The Small Resort

Thajsko, Krabi
od1 000 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

The Small Resort 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel sa nachádza medzi plážami Ao Nang a Noppharatthara v thajskom Krabi.

Zariadenie:
Cestujúci sa v rezorte ubytujú buď v jednej z 31 dvojlôžkových izieb alebo v jednom zo 7 apartmánov. Komplex ponúka vstupnú halu a recepciu. Na väčšinu poschodí sú výťahy. Vo verejných priestoroch je hosťom k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Existuje tiež množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzky a prechádzky. Súčasťou ubytovacích zariadení je aj herňa. Tí, ktorí prichádzajú vlastným autom, ho môžu zaparkovať na parkovisku rezortu. K dispozícii je stráženie detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia sa dá ovládať pomocou klimatizácie. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou, posteľou queen alebo posteľou king. Samostatné spálne sú ďalšou rezerváciou. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička, malá chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, DVD prehrávača a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a vírivkou. Sušič vlasov a župany môžete použiť na každodenné použitie. Prázdninový komplex ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Voda v bazéne so zdravým obsahom soli zaručuje príjemný zážitok z kúpania. Pohodlné ležadlá sú k dispozícii na slnečnej terase. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v bare pri bazéne. Môžete si vybrať z rôznych možností trávenia voľného času, vrátane potápania, posilňovne, kúpeľov, sauny, parnej miestnosti a masáží. Pre deti je pripravený zábavný program.

Stravovanie:
V gastronomickom areáli je jedáleň. Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby prenocovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere sú vynikajúce a rozmanité.

Kreditné karty:
V rezorte prijímajú tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Hotel liegt mitten zwischen den Stränden Ao Nang und Noppharatthara in Krabi, Thailand.

Ausstattung:
Reisende logieren in dem Resort entweder in einem der 31 Doppelzimmer oder einer der 7 Suiten. Die Anlage bietet einen Empfangsbereich und eine Rezeption. Es sind Aufzüge zu den meisten Stockwerke vorhanden. In den öffentlichen Bereichen steht den Gästen WiFi zur Verfügung. Außerdem findet sich eine Reihe von Geschäften, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Zur weiteren Einrichtung der Unterbringung zählt ein Spielzimmer. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Resorts abstellen. Zu den zur Verfügung stehenden Angeboten gehören ein Babysitterservice, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein Friseur.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer, über eine Klimaanlage lässt sich das Raumklima steuern. Ein Balkon gehört zur Standardausstattung der meisten Zimmer. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett, ein Queensize-Bett oder ein Kingsize-Bett. Getrennte Schlafzimmer sind eine weitere buchbare Annehmlichkeit. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Kühlschrank, ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Kleine Extras sorgen für einen tollen Aufenthalt, darunter ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät, ein DVD-Player und WiFi. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche, einer Badewanne und einer Whirlwanne. Ein Haartrockner und Bademäntel können für den täglichen Gebrauch benutzt werden. Die Ferienanlage bietet Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
In der Außenpoolanlage sorgt das Wasser mit gesundem Salzgehalt für ein wohltuendes Badeerlebnis. Bequeme Liegestühle stehen auf der Sonnenterrasse bereit. Wohlige Entspannung verspricht der Whirlpool im Badebereich. An der Poolbar werden erfrischende Getränke angeboten. Die Gäste haben verschiedene Freizeitmöglichkeiten zur Auswahl, darunter Tauchen, ein Fitnessstudio, ein Spa, eine Sauna, ein Dampfbad und Massage-Anwendungen. Ein Unterhaltungsprogramm für Kinder wird angeboten.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich wartet mit einem Speiseraum auf. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück, Halbpension und Vollpension. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet, Mittagessen und Abendessen sind lecker und abwechslungsreich gestaltet.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Resort akzeptiert: Visa und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Thajsko

Vitajte v Oriente, v krajine, kde sa mieša fascinujúca starodávna kultúra a súčasnosť. Thajsko je exotická krajina, a to doslova – príroda, pamiatky, kuchyňa, ľudia, spôsob života a myslenia, náboženstvo. To všetko vytvára úžasný mix zážitkov, ktorý vás prenesie do exotického sveta. Aj keby ste navštívili Thajsko stokrát, vždy budete mať čo objavovať.

Hlavné mesto: Bangkok
Časový posun: +5
Mena: Thajský baht
Kurz: 1€ = 37.666 THB
Čítaj viac

Krabi

Provincia na juhu Thajska, ktorá sa nachádza cca 2 a pol hodiny jazdy od Phuketu. Oblasť panenskej prírody známa svojimi bizarnými skalnatými útvarmi je ako stvorená pre milovníkov turistiky. Vďaka malebným plážam si však na svoje si prídu i vyhľadávači romantiky, relaxu a oddychu.