MSH Mallorca Senses Palmanova - Erwachsenenhotel ab 16 Jahre

Španielsko, Malorka
od429 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

MSH Mallorca Senses Palmanova - Erwachsenenhotel ab 16 Jahre 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Plážový hotel sa nachádza priamo na verejnej piesočnatej pláži "Palma Nova" v letovisku Palma Nova. Najbližšie zábavné zariadenia sú vzdialené pár krokov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je park Katmandu (cca 2 km). Do centra mesta sa dostanete pešo za pár minút. Ďalšie mesto Puerto Portals je vzdialené asi 4 km. Letisko: PMI cca 24 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel pozostáva z hlavnej budovy a 2 priľahlých budov a má 192 izieb rozložených na 7 poschodiach. Interiér zahŕňa vstupnú halu, 24-hodinovú recepciu, 4 výťahy, 2 bary a Wi-Fi pripojenie na internet (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť s miestnymi kanálmi. K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. Snack bar ponúka aj malé jedlá. Interiér dopĺňa sezónne otvorený a vyhrievaný krytý bazén. Bazén zahŕňa niekoľko bazénov, bar pri bazéne (v závislosti od sezóny) a slnečnú terasu (v závislosti od sezóny). Vonkajší priestor má terasu. Hoteloví hostia sú k dispozícii pri bazéne za poplatok, ako aj osušky, slnečníky a ležadlá. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby: Majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor na prenájom, WiFi (zdarma) a klimatizáciu.
Za príplatok je možné rezervovať s balkónom alebo terasou a/alebo bočným/priamym výhľadom na more alebo s výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby Comfort: majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby s balkónom a za príplatok si ich možno rezervovať s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby Superior: Nachádzajú sa na horných poschodiach s inak rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby.

Dvojlôžková izba Privilege: má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, župan, papuče, WiFi (zdarma), minibar (za poplatok), prenájom trezoru, rýchlovarnú kanvicu, klimatizáciu, SAT TV, telefón, prístup do Sky Privilege Club a Sky Lounge a nachádzajú sa na piatom a šiestom poschodí. Dvojlôžková izba Privilege s výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok.

Dvojlôžkové izby Premium: Majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby Privileg a za príplatok si ich môžete rezervovať s výhľadom na more.

Suita: Má vaňu alebo sprchu/WC, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, oddelenú spálňu, SAT TV, klimatizáciu, rýchlovarnú kanvicu, trezor na prenájom, minibar (za poplatok), WiFi (bez poplatku), župan, papuče, sušič vlasov, balkón a prístup do Sky Privilege Club a Sky Lounge.

Štandardné rodinné izby: majú ďalšie priestory na spanie s inak rovnakými vlastnosťami. Za príplatok je možné rezervovať si aj balkón alebo terasu.

Izby Economy sú zvyčajne najlacnejšou izbou. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a pomocnú budovu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v pomocnej budove. Bohužiaľ nemôžeme prijať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia alebo polohy. Za rozdelenie zodpovedá výlučne hotelier na mieste.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia a all inclusive

Polpenzia: raňajky a večere

S plnou penziou je aj obed.

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Cez deň zmrzlina. Gala večera raz za týždeň. V otvorenom bare sú od 11:00 do 23:00 zahrnuté miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako napríklad čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok. Normálne 0 21 false false false DE X-NONE X-NONE / * Definície štýlov * / {mso-style-name: "Normal table"; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0 ; mso-style-noshow: yes; mso-style-priority: 99; mso-style-parent: ""; mso-padding-old: 0cm 5,4pt 0cm 5,4pt; mso-para-margin-top: 0cm; mso -para-margin-right: 0 cm; mso-para-margin-bottom: 10,0pt; mso-para-margin-left: 0 cm; výška riadka: 115%; MSO-stránkovanie: vdova-sirota; veľkosť písma: 11,0 pt; rodina fontov: "Calibri", "sans-serif"; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-rodina: Calibri; mso- hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: "Times New Roman"; mso-bidi-theme-font: mino r-bidi; mso-fareast-language: EN-US;}

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: posilňovňa, požičovňa bicyklov, úschovňa bicyklov, masáže, sauna, hammam, vírivka
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni usporiadatelia (možno za poplatok): golfové ihrisko, tenisový kurt
- živá hudba

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: American Express, Diners Club, Euro / Master Card, Visa
- práčovňa (za poplatok), služba žehlenia (za poplatok)
- Parkovisko (za poplatok)
- Napätie: 220 voltov
- Hotel je možné rezervovať iba pre dospelých

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Ekotax Baleárske ostrovy:
Parlament Baleárskych ostrovov prijal ekologickú daň (Ecotasa) za trvalo udržateľný cestovný ruch pre príchodzích (v turistických podnikoch):

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4,5-hviezdičkové a 5-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové a 4-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové hotely (národná kategória)

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4-hviezdičkové a 4,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
približne 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) za všetky 3,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové apartmány, finca a vidiecke hotely (národná kategória)

Mimo sezóny od 01.11. - 30. apríla ekologická daň sa znižuje o 75%.

Deti mladšie ako 16 rokov sú od ekologickej dane oslobodené. Ekologickú daň má platiť priamo zákazník na mieste a nie je zahrnutá v cene cesty.

All inclusive poradenstvo Baleárske ostrovy:
Vezmite prosím na vedomie nasledujúce informácie pre mestá El Arenal, Playa de Palma, Can Pastilla, Magalluf a Torrenova na Mallorce a San Antonio na Ibize: Na základe nariadenia vlády Baleárskych ostrovov sa alkoholické nápoje môžu podávať iba obmedzený rozsah v rámci all inclusive stravovania. Na obed a večeru sú v cene ubytovania zahrnuté tri alkoholické nápoje. Za všetky ostatné alkoholické nápoje - vrátane medzi jedlami - sa platí poplatok.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
 • Rozstup pravidlá
 • Hygienické bariéry
 • Desinfektionsspender
 • Maska povinnosť
 • Rozšírený čistiaci účinok
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
Stravovanie
 • Digital Menu (mobilná)
miestnosti
 • Zvýšené upratovanie miestnosti
 • Žiadne zariadenie náročné na dotyk
Služby
 • Bezkontaktné check-in/out
 • bezkontaktná platobná
 • Prístup do digitálnej miestnosti
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am öffentlichen Sandstrand "Palma Nova" des Urlaubsortes Palma Nova. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In unmittelbarer Nähe stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Katmandu Park (ca. 2 km). Die Innenstadt ist in wenigen Gehminuten erreichbar. Die nächste Stadt Puerto Portals liegt ca. 4 km entfernt. Flughafen: PMI ca. 24 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte, aus Haupt- und 2 Nebengebäuden bestehende Hotel verfügt über 192 Zimmer verteilt auf 7 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), 4 Lifte und 2 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit lokalen Sendern. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Klimaanlage. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Ein saisonal geöffnetes und beheizbares Hallenbad rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Hotelgästen stehen am Pool Auflagen gegen Gebühr sowie Pooltücher, Sonnenschirme und Sonnenliegen zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen und Sonnenschirme gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Telefon, Sat-TV, Mietsafe, WLAN (ohne Gebühr) und Klimaanlage.
Gegen Aufpreis auch mit Balkon oder Terrasse und/oder seitlichem/direktem Meerblick oder zur Meerseite buchbar.

Doppelzimmer Comfort: Verfügen über dieselbe Ausstattung wie die Doppelzimmer mit Balkon und sind gegen Aufpreis mit seitlichem oder direkten Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Superior: Liegen bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer in den oberen Etagen.

Doppelzimmer Privileg: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademantel, Slipper, WLAN (ohne Gebühr), Minibar (gegen Gebühr), Mietsafe, Wasserkocher, Klimaanlage, Sat-TV, Telefon, Zugang zum Sky Privilege Club sowie zur Sky Lounge und liegen in der fünften und sechsten Etage. Gegen Aufpreis Doppelzimmer Privileg mit Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Premium: Verfügen über diesselbe Ausstattung wie die Doppelzimmer Privileg und sind gegen Aufpreis mit Meerblick buchbar.

Suite: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Wohnzimmer mit Schlafsofa, separates Schlafzimmer, Sat-TV, Klimaanlage, Wasserkocher, Mietsafe, Minibar (gegen Gebühr), WLAN (ohne Gebühr), Bademantel, Slipper, Föhn, Balkon und Zugang zum Sky Privilege Club sowie zur Sky Lounge.

Familienzimmer Standard: Verfügen bei sonst gleichen Ausstattungsmerkmalen über zusätzliche Schlafmöglichkeiten. Gegen Aufpreis auch mit Balkon oder Terrasse buchbar.

Economy Zimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegen nehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ohne Verpflegung, Frühstück, Halbpension, Vollpension und All inklusive

Halbpension: Frühstück und Abendessen

Bei Vollpension gibt es zusätzlich Mittagessen.

All inklusive: Frühstück, Mittagessen und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Eiscreme. Einmal pro Woche Galadinner. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind von 11:00 bis 23:00 Uhr an der jeweils geöffneten Bar inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr. Normal 0 21 false false false DE X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable{mso-style-name:"Normale Tabelle";mso-tstyle-rowband-size:0;mso-tstyle-colband-size:0;mso-style-noshow:yes;mso-style-priority:99;mso-style-parent:"";mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;mso-para-margin-top:0cm;mso-para-margin-right:0cm;mso-para-margin-bottom:10.0pt;mso-para-margin-left:0cm;line-height:115%;mso-pagination:widow-orphan;font-size:11.0pt;font-family:"Calibri","sans-serif";mso-ascii-font-family:Calibri;mso-ascii-theme-font:minor-latin;mso-hansi-font-family:Calibri;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:"Times New Roman";mso-bidi-theme-font:minor-bidi;mso-fareast-language:EN-US;}

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Fitnessraum, Fahrradverleih, Fahrradabstellraum, Massagen, Sauna, Hamam, Whirlpool
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz, Tennisplatz
- Live-Musik

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Bügel-Service (gegen Gebühr)
- Parkmöglichkeiten (gegen Gebühr)
- Stromspannung: 220 Volt
- Hotel exklusiv nur für Erwachsene buchbar

Landeskategorie:
4 Sterne

Ökosteuer Balearen:
Das Parlament der Balearen hat für Ankünfte (in touristischen Betrieben) eine Ökosteuer (Ecotasa) für Nachhaltigen Tourismus beschlossen:

ca. 4 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 4,5-Sterne und 5-Sterne-Hotels (Landeskategorie)
ca. 3 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 3,5-Sterne und 4-Sterne-Hotels (Landeskategorie)
ca. 2 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 1-3 Sterne-Hotels (Landeskategorie)

ca. 4 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 4-Sterne und 4,5-Sterne-Appartments (Landeskategorie)
ca. 3 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 3,5-Sterne-Appartments (Landeskategorie)
ca. 2 Euro pro Person/Tag (zzgl. MwST) für alle 1-3 Sterne-Appartments, Finca und Landhotels (Landeskategorie)

In der Nebensaison vom 01.11. - 30.04. reduziert sich die Ökosteuer um 75%.

Kinder unter 16 Jahren sind von der Ökosteuer befreit. Die Ökosteuer ist vom Kunden vor Ort direkt zu entrichten und nicht im Reisepreis enthalten.

All Inklusive Hinweis Balearen:
Bitte beachten Sie die folgende Information für die Orte El Arenal, Playa de Palma, Can Pastilla, Magalluf und Torrenova auf Mallorca sowie San Antonio auf Ibiza: Aufgrund eines Dekrets der Regierung der Balearen dürfen alkoholische Getränke innerhalb der All inklusive Verpflegung nur noch begrenzt ausgeschenkt werden. Drei alkoholische Getränke sind pro Gast jeweils zum Mittag- und Abendessen inklusive. Alle weiteren alkoholischen Getränke – auch zwischen den Mahlzeiten – sind kostenpflichtig.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
Zimmer
 • Verstärkte Zimmerreinigung
 • Keine berührungsintensive Ausstattung
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Digitaler Zimmerzugang
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Malorka

Perla Stredomoria, najväčší a najrozmanitejší ostrov Baleárskeho súostrovia, je už tradične obľúbeným miestom letnej dovolenky turistov každého veku z rôznych kútov sveta. Ak máte radi dlhé piesočnaté pláže, búrlivý nočný život, potom sú pre vás ideálnym miestom letoviská Magalluf, Palmanova – všetky v blízkosti hlavného mesta Palma de Mallorca. Priťahuje vás pravý opak? Vyberte sa do mesta Canyamel na severovýchodné pobrežie a užite si pokoj uprostred píniových lesov. Kompromisom sú menšie letoviská Santa Ponsa a Alcudia, ktoré ponúkajú turistom počas dňa slnenie na krásnych plážach, podvečer prechádzky po promenáde, či nákupy v malých obchodíkoch a nočnú zábavu v príjemných baroch s tanečným parketom. Let z Bratislavy do palma De Mallorca trvá približne 2,5 hodiny.