Appartements & Villas Costa Rei

Costa Rei, Sardínia, Taliansko

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne dostupné termíny.
Skúste vybrať iný hotel v Costa Rei

Appartements & Villas Costa Rei - 1
Appartements & Villas Costa Rei - 2
Appartements & Villas Costa Rei - 3
Appartements & Villas Costa Rei - 4
Appartements & Villas Costa Rei - 5
Appartements & Villas Costa Rei - 6
Appartements & Villas Costa Rei - 7
Appartements & Villas Costa Rei - 8

Hotel Costa Rei Apartments - detaily

Hotel Costa Rei Apartmány

Costa Rei Villas & Pool:

Poloha: Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti prírodnej piesočnatej pláže Costa Rei (vzdialenosť od pláže sa mení v závislosti Wohneinheit- asi 200-600m na ​​A1/A2 a cca 500-950m v A1G/A2G.). tam sú asi 2,5 km od centra Costa Rei. Najbližšie letisko je cca. 60 km dosah. V cca. 500m od supermarketu a reštaurácie. Kyvadlová doprava je čiastočne za poplatok.

Vybavenie: The Hotelanlade bol postavený v stredomorskom štýle a ponúka Wi-Fi, záhrada s grilom a bazénom. Lehátka a slnečníky sú tu a na pláži k dispozícii za poplatok (10, - € na osobu za týždeň, platí sa na mieste, v závislosti od dostupnosti). Pre ich zábavu, rôzne športové zariadenia sú k dispozícii za poplatok (napríklad jazda na koni, potápanie a windsurfing).

Ubytovanie (y): Vítame apartmány majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, kuchynský kút, sprcha/WC, klimatizácia (za poplatok), TV so satelitným príjmom (za poplatok) a balkón alebo terasu.

Štandardné: Bez stravy. Talianska raňajky (káva, mlieko, cappuccino alebo čaj s croissantom a ovocné šťavy), možno nájsť v bare vo vzdialenosti 50 až 500 metrov.

Poznámky: Check-in: od 16:00 do 20:00 najneskôr.
Odhlásenie: do 10.00 hod.
Parkovanie: Parkovanie zadarmo je k dispozícii (v závislosti od dostupnosti)
Záloha: Pri príchode, depozitné i.H.V 100, - Sk splatná. Súčet je vratná pri odchode.
Domáce zvieratá: na vyžiadanie. môže byť spoplatnená.
Kreditné karty: Visa, MasterCard
 

Región Popis: Sardínia - perla Stredomoria. Zažite očarenie tohto čarovného ostrova! Tešiť na krásne biele pláže striedajú s neopísateľne krásne útesy, malé a krásne zátoky, tyrkysové vody a voľne rastúcich rastlín v hornatom vnútrozemí ostrova. Tiež objaviť tradičný život pôvodných dedín a vidieť vytiahnuť nad ostrovom, pastieri so svojimi stádami oviec obrovské. Cítiť vôňu stredomorské korenie, počujete zvuk mora a ochutnať tradičné kulinárske špeciality Eilandes. Na Sardínii sa dozvedieť čistý dovolenku!

Recenzie na Appartements & Villas Costa Rei

Počasie - Taliansko

Taliansko

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16busown-transport