Viva Cala Mesquida Resort & Spa

Španielsko, Malorka, Cala Mezquida
od466 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Viva Cala Mesquida Resort & Spa 4+* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento plážový hotel sa nachádza v meste Cala Mesquida a je len cez ulicu od verejnej piesočnatej pláže. Vo vzdialenosti približne 7 km sa nachádzajú zábavné podniky. V dosahu je tiež supermarket. Najbližšia atrakcia je Cap des Freu (cca 600 m). Najbližšie mesto Capdepera je vzdialené asi 6 km. Letisko: PMI cca 79 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel pozostávajúci z hlavnej budovy a niekoľkých pomocných budov bol renovovaný v roku 2019 a má 304 izieb a 3 poschodia. Súčasťou interiéru je vstupná hala, recepcia s nepretržitou prevádzkou, trezor (za poplatok), kaderníctvo, 10 výťahov a 3 bary, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (vo verejných priestoroch). Súčasťou zariadenia je tiež niekoľko reštaurácií (rýchle občerstvenie, medzinárodné, à la carte, miestne jedlá, talianske a stredomorské) s klimatizáciou a terasou. V hlavnej reštaurácii si môžu hostia pomôcť bufetom. Snack bar a kaviareň tiež ponúkajú malé jedlá. Interiér dotvára sezónny otvorený vyhrievaný bazén. Súčasťou bazénovej krajiny je niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (v závislosti od ročného obdobia), samostatný detský bazén, tobogán a slnečná terasa (v závislosti od ročného obdobia). Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hoteloví hostia majú k dispozícii slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne. Na pláži sú za poplatok k dispozícii slnečníky.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Štúdiá: Majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, klimatizáciu/kúrenie, telefón, WiFi, satelitnú TV, trezor na prenájom, kuchynský kút, minichladničku, rýchlovarnú kanvicu.

Štúdiá Premium: Majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, klimatizáciu/kúrenie, telefón, WiFi, satelitnú TV, trezor na prenájom, kuchynský kút, minichladničku, rýchlovarnú kanvicu a balkón alebo terasu.

Apartmány: S rovnakým vybavením ako štúdiá majú aj samostatnú spálňu.

Apartmány Premium: S rovnakým vybavením ako štúdiá majú aj samostatnú spálňu. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na bazén, bočným alebo priamym výhľadom na more.

Apartmány Select: S rovnakým vybavením ako štúdiá majú aj samostatnú spálňu. Apartmány sú v najlepšej lokalite a ponúkajú nadštandardné služby (expresná registrácia atď.).

Apartmány Royal Terrace: S rovnakým vybavením ako štúdiá majú aj samostatnú spálňu a terasu s vírivkou.Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Apartmány Privileg: S rovnakým vybavením ako štúdiá majú aj samostatnú spálňu a vlastnú záhradu s výhľadom na Cala Mesquida.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Bez stravy, polpenzia, polpenzia plus alebo ultra all inclusive

S polpenziou: raňajky a večere formou bufetu

Polpenzia plus: raňajky a večere (víno, pivo, voda a nealko nápoje v cene večere)

Ultra all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu; denné občerstvenie; popoludňajšia káva, čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od 10:30 do 23:30 v otvorenom bare. Dovozové nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Detská animácia 4x týždenne
Miniklub pre deti od 12 do 17 rokov
- Baby klub pre deti od 4 do 11 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za poplatok)
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- možno za poplatok: aerobik, basketbal, biliard, boccia, šípky, vodný aerobik, stolný tenis, volejbal, fitnes, lukostreľba, streľba zo vzduchovky, minigolf, tenis, požičovňa bicyklov
- Miestni organizátori (podľa možnosti za poplatok) ponúkajú tieto športy a zariadenia: golfové ihrisko, jazda na koni
- Animácia pre dospelých 4x týždenne
- Večerné predstavenia

Wellness:
- prípadne za poplatok: masáže, wellness sprcha, sauna, vírivka, kúpele, hammam

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- práčovňa (za poplatok), služba žehlenia (za poplatok)
- Napätie: 220 voltov

kategória krajiny:
4 hviezdy

Ekotax Baleárske ostrovy:
Parlament Baleárskych ostrovov schválil ekologickú daň (Ecotasa) pre trvalo udržateľný cestovný ruch pre príchodzích (v turistických zariadeniach):

cca 4 eurá na osobu/deň (plus DPH) pre všetky 4,5- a 5-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 3 eurá na osobu/deň (plus DPH) pre všetky 3,5- a 4-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu/deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové hotely (národná kategória)

cca 4 eurá na osobu/deň (plus DPH) za všetky 4-hviezdičkové a 4,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
cca 3 eurá na osobu/deň (plus DPH) za všetky 3,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu/deň (plus DPH) za všetky 1-3 hviezdičkové apartmány, finca a vidiecke hotely (národná kategória)

Mimo sezóny od 1.11. - 30.04. ekologická daň sa zníži o 75 %.

Deti do 16 rokov sú od ekodane oslobodené. Ekologickú daň platí zákazník priamo na mieste a nie je zahrnutá v cene zájazdu.

All inclusive poradenstvo Baleárske ostrovy:
Vezmite prosím na vedomie nasledujúce informácie pre mestá El Arenal, Playa de Palma, Can Pastilla, Magalluf a Torrenova na Mallorce a San Antonio na Ibize: Na základe nariadenia vlády Baleárskych ostrovov sa alkoholické nápoje môžu podávať iba obmedzený rozsah v rámci all inclusive stravovania. Na obed a večeru sú v cene ubytovania zahrnuté tri alkoholické nápoje. Za všetky ostatné alkoholické nápoje - vrátane medzi jedlami - sa platí poplatok.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné len v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Špeciálne hygienické opatrenia
generál
 • pravidlá vzdialenosti
 • Hygienické ochranné steny
 • dávkovač dezinfekčného prostriedku
 • Požiadavka na masku
 • Posilnené čistiace opatrenia
 • Zdravotné prehliadky personálu
 • Hygienické školenie personálu
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • Prístup len s ochrannou maskou: prepravná služba
jedlá
 • Digitálne menu (mobilný telefón)
 • Vyžaduje sa rezervácia vopred: transferová služba, salón krásy
služby
 • Bezkontaktná registrácia/odhlásenie
 • Bezkontaktná platba
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt in Cala Mesquida und ist nur durch eine Straße vom öffentlichen Sandstrand getrennt. In ca. 7 km Entfernung befinden sich Unterhaltungsmöglichkeiten. In Reichweite steht außerdem ein Supermarkt zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Cap des Freu (ca. 600 m). Die nächste Stadt Capdepera liegt ca. 6 km entfernt. Flughafen: PMI ca. 79 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte, aus Haupt- und mehreren Nebengebäuden bestehende Hotel wurde 2019 renoviert und verfügt über 304 Zimmer sowie 3 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Frisör, 10 Lifte und 3 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (Fast Food, international, à-la-carte, lokale Speisen, italienisch und mediterran) mit Klimaanlage und Terrasse. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Eine Snackbar und ein Café bieten zusätzlich kleine Speisen. Ein beheizbares und saisonal geöffnetes Hallenbad rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal geöffnete Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken, Wasserrutsche und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenschirme und Sonnenliegen sowie Pooltücher gegen Pfand zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenschirme gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Studios: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, kombinierten Wohn-/Schlafraum, Klimaanlage/Heizung, Telefon, WLAN, Sat-TV, Mietsafe, Kitchenette, Minikühlschrank, Wasserkocher.

Studios Premium: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, kombinierten Wohn-/Schlafraum, Klimaanlage/Heizung, Telefon, WLAN, Sat-TV, Mietsafe, Kitchenette, Minikühlschrank, Wasserkocher und Balkon oder Terrasse.

Appartments: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Studios zusätzlich über ein separates Schlafzimmer. Gegen Aufpreis auch mit seitlichem oder direktem Meerblick oder mit Jacuzzi buchbar.

Appartments Premium: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Studios zusätzlich über ein separates Schlafzimmer. Gegen Aufpreis auch mit Poolblick, seitlichem oder direktem Meerblick buchbar.

Appartments Select: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Studios zusätzlich über ein separates Schlafzimmer. Die Appartments befinden sich in der beste Lage und bieten einen einen Premium Service (Express Check-In, etc.).

Appartments Royal Terrace: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Studios zusätzlich über ein separates Schlafzimmer und eine Terrasse mit Whirlpool. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Appartments Privileg: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Studios zusätzlich über ein separates Schlafzimmer und einen eigenen Garten mit Blick auf Cala Mesquida.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ohne Verpflegung, Halbpension, Halbpension plus oder Ultra All inklusive

Bei Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform

Halbpension plus: Frühstück und Abendessen (zum Abendessen Wein, Bier, Wasser und Softdrinks inklusive)

Ultra All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform; tagsüber Snacks; nachmittags Kaffee, Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind von 10:30 - 23:30 Uhr an der jeweils geöffneten Bar inklusive. Importgetränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation 4x pro Woche
- Miniclub für Kinder von 12 - 17 Jahren
- Babyclub für Kinder von 4 - 11 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Babysitting (gegen Gebühr)
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Basketball, Billard, Boccia, Dart, Wasseraerobic, Tischtennis, Volleyball, Fitnessraum, Bogenschießen, Luftgewehrschießen, Mini-Golf, Tennis, Fahrradverleih
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz, Reiten
- Erwachsenenanimation 4x pro Woche
- Abendshows

Wellness:
- ggf. gegen Gebühr: Massagen, Wellness-Dusche, Sauna, Whirlpool, Spa, Hamam

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Bügel-Service (gegen Gebühr)
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
4 Sterne

Ökosteuer Balearen:
Das Parlament der Balearen hat für Ankünfte (in touristischen Betrieben) eine Ökosteuer (Ecotasa) für Nachhaltigen Tourismus beschlossen:

ca. 4 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 4,5-Sterne und 5-Sterne-Hotels (Landeskategorie)
ca. 3 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 3,5-Sterne und 4-Sterne-Hotels (Landeskategorie)
ca. 2 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 1-3 Sterne-Hotels (Landeskategorie)

ca. 4 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 4-Sterne und 4,5-Sterne-Appartments (Landeskategorie)
ca. 3 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 3,5-Sterne-Appartments (Landeskategorie)
ca. 2 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 1-3 Sterne-Appartments, Finca und Landhotels (Landeskategorie)

In der Nebensaison vom 01.11. - 30.04. reduziert sich die Ökosteuer um 75%.

Kinder unter 16 Jahren sind von der Ökosteuer befreit. Die Ökosteuer ist vom Kunden vor Ort direkt zu entrichten und nicht im Reisepreis enthalten.

All Inklusive Hinweis Balearen:
Bitte beachten Sie die folgende Information für die Orte El Arenal, Playa de Palma, Can Pastilla, Magalluf und Torrenova auf Mallorca sowie San Antonio auf Ibiza: Aufgrund eines Dekrets der Regierung der Balearen dürfen alkoholische Getränke innerhalb der All inklusive Verpflegung nur noch begrenzt ausgeschenkt werden. Drei alkoholische Getränke sind pro Gast jeweils zum Mittag- und Abendessen inklusive. Alle weiteren alkoholischen Getränke – auch zwischen den Mahlzeiten – sind kostenpflichtig.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • Zugang nur mit Schutzmaske: Transferservice
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
 • Vorreservierung erforderlich: Transferservice, Schönheitssalon
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Malorka

Perla Stredomoria, najväčší a najrozmanitejší ostrov Baleárskeho súostrovia, je už tradične obľúbeným miestom letnej dovolenky turistov každého veku z rôznych kútov sveta. Ak máte radi dlhé piesočnaté pláže, búrlivý nočný život, potom sú pre vás ideálnym miestom letoviská Magalluf, Palmanova – všetky v blízkosti hlavného mesta Palma de Mallorca. Priťahuje vás pravý opak? Vyberte sa do mesta Canyamel na severovýchodné pobrežie a užite si pokoj uprostred píniových lesov. Kompromisom sú menšie letoviská Santa Ponsa a Alcudia, ktoré ponúkajú turistom počas dňa slnenie na krásnych plážach, podvečer prechádzky po promenáde, či nákupy v malých obchodíkoch a nočnú zábavu v príjemných baroch s tanečným parketom. Let z Bratislavy do palma De Mallorca trvá približne 2,5 hodiny.