Ilunion Valencia 3

Španielsko, Valencia
od230 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

3.75 - veľmi dobré
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Ilunion Valencia 3 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Centrálne umiestnenie vo Valencii, je miestom, je ideálnym východiskovým bodom pre poznávanie tejto oblasti.

Vlastnosti:
Hostia žijú v 154 izbách. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Rôzne vybavenie a služby - úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka, práčovňa, zasadacia miestnosť a obchodné centrum sú k dispozícii. Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi. Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii sú prístelky. K dispozícii je tiež trezor. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované pohodlnými komfortmi, ako je prístup na internet, telefón, TV, rádio, budík a WiFi. Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Toaletné potreby sú poskytované pre väčšie pohodlie v kúpeľniach. Dom ponúka fajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hotela. Vonkajší bazén je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu alebo pravidelnú akvakultúru. Na opaľovanie pozvite ležadlá. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar. Kontinentálne raňajky zaručujú dobrý štart do dňa.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 ]]>
Lage:
Aufgrund der zentralen Lage in Valencia bildet diese Residenz den idealen Ausgangspunkt zum Entdecken der Umgebung.

Ausstattung:
Die Gäste wohnen in 154 Zimmern. Erreichbar sind die einzelnen Etagen bequem mit dem Aufzug oder über die Treppe. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe, ein Wäscheservice, ein Konferenzraum und ein Businesscenter – gehören zum Angebot. In den öffentlichen Bereichen steht den Reisenden WiFi zur Verfügung. Das Hotel verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen.

Unterbringung:
In den Zimmern ist ein Badezimmer vorhanden, für ein angenehmes Raumklima sorgt eine Klimaanlage. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem gibt es einen Safe. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Internetzugang, einem Telefon, einem TV-Gerät, einem Radio, einem Wecker und WiFi gewährleistet. Eine Dusche und eine Badewanne gehören zum Interieur der Badezimmer. Des Weiteren ist ein Haartrockner vorhanden. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel. Das Haus bietet Raucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Zur flexiblen Freizeitgestaltung stehen die Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten des Hotels zur Auswahl. Die Außenpoolanlage eignet sich hervorragend für aktive Erholung oder regelmäßiges Aquatraining. Zum Sonnenbaden laden Liegestühle ein. Als Sport- oder Freizeitmöglichkeit wird ein Fitnessstudio kostenpflichtig angeboten.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen einen Speiseraum und eine Bar. Ein kontinentales Frühstück garantiert einen guten Start in den Tag.

Wichtiger Hinweis zu Covid-19:
In allen Ländern gelten bis auf weiteres Corona-bedingte, behördlich angeordnete Einschränkungen, die den Alltag der Einwohner als auch den Urlaub der touristischen Gäste betreffen. Die Einschränkungen verändern sich kurzfristig und kontinuierlich. Insbesondere grundsätzlich vorhandene Gemeinschaftsangebote und –einrichtungen (wie z.B. Restaurants, Wellness-, Pool-, Sportbereiche, Kinderbetreuung und Transportleistungen) werden Einschränkungen unterliegen. Diese sind Folge der weltweiten aktuellen Umstände und damit leider unumgänglich. Gemeinsam mit unseren Partnern vor Ort tun wir alles dafür, damit Ihr Urlaub so angenehm wie möglich verläuft.

 ]]>

Recenzie na Ilunion Valencia 3

Celkové hodnotenie na Ilunion Valencia 3 je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
3.75
Hodnotené 3x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:
Wellness:

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro