Amantra Resort & Spa

Thajsko

Celkové hodnotenie

3.6 - veľmi dobré
3.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Amantra Resort & Spa 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Miesto:
"Amantra Resort & Spa" je plážový hotel "Amantra Resort & Spa" na ostrove Lanta, Thajsko.

adresa:
296 Moo 6
Koh Lanta Yai
Pláž Klong Nin
Krabi 81150
Krabi Province
Tel .: 66 7 5662690, 66 9 56499789

Vlastnosti:
Rezort ponúka 27 dvojposteľových izieb. V 43 vilách/domoch sa hostia cítia ako doma. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú hotelový trezor, izbovú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum. K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku zariadenia.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Okrem plážového volejbalu a kúpeľov ponúka rekreačná oblasť aj kozmetický salón a masáže za poplatok.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Nočné medzipristátí v Bangkoku:
Upozorňujeme, že vo vašej cestovnej rezervácii nie je zahrnutý žiadny transfer. Informujte sa preto už pred odchodom o príslušných časoch trajektov do svojho cieľového miesta. Ak je potrebný prenocovanie, kontaktujte náš zákaznícky servis.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Spí mladšie hostí:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch v Thajsku je bežné, že deti do 4 rokov majú pobyt v posteli svojich rodičov. Pre deti od 5 rokov je za príplatok k dispozícii prístelka. Pri rezervácii nás prosím kontaktujte. Príplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutý v cene zájazdu.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.]]>
Kategorie: 3 Sterne

Lage:
Das "Amantra Resort & Spa" ist das Strandhotel "Amantra Resort & Spa" auf der Insel Lanta, Thailand.

Adresse:
296 Moo 6
Koh Lanta Yai
Klong Nin Beach
Krabi 81150
Krabi Province
Tel.: +66 7 5662690, +66 9 56499789

Ausstattung:
Das Resort bietet 27 Doppelzimmer. In den 43 Villen/Häusern werden sich die Gäste wie zu Hause fühlen. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – ein Safe, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Konferenzraum und ein Businesscenter – gehören zum Angebot. Rollstuhlgerechte Einrichtungen sind vorhanden. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz der Anlage abstellen.

Check-In/ Check-Out:
Bitte beachten Sie, dass die Check-In und Check-Out Zeiten je Hotel abweichen können. Ihr Check-In erfolgt voraussichtlich zwischen 12:00 bis 16:00 Uhr, der Check-Out voraussichtlich zwischen 10:00 bis 14:00 Uhr. Weitere Informationen zum Check-In und Check-Out erhalten Sie an der Rezeption. Alle Angaben ohne Gewähr.

Sport/Unterhaltung:
Während die Erwachsenen im Außenpool ein paar Runden schwimmen, kommen die Kinder im Planschbecken auf ihre Kosten. Auf der Terrasse können die Gäste schönes Wetter genießen. Im Freizeitbereich bietet die Unterbringung neben Beachvolleyball und einem Spa außerdem kostenpflichtig einen Schönheitssalon und Massage-Anwendungen an.

Wichtiger Hinweis zur Buchung von Seniorenzimmern:
Die Seniorenzimmer sind ausschließlich für Reiseteilnehmer ab einem Mindestalter von 60 Jahren buchbar. Diese Altersvorgabe muss für alle Reisende, die das Zimmer belegen, erfüllt werden. Sollten die genannten Bedingungen nicht eingehalten werden, entstehen für die Reisenden vor Ort Mehrkosten.
Die Ausstattung der Seniorenzimmer entspricht in der Regel den Standardzimmern.

Hinweis für Personen mit eingeschränkter Mobilität:
Dieses Produkt ist im Allgemeinen für Personen mit eingeschränkter Mobilität nur bedingt geeignet. Ob es trotzdem Ihren individuellen Bedürfnissen entspricht, erfragen Sie bitte vor Buchung bei Ihrer Buchungsstelle!

Wichtige Information für Gäste mit einem Wohnsitz außerhalb der Europäischen Union:
Die ausgewiesenen Preise sind einzig für Reisende mit Wohnsitz in der EU, den EWR und der Schweiz gültig. Sollten diese Voraussetzungen nicht eingehalten werden, kann der Hotelier die Unterbringung verweigern oder vor Ort einen Aufschlag einfordern.

Extrakosten Transfer:
Bitte beachten Sie, dass Zusatzkosten für sperriges Gepäck (z.B. Golfzubehör, Kinderwagen, Fallschirm, Surfbrett oder Skier) bei dem Transfer vor Ort anfallen können. Diese sind nicht in Ihrem Reisepreis enthalten und müssen bar bezahlt werden. Eine Anmeldung ist hierfür im Voraus erforderlich.

Zwischenübernachtung in Bangkok:
Bitte beachten Sie, dass bei Ihrer Reisebuchung kein Transfer enthalten ist. Informieren Sie sich daher bereits vor Reiseantritt über die jeweiligen Fährzeiten zu Ihrem Reiseziel. Sollte eine Zwischenübernachtung erforderlich sein, nehmen Sie bitte Kontakt mit unserem Kundenservice auf.

Hinweis zu Gepäckbestimmungen/ Bord-Verpflegung:
Freigepäck und Verpflegung können je nach Fluggesellschaft variieren. Für detaillierte Informationen nehmen Sie Kontakt mit dem Kundenservice auf.

Hinweis zu Einreisebestimmungen:
Einreisebestimmungen können je nach Reiseland variieren. Für detaillierte Informationen nehmen Sie Kontakt mit dem Kundenservice auf.

Information zu Nachtflügen:
Wir machen Sie darauf aufmerksam, dass bei Nachtflügen, welche eine Ankunftszeit von 04:00 Uhr morgens und später im Zielgebiet haben, der Check-In im Hotel erst am Ankunftstag ab 14:00 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) erfolgt.

Wenn es sich auf dem Rückflug um einen Nachtflug handelt, mit Abflugzeiten bis 04:00 Uhr morgens aus dem Zielgebiet, erfolgt der Check-Out im Hotel um 12:00 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) des Vortages.

Früh-Check-In bzw. Spät-Check-Out - Verlängerung der Zimmernutzung erhalten Sie gegen Aufpreis je nach Verfügbarkeit nach Rücksprache an der Hotelrezeption!
Es besteht die Möglichkeit, eine Verlängerungsnacht gegen Aufpreis vor dem Abflug dazuzubuchen. Nehmen Sie bitte hierzu Kontakt mit dem Kundenservice auf.

Schlafmöglichkeiten für die kleinen Gäste:
Bitte beachten Sie, dass es in einigen Hotels in Thailand üblich ist, dass Kinder im Alter von bis zu 4 Jahren im Bett der Eltern übernachten. Für Kinder ab 5 Jahren wird ein Extrabett gegen Gebühr bereitgestellt. Bitte teilen Sie uns diesen Buchungszusatz bei Reservierung mit. Der Aufpreis ist vor Ort zahlbar und nicht im Reisepreis enthalten.

Information zu den Schlafmöglichkeiten:
Bitte beachten Sie, dass eine Aufbettung der Schlafmöglichkeiten ab einer Zimmerbelegung von drei Personen vorgesehen ist. Die Aufbettung kann unter anderem auch in Form eines Schlafsofas oder eines Zustellbettes erfolgen.]]>

Recenzie na Amantra Resort & Spa

Celkové hodnotenie na Amantra Resort & Spa je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
3.6
Hodnotené 1x
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:

Thajsko

Vitajte v Oriente, v krajine, kde sa mieša fascinujúca starodávna kultúra a súčasnosť. Thajsko je exotická krajina, a to doslova – príroda, pamiatky, kuchyňa, ľudia, spôsob života a myslenia, náboženstvo. To všetko vytvára úžasný mix zážitkov, ktorý vás prenesie do exotického sveta. Aj keby ste navštívili Thajsko stokrát, vždy budete mať čo objavovať.

Hlavné mesto: Bangkok
Časový posun: +5
Mena: Thajský baht
Kurz: 1€ = 36.759 THB