Tangerine Beach Hotel

Srí Lanka
Polpenzia
All Inclusive
Raňajky
Letecky
od1 147 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.25 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Tangerine Beach Hotel 3+* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Veľmi láskyplne zariadený hotel so 179 izbami s množstvom typických miestnych detailov ponúka svojim hosťom otvorenú recepciu s recepciou, hlavnú reštauráciu s fantastickým výhľadom na more a palmovú záhradu, kaviareň a à la carte reštauráciu. kaviareň Lotus, ako aj salónik a bar pri bazéne. Vo vonkajšom areáli sa nachádza sladkovodný bazén so samostatným detským bazénom, plaveckým barom a slnečnou terasou. Lehátka, slnečníky a vankúše sú k dispozícii zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Izby (asi 24 m²) sú zariadené v typickom vidieckom štýle a majú kúpeľňu so sprchou, klimatizáciu, stropný ventilátor, hudobný kanál, mini chladničku, trezor, káblovú TV, riad na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady.
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba s výhľadom na more.
Dvojúrovňová suita s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, ktoré sa nachádzajú na dvoch poschodiach, s priestorom na spanie na hornom poschodí a obývacou izbou s ďalšou TV na spodnom poschodí.
Izby Super Economy: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Rezervovateľné možnosti stravovania: HB / AI: Raňajky a večere formou bufetu alebo ako menu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo výberom z menu. Občerstvenie od cca 10:30 do 12:30 a od 15:30 do 17:30, káva/koláč, národné nealkoholické a alkoholické nápoje od cca 10:00 do 23:00 (okrem diétnych nápojov). 1 pohár domáceho vína na osobu v cene jedla. Exkluzívny prístup do klimatizovanej časti Lounge Baru "Pebbles".
: Stravujte sa okolo a vrátane 15% zľavy na jedlo v reštauráciách v reštaurácii Royal Palms Beach Hotel & Tangerine Beach Hotel. Vyžaduje sa rezervácia vopred.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Večerná zábava niekoľkokrát týždenne s folklórnymi predstaveniami a živou hudbou.

Šport zahŕňal: fitnescentrum, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, squash, minigolf, tenis.

Šport za poplatok: biliard a tenis s reflektormi.

Wellness: Wellness a ajurvédske procedúry vo wellness centre Tanegrine & Spa (za poplatok).
Rezervácia vopred:
Ajurvéda jednodňový mini balíček:
2,5 hodiny relaxácie od hlavy po päty vrátane rôznych masáží, sauny a vírivky.
3-denný antistresový a kozmetický balíček:
S týmto 3-denným balíkom vrátane rôznych masáží a kúpeľov zanechajte stres za sebou. Existujú aj rôzne kozmetické balíčky na tvár, ruky a nohy.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo v izbách a verejných priestoroch.
Čas registrácie okolo 13:00
Odhlásenie v čase do cca 12:00

Vstupné rady: Vezmite prosím na vedomie vstupné požiadavky na Srí Lanku a súčasné miestne predpisy. Dôležité informácie nájdete pod číslom 160 a tiež informácie o cestovaní a bezpečnosti od nemeckého ministerstva zahraničia.

Poznámky: Upozorňujeme, že hotel je možné rezervovať len pre hostí, ktorí boli očkovaní proti Corona a ktorí sa zotavili (za určitých podmienok)!
Na Srí Lanke môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.
Väčšina izieb na Srí Lanke má jednu alebo dve postele veľkosti queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka 2:
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 90.
V katalógu „Diaľkové cestovanie“ leto 2021 na strane 86.

Oznámenie o sezóne:
potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží po celý rok
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o pandémii koróny: Vezmite prosím na vedomie vstupné požiadavky na Srí Lanku a súčasné miestne predpisy. Dôležité informácie nájdete v a v cestovných a bezpečnostných informáciách z nemeckého ministerstva zahraničných vecí.
Upozorňujeme, že z bezpečnostných dôvodov sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das Hotel liegt etwa 40 km von Colombo entfernt, direkt am weitläufigen Strand von Kalutara. Zughaltestelle in ca. 1,5 km erreichbar. Von dort aus gibt es gute Anbindungen nach Colombo.

Ausstattung: Das sehr liebevoll und mit vielen landestypischen Details eingerichtete Hotel mit 179 Zimmern bietet seinen Gästen einen offenen Empfangsbereich mit Rezeption, das Hauptrestaurant mit traumhaften Blick auf das Meer und den Palmengarten, einen Coffee-Shop, das À-la-carte-Restaurant Café Lotus sowie eine Lounge und eine Poolbar. In der Außenanlage befindet sich der Süßwasser-Swimmingpool mit separatem Kinderbecken, eine Swim-up Bar und eine Sonnenterrasse. Sonnenliegen, Schirme und Auflagen stehen kostenfrei zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die im landestypischen Stil eingerichteten Zimmer (ca. 24 m²) verfügen über Bad mit Dusche, Klimaanlage, Deckenventilator, Musikkanal, Minikühlschrank, Safe, Kabel-TV, Kaffee-/Teeutensilien, Balkon oder Terrasse zur Gartenseite.
Deluxe Doppelzimmer Meerblick: Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich mit Meerblick.
Duplex Suite Meerblick: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer, auf zwei Etagen gelegen, mit Schlafbereich in der oberen Etage und Wohnbereich mit einem zusätzlichen TV in der unteren Etage.
Super-Sparzimmer: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: HP/AI: Frühstück und Abendessen in Buffetform oder als Menü.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform oder als Menüwahl. Snacks von ca. 10:30-12:30 und 15-17:30, Kaffee/Kuchen, nationale alkoholfreie und alkoholische Getränke von ca. 10-23 Uhr (ausgenommen Diätgetränke). 1 Glas Hauswein pro Person zu den Mahlzeiten inklusive. Exklusiver Zugang zum klimatisierten Bereich der "Pebbles" Lounge Bar.
: Dine Around Möglichkeiten inklusive 15% Ermäßigung auf die Mahlzeiten in den Restaurants des Royal Palms Beach Hotel & Tangerine Beach Hotel. Vorherige Reservierung erforderlich.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Mehrmals wöchentlich Abendunterhaltung mit Folklore-Shows und Live-Musik.

Sport inklusive: Fitnesscenter, Beachvolleyball, Tischtennis, Darts, Squash, Minigolf, Tennis.

Sport gegen Gebühr: Billard und Tennis mit Flutlicht.

Wellness: Wellness- und Ayurvedabehandlungen im Tanegrine Wellness Center & Spa (gegen Gebühr).
Vorab zubuchbar:
Ayurveda One Day Mini Package:
2,5 Stündige Kopf bis Fuß Entspannung inkl. verschiedener Massagen, Sauna und Jacuzzi.
3-Tage Antistress und Beauty Package:
Lassen Sie den Stress mit dieser 3-Tägigen Paket inkl. verschiedener Massagen und Bädern hinter sich. Dazu kommen verschiedene Beauty-Packungen für Gesicht, Hand und Fuß.

Hotelservice: Ein Wi-Fi Zugung steht in den Zimmern und öffentlichen Bereichen kostenfrei zur Verfügung.
Check-in Zeit ab ca. 13 Uhr
Check-out Zeit bis ca. 12 Uhr

Einreisehinweis: Bitte beachten Sie die Einreisebestimmungen für Sri Lanka sowie die aktuellen Regularien vor Ort. Wichtige Hinweise finden Sie unter www.slr-travel.de/einreise-srilanka sowie im Reise- und Sicherheitshinweis des Dt. Auswärtigen Amtes.

Hinweise: Bitte beachten Sie, dass das Hotel ausschließlich für gegen Corona geimpfte und genesene (unter bestimmten Voraussetzungen) Gäste buchbar ist!
In Sri Lanka können Waschbecken oder auch Badewannen/Whirlpools offen ohne räumliche Trennung im allgemeinen Wohnbereich des Hotelzimmers integriert sein.
In Sri Lanka sind die meisten Zimmer mit ein oder zwei Queen/Kingsize-Betten ausgestattet. Bei einer Belegung von 2 Erw. + 1 oder 2 Kindern kann es sein, dass insgesamt nur 1 oder 2 grosse Betten zur Verfügung stehen.

Hinweis 2:
Im Katalog "Fernreisen" Winter 2020/21 auf Seite 90.
Im Katalog "Fernreisen" Sommer 2021 auf Seite 86.

Saisonhinweis:
Tauchsaison:
· An der Ostküste von Anfang Mai bis Ende September
· An der Südküste ganzjährig
· Süd-Westküste von Ende Oktober bis Mitte April

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie die Einreisebestimmungen für Sri Lanka sowie die aktuellen Regularien vor Ort. Wichtige Hinweise finden Sie unter www.slr-travel.de/einreise-srilanka sowie im Reise- und Sicherheitshinweis des Dt. Auswärtigen Amtes.
Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Recenzie na Tangerine Beach Hotel

Celkové hodnotenie na Tangerine Beach Hotel je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.25
Hodnotené 43x
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:
Wellness:

Srí Lanka

Ostrov čaju, bohov, klenotov, perla Indického oceánu – takýmito menami je Srí Lanka nazývaná už od pradávna. V preklade Srí Lanka znamená Prekrásna krajina a takou aj skutočne je. 

Hlavné mesto: Kolombo
Mena: Srílanská rupia
Kurz: 1€ = 369.845 LKR