Kamelya Selin Hotel

Turecko, Çolakli
od272 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Kamelya Selin Hotel 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži v rekreačnom stredisku Colakli. V blízkosti sa nachádza niekoľko obchodov. Centrum mesta je vzdialené asi 5 km. Najbližšie mesto Side je vzdialené asi 5 km. Letiská: AYT cca 50 km, GZP cca 118 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 305 izieb rozložených na 6 poschodiach. Súčasťou interiéru je lobby, recepcia (24 hod.), lobby bar, salónik, kaderníctvo, 5 výťahov, kiosk, minimarket a obchod, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch) a internetový kútik. K dispozícii je tiež TV miestnosť s miestnymi kanálmi, TV s plochou obrazovkou a satelitnou TV. K vybaveniu patrí aj reštaurácia (talianska, stredomorská a à la carte) s klimatizáciou a terasou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Kaviareň a snack bar ponúkajú aj malé jedlá. Interiérový dizajn dopĺňa sezónne otvorený a vyhrievaný krytý bazén so samostatným detským bazénom. Bazénový komplex zahŕňa niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bazénový bar (sezónny), samostatný detský bazén a tobogán. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, vankúše a slnečníky, ako aj osušky (za zálohu). V plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a osviežujúce nápoje.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby: majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, telefón, SAT TV, pripojenie na internet (s vlastným notebookom v cene), klimatizáciu (hodinovú, centrálne ovládanú), trezor, minibar, rýchlovarnú kanvicu s kávou/ výber čajov, podlahy s kobercom a balkón.
Rezervácia s bočným alebo priamym výhľadom na more za príplatok.

Izby Economy sú zvyčajne izby, ktoré sa odlišujú umiestnením, veľkosťou a vybavením od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a pomocnú budovu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v pomocnej budove. Za rozdelenie zodpovedá hotelier na mieste.

Rodinná izba, 2 izby: Rodinné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, dve izby s dvomi izbami so spojovacími dverami. Izby nemajú balkón. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
All inclusive

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch v otvorenom bare. Vyžaduje sa vhodné oblečenie na jedlo. Deti do 18 rokov nedostávajú alkohol.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti od 4 do 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky a kočíky
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- možno za poplatok: bowling, aerobik, basketbal, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, vodné lyžovanie, vodné skútre, potápanie, fitnes, lukostreľba, streľba zo vzduchovky, tenis, požičovňa bicyklov
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Jazda na koni
- večerné predstavenia
- živá hudba

Wellness:
- prípadne za poplatok: parný kúpeľ, hammam, spa, sauna, špeciálne wellness balíčky, masáže, vírivka

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- denné upratovanie
- Parkovacie zariadenie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
5 hviezdičiek

Poznámky k krajine Turecko:
- Online Visa Turecko:
Upozorňujeme, že elektronické víza (e-víza) boli pre niektoré národnosti (okrem Nemecka) zavedené 10. apríla 2014. Platí to pre dovolenku a služobné cesty a je potrebné o ne požiadať online a vytlačiť ich pred začiatkom cesty.
Cestujúci iných národností by sa preto mali informovať o požiadavkách na vstup na vašom miestnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

- Od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu vo vašom rezervovanom hoteli, v susedných hoteloch a v bezprostrednom okolí prebiehať renovačné a stavebné práce.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Špeciálne hygienické opatrenia
Všeobecné
 • pravidlá vzdialenosti
 • Hygienické ochranné steny
 • Požiadavka na masku
 • Posilnené čistiace opatrenia
 • Zdravotné prehliadky personálu
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Časový interval medzi rezerváciami izieb
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
služby
 • Ochranné masky pre hostí
 • Bezkontaktná platba
 • Ochranné prostriedky pre hostí

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am privaten Sandstrand des Urlaubsortes Colakli. In der Nähe befinden sich mehrere Geschäfte. Die Innenstadt ist ca. 5 km entfernt. Die nächste Stadt Side liegt ca. 5 km entfernt. Flughäfen: AYT ca. 50 km, GZP ca. 118 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 305 Zimmer verteilt auf 6 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Lobbybar, Lounge, Frisör, 5 Lifte, Kiosk, Minimarkt und Shop sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen) und Internetecke. Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit lokalen Sendern, Flat Screen und Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant (italienisch, mediterran und à-la-carte) mit Klimaanlage und Terrasse. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein Café und eine Snackbar bieten zusätzlich kleine Speisen. Ein saisonal geöffnetes und beheizbares Hallenbad mit separatem Kinderbecken rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal geöffnete Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und Wasserrutsche. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen, Auflagen und Sonnenschirme sowie Handtücher (gegen Kaution) bereit. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademantel, Telefon, Sat-TV, Internet-Zugang (mit eigenem Laptop inklusive), Klimaanlage (stundenweise, zentral gesteuert), Safe, Minibar, Wasserkocher mit Kaffee-/Teesortiment, Teppichboden und Balkon.
Gegen Aufpreis mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar.

Economy Zimmer sind in der Regel Zimmer, die in Lage, Größe und Ausstattung von den Standardzimmern abweichen können. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Die Einteilung obliegt dem Hotelier vor Ort.

Familienzimmer, 2 Zimmer: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer verfügen die Familienzimmer 2 Zimmer über zwei Räume mit Verbindungstür. Die Zimmer haben keinen Balkon. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
All inklusive

Bei all inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind zu den ausgeschriebenen Zeiten an der jeweils geöffneten Bar inklusive. Um angemessene Kleidung zu den Mahlzeiten wird gebeten. Kinder unter 18 Jahre erhalten keinen Alkohol.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Miniclub für Kinder von 4 - 12 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Hochstühle und Kinderwagen
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Bowling, Aerobic, Basketball, Billard, Dart, Tischtennis, Beach-Volleyball, Fußball, Wasserski, Jet Ski, Tauchen, Fitnessraum, Bogenschießen, Luftgewehrschießen, Tennis, Fahrradverleih
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Reiten
- Abendshows
- Live-Musik

Wellness:
- ggf. gegen Gebühr: Dampfbad, Hamam, Spa, Sauna, spezielle Wellnesspakete, Massagen, Whirlpool

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Zimmerreinigung, täglich
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweise Türkei:
- Online-Visum Türkei:
Bitte beachten Sie, dass für einige Nationalitäten (außer Deutschland) ab dem 10.04.2014 das elektronische Visum (E-Visa) eingeführt wurde. Dieses gilt für Urlaubs- und Geschäftsreisen und muss bereits vor Reisebeginn online auf www.evisa.gov.tr beantragt und ausgedruckt werden.
Reisende anderer Nationalitäten sollten sich daher bei Ihrer zuständigen Botschaft oder Konsulat über die Einreisebestimmungen erkundigen.

- Von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) kann es in Ihrem gebuchten Hotel, in Nachbarhotels sowie in der unmittelbaren Umgebung zu Renovierungs- und Bauarbeiten kommen.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
Services
 • Schutzmasken für Gäste
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Schutzausrüstung für Gäste

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +2
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 16.6027 TRY