Hotel H10 ESTEPONA PALACE

Španielsko, Andalúzia, Estepona
Polpenzia
All Inclusive
Raňajky
Letecky
od293 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

HOTEL H10 ESTEPONA PALACE 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotel s celkovo 237 izbami má priamy prístup na pláž a je harmonicky začlenený do svojho prírodného prostredia. Jeho jedinečná architektúra, štýl jeho exkluzívnej výzdoby a rozmanité vybavenie mu dávajú osobitý nádych. V hoteli je tiež vstupná hala s recepciou, výťahy, bufetová reštaurácia so show cooking, reštaurácia „Thalassa“, snack bar pri bazéne (otvorený na obed), stredomorský relaxačný bar na terase (od polovice júna do polovice septembra), kaderníctvo (pre za poplatok), internetový kútik a Wi-Fi (zadarmo). V záhrade je bazénová časť so samostatným detským bazénom. Osušky sa odovzdávajú za zálohu. V hoteli je tiež wellness centrum (za poplatok a pre osoby staršie ako 16 rokov).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú vkusne a komfortne zariadené s vaňou/WC alebo sprchovým kútom/WC, sušič vlasov, sezónne klimatizácia/kúrenie automaticky riadeným, satelitný TV, telefónom, minibarom (za poplatok, na vyžiadanie à la carte) a balkón alebo terasu. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžková izba s výhľadom na more má rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba a ponúka tiež výhľad na more. Možno rezervovať ako dvojlôžkovú izbu s výhľadom na more pre jednu osobu.
Double Privilege: Double Privilege (íd ek rada sekcie pre dodatočné služby ..) majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s výhľadom na more a ponúka ďalšie služby:
Darček na privítanie, župan, papuče a výrobky na starostlivosť o VIP osobu, dokovacia stanica pre iPod / iPhone s rádiobudíkom, exkluzívne osušky pri bazéne, čistenie izieb dvakrát denne, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy na izbe, výber z vankúša, denná tlač.
Rodinné izby: Rodinné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú väčšie s rozkladacou pohovkou a výhľadom na more.
Izby Super Economy: Izby Super Economy majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, obmedzený počet prípadov a špeciálna cena.
Dvojlôžková izba superior s výhľadom na more (možné rezervovať od leta 2020): Dvojlôžková izba superior s výhľadom na more má rozlohu približne 25 m², je zrekonštruovaná a má kúpeľňu s vaňou alebo sprchou / WC, sušič vlasov, zväčšovacie zrkadlo a bezplatné toaletné potreby, manželskú posteľ alebo dve samostatné postele, stôl, klimatizácia (centrálne ovládaná), TV s medzinárodnými kanálmi (32 palcov), Wi-Fi (vrátane), trezor na prenájom, minibar (za poplatok), výhľad na more a zariadený balkón alebo terasa.

Možnosti rezervácie stravovania: HB / AI: Všetky jedlá formou bufetu (s polpenziou, nápoje nie sú zahrnuté v cene večere).

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive raňajky, obedy a večere v káva, čaj, pečivo, sendviče a zákusky od 11-18 :. 30 a alkoholik, horúce alebo studené nápoje od 10: 30-24 hod v aktuálne otvorenej bary a all-inclusive služby end v 12 hodín v deň odchodu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denná a večerná zábava, pravidelná živá hudba alebo predstavenia.

Športy v cene: fitnescentrum (otvorené počas otváracích hodín kúpeľov), paddle tenis (vedľa hotela, nutná rezervácia).

Program pre deti: miniklub „Daisy“ od 4 do 12 rokov (Veľká noc, sviatky, inak 15. júna - 15. septembra) a detské ihrisko.

Wellness: sauna, parný kúpeľ, krytý bazén, vírivka a rôzne procedúry a masáže (za poplatok). 16 rokov.

Hotelová služba: Parkovisko (za poplatok).
Detská postieľka (na vyžiadanie bez poplatku).
Wi-Fi pripojenie na internet (zahrnuté v celom hoteli).

Poznámky: Služby dvojlôžkovej izby Privilege:
Salónik Privilege ponúka bezplatné nápoje a občerstvenie, 55-palcovú TV, prístup na internet a dennú tlač.
Rezervácia stola v našej Privilege Area v reštaurácii „Alborán“ počas celého vášho pobytu. Prístup na slnečnú terasu Privilege.
Raňajky v reštaurácii „Thalassa“ à la carte od 8:00 do 11:00
Jeden vstup zdarma na osobu (max. 90 minút) a pobyt na vodnom cykle v „kúpeľnej oblasti Despacio“ (minimálny pobyt na 3 a viac nocí) a špeciálna zľava 10% na procedúry.
Upratovanie a príprava miestnosti, dvakrát denne
Izbová služba a la carte, bez poplatku za služby (ale za poplatok za položky)
Osobná registrácia a odhlásenie
Neskoré odhlásenie do 17:00 (v závislosti od dostupnosti)
Služby pre hostí závisia od dostupnosti

***
Nie sú povolené žiadne zvieratá
Bezbariérový hotelový komplex.
3. Na požiadanie je možné rezervovať dvojlôžkové izby vhodné pre telesne postihnutých.

***
Vstupné do areálu kúpeľov až 16 rokov !!!

*

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
H10 ESTEPONA PALÁC
AVD. DEL CARMEN,
99 PLAYA DE GUADALOBON
29680 ESTEPONA
ŠPANIELSKO
TELEFÓN: 0034-952-790040
TELEFAX: 0034-952-797933
E-MAIL:
* Hotel si vyhradzuje právo na zmenu služieb a otváracích hodín.
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 116.

Sezóna Poznámka: sú k dispozícii pre hotelových AGPA41 iba denné možnosti. Storno/zmena/úprava možná len usporiadateľ.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Die Anlage ist unmittelbar an einem Sand-/Kieselstrand gelegen. Zur Altstadt sind es etwa 2,5 km und zum Jachthafen von Estepona ca. 1,5 km. Malaga erreichen Sie nach ca. 90 km.

Ausstattung: Das Hotel mit seinen insgesamt 237 Zimmern, hat einen direkten Strandzugang und ist harmonisch in seine natürliche Umgebung integriert. Seine einzigartige Architektur, der Stil seiner exklusiven Dekoration und seine vielfältigen Annehmlichkeiten verleihen ihm eine besondere Note. Desweiteren verfügt das Hotel über eine Empfangshalle mit Rezeption, Lifte, Buffetrestaurant mit Show-Cooking, Restaurant "Thalassa" Pool-Snackbar (mittags geöffnet), Mediterraneo Chill-out Terrasse Bar (Mitte Juni-Mitte September), Friseur (gegen Gebühr), Internetecke und Wi-Fi (ohne Gebühr). Im Garten befindet sich die Poollandschaft mit separatem Kinderbecken. Badetücher werden gegen Kaution ausgehändigt. Zudem verfügt das Hotel über einen Wellness-Bereich (gegen Gebühr und ab 16 Jahre).

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die Doppelzimmer sind geschmackvoll und komfortabel eingerichtet, mit Bad/WC oder Dusche/WC, Föhn, je nach Saison Klimaanlage/Heizung automatisch gesteuert, Sat.-TV, Telefon, Minibar (gegen Gebühr, auf Anfrage à-la-carte), Mietsafe und Balkon oder Terrasse. Auch als Doppelzimmer zur Alleinbenutzung buchbar.
Doppelzimmer Meerblick: Die Doppelzimmer Meerblick verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer und bieten zusätzlich Meerblick. Auch als Doppelzimmer Meerblick zur Alleinbenutzung buchbar.
Doppelzimmer Privilege: Die Doppelzimmer Privilege verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, jedoch mit Meerblick und bieten zusätzliche Service-Leistungen (s. u. unter Hinweise für weitere Leistungen):
Willkommensgeschenk, Bademantel, Badeschlappen und VIP-Pflegeprodukte, iPod-/iPhone-Dockingstation mit Radiowecker, exklusive Poolhandtücher, Zimmerreinigung 2x am Tag, Möglichkeit zur Tee- und Kaffeezubereitung auf dem Zimmer, Kissenmenü, Tageszeitung.
Familienzimmer: Die Familienzimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie Doppelzimmer, jedoch größer mit Schlafsofa und Meerblick.
Super Sparzimmer: Die Super Sparzimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, begrenztes Kontingent und spezieller Preis.
Doppelzimmer Superior Meerblick (ab Sommer 2020 buchbar): Die Doppelzimmer Superior Meerblick sind ca. 25 m² groß, renoviert und verfügen über ein Badezimmer mit Badewanne oder Dusche/WC, Föhn, Vergrößerungsspiegel und kostenfreie Pflegeartikel, ein Doppelbett oder zwei Einzelbetten, Schreibtisch, Klimaanlage (zentral gesteuert), TV mit internationalen Kanälen (32 Zoll), Wi-Fi (inklusive), Mietsafe, Minibar (gegen Gebühr), Meerblick und möblierten Balkon oder möblierte Terrasse.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: HP/AI: Alle Mahlzeiten in Buffetform (Bei Halbpension sind die Getränke zum Abendessen nicht inklusive).

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Snacks, Kaffee, Tee, Gebäck, Sandwiches und Kuchen von 11-18:30 Uhr. Alkoholische und alkoholfreie, warme oder kalte Getränke von 10:30-24 Uhr in den jeweils geöffneten Bars und Restaurants. Diei All-Inclusive-Leistungen enden um 12 Uhr am Abreisetag.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber und abends Animation, regelmäßig Live-Musik oder Shows.

Sport inklusive: Fitnessraum (während der Spa-Öffnungszeiten geöffnet), Paddle-Tennis (neben dem Hotel, Reservierung erforderlich).

Kinderprogramm: Miniclub "Daisy" von 4-12 Jahre (Ostern, Ferientage, ansonsten 15.6. -15.9.) und Spielplatz.

Wellness: Sauna, Dampfbad, Hallenbad, Jacuzzi, sowie verschiedene Anwendungen und Massagen (gegen Gebühr). Ab 16 Jahre.

Hotelservice: Parkmöglichkeiten (gegen Gebühr).
Babybett (auf Anfrage ohne Gebühr).
Wi-Fi (im gesamten Hotel inklusive).

Hinweise: Service-Leistungen der Privilege Doppelzimmer:
Die Privilege Lounge bietet Ihnen kostenlosen Getränke- und Snackservice, einen 55"-TV, Internetzugang und täglichen Zeitungsservice.
Tischreservierung in unserer Privilege Area des Restaurantes "Alborán" während Ihres gesamten Aufenthalts. Zugang zur Privilege Sonnenterrasse.
Frühstück im Restaurant 'Thalassa' à-la-carte von 8-11 Uhr
Einmal kostenloser Eintritt pro Person (max. 90 Minuten) und Aufenthalt für den Wasserkreislauf im "Despacio Spa-Bereich" (Mindestaufenthalt von 3 oder mehr Nächten) und eine besondere Ermäßigung von 10% auf Anwendungen.
Reinigung und Vorbereitung des Zimmers, zweimal täglich
Zimmerservice à-la-carte, ohne Serviceaufpreis (jedoch gegen Gebühr für die Artikel)
Personalisierter Check-in und Check-out
Late Check-out bis 17 Uhr (nach Verfügbarkeit)
Gästeservice nach Verfügbarkeit

***
Keine Tiere erlaubt
Barrierefreie Hotelanlage.
3 behindertengerechte Doppelzimmer auf Anfrage buchbar.

***
Eintritt in den Spa-Bereich erst ab 16 Jahren !!!

*

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
H10 ESTEPONA PALACE
AVD. DEL CARMEN,
99 PLAYA DE GUADALOBON
29680 ESTEPONA
SPANIEN
TELEFON: 0034-952-790040
TELEFAX: 0034-952-797933
E-MAIL: h10.estepona.palace@h10hotels.com
* Das Hotel behält sich das Recht vor, Serviceleistungen und Öffnungszeiten zu ändern.
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2021 auf Seite 116.

Saisonhinweis: Für das Hotel AGPA41 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Andalúzia

Oblasť na juhu Španielska, najteplejšia časť Iberského polostrova, je obľúbenou cieľovou destináciou turistov vyhľadávajúcich malebné pláže Costa Del Sol, more s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.