Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai

Spojené arabské emiráty, Dubaj
od819 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.5 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotel s 301 luxusnými izbami a apartmánmi ponúka nádherný výhľad na Arabský záliv. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, lobby salónik, salón krásy a obchod so suvenírmi. 7 ocenených reštaurácií, vrátane hlavnej reštaurácie "Horizon" s medzinárodnou kuchyňou a "Rosso" pre milovníkov talianskej kuchyne, "Benihana", americko-japonskej reštaurácie so špecialitami, "JB's Gastropub" s americkou a britskou gastronómiou, ako aj niekoľko bary a poskytujú kulinárske rozmanité salóniky. Bazén so samostatným detským bazénom a pool barom sa nachádza v záhrade na 2. poschodí s nádherným výhľadom na more. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Luxusne zariadené izby majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, telefón, trezor, SAT TV, Wi-Fi, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, klimatizáciu a balkón s bočným výhľadom na more. Možno rezervovať aj na jedno použitie.
Dvojlôžková izba Seafront: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba Seafront, ale s fantastickým výhľadom na "The Palm Jumeirah" a Arabský záliv.
Rodinná izba s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, sú priestrannejšie s rozlohou 42 m² s ďalšou rozkladacou pohovkou.
Rodinná izba na pobreží: S rovnakým vybavením a veľkosťou ako rodinné izby na pobreží majú nádherný priamy výhľad na Arabský záliv.
Club Rotana Seafront: Izby s rozlohou 42 m² majú rovnaké vybavenie ako rodinné izby Seafront. Hostia klubu Club Rotana majú navyše bezplatný vstup do salónika Club Rotana. V luxusnej kúpeľni nájdete toaletné potreby Noir by The White Company. Súkromná recepcia je otvorená od 6:00 do polnoci s nápojom na privítanie a malými gestami na privítanie v izbe. K dispozícii je tiež bezplatný popoludňajší čaj medzi 15:30 a 17:30 a bezplatné jednohubky a alkoholické nápoje medzi 18:00 a 20:00.
AIN Dubai Seaview: Izby AIN Dubai Seaview majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more. Vychutnajte si nádherný panoramatický výhľad na najvyššie vyhliadkové koleso na svete, AIN Dubai, Palm Jumeirah a Arabský záliv z týchto izieb.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B&B: raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii "Horizon", HB / HB +: Pri rezervácii polpenzie navyše večera formou bufetu. S polpenziou plus sa môžete navečerať v reštauráciách Horizon, Rosso, Benihana alebo Fumo (Fumo len október až máj). Okrem toho je v cene večere zahrnutý 1 pohár alkoholu (domáca značka) alebo 2 poháre nealkoholických nápojov.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii „Horizont“. Výber nealkoholických a alkoholických nápojov sa podáva k jedlám v rámci All Inclusive Dine Around (za poplatok, rezervovateľné ako AI+), obed alebo večeru si môžete objednať aj v talianskej reštaurácii "Rosso". Medzi ďalšie reštaurácie patrí Japonská americká reštaurácia Benihana (večera), JB's Gastro Pub (obed), reštaurácia Fumo (večera, október-máj) a Sundeck Pool Bar (obed). Alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch, ktoré sú otvorené a #223 20% zľava na účet za večeru v "JB's" Gastro Pub, "Benihana" reštaurácii alebo "Fumo Lounge".
Nie je zahrnuté v all inclusive: minibar, izbová služba

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Šport v cene: posilňovňa.

Detský program: Novootvorený Flipper's Kids Club (4-12 rokov.)

Wellness: sauna, parný kúpeľ a vírivka. Masáže a procedúry v salóne krásy za poplatok.

Hotelová služba: V závislosti od dostupnosti: bezplatná kyvadlová doprava Dubai Outlet Mall (kyvadlovú dopravu je potrebné zaregistrovať 24 hodín vopred, hostia by mali byť pri vchode do hotela 10 minút pred odchodom, miesta sú v závislosti od dostupnosti, môžu sa zmeniť).
Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel s kreditnými kartami: Záloha: Pri registrácii môže byť potrebné zaplatiť kreditnou kartou alebo v hotovosti pre prípad extra nákladov.

Poznámky: Každý užívateľ hotelovej izby v Dubaji je povinný zaplatiť emirátu Dubaj daň v súlade s turistickou daňou. Poplatok sa platí iba v hotovosti na mieste pri odhlásení. Ceny sú za izbu a noc:
-5-hviezdičkový hotel 20 AED (približne 5€)
-4 hviezdičkový hotel 15 AED (cca 3,50 €)
-3 hviezdičkový hotel 10 AED (cca 2,50€)
-2 hviezdičkový hotel 10 AED (približne 2,50 €)
-1 hviezdičkový hotel 7 AED (cca 1,70€)
******** JUMEIRAH BEACH RESIDENCE PO BOX 86834 DUBAI / 0097144282000 009714434366666
********
Upozorňujeme, že v Emirátoch musí mať jedna osoba na izbu aspoň 21 rokov, aby sa mohla zaregistrovať v hoteli.
********
Skupinové rezervácie (od 10 izieb) je možné rezervovať len na vyžiadanie.
********
Pri letoch s odletom medzi 12:00 a 4:00 sa ubytovanie v hoteli končí o 12:00 deň vopred. Neskoré odhlásenie za poplatok na mieste
********
Pri letoch s príletom medzi 22:00 a 2:00 sa po prvej noci začínajú stravovacie služby nasledovne: polpenzia s večerou a all inclusive od 15:00. Raňajky sú vždy v cene. Stravovacie služby sa končia odhlásením.
********
Upozorňujeme na nasledujúce aktuálne pravidlá Emirates Dubai: Deti musia byť pri plávaní v bežnom bazéne v sprievode dospelej osoby.

Poznámka 2: Upozorňujeme, že v dôsledku rastu v Spojených arabských emirátoch môže dôjsť k určitým poruchám.
******** Väčšina izieb v SAE má jednu alebo dve postele veľkosti queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele. Môže sa teda stať, že s 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi v jednej izbe musí jedno dieťa spať v posteli rodičov.
V katalógu "Fernreisen" leto 2023 na strane 144.
V katalógu "Fernreisen" zima 2022/23 na strane 146.

Poznámka k sezóne: Počas pôstneho mesiaca ramadán môžu existovať obmedzenia v prevádzke hotelov. Hotely využívajú tiež
čas na údržbu a menšie renovácie, kde môžu nastať poruchy, ako napríklad zatvorenie bazénov atď. Okrem toho môžu byť niektoré reštaurácie zatvorené, pretože jedlá sa nepodávajú všade.
Zábavný program v hoteli je zrušený alebo obmedzený.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.]]>
Lage: Das Hotel liegt im neu erbauten Stadtteil Jumeirah Beach Residence, direkt an der Promenade "The Walk", die mit zahlreichen Geschäften, Cafés und Restaurants unmittelbar an den feinsandigen Jumeirah-Strand grenzt. Das Zentrum von Dubai ist ca. 25 km, der Flughafen Dubai ca. 34 km entfernt.

Ausstattung: Das Hotel mit 301 luxuriösen Zimmern und Suiten bietet einen traumhaften Blick auf den Arabischen Golf. Zur Ausstattung gehören eine Empfangshalle mit Rezeption, Lobby-Lounge, Beautysalon und Souvenirshop. Für kulinarische Abwechslung sorgen 7 preisgekrönte Restaurants, u.a. das Hauptrestaurant "Horizon" mit internationaler Küche sowie "Rosso" für Liebhaber der italienischen Küche, "Benihana", ein amerikanisch-japanisches Spezialitätenrestaurant, "JB's Gastropub" mit amerikanischer und britischer Gastronomie sowie mehrere Bars und Lounges. Der Swimmingpool mit separatem Kinderbecken und Poolbar liegt in einer Gartenanlage im 2. Stock mit wunderschönem Blick auf das Meer. Liegen, Sonnenschirme und Badetücher stehen am Pool kostenfrei zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Meerblick: Die luxuriös eingerichteten Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Telefon, Safe, Sat.-TV,, Wi-Fi, Minibar (gegen Gebühr), Kaffee-/Teekocher, Klimaanlage und Balkon mit seitlichem Meerblick. Auch zur Alleinnutzung buchbar.
Doppelzimmer Seafront: Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Meerblick, jedoch mit fantastischem Blick auf "The Palm Jumeirah" und den Arabischen Golf.
Familienzimmer Meerblick: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer sind diese mit 42 m² jedoch geräumiger mit einem zusätzlichen Sofabett.
Familienzimmer Seafront: Bei gleicher Ausstattung und Größe wie die Familienzimmer Meerblick verfügen diese über einen herrlichen, direkten Blick auf den Arabischen Golf.
Club Rotana Seafront: Die Zimmer verfügen auf 42 m² über die gleiche Ausstattung wie die Familienzimmer Seafront. Zusätzlich haben die Club Rotana-Gäste freien Zutritt zur Club Rotana Lounge. Im luxuriösen Bad stehen Pflegeprodukte von Noir by The White Company bereit. Zwischen 6 und 0 Uhr ist die private Rezeption geöffnet mit Willkommensgetränk und kleinen Willkommensgesten im Zimmer. Außerdem gibt es zwischen 15.30 und 17.30 Uhr Nachmittagstee sowie Canapés und alkoholische Getränke von 18-20 Uhr kostenfrei.
AIN Dubai Seaview: Die AIN Dubai Seaview Zimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Meerblick. Genießen Sie aus diesen Zimmer einen spektakulären Panoramablick auf das höchste Riesenrad der Welt, dem AIN Dubai, auf die Palm Jumeirah und den Arabischen Golf.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: ÜF: Frühstücksbuffet im "Horizon" Hauptrestaurant, HP/HP+: Bei gebuchter Halbpension zusätzlich Abendessen in Buffetform. Bei Halbpension Plus kann das Abendessen wahlweise in den Restaurants Horizon, Rosso, Benihana oder Fumo (Fumo nur Oktober bis Mai) eingenommen werden. Zusätzlich sind 1 Glas Alkohol (Hausmarke) oder 2 Gläser Softdrinks zum Abendessen inklusive.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen als Buffet im Hauptrestaurant "Horizon". Eine Auswahl an alkoholfreien und alkoholischen Getränken wird zu den Mahlzeiten serviert. Im Rahmen des All Inclusive Dine Around (gegen Gebühr, Als AI+ buchbar) kann das Mittag- oder Abendessen auch im italienischen Restaurnt "Rosso" eingenommen werden. Weitere Restaurants sind das Restaurant "Benihana Japanese American" (Abendessen), der "JB's" Gastro Pub (Mittagessen), das "Fumo" Restaurant (Abendessen, Oktober-Mai) und die "Sundeck" Poolbar (Mittagessen). Alkoholhaltige und alkoholfreie Getränke an den jeweils geöffneten Bars und Restaurants. Außerdem werden 20% Rabatt auf die Rechnung bei Abendessen im "JB's" Gastro Pub, im Restaurant "Benihana" oder in der "Fumo Lounge" gewährt.
Nicht im All Inclusive enthalten: Minibar, Zimmerservice

Landeskategorie: 5 Sterne

Sport inklusive: Fitnessraum.

Kinderprogramm: Neu eröffneter Flipper's Kids Club (4-12 Jahre.)

Wellness: Sauna, Dampfbad und Whirlpool. Massagen und Anwendungen im Beauty-Salon gegen Gebühr.

Hotelservice: Nach Verfügbarkeit: kostenfreier Shuttleservice Dubai Outlet Mall (Der Shuttle muss 24 Stunden vorher angemeldet werden, die Gäste möchten bitte 10 Minuten vor Abfahrt am Hoteleingang sein, Sitzplätze nach Verfügbarkeit, Änderungen vorbehalten).
Ein Wi-Fi-Zugang steht in den öffentlichen Bereichen kostenfrei zur Verfügung.

Kreditkarten Hotel: Kaution: Beim Check-in kann eine Kreditkarte oder ein Barbetrag für unvorhergesehene Aufwendungen verlangt werden.

Hinweise: Jeder Nutzer eines Hotelzimmers in Dubai ist verpflichtet, entsprechend einer Kurtaxe, eine Abgabe an das Emirat Dubai zu entrichten. Die Gebühr ist ausschließlich vor Ort beim Check-out in Bar zu entrichten. Preise gelten pro Zimmer pro Nacht:
-5 Sterne Hotel 20 AED (ca. 5 €)
-4 Sterne Hotel 15 AED (ca. 3,50 €)
-3 Sterne Hotel 10 AED (ca. 2,50 €)
-2 Sterne Hotel 10 AED (ca. 2,50 €)
-1 Sterne Hotel 7 AED (ca. 1,70 €)
******** JUMEIRAH BEACH RESIDENCE PO BOX 86834 DUBAI/V.A.E. 0097144282000 0097144343666
********
Bitte beachten Sie, dass in den Emiraten eine Person pro Zimmer für den Check-in im Hotel mindestens 21 Jahre alt sein muss.
********
Gruppenbuchungen (ab 10 Zimmern) sind ausschließlich auf Anfrage buchbar.
********
Bei Flügen, die zwischen 0 Uhr und 4 Uhr starten, endet die Hotelübernachtung bereits am Vortag um 12 Uhr. Late-Check-out gegen Gebühr vor Ort
********
Bei Flügen mit Ankünften zwischen 22-2 Uhr beginnen die Verpflegungsleistungen nach der ersten Nacht wie folgt: Halbpension mit dem Abendessen und All Inclusive ab 15 Uhr. Das Frühstück ist immer inbegriffen. Die Verpflegungsleistungen enden mit dem Check-out.
********
Bitte beachten Sie die folgenden aktuell geltenden Regeln des Emirates Dubai: Kinder müssen beim Schwimmen in einem regulären Pool von einer erwachsenen Aufsichtsperson begleitet werden.

Hinweis 2: Bitte beachten Sie, dass es aufgrund des Wachstums in den Vereinigten Arabischen Emiraten teilweise zu Beeinträchtigungen kommen kann.
******** In den V.A. Emiraten sind die meisten Zimmer mit ein oder zwei Queen-/Kingsizebetten ausgestattet. Bei einer Belegung von 2 Erw. + 1 oder 2 Kindern kann es sein, dass insgesamt nur 1 oder 2 große Betten zur Verfügung stehen. Entsprechend kann es vorkommen, dass bei 2 Erw. + 1 oder 2 Kinder in einem Zimmer, ein Kind im Bett der Eltern schlafen muss.
Im Katalog "Fernreisen" Sommer 2023 auf Seite 144.
Im Katalog "Fernreisen" Winter 2022/23 auf Seite 146.

Saisonhinweis: Während des Fastenmonats Ramadan kann es zu Einschränkungen im Hotelbetrieb kommen. Außerdem nutzen die Hotels
die Zeit für Wartungs- und kleinere Renovierungsarbeiten, in denen es zu Beeinträchtigungen wie Poolschließungen etc. kommen kann. Des Weiteren kann es zur Schließung einiger Restaurants kommen, da die Mahlzeiten nicht überall serviert werden.
Das Unterhaltungsprogramm im Hotel entfällt oder ist eingeschränkt.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass je nach Infektionslage sowie behördlicher Vorgaben zu Ihrer eigenen Sicherheit Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden könnten.
Dies kann zu Änderungen und Einschränkungen im Leistungsangebot des Hotels führen (z.B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurantkonzepte, keine Mini-Club-Betreuung etc.).
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln, wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und die Husten-/Nies-Etikette auch weiterhin beachtet werden.]]>

Recenzie na Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai

Celkové hodnotenie na Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.5
Hodnotené 68x
Pláž:
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:
Wellness:

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty tvorí 7 emirátov – Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Ajman, Umm al Quwain. Emiráty sú krajinou kontrastov – orientálnej nádhery a futuristickej architektúry, starých bazárov a elegantných nákupných centier, starých rybárskych člnov a nablýskaných limuzín, jednoduchého života beduínov a luxusu hotelových komplexov.

Hlavné mesto: Abu Dhabi
Časový posun: +3
Mena: Dirham SAE
Kurz: 1€ = 3.881 AED
Čítaj viac

Dubaj

Najznámejší a najnavštevovanejší emirát, kozmopolitné mesto, je najväčším turistickým obchodným centrom a nákupným rajom emirátov. K najväčším turistickým atrakciám patrí svetoznámy hotel Burj Al Arab v tvare plachty, najnovšia dominanta mesta – najvyššia budova sveta Burj Khalifa s výškou približne 824 metrov, umelý ostrov Palm Jumeirah s rezidenčným komplexom, súkromnými vilami a luxusnými hotelmi. Dubaj nie je iba obchodným centrom, nachádza sa tu aj množstvo historických pamiatok – Dubajské múzeum, archeologické vykopávky, stará štvrť Bastakia s galériami a obchodíkmi. Za zmienku určite stojí i návšteva miestnych trhov (trh so zlatom, s korením a rybami), kde si môžete vyskúšať svoj dar zjednávania. Milovníci športov sa majú možnosť venovať rôznym vodným športom, zahrať si golf v niektorom z golfových klubov a dokonca zažiť aj zimu uprostred exotiky – zalyžovať si v krytej hale Ski Dubai alebo sa ochladiť v novootvorenej kaviarni z ľadu, kde je vo vnútri až 6 stupňov pod nulou a všetko vrátane obrazov, záclon a sôch je z ľadu. Dubaji sa konajú každoročne aj mnohé prestížne športové podujatia za účasti špičkových športovcov, mnohé veľtrhy a výstavy, koncerty a umelecké podujatia. Atrakciou nielen pre deti ale aj pre dospelých je vodný park Wild Wadi a Aquaventure, najmodernejšie ochranné tréningové centrum pre delfíny Dolphine Bay, výlety do púšte, zábavný park Wonderland, Dubajská ZOO alebo návšteva nákupných centier. Dubaj, to je aj pestrý nočný život, zábava, diskotéky, kluby, nespočetné množstvo reštaurácií s miestnou ale aj s medzinárodnou kuchyňou. Toto všetko môžete vychutnávať na tomto kúsku zeme, v meste, ktoré bolo pred pár rokmi iba dedinkou na púšti, splní takmer všetky vaše sny.