie môže byť v hlavnej aj vedľajšej budove. Žiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Za klasifikáciu zodpovedá výhradne hotelier na mieste.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sú k dispozícii formou bohatých švédskych stolov s diétnym kútikom a detskou reštauráciou na obed a večeru, rôzne snacky počas dňa (aj vonku v lete a ovocný servis pri bazéne a na pláži), káva/čaj a V cukrárni je k dispozícii vynikajúci výber pečiva a tiež domáce pralinky z belgickej čokolády. 24 hodín denne, 24 hodín denne, sú pre vás v otvorených baroch zahrnuté miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj niektoré importované nápoje. Váš minibar sa bude plniť každý deň.
Niektoré dovážané nápoje a niektoré ďalšie doplnky, ako napríklad čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú spoplatnené.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- miniklub pre deti od 4 do 12 rokov od 9:00 do 18:00,
- Baby klub pre deti od 1 do 3 rokov
- Teen klub pre deti od 13 do 17 rokov, od 9:00 do 18:00
- samostatný detský bazén pri bazéne, aquapark
- detské ihrisko
- detský bufet
- Opatrovateľská služba za poplatok a na vyžiadanie

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- Bez poplatku: stolný tenis, šípky, bowling, basketbal, futbal, plážový volejbal, biliard, kanoistika, fitnescentrum
- Za poplatok: tenis
- Animácia pre dospelých
- Večerné predstavenia

Wellness:
-MaxxWell SPA, 3000 m²
- Zadarmo: sauna, hammam, relaxačná miestnosť
- Za poplatok: SPA apartmány, masáže, wellness a kozmetické procedúry

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za príplatok), žehlenie (za príplatok)
- Parkovanie (bezplatné, v závislosti od dostupnosti)

kategória krajiny:
5 hviezd

Poznámky k krajine Turecko:
Online víza do Turecka:
Upozorňujeme, že pre niektoré národnosti (okrem Nemecka) boli elektronické víza (E-Visa) zavedené 10. apríla 2014. Týka sa to dovolenkových a pracovných ciest a je potrebné oň požiadať a vytlačiť online pred začiatkom cesty.
Cestujúci iných národností by sa preto mali informovať o vstupných požiadavkách na svojom príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka k bydlisku:
Upozorňujeme, že rezervácie Hotel Only do Turecka sú platné len pre cestujúcich, ktorí môžu preukázať, že buď bývajú v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku alebo krajinách Beneluxu, alebo majú letenku z týchto krajín. Ak neexistuje zodpovedajúci dôkaz, miestny hotel je oprávnený účtovať si príplatok vo výške minimálne 50 % alebo ubytovanie úplne odmietnuť.

upozornenie:
Od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu vo vašom rezervovanom hoteli, v susedných hoteloch a v bezprostrednom okolí prebiehať rekonštrukčné a stavebné práce.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné len v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Špeciálne hygienické opatrenia
generál
 • pravidlá vzdialenosti
 • dávkovač dezinfekčného prostriedku
 • Posilnené čistiace opatrenia
 • Zdravotné prehliadky personálu
 • Hygienické školenie personálu
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • Wellness zariadenia so súkromným priestorom
jedlá
 • Digitálne menu (mobilný telefón)
 • Možnosť ísť: obed
Izba
 • Bezkontaktná izbová služba
 • Zvýšené upratovanie miestnosti
služby
 • Bezkontaktná registrácia/odhlásenie
 • Bezkontaktná platba
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče
 • Ochranné prostriedky pre hostí
štandardy
 • Hygienický štítok staysafe® (poháňaný kooperačným partnerom TÜV SÜD)

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt in Belek, direkt am privaten Sandstrand. Die Innenstadt ist ca. 1 km entfernt. Die nächste Stadt Antalya liegt ca. 45 km entfernt. Flughäfen: AYT ca. 33 km, GZP ca. 146 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 531 Zimmer verteilt auf ein Haupt-, ein Neben- und 26 Villengebäude. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Lobbybar, Lounge, Frisör, einen Lift, Minimarkt, Shop, Lesezimmer und 14 Bars sowie WiFi (kostenfrei). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (Fast Food, italienisch, lokale Speisen und asiatisch) mit Terrasse und Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Ein saisonal geöffnetes Hallenbad mit separatem Kinderbecken rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal geöffnete und beheizbare Pools (eine mit Salzwasser) sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Es gibt einen Wasserpark mit 11 Wasserrutschen (manche Rutschen mit Alterseinschränkungen).Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen, Handtücher und Sonnenschirme bereit. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Suite (ca. 80 qm):
- Bad oder Dusche/WC, Föhn
- Sat-TV, Telefon, WLAN (kostenfrei), Minibar, Safe, Kaffee-/Teezubereiter, zentral gesteuerte Klimaanlage
- Balkon oder Terrasse
- Gegen Aufpreis buchbar: Meerblick 

Suite Duplex (ca. 135 qm):
- gleiche Ausstattung wie die Suiten
- 2 x Bad oder Dusche/WC
- geräumiger
- zusätzliche Schlafmöglichkeiten
- im Maisonettenstil, auf 2 Etagen mit offener Treppe

Familiensuite (ca. 100 qm):
- gleiche Ausstattung wie die Suiten
- geräumiger
- zusätzliche Schlafmöglichkeiten
- Gegen Aufpreis buchbar: Meerblick 

Fam.suite Laguna PB Terrasse (ca. 100 qm):
- gleiche Ausstattung wie die Suiten
- geräumiger
- zusätzliche Schlafmöglichkeiten
- Poolblick

Alle Economy Zimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegennehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ultra All Inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen erhalten Sie von reichhaltigen Buffets mit Diät Ecke und Kinderrestaurant zum Mittag- und Abendessen, tagsüber verschiedene Snackvarianten (im Sommer auch im Außenbereich sowie Obstservice am Pool und Strand), Kaffee/Tee und erlesene Gebäckauswahl sowie hausgemachte Pralinen aus belgischer Schokolade, erhalten Sie in der Patisserie. 24 Stunden, rund um die Uhr, sind lokale alkoholische und nicht alkoholische sowie einige Importgetränke an den jeweils geöffneten Bars für Sie inklusive. Ihre Minibar wird täglich befüllt.
Einige importierte Getränke sowie einige weitere Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte sind gegen Gebühr. 

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Miniclub für Kinder von 4 - 12 Jahren, von 09:00 - 18:00 Uhr
- Babyclub für Kinder von 1 - 3 Jahren
- Teenclub für Kinder von 13 - 17 Jahren, von 09:00 - 18:00 Uhr
- separates Kinderbecken am Pool, Wasserpark
- Spielplatz
- Kinderbuffet
- Babysitter Service kostenpflichtig und auf Anfrage

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- Ohne Gebühr: Tischtennis, Dart, Bowling, Basketball, Fußball, Beachvolleyball, Billard, Kanu, Fitnesscenter
- Gegen Gebühr: Tennis
- Erwachsenenanimation
- Abendshows

Wellness:
- MaxxWell SPA, 3000 m²
- Ohne Gebühr: Sauna, Hamam, Entspannungsraum
- Gegen Gebühr: SPA-Suiten, Massagen, Wellness- & Beautyanwendungen

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Bügel-Service (gegen Gebühr)
- Parkmöglichkeiten (kostenfrei, nach Verfügbarkeit)

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweise Türkei:
Online-Visum Türkei:
Bitte beachten Sie, dass für einige Nationalitäten (außer Deutschland) ab dem 10.04.2014 das elektronische Visum (E-Visa) eingeführt wurde. Dieses gilt für Urlaubs- und Geschäftsreisen und muss bereits vor Reisebeginn online auf www.evisa.gov.tr beantragt und ausgedruckt werden.
Reisende anderer Nationalitäten sollten sich daher bei Ihrer zuständigen Botschaft oder Konsulat über die Einreisebestimmungen erkundigen.

Hinweis zu Wohnsitz:
Bitte beachten Sie, dass Hotel Only Buchungen in die Türkei nur für Reiseteilnehmer gültig sind, die entweder einen Wohnsitz innerhalb von Deutschland, Österreich, der Schweiz oder den Benelux-Ländern nachweisen können oder über ein Flugticket aus diesen Ländern verfügen. Wenn ein entsprechender Nachweis fehlt, ist das Hotel vor Ort berechtigt, einen Aufschlag von mindestens 50% zu berechnen oder die Unterbringung ganz zu verweigern.

Hinweis:
Von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) kann es in Ihrem gebuchten Hotel, in Nachbarhotels sowie in der unmittelbaren Umgebung zu Renovierungs- und Bauarbeiten kommen.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Desinfektionsspender
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • Wellnesseinrichtungen mit privatem Bereich
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
 • To Go-Option: Mittagessen
Zimmer
 • Kontaktloser Zimmerservice
 • Verstärkte Zimmerreinigung
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten
 • Schutzausrüstung für Gäste
Standards
 • staysafe® Hygiene-Label (powered by cooperation partner of TÜV SÜD)

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 16.6027 TRY