The Small Resort

Thajsko, Krabi
od917 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

The Small Resort 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel sa nachádza medzi plážami Ao Nang a Noppharatthara v kraji Thajska.

Vlastnosti:
Cestujúci majú pobyt v hoteli buď v jednej z 31 dvojposteľových izieb alebo v jednej z 7 apartmánov. Dom ponúka recepciu a recepciu. Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy. Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné vo verejných priestoroch. Navyše je tu niekoľko obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. K ďalším zariadeniam patrí herňa. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. K dispozícii sú aj služby opatrovania detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Izby majú manželskú posteľ, posteľ typu queen alebo posteľ typu "king".Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, DVD prehrávač a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou, vaňou a vírivkou.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vo vonkajšom bazéne je voda so zdravou slanosťou príjemnou zážitkou z kúpania. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Hostia majú na výber rôzne rekreačné možnosti, vrátane potápania, posilňovne, kúpeľov, sauny, parných kúpeľov a masáží. Pre deti sa ponúka zábavný program.

Stravovanie:
Gastronomická oblasť ponúka jedáleň. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovacie služby vrátane ubytovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere sú lahodné a pestré.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Hotel liegt mitten zwischen den Stränden Ao Nang und Noppharatthara in Krabi, Thailand.

Ausstattung:
Reisende logieren in dem Hotel entweder in einem der 31 Doppelzimmer oder einer der 7 Suiten. Das Haus bietet einen Empfangsbereich und eine Rezeption. Es sind Aufzüge zu den meisten Stockwerke vorhanden. In den öffentlichen Bereichen steht den Gästen WiFi zur Verfügung. Außerdem findet sich eine Reihe von Geschäften, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Zur weiteren Einrichtung der Unterbringung zählt ein Spielzimmer. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Hotels abstellen. Zu den zur Verfügung stehenden Angeboten gehören ein Babysitterservice, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein Friseur.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer, über eine Klimaanlage lässt sich das Raumklima steuern. Ein Balkon gehört zur Standardausstattung der meisten Zimmer. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett, ein Queensize-Bett oder ein Kingsize-Bett. Getrennte Schlafzimmer sind eine weitere buchbare Annehmlichkeit. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Kühlschrank, ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Kleine Extras sorgen für einen tollen Aufenthalt, darunter ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät, ein DVD-Player und WiFi. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche, einer Badewanne und einer Whirlwanne. Ein Haartrockner und Bademäntel können für den täglichen Gebrauch benutzt werden. Das Haus bietet Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
In der Außenpoolanlage sorgt das Wasser mit gesundem Salzgehalt für ein wohltuendes Badeerlebnis. Bequeme Liegestühle stehen auf der Sonnenterrasse bereit. Wohlige Entspannung verspricht der Whirlpool im Badebereich. An der Poolbar werden erfrischende Getränke angeboten. Die Gäste haben verschiedene Freizeitmöglichkeiten zur Auswahl, darunter Tauchen, ein Fitnessstudio, ein Spa, eine Sauna, ein Dampfbad und Massage-Anwendungen. Ein Unterhaltungsprogramm für Kinder wird angeboten.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich wartet mit einem Speiseraum auf. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück, Halbpension und Vollpension. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet, Mittagessen und Abendessen sind lecker und abwechslungsreich gestaltet.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Hotel akzeptiert: Visa und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Thajsko

Vitajte v Oriente, v krajine, kde sa mieša fascinujúca starodávna kultúra a súčasnosť. Thajsko je exotická krajina, a to doslova – príroda, pamiatky, kuchyňa, ľudia, spôsob života a myslenia, náboženstvo. To všetko vytvára úžasný mix zážitkov, ktorý vás prenesie do exotického sveta. Aj keby ste navštívili Thajsko stokrát, vždy budete mať čo objavovať.

Hlavné mesto: Bangkok
Časový posun: +5
Mena: Thajský baht
Kurz: 1€ = 36.799 THB
Čítaj viac

Krabi

Provincia na juhu Thajska, ktorá sa nachádza cca 2 a pol hodiny jazdy od Phuketu. Oblasť panenskej prírody známa svojimi bizarnými skalnatými útvarmi je ako stvorená pre milovníkov turistiky. Vďaka malebným plážam si však na svoje si prídu i vyhľadávači romantiky, relaxu a oddychu.