Vik Gran Hotel Costa del Sol

Španielsko, Andalúzia, Costa del Sol
od509 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Vik Gran Hotel Costa del Sol 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Upozorňujeme, že vás vyložia v kaviarni "La Castana". Vzhľadom na polohu hotela nie je možné poskytovať službu od dverí k dverám. V takom prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Umiestnenie:
Tento plážový hotel sa nachádza priamo na piesočnatej verejnej pláži v dovolenkovom rezorte Cala de Mijas. Najbližšou atrakciou je Parque Acuático de Mijas (cca 6 km). Do centra mesta sa dostanete pešo za pár minút. Najbližšie mesto La Cala de Mijas je vzdialené asi 200 m. Letisko: AGP asi 35 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 302 izieb rozložených na 6 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, recepciu (24 hodín), trezor (za poplatok), salónik, 3 výťahy, čitáreň a 2 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV. K vybaveniu patrí aj reštaurácia (medzinárodné a miestne jedlá) s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Kaviareň ponúka aj malé jedlá. Bazénová krajina zahŕňa bazén a bar pri bazéne (v závislosti od sezóny). Vonkajší priestor má terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hotelovým hosťom sú za zálohu k dispozícii ležadlá a slnečníky, ako aj bazénové osušky. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, klimatizáciu/kúrenie (individuálne nastaviteľné), telefón, trezor na prenájom, SAT TV, minibar (zdarma) a balkón. Za príplatok je možné rezervovať aj izby s čiastočným alebo priamym výhľadom na more.

Rodinné izby: Sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby a majú prístelku pre deti.

Dvojlôžková izba Superior s bočným výhľadom na more (cca 24 m2): Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú priestrannejšie a majú aj bočný výhľad na more.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia, polpenzia plus alebo all inclusive

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu
Polpenzia plus: raňajky a večere formou bufetu a dodatočný miestny alkoholický alebo nealkoholický nápoj v cene

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 10:30 do 23:30 v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- stráženie detí (za poplatok)

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- možno za poplatok: biliard, šípky, stolný tenis, vodné lyžovanie, vodný skúter, potápanie, vodné športy, lukostreľba, požičovňa bicyklov, solárium
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Golfové ihrisko
- Denná animácia pre dospelých
- Denné večerné predstavenia

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- služba práčovne (za poplatok)
- Pomoc v domácnosti
- Parkovisko (za poplatok)
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.]]>
Transfer-Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass Sie an der Cafeteria "La Castana" abgesetzt werden. Aufgrund der Lage des Hotels, ist es nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am öffentlichen Sandstrand des Urlaubsortes Cala de Mijas. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Parque Acuático de Mijas (ca. 6 km). Die Innenstadt ist in wenigen Gehminuten erreichbar. Die nächste Stadt La Cala de Mijas liegt ca. 200 m entfernt. Flughafen: AGP ca. 35 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 302 Zimmer verteilt auf 6 Etagen. Der Innenbereich umfasst eine Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Lounge, 3 Lifte, Lesezimmer und 2 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant (international und lokale Speisen) mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein Café bietet zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen und Sonnenschirme sowie Pooltücher gegen Pfand zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen und Sonnenschirme gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Die Doppelzimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage/Heizung (individuell regulierbar), Telefon, Mietsafe, Sat-TV, Minibar (kostenfrei) und Balkon. Gegen Aufpreis auch Zimmer mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar.

Familienzimmer: Sind bei gleicher Ausstattung wie Doppelzimmer geräumiger und verfügen über ein zusätzliches Bett für Kinder.

Doppelzimmer Superior seitlicher Meerblick (ca. 24 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, sind geräumiger und verfügen zusätzlich über seitlichen Meerblick.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück, Halbpension, Halbpension plus oder All inklusive

Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform
Halbpension plus: Frühstück und Abendessen in Buffetform sowie ein zusätzliches lokales alkoholisches oder alkoholfreies Getränk inklusive

Bei All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:30 bis 23:30 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Babysitting (gegen Gebühr)

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Billard, Dart, Tischtennis, Wasserski, Jet Ski, Tauchen, Wassersport, Bogenschießen, Fahrradverleih, Solarium
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz
- Erwachsenenanimation täglich
- Abendshows täglich

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung
- Parkmöglichkeiten (gegen Gebühr)
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
4 Sterne

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Andalúzia

Oblasť na juhu Španielska, najteplejšia časť Iberského polostrova, je obľúbenou cieľovou destináciou turistov vyhľadávajúcich malebné pláže Costa Del Sol, more s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.