Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence

Spojené arabské emiráty, Dubaj
od968 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Moderný a športový prvotriedny hotel má spolu 389 izieb a apartmánov v hlavnej budove, ako aj 362 štúdií a apartmánov v susednom Hilton The Walk. Obe budovy sú spojené otvoreným mostom, ktorý vedie cez „Marina Walk“. Kulinárske špeciality ponúka medzinárodná hlavná reštaurácia "Oceana", štyri špeciálne reštaurácie vrátane "McGettigan's" a "Traders Vic's" a niekoľko barov ako "Vero Sky Bar" na 10. poschodí s výhľadom na Arabský záliv, bazén up bar "H2O" a známy strešný bar "Pure Sky Lounge" na 35. poschodí s úchvatným výhľadom na Palme Jumeirah a Dubai Marina. V krásnej exotickej záhrade sa nachádza bazén s regulovanou teplotou so samostatným detským bazénom, integrovaný bar pri bazéne, ako aj veľká slnečná terasa a trávnik na opaľovanie. Hotel Hilton The Walk má aj vlastný bazén. Používanie lehátok, slnečníkov a osušiek pri bazénoch a na pláži je pre The Walk a hotelových hostí zahrnuté. Medzi ďalšie zariadenia patrí kaderníctvo, rôzne butiky, fitnescentrum a wellness centrum so šiestimi miestnosťami na procedúry.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Deluxe Walkview: Tradičné, moderné a komfortne zariadené izby sú vybavené mramorovou kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, županmi, papučami, trezorom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou, satelitnou TV (LCD), telefónom, hudobným kanálom, priestor na posedenie, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, žehliace potreby a balkón s výhľadom na The Walk - prvú a jedinú nákupnú promenádu v Dubaji.
Deluxe s čiastočným výhľadom na more: Rovnaké vybavenie ako izby Deluxe s výhľadom na promenádu, ale s čiastočným alebo priamym výhľadom na more.
Rodinný apartmán: Sú o niečo priestrannejšie (cca 69 m²) s rovnakým zariadením ako izby Deluxe, majú oddelenú obývaciu izbu, o niečo priestrannejšiu kúpeľňu a ponúkajú balkón s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B&B/HB/FB (FB od 1.11.22): bohaté raňajky formou bufetu. V prípade polpenzie sa obed alebo večera podáva aj formou bufetu. V prípade plnej penzie (možnosť rezervácie od 1. novembra 2022) sú zahrnuté aj obedy a večere. Stravovanie prebieha v hlavnej reštaurácii „Oceana". Čiastočná čiastka sa platí aj v à la carte reštauráciách hotela: Pri rezervácii HB/FB je možnosť aj v 8 vybraných reštauráciách „Hilton Dubai The Walk“ a „Hilton Dubai Jumeirah". Jedlá sa tu podávajú buď formou menu alebo à la carte (v závislosti od reštaurácie). Bufetovú reštauráciu je možné využiť iba v rezervovanom hoteli., Polpenzia Plus: Ak je polpenzia Plus rezervované, 2 vybrané nápoje (Víno, pivo, liehoviny alebo nealko) na osobu a deň s jedlom: Pri rezervácii polpenzie plus (iba jedlá) je možnosť stravovania v 8 vybraných reštauráciách v „Hilton Dubai The Walk " a "Hilton Dubai Jumeirah". Jedlá sa tu podávajú buď formou menu alebo à la carte (v závislosti od reštaurácie). Bufetovú reštauráciu je možné využiť len v rezervovanom hoteli Rezervovaná plná penzia Plus zahŕňa 2 vybrané nápoje (víno, pivo, liehoviny alebo nealkoholické nápoje) na osobu a deň s jedlom: Pri rezervácii VP Plus (iba jedlá) je k dispozícii aj možnosť 8 vybraných reštaurácií v „Hilton Dubai The Walk“. “ a večeru v Hilton Dubai Jumeirah. Jedlá sa tu podávajú buď ako set menu alebo a la carte (v závislosti od reštaurácie). Bufetovú reštauráciu je možné využiť len v rezervovanom hoteli.

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Šport v cene: fitness centrum.

Šport za poplatok: Na mieste sú k dispozícii aj rôzne vodné športy od miestnych poskytovateľov. Golfové ihrisko Emirates je vzdialené len asi 2 km.

Detský program: Detský klub (4-12 rokov) hodinová starostlivosť, detský bazén (zastrešený), detské ihrisko.

Wellness: sauna a parný kúpeľ. Všetky procedúry vo wellness centre a masáže za poplatok.

Hotelový servis: osušky a ležadlá sú zahrnuté v cene pri bazéne a na pláži.
Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli zdarma.

Hotel s kreditnými kartami: Záloha: Pri registrácii môže byť potrebné zaplatiť kreditnou kartou alebo v hotovosti pre prípad extra nákladov.

Poznámky: Štúdiá je možné rezervovať s kódom DXB100!
********
Každý užívateľ hotelovej izby v Dubaji je povinný zaplatiť emirátu Dubaj daň v zmysle turistickej dane. Poplatok sa platí iba v hotovosti na mieste pri odhlásení. Ceny sú za izbu a noc:
-5-hviezdičkový hotel 20 AED (približne 5€)
-4 hviezdičkový hotel 15 AED (cca 3,50 €)
-3 hviezdičkový hotel 10 AED (cca 2,50€)
-2 hviezdičkový hotel 10 AED (cca 2,50€)
-1 hviezdičkový hotel 7 AED (cca 1,70€)
********
Väčšina izieb je vybavená jednou posteľou veľkosti king alebo dvoma posteľami veľkosti queen alebo 2 samostatnými lôžkami. Pri obsadenosti 2 dospelí + 1 dieťa je k dispozícii 1 posteľ king a v závislosti od dostupnosti prístelka/rozkladacia pohovka (čiastočne za poplatok). 2 dospelí a 2 deti sú ubytovaní s 2 posteľami veľkosti queen alebo 1 posteľou king a 1 alebo 2 prístelkami/rozkladacími pohovkami (v závislosti od dostupnosti a veľkosti izby a niekedy za poplatok).
********
Upozorňujeme, že v Emirátoch musí mať jedna osoba na izbu aspoň 21 rokov, aby sa mohla zaregistrovať v hoteli.
********
Skupinové rezervácie (od 10 izieb) je možné rezervovať len na vyžiadanie.
********
Pri letoch s odletom medzi 12:00 a 4:00 sa ubytovanie v hoteli končí o 12:00 deň vopred. Neskoré odhlásenie za poplatok na mieste
********
Upozorňujeme na nasledujúce aktuálne pravidlá Emirates Dubai: Deti musia byť pri plávaní v bežnom bazéne v sprievode dospelej osoby.

Poznámka 2: Upozorňujeme, že v dôsledku rastu v Spojených arabských emirátoch môže dôjsť k určitým poruchám.
******** JUMERAH BEACH ROAD 2431 DUBAJ/ 0097143991111 0097143991112

Poznámka k sezóne: Počas pôstneho mesiaca ramadán môžu existovať obmedzenia v prevádzke hotelov. Hotely využívajú tiež
čas na údržbu a menšie renovácie, kde môžu nastať poruchy, ako napríklad zatvorenie bazénov atď. Okrem toho môžu byť niektoré reštaurácie zatvorené, pretože jedlá sa nepodávajú všade.
Zábavný program v hoteli je zrušený alebo obmedzený.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.]]>
Lage: Das Hilton Dubai Jumeirah liegt direkt am feinsandigen Jumeirah Beach, unmittelbar vor der imposanten Skyline der Dubai Marina und direkt neben der Strandpromenade "The Beach". Hinter dem Hotel verläuft die berühmte Promenade "The Walk" mit zahlreichen Geschäften, Cafés, Restaurants und Unterhaltungsmöglichkeiten. Das Zentrum von Dubai ist ca. 25 km entfernt. Es verkehrt ein regelmäßiger Shuttlebus zu verschiedenen Shopping Malls. Der Flughafen Dubai ist ca. 30 Minuten entfernt.

Ausstattung: Das moderne und sportliche First-Class-Hotel verfügt über insgesamt 389 Zimmer und Suiten im Haupthaus, sowie 362 Studios und Apartments im benachbarten Hilton The Walk. Beide Gebäude sind durch eine offene Brücke, die über den "Marina Walk" führt, miteinander verbunden. Für kulinarische Genüsse sorgen das internationale Hauptrestaurant "Oceana", vier Spezialitätenrestaurants u.a. das "McGettigan's" und das "Traders Vic's" und einige Bars wie die "Vero Sky Bar" in der 10. Etage mit Blick auf den Golf von Arabien, Pool Swim-up-Bar "H2O" sowie die berühmte Rooftop Bar "Pure Sky Lounge" auf der 35. Etage mit atemberaubendem Blick über die Palme Jumeirah und die Dubai Marina. In der schönen exotischen Gartenanlage befinden sich der temperierte Swimmingpool mit einem separatem Kinderbecken, einer integrierten Poolbar sowie eine große Sonnenterrasse und eine Liegewiese. Das Hilton The Walk verfügt zusätzlich über einen eigenen Pool. Die Benutzung der Liegen, Sonnenschirme und Badetücher ist an den Pools und am Strand für The Walk und Hotelgäste inklusive. Zu den weiteren Einrichtungen zählen ein Friseur, verschiedene Boutiquen, ein Fitnesscenter und ein Spa-Bereich mit sechs Behandlungsräumen.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Deluxe Walkview: Die traditionell modern und komfortabel eingerichteten Zimmer sind ausgestattet mit Marmorbad/WC, Föhn, Bademänteln, Hausschuhen, Safe, Minibar (gegen Gebühr), Klimaanlage, Sat.- TV (LCD), Telefon, Musikkanal, Sitzecke, Kaffee-/Teezubereiter, Bügeleisen/-brett und Balkon mit Blick auf den "Walk"- Dubai’s erste und bislang einzige Einkaufspromenade.
Deluxe Partial Seaview: Gleiche Ausstattung wie die Deluxe Walk View Zimmer, jedoch mit seitlichem oder direktem Meerblick.
Familiensuite: Sind bei gleicher Ausstattung wie die Deluxezimmer etwas geräumiger (ca. 69 m²), verfügen über einen sep. Wohnraum, ein etwas geräumigeres Bad und bieten einen Balkon mit seitlichem oder direktem Meerblick.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: ÜF/HP/VP (VP ab 1.11.22): Reichhaltiges Frühstücksbuffet. Bei Halbpension zusätzlich Mittag- oder Abendessen in Buffetform. Bei Vollpension (ab 1.11.22 buchbar) zusätzlich Mittag- und Abendessen. Die Verpflegung wird im Hauptrestaurant „Oceana" eingenommen. Ein Teilbetrag wird auch in den À-la-carte-Restaurants des Hotels angerechnet. Dine-Around: Bei Buchung von HP/VP besteht ebenfalls die Möglichkeit in 8 ausgewählten Restaurants des "Hilton Dubai The Walk" und des "Hilton Dubai Jumeirah" zu speisen. Hier werden die Mahlzeiten entweder als Set-Menü oder à la carte serviert (je nach Restaurant). Das Buffetrestaurant kann nur im jeweils gebuchten Hotel genutzt werden., Halbpension Plus: Bei gebuchter Halbpension Plus sind 2 ausgewählte Getränke (Wein, Bier, Spirituosen oder Softgetränke) pro Person und Tag zu den Mahlzeiten inklusive. Dine-Around: Bei Buchung von HP Plus (nur Mahlzeiten) besteht ebenfalls die Möglichkeit in 8 ausgewählten Restaurants des "Hilton Dubai The Walk" und des "Hilton Dubai Jumeirah" zu speisen. Hier werden die Mahlzeiten entweder als Set-Menü oder à la carte serviert (je nach Restaurant). Das Buffetrestaurant kann nur im jeweils gebuchten Hotel genutzt werden., Vollpension Plus (ab 1.11.22): Bei gebuchter Vollpension Plus sind 2 ausgewählte Getränke (Wein, Bier, Spirituosen oder Softgetränke) pro Person und Tag zu den Mahlzeiten inklusive. Dine-Around: Bei Buchung von VP Plus (nur Mahlzeiten) besteht ebenfalls die Möglichkeit in 8 ausgewählten Restaurants des "Hilton Dubai The Walk" und des "Hilton Dubai Jumeirah" zu speisen. Hier werden die Mahlzeiten entweder als Set-Menü oder à la carte serviert (je nach Restaurant). Das Buffetrestaurant kann nur im jeweils gebuchten Hotel genutzt werden.

Landeskategorie: 5 Sterne

Sport inklusive: Fitnesscenter.

Sport gegen Gebühr: Diverse Wassersportmöglichkeiten durch lokale Anbieter vor Ort zusätzlich möglich. Der Emirates- Golfplatz ist nur ca. 2 km entfernt.

Kinderprogramm: Kidsclub (4-12 Jahre) stundenweise Betreuung, Kinderpool (überdacht), Spielplatz.

Wellness: Sauna und Dampfbad. Alle Anwendungen im Spa-Bereich und Massagen gegen Gebühr.

Hotelservice: Handtücher und Sonnenliegen sind am Pool und Strand inklusive.
Ein Wi-Fi-Zugang steht im gesamten Hotel kostenfrei zur Verfügung.

Kreditkarten Hotel: Kaution: Beim Check-in kann eine Kreditkarte oder ein Barbetrag für unvorhergesehene Aufwendungen verlangt werden.

Hinweise: Die Studios sind mit der Codierung DXB100 buchbar!
********
Jeder Nutzer eines Hotelzimmers in Dubai ist verpflichtet, entsprechend einer Kurtaxe, eine Abgabe an das Emirat Dubai zu entrichten. Die Gebühr ist ausschließlich vor Ort beim Check-out in Bar zu entrichten. Preise gelten pro Zimmer pro Nacht:
-5 Sterne Hotel 20 AED (ca. 5 €)
-4 Sterne Hotel 15 AED (ca. 3,50 €)
-3 Sterne Hotel 10 AED (ca. 2,50 €)
-2 Sterne Hotel 10 AED (ca. 2,50 €)
-1 Sterne Hotel 7 AED (ca. 1,70 €)
********
In den V.A.E. sind die meisten Zimmer mit einem King Size-Bett oder zwei Queen Size- oder 2 Einzelbetten ausgestattet. Bei einer Belegung von 2 Erw. + 1 Kind erfolgt die Unterbringung mit 1 King Size Bett und je nach Verfügbarkeit einem Zustellbett/Sofabett (z.T. gegen Gebühr). Bei 2 Erw. und 2 Kindern erfolgt die Unterbringung mit 2 Queen Size Betten oder 1 King Size Bett sowie 1 bzw. 2 Zustell-/Sofabetten (je nach Verfügbarkeit und Größe der Zimmer und z.T. gegen Gebühr).
********
Bitte beachten Sie, dass in den Emiraten eine Person pro Zimmer für den Check-in im Hotel mindestens 21 Jahre alt sein muss.
********
Gruppenbuchungen (ab 10 Zimmern) sind ausschließlich auf Anfrage buchbar.
********
Bei Flügen, die zwischen 0 Uhr und 4 Uhr starten, endet die Hotelübernachtung bereits am Vortag um 12 Uhr. Late-Check-out gegen Gebühr vor Ort
********
Bitte beachten Sie die folgenden aktuell geltenden Regeln des Emirates Dubai: Kinder müssen beim Schwimmen in einem regulären Pool von einer erwachsenen Aufsichtsperson begleitet werden.

Hinweis 2: Bitte beachten Sie, dass es aufgrund des Wachstums in den Vereinigten Arabischen Emiraten teilweise zu Beeinträchtigungen kommen kann.
******** JUMERAH BEACH ROAD PO.BOX 2431 DUBAI/V.A.E. 0097143991111 0097143991112

Saisonhinweis: Während des Fastenmonats Ramadan kann es zu Einschränkungen im Hotelbetrieb kommen. Außerdem nutzen die Hotels
die Zeit für Wartungs- und kleinere Renovierungsarbeiten, in denen es zu Beeinträchtigungen wie Poolschließungen etc. kommen kann. Des Weiteren kann es zur Schließung einiger Restaurants kommen, da die Mahlzeiten nicht überall serviert werden.
Das Unterhaltungsprogramm im Hotel entfällt oder ist eingeschränkt.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass je nach Infektionslage sowie behördlicher Vorgaben zu Ihrer eigenen Sicherheit Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden könnten.
Dies kann zu Änderungen und Einschränkungen im Leistungsangebot des Hotels führen (z.B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurantkonzepte, keine Mini-Club-Betreuung etc.).
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln, wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und die Husten-/Nies-Etikette auch weiterhin beachtet werden.]]>

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty tvorí 7 emirátov – Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Ajman, Umm al Quwain. Emiráty sú krajinou kontrastov – orientálnej nádhery a futuristickej architektúry, starých bazárov a elegantných nákupných centier, starých rybárskych člnov a nablýskaných limuzín, jednoduchého života beduínov a luxusu hotelových komplexov.

Hlavné mesto: Abu Dhabi
Časový posun: +2
Mena: Dirham SAE
Kurz: 1€ = 3.881 AED
Čítaj viac

Dubaj

Najznámejší a najnavštevovanejší emirát, kozmopolitné mesto, je najväčším turistickým obchodným centrom a nákupným rajom emirátov. K najväčším turistickým atrakciám patrí svetoznámy hotel Burj Al Arab v tvare plachty, najnovšia dominanta mesta – najvyššia budova sveta Burj Khalifa s výškou približne 824 metrov, umelý ostrov Palm Jumeirah s rezidenčným komplexom, súkromnými vilami a luxusnými hotelmi. Dubaj nie je iba obchodným centrom, nachádza sa tu aj množstvo historických pamiatok – Dubajské múzeum, archeologické vykopávky, stará štvrť Bastakia s galériami a obchodíkmi. Za zmienku určite stojí i návšteva miestnych trhov (trh so zlatom, s korením a rybami), kde si môžete vyskúšať svoj dar zjednávania. Milovníci športov sa majú možnosť venovať rôznym vodným športom, zahrať si golf v niektorom z golfových klubov a dokonca zažiť aj zimu uprostred exotiky – zalyžovať si v krytej hale Ski Dubai alebo sa ochladiť v novootvorenej kaviarni z ľadu, kde je vo vnútri až 6 stupňov pod nulou a všetko vrátane obrazov, záclon a sôch je z ľadu. Dubaji sa konajú každoročne aj mnohé prestížne športové podujatia za účasti špičkových športovcov, mnohé veľtrhy a výstavy, koncerty a umelecké podujatia. Atrakciou nielen pre deti ale aj pre dospelých je vodný park Wild Wadi a Aquaventure, najmodernejšie ochranné tréningové centrum pre delfíny Dolphine Bay, výlety do púšte, zábavný park Wonderland, Dubajská ZOO alebo návšteva nákupných centier. Dubaj, to je aj pestrý nočný život, zábava, diskotéky, kluby, nespočetné množstvo reštaurácií s miestnou ale aj s medzinárodnou kuchyňou. Toto všetko môžete vychutnávať na tomto kúsku zeme, v meste, ktoré bolo pred pár rokmi iba dedinkou na púšti, splní takmer všetky vaše sny.