Ilunion Valencia 4

Španielsko, Valencia
od233 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.35 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Ilunion Valencia 4 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Mestský hotel sa nachádza iba 200 m od kongresovej haly vo Valencii. Do centra mesta sa dostanete v krátkom čase mestskou hromadnou dopravou. Hromadná doprava (50 m) a hlavná železničná stanica (5 km) sú neďaleko. Na letisko je to približne 8 km.

Zariadenie:
Hotel s radosťou víta cestovateľov v celkom 151 izbách. Recepcia je otvorená nepretržite. Na väčšinu poschodí sú výťahy. Súčasťou zariadenia je šatňa, trezor a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ubytovanie je bezbariérové. Deti si môžu na ihrisku vypustiť paru. Cestujúcim je k dispozícii garáž a parkovisko na parkovanie. Medzi ďalšie služby patrí izbová služba, práčovňa a práčovňa na mince.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Izby s kobercami majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K štandardnej výbave patrí aj príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii žehliaca súprava. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, TV, rádia, stereo a WiFi. Sprcha a vaňa sú súčasťou interiéru kúpeľne. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Je možné rezervovať bezbariérové ​​izby s bezbariérovými kúpeľňami. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Športové a zábavné možnosti hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Vonkajší bazén ponúka osviežujúce potešenie z kúpania. Prázdniny si môžete vychutnať na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Existuje veľa možností, vrátane fitnes štúdia, sauny a solária.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička) si môžete vychutnať kulinárske špeciality. Je možné rezervovať prenocovanie vrátane raňajok. Kontinentálne raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi à la carte a jedálnym lístkom.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Stadthotel ist nur etwa 200 m von der Kongresshalle Valencia. Das Stadtzentrum ist mit den öffentlichen Verkehrsmitteln in kurzer Zeit erreichbar. In der Nähe befinden sich öffentliche Verkehrsmittel (50 m) und der Hauptbahnhof (5 km). Zum Flughafen sind es ca. 8 km.

Ausstattung:
Gerne heißt das Hotel die Reisenden in den insgesamt 151 Zimmern willkommen. Die Rezeption ist 24 Stunden geöffnet. Es sind Aufzüge zu den meisten Stockwerke vorhanden. Eine Garderobe, ein Safe und eine Wechselstube gehören zur Einrichtung des Hauses. WiFi in den öffentlichen Bereichen ermöglicht es den Gästen, mit der Außenwelt in Kontakt zu bleiben. Die Unterbringung verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Kinder können nach Herzenslust auf dem Spielplatz herumtoben. Zum Parken ihres Autos stehen den Reisenden eine Garage und ein Parkplatz zur Verfügung. Zu den weiteren Angeboten zählen ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und eine Münzwäscherei.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer – eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung sorgen zudem für das richtige Raumklima. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Eine Tee-/Kaffeemaschine zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Kleine Extras sorgen für einen tollen Aufenthalt, darunter ein Internetzugang, ein TV-Gerät, ein Radio, eine Stereoanlage und WiFi. Eine Dusche und eine Badewanne gehören zum Interieur der Badezimmer. Des Weiteren ist ein Haartrockner vorhanden. Buchbar sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Bad. Das Hotel bietet Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Zur flexiblen Freizeitgestaltung stehen die Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten des Hauses zur Auswahl. Der Außenpoolbereich bietet erfrischendes Badevergnügen. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter ein Fitnessstudio, eine Sauna und ein Solarium.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen einen Speiseraum, einen Frühstückssaal, ein Café und eine Bar. Die Gäste werden im Restaurant (Nichtraucher, Klimaanlage und Kinderhochstuhl) kulinarisch verwöhnt. Es kann Übernachtung inkl. Frühstück gebucht werden. Ein kontinentales Buffetfrühstück garantiert einen guten Start in den Tag. Mittags und abends gibt es die Wahl zwischen à la carte und Menü.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden in der Unterbringung akzeptiert: American Express, Visa, Diners Club, JCB und MasterCard.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na Ilunion Valencia 4

Celkové hodnotenie na Ilunion Valencia 4 je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.35
Hodnotené 3x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:
Wellness:

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro