Palma Bay Club Resort & Nebengebäude

Španielsko, Malorka
od248 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

3.25 - veľmi dobré
3.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Palma Bay Club Resort & Nebengebäude 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Beach Hotel sa nachádza v Arenal, cca. 500 m od verejnej piesočnatej pláže "El Arenal". To je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V okolí sú tiež supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšie atrakcie je Aqualand (1,5 km). Do centra mesta je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie mesto sa nachádza asi Can Pastilla. 6 km ďaleko. Letisko: cca PMI. 7 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej budovy a niekoľkých prístavby hotela je 868 izieb rozložené 7 poschodí. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), lobby bar, spoločenská miestnosť, 14 vlekov, obchod a 5 barov, WiFi (za poplatok v spoločných priestoroch) a prístup k internetu (za poplatok, na verejných miestach ). K dispozícii je ešte TV miestnosť s TV so satelitným príjmom. Zariadenie tiež niekoľko reštaurácií s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii, hostia môžu využiť bufet. Snack bar ponúka občerstvenie. Bazéna zahŕňa množstvo bazénov a bare pri bazéne (sezónne),samostatný detský bazén a slnečná terasa (sezónne). Vonkajší areál má vlastnú terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne a lehátkami. Na pláži lehátka a slnečníky za poplatok sú k dispozícii.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžková izba vaňa alebo sprcha: Majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, SAT TV a klimatizáciu. K dispozícii s balkónom alebo terasou za príplatok.

Veľké dvojlôžkové izby: s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú viac možností na spanie.

Dvojlôžková izba Superior: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú tiež balkón alebo terasu a nachádzajú sa v budove Copacabana.

Rodinná izba Standard: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba máte ďalšie možnosti na spanie. Za príplatok si môžete objednať aj balkón alebo terasu.

Rodinné izby Superior: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie a sú umiestnené v budove Copacabana.

Izby typu Economy zvyčajne zodpovedajú najmenej nákladnej kategórii izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môže líšiť od štandardných izieb. Ak váš hotel má hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v prílohe. Bohužiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Divízia je až na hotelieri na mieste. Za príplatok si môžete objednať aj balkón alebo terasu.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive

S polpenziou: raňajky a večere formou bufetu

S plnou penziou je aj obed.

Pre all inclusive: raňajky, obed a večera z bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty All inclusive sú v každom otvorenom bare zahrnuté od 11:00 do 23:00. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky. čerstvo vylisované šťavy za poplatok.

Služba all inclusive začína o 14:00 v deň príchodu a končí v 11:00 v deň odchodu.

Ľudia mladší ako 18 rokov nepijú alkohol.

Všetko jedlo sa podáva v hlavnom zariadení.

Deti (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- animácia pre deti
- samostatný detský bazén pri bazéne
- detské ihrisko

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: biliard, stolný tenis, plážový volejbal, mini-golf
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Golfové ihrisko
- animácia pre dospelých

Poznámka:
Upozorňujeme, že recepcia komplexu Palma Bay sa nachádza v budove „Havaj“ v letnej sezóne a v budove „Acapulco“ v ​​zimnej sezóne (od polovice októbra do polovice mája).

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa, EC karta
- služba práčovne (za poplatok)
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
3 hviezdičky: Hlavná budova Hawai, Acapulca, Habana, Rio, Copacabana
2 hviezdičky: Prístavby Sahara, Nubia, Gobi

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Poznámka:
Na základe našich predzmluvných informačných povinností dostanete pred rezerváciou aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ
od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie sa zobrazujú na internetových portáloch pred rezerváciou.

Poznámka:
Prosím, informujte sa o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na:
Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Poznámka:
Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Parlament Baleárskych ostrovov prijal ekologickú daň (Ecotasa) za trvalo udržateľný cestovný ruch pre príchodzích (v turistických podnikoch):

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4,5-hviezdičkové a 5-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové a 4-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové hotely (národná kategória)

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4-hviezdičkové a 4,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
približne 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) za všetky 3,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové apartmány, finca a vidiecke hotely (národná kategória)

Mimo sezóny od 01.11. - 30. apríla ekologická daň sa znižuje o 75%.

Deti mladšie ako 16 rokov sú od ekologickej dane oslobodené. Ekologickú daň má platiť priamo zákazník na mieste a nie je zahrnutá v cene cesty.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt in Arenal, ca. 500 m vom öffentlichen Sandstrand "El Arenal" entfernt. Dieser ist zu Fuß erreichbar. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In der nahen Umgebung stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Aqualand (ca. 1,5 km). Die Innenstadt ist in wenigen Gehminuten erreichbar. Die nächste Stadt Can Pastilla liegt ca. 6 km entfernt. Flughafen: PMI ca. 7 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte, aus Haupt- und mehreren Nebengebäuden bestehende Hotel verfügt über 868 Zimmer verteilt auf 7 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Lobbybar, Lounge, 14 Lifte, Shop und 5 Bars sowie WiFi (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen) und Internet-Zugang (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst mehrere Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenschirme und Sonnenliegen zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen und Sonnenschirme gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer Bad o. Dusche: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Telefon, Mietsafe, Sat-TV und Klimaanlage. Gegen Aufpreis mit Balkon oder Terrasse buchbar.

Große Doppelzimmer: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über weitere Schlafmöglichkeiten. 

Doppelzimmer Superior: Verfügen bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über Balkon oder Terrasse und befinden sich im Gebäude "Copacabana". 

Familienzimmer Standard: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten. Gegen Aufpreis auch mit Balkon o. Terrasse buchbar. 

Familienzimmer Superior: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten und befinden sich im Gebäude Copacabana.

Economyzimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegen nehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort. Gegen Aufpreis auch mit Balkon o. Terrasse buchbar. 

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück, Halbpension, Vollpension oder All inklusive

Bei Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform

Bei Vollpension gibt es zusätzlich Mittagessen.

Bei All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen vom Buffet. Tagsüber Snacks. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive Karte sind von 11:00 bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Säfte gegen Gebühr.

Der All inklusive Service beginnt am Anreisetag um 14:00 Uhr und endet am Abreisetag um 11:00 Uhr. 

Personen unter 18 Jahren erhalten keinen Alkohol.

Alle Mahlzeiten werden in der Hauptanlage eingenommen.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation
- separates Kinderbecken am Pool
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Billard, Tischtennis, Beach-Volleyball, Mini-Golf
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz
- Erwachsenenanimation

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass sich die Rezeption des Palma Bay Komplexes in der Sommersaison im "Hawaii" Gebäude und in der Wintersaison (ab ca. Mitte Oktober bis ca. Mitte Mai)  im "Acapulco" Gebäude befindet.

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa, EC-Karte
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
3 Sterne: Hauptgebäude Hawai, Acapulca, Habana, Rio, Copacabana
2 Sterne: Nebengebäude Sahara, Nubia, Gobi 

Allgemeine Hinweise:


Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können.

Hinweis:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Hinweis:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise
von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Hinweis:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft  im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Transferhinweis:
Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.
Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in Deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass mindestens 1 Reiseteilnehmer 18 Jahre alt sein muss.

Hinweis:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Hinweis:
Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Hinweis:
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Information zu Nachtflügen:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Hinweis:
Das Parlament der Balearen hat für Ankünfte (in touristischen Betrieben) eine Ökosteuer (Ecotasa) für Nachhaltigen Tourismus beschlossen:

ca. 4 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 4,5-Sterne und 5-Sterne-Hotels (Landeskategorie)
ca. 3 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 3,5-Sterne und 4-Sterne-Hotels (Landeskategorie)
ca. 2 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 1-3 Sterne-Hotels (Landeskategorie)

ca. 4 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 4-Sterne und 4,5-Sterne-Appartments (Landeskategorie)
ca. 3 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 3,5-Sterne-Appartments (Landeskategorie)
ca. 2 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 1-3 Sterne-Appartments, Finca und Landhotels (Landeskategorie)

In der Nebensaison vom 01.11. - 30.04. reduziert sich die Ökosteuer um 75%.

Kinder unter 16 Jahren sind von der Ökosteuer befreit. Die Ökosteuer ist vom Kunden vor Ort direkt zu entrichten und nicht im Reisepreis enthalten.]]>

Recenzie na Palma Bay Club Resort & Nebengebäude

Celkové hodnotenie na Palma Bay Club Resort & Nebengebäude je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
3.25
Hodnotené 761x
Aktivity:
Pláž:
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:
Wellness:

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Malorka

Perla Stredomoria, najväčší a najrozmanitejší ostrov Baleárskeho súostrovia, je už tradične obľúbeným miestom letnej dovolenky turistov každého veku z rôznych kútov sveta. Ak máte radi dlhé piesočnaté pláže, búrlivý nočný život, potom sú pre vás ideálnym miestom letoviská Magalluf, Palmanova – všetky v blízkosti hlavného mesta Palma de Mallorca. Priťahuje vás pravý opak? Vyberte sa do mesta Canyamel na severovýchodné pobrežie a užite si pokoj uprostred píniových lesov. Kompromisom sú menšie letoviská Santa Ponsa a Alcudia, ktoré ponúkajú turistom počas dňa slnenie na krásnych plážach, podvečer prechádzky po promenáde, či nákupy v malých obchodíkoch a nočnú zábavu v príjemných baroch s tanečným parketom. Let z Bratislavy do palma De Mallorca trvá približne 2,5 hodiny.