Vik Gran Hotel Costa del Sol

Španielsko, Andalúzia, Costa del Sol
od255 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Vik Gran Hotel Costa del Sol 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

V hoteli je veľmi pokojná priamo na piesočnatej pláži Mijas. V blízkosti hotela sa nachádza reštaurácia, bar a diskotéka. Najbližšie vlaková stanica a nákupné možnosti sú cca. 500 metrov od hotela, najbližší golfové ihrisko je asi 8 km. Do centra Cala de Mijas ste pešo asi 5 minút do prístavu "Puerto Banús" cca. 16 km ďaleko.

Zariadenie:
„VIK Gran Hotel Costa del Sol“ ponúka 2 apartmány, 10 jednolôžkových a 290 dvojlôžkových izieb. Hostia sú vítaní v hale s recepciou a odhlásením. Na jednotlivé poschodia sa dá ľahko dostať výťahom alebo schodmi. V objekte sa nachádza trezor a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Deti si môžu na ihrisku vypustiť paru. K ďalším zariadeniam v hoteli patria novinový stánok a herňa. V prípade potreby sú pre cestujúcich s vlastným autom k dispozícii parkovacie miesta (za poplatok). Medzi ďalšie možnosti patrí služba stráženia detí, lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa.

Ubytovanie:
K dispozícii je vám kúpeľňa. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor za poplatok. Súčasťou štandardnej výbavy je aj mini chladnička. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV, stereo a WiFi (zadarmo). V kúpeľni s vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Ubytovanie ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén s časťou pre deti vás pozýva na relaxáciu a plávanie. Prázdniny si môžete vychutnať na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. V areáli penziónu sa môžete venovať rôznym športovým aktivitám, ako je plážový volejbal, golf a lukostreľba a za poplatok aj cyklistika / horská cyklistika. Cyklistiku / horskú cyklistiku organizujú tretie strany. Priaznivcom vodných športov je ponúkané aqua fitness. Hotel ponúka hosťom širokú škálu halových športov so stolným tenisom, biliardom, šípkami a aerobikom. Cestujúcim je k dispozícii wellness centrum s kúpeľmi. Masáže sú k dispozícii za poplatok. Ubytovacie zariadenie ponúka zábavný program pre dospelých.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí kaviareň a bar. Hotel ponúka rezervovateľné jedlá ako polpenzia, plná penzia a all inclusive. Medzi výhody pobytu all inclusive patrí nielen výber alkoholických a nealkoholických nápojov, ale aj ponuky ako občerstvenie. Na raňajky, obed a večeru čaká hostí lahodný a bohatý bufet.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.]]>
Lage:
Das Hotel liegt sehr ruhig direkt am Sandstrand von Mijas. In der Nähe des Hotels befinden sich ein Restaurant, eine Bar und eine Disco. Der nächste Bahnhof sowie Einkaufsmöglichkeiten sind ca. 500 m entfernt, zum nächsten Golfplatz sind es etwa 8 km. Ins Ortszentrum von Cala de Mijas läuft man ungefähr 5 min, zum Yachthafen "Puerto Banús" ca. 16 km.

Ausstattung:
Das "VIK Gran Hotel Costa del Sol" bietet 2 Suiten, 10 Einzel- und 290 Doppelzimmer. Die Gäste werden in einem Empfangsbereich willkommen geheißen, in dem eine Rezeption mit Check-in/out-Service zu finden ist. Erreichbar sind die einzelnen Etagen bequem mit dem Aufzug oder über die Treppe. Die Einrichtung besteht aus einem Safe und einer Wechselstube. WiFi in den öffentlichen Bereichen ermöglicht es den Reisenden, mit der Außenwelt in Kontakt zu bleiben. Kinder können nach Herzenslust auf dem Spielplatz herumtoben. Zu den weiteren Einrichtungen des Hotels zählen ein Zeitungskiosk und ein Spielzimmer. Bei Bedarf stehen den Reisenden mit eigenem Auto Parkplätze (gegen Gebühr) zur Verfügung. Zu den weiteren Angeboten gehören ein Babysitterservice, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice und ein Wäscheservice.

Unterbringung:
Ein Badezimmer sorgt in den Unterkünften für Komfort. In den meisten Zimmern zählt ein Balkon zum Standard. Für ein schönes Ambiente in vielen Unterkünften sorgt auch der Meerblick. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Kostenpflichtig gibt es außerdem ein Safe. Ein Minikühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Internetzugang, einem Telefon, einem TV-Gerät, einer Stereoanlage und WiFi (ohne Gebühr) gewährleistet. Im Badezimmer, mit einer Badewanne ausgestattet, steht ein Haartrockner zur Verfügung. Die Unterbringung bietet Familienzimmer und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Die Außenpoolanlage mit einem Kinderbereich lädt zum entspannten Badevergnügen ein. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Sportliche Abwechslung bieten viele verschiedene Sportaktivitäten, die in dem Haus angeboten werden, wie z.B. Beachvolleyball, Golfen und Bogenschießen und gegen Gebühr Radfahren/Mountainbiking. Radfahren/Mountainbiking wird von Drittanbietern organisiert. Freunden des Wassersports wird Aqua-Fitness angeboten. Den Gästen steht im Hotel mit Tischtennis, Billard, Darts und Aerobic ein breites Angebot an Indoor-Sportarten zur Auswahl. Ein Wellnessbereich mit einem Spa ist für Reisende verfügbar. Gegen Gebühr gibt es Massage-Anwendungen. Für Erwachsene stellt die Unterbringung ein Unterhaltungsprogramm bereit.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Café und eine Bar. Das Haus bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Halbpension, Vollpension und All-Inclusive. Zu den Vorteilen eines All-inclusive-Aufenthalts gehören nicht nur eine Auswahl alkoholischer und alkoholfreier Getränke, sondern auch Angebote wie Snacks. Ein leckeres und reichhaltiges Buffet erwartet die Gäste zum Frühstück, Mittag- und Abendessen.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Hotel akzeptiert: Visa und MasterCard.

Wichtiger Hinweis zu Covid-19:
In allen Ländern gelten bis auf weiteres Corona-bedingte, behördlich angeordnete Einschränkungen, die den Alltag der Einwohner als auch den Urlaub der touristischen Gäste betreffen. Die Einschränkungen verändern sich kurzfristig und kontinuierlich. Insbesondere grundsätzlich vorhandene Gemeinschaftsangebote und -einrichtungen (wie z.B. Restaurants, Wellness-, Pool-, Sportbereiche, Kinderbetreuung und Transportleistungen) werden Einschränkungen unterliegen. Diese sind Folge der weltweiten aktuellen Umstände und damit leider unumgänglich. Gemeinsam mit unseren Partnern vor Ort tun wir alles dafür, damit Ihr Urlaub so angenehm wie möglich verläuft.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Andalúzia

Oblasť na juhu Španielska, najteplejšia časť Iberského polostrova, je obľúbenou cieľovou destináciou turistov vyhľadávajúcich malebné pláže Costa Del Sol, more s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.