Elba Estepona Gran Hotel Thalasso Spa

Španielsko, Andalúzia, Estepona
od389 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Elba Estepona Gran Hotel Thalasso Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Tento 5-hviezdičkový hotel bol postavený v tradičnom španielskom štýle.Krásne drevené balkóny, terakota a mramor sú len niektoré z mnohých pozoruhodných vlastností hotela.Vynikajúci štýl spárovaný s najnovšou technológiou a dizajnom robia tento hotel vynikajúcou alternatívou k Costa del Sol.Ponúka svojim hosťom celkom 204 izieb, 3 a la carte reštaurácie (ázijské, taliansko-francúzske a španielske, sezónne otvorené), lobby bar a pool bar (otvorené sezónne).Vonku sa nachádza sladkovodný bazén pre dospelých a samostatný detský bazén obklopený veľkým priestorom na opaľovanie, ako aj zimný bazén (plne zakrytý a vyhrievaný s veľkými panoramatickými oknami).Moderné a exkluzívne kúpeľné centrum na ploche 1 400 m² ponúka najlepšie Thalasso terapie pre zdravie a krásu.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Deluxe: Dvojlôžková izba Deluxe s cca. 37 m² sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a vaňou, šatníkom, županom, sušičom vlasov, priamym telefonom a prístupom na internet, klimatizáciou, minibarom (za poplatok), kávovarom, TV, trezorom, Wi-Fi (súčasťou balenia), balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady. Dvojlôžková izba s luxusným výhľadom na more za príplatok. Tiež k dispozícii ako dvojlôžková izba luxusný výhľad na more na jedno použitie.
Dvojlôžková izba Prestige s výhľadom na more: Dvojposteľové izby s prestížnym výhľadom na more majú rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby Deluxe, ale s výhľadom na more a ďalšie prestížne služby/vybavenie, ako sú raňajky formou bufetu alebo raňajky izbový servis (na objednávku), župany a papuče, denný prístup do našich Thalasso Spa, Wi-Fi (v cene), bezplatnej vody, nealkoholických nápojov a piva v minibare, v izbe na prípravu kávy/čaju, nočného servisu a neskorého odhlásenia (v závislosti od dostupnosti, v závislosti od dostupnosti).
Rodinná izba Výhľad na more: Rodinné izby s výhľadom na more majú rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby Deluxe, ale sú priestrannejšie a cca. Terasa s rozlohou 9 m² s výhľadom na more.
Rodinná izba Superior: Rodinné izby Superior majú rovnaké vlastnosti ako výhľad na more v rodinnej izbe, ale s veľkou terasou (o veľkosti približne 20 m²).
Juniorsuite Meerblick: Junior suity s cca. 55 m² je zariadených ako dvojlôžková izba, ale má tiež obývaciu izbu a terasu s cca. 20 m² a priamy výhľad na more. Suita Junior má navyše Wi-Fi (v cene), minibar, kávový servis a kúpeľňu so sprchovacím kútom a pohodlnú šatňu vrátane županu. Aj ako junior suite s výhľadom na more na jednorazové použitie.
Suita s výhľadom na more: Apartmány s výhľadom na more sú cca. Izby s rozlohou 80 m² a rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby Deluxe majú oddelenú obývaciu izbu, vírivú vaňu a veľkú terasu s výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB/AI: Raňajky formou bufetu, obed a večera v závislosti od kapacity formou bufetu alebo formou menu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Počas dňa občerstvenie 10: 30-18 alkoholických a nealkoholických nápojov 10: 30-24 (počas príslušných otváracích hodín barov a reštaurácií) Denná náplň minibaru: minerálna voda, džúsy a nealkoholické nápoje a španielske pivo.1x à la večera na osobu/pobyt, na minimálny pobyt 7 nocí.Hosty s all inclusive používajú túto kartu na identifikáciu.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Občas Entertainment.

Šport zahrnutý: fitnes centrum a krytý bazén (vyhrievané v zime).

Program pre deti: Mini klub (od 4-12 rokov) v letných mesiacoch. Detské menu vo všetkých reštauráciách.

Smery: smery:
Opustite letisko a odbočte na N-340 smerom na Cádiz, po niekoľkých sto metroch odbočte do Cádiz/Algeciras.Táto diaľnica sa neskôr stane 4 dráhami.Vyberte dve pravé jazdné pruhy, ktoré zostanú na A7 (alebo si vziať poplatok AP-7 označený "PEAGE", približne 5 €).Obe trasy prebiehajú paralelne s Marbella/Cadiz/Algeciras.V Marbelle sú späť spolu.Zostaňte na A7 smerom na San Pedro/Estepona/Puerto Banús.Cesta cez mesto San Pedro na A-7 smerom na Estepona.Vždy zostať na mýto A7/N340 (vpravo) a odbočiť na východ "153".Hotel sa nachádza na ľavej strane (plážová strana) priamo na pobrežnej ceste N340 a je označený.
Podmienky prenájmu automobilov nájdete na našej domovskej stránke:

Wellness: kúpeľné centrum (vstupné): Thalasso terapia a liečba, terapeutická morská kúpeľ, sauna, parný kúpeľ, záhradné riasy, aromaterapia, liečivé kúpele, stravovacie programy, hydromasáž a vírivka (všetky kúpele, terapia, ).

Hotelové služby: Wi-Fi (v cene).
Detská postieľka (v závislosti od dostupnosti, v cene).
Detská vanička (v závislosti od dostupnosti, vrátane)

Poznámky: !!! Vstup do sauny a kúpeľného areálu iba od 16 rokov !!!

***
Balíček exkurzie môžu prípadne v rámci
Kód IT AGP555 je potrebné objednať! Popis sa nachádza v katalógu alebo na

***
Hotel ponúka bezbariérové ​​izby na požiadanie pre telesne postihnutých hostí (s vaňou).

***

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
Elba Estepona Gran Hotel & Thalasso Kúpele
Carretera Estepona-Cádiz, km 151
29680 Estepona, Málaga
španielsko
Telefón: 34 952 809 200
Fax: 34 952 809 201
e-mail:
V katalógu "Vysoká trieda" 2019 na strane 18.

Sezóna Poznámka: Pre Hotel AGPA25 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.]]>
Lage: Das Hotel liegt nur durch die Promenade vom langen Kiesstrand getrennt. Zum Zentrum von Estepona sind es ca. 3 km, nach Puerto Banus sind es ca. 25 km, der Flughafen Málaga ist ca. 85 km entfernt und der nächste Golfplatz 2 km.

Ausstattung: Das 5-Sterne-Hotel wurde im traditionellen spanischen Stil erbaut. Wunderschöne Holzbalkone, Terracotta und Marmor sind nur einige der vielen erwähnenswerten Dekorationselemente des Hotels. Der erlesene Stil gepaart mit modernster Technik und Design machen dieses Hotel zu einer ausgezeichneten Alternative an der Costa del Sol. Es bietet seinen Hotelgästen insgesamt 204 Zimmer, 3 À-la-carte-Restaurants (asiatische, italienisch-französische und spanische Küche, geöffnet je nach Saison), Lobbybar und Poolbar (saisonal geöffnet). Im Außenbereich finden Sie einen Süßwasserpool für Erwachsene und einen separaten für Kinder umgeben von einer großen Liegewiese, sowie einen Winterpool (komplett überdacht und beheizt mit großer Panorama-Fensterfront). Der moderne und exklusive Spa-Bereich auf 1.400 m² Fläche bietet beste Thalasso Therapien für Gesundheit und Schönheit.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Deluxe: Die Doppelzimmer Deluxe mit ca. 37 m² verfügen über Bad mit Dusche und Badewanne, Ankleidebereich, Bademantel, Föhn, direkten Telefon- und Internetanschluss, Klimaanlage, Minibar (gegen Gebühr), Kaffeezubereiter, TV, Safe, Wi-Fi (inklusive), Balkon oder Terrasse mit Gartenblick. Doppelzimmer Deluxe Meerblick gegen Aufpreis buchbar. Auch als Doppelzimmer Deluxe Meerblick zur Alleinbenutzung buchbar.
Doppelzimmer Prestige Meerblick: Die Doppelzimmer Prestige Meerblick verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe, jedoch mit Meerblick und zusätzlichen Prestige Service/Annehmlichkeiten wie die Wahlmöglichkeit zwischen dem Frühstück vom Buffet oder Frühstücks-Zimmerservice (auf Vorbestellung), Bademäntel und Hausschuhe, täglicher Zutritt zu unserem Thalasso Spa, Wi-Fi (inklusive), kostenloses Wasser, Erfrischungsgetränke und Bier in der Minibar, Café-/und Tee Ecke auf dem Zimmer, Bett-Aufdeck-Service und Late-Check-out (belegungsabhängig, nach Verfügbarkeit).
Familienzimmer Meerblick: Die Familienzimmer Meerblick verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe, jedoch geräumiger und ca. 9 m² große Terrasse mit Meerblick.
Familienzimmer Superior: Die Familienzimmer Superior verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Familienzimmer Meerblick, jedoch mit großer Terrasse (ca. 20 m² groß).
Juniorsuite Meerblick: Die Juniorsuiten mit ca. 55 m² sind wie das Doppelzimmer ausgestattet, verfügt jedoch zusätzlich über einen Wohnzimmerbereich und eine Terrasse mit ca. 20 m² und direktem Meerblick. Zusätzlich verfügt die Juniorsuite über Wi-Fi (inklusive), Minibar, Kaffee-Service, sowie ein Bad mit getrennter Dusche und eine bequeme Ankleide inklusive Bademantel. Auch als Juniorsuite Meerblick zur Alleinbenutzung buchbar.
Suite Meerblick: Die Suiten Meerblick sind ca. 80 m² groß und verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe über ein separates Wohnzimmer, Whirlpool-Badewanne und eine große Terrasse mit Meerblick.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: ÜF/HP/AI: Frühstück in Buffetform, Mittag- und Abendessen je nach Auslastung in Buffetform oder als Menü.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Tagsüber Snacks 10:30-18 Uhr. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 10:30-24 Uhr (während der jeweiligen Öffnungszeiten der Bars und Restaurants). Tägliche Auffüllung der Minibar: Mineralwasser, Säfte und Erfrischungsgetränke und spanisches Bier. 1x À-la-carte Abendessen pro Person/Aufenthalt, bei einem Mindestaufenthalt von 7 Nächten. Gäste mit All inclusive nutzen zur Identifizierung eine entsprechende Karte.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Gelegentlich Unterhaltungsprogramme.

Sport inklusive: Fitnesszentrum und Hallenbad (im Winter beheizt).

Kinderprogramm: Miniclub (von 4-12 Jahren) in den Sommermonaten. Kindermenüs in allen Restaurants.

Anfahrtsbeschreibung: Anfahrtsbeschreibung:
Sie verlassen das Flughafengelände und fahren auf die N-340 Richtung Cádiz, nach wenigen 100 Metern fahren Sie auf die A7 Richtung Cadiz/Algeciras. Diese Autobahn wird später 4-spurig. Wählen Sie bitte die beiden rechten Spuren um auf der A7 zu bleiben (oder Sie nehmen die gebührenpflichtige AP-7 die mit dem Hinweis "PEAGE" ausgeschildert ist, ca. 5 €). Beide Strecken fahren parallel Richtung Marbella/Cadiz/Algeciras. In Marbella führen beide wieder zusammen. Sie bleiben dann auf der A7 Richtung San Pedro/Estepona/Puerto Banús. Sie durchfahren die Stadt San Pedro weiter auf der A-7 in Richtung Estepona. Bleiben Sie immer auf der nicht gebührenpflichtigen A7/N340 (rechts halten) und nehmen die Ausfahrt "153". Das Hotel befindet sich auf der linken Seite (Strandseite) direkt an der Küstenstraße N340 und ist dann auch ausgeschildert.
Die Mietwagenbedingungen entnehmen Sie bitte unserer Homepage: www.mietwagenbedingungen.de

Wellness: Spa-Bereich (Eintritt gegen Gebühr): Thalasso-Therapien und Anwendungen, therapeutisches Meerwasserbad, Sauna, Dampfbad, Algenpackungen, Aromatherapien, medizinische Bäder, Diätprogramme, Hydromassage und Whirlpool (Alle Bäder, Therapien, Anwendungen, Whirlpool etc. ebenfalls gegen Gebühr).

Hotelservice: Wi-Fi (inklusive).
Babybett (nach Verfügbarkeit, inklusive).
Kinderbadewanne (nach Verfügbarkeit, inklusive)

Hinweise: !!! Eintritt in Sauna und Spa-Bereich erst ab 16 Jahren !!!

***
Das Ausflugspaket kann optional unter dem
EDV-Code AGP555 zugebucht werden! Die Beschreibung finden Sie im Katalog oder auf www.hotel-beschreibung.de.

***
Das Hotel bietet auf Anfrage behindertengerechte Zimmer für Hotelgäste mit Handicap an (Mit Badewanne).

***

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
Elba Estepona Gran Hotel & Thalasso Spa
Carretera Estepona-Cádiz, km 151
29680 Estepona, Málaga
Spanien
Telefon: +34 952 809 200
Telefax: +34 952 809 201
E-Mail: elbaestepona@hoteleselba.com
Im Katalog "High Class" 2019 auf Seite 18.

Saisonhinweis: Für das Hotel AGPA25 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Andalúzia

Oblasť na juhu Španielska, najteplejšia časť Iberského polostrova, je obľúbenou cieľovou destináciou turistov vyhľadávajúcich malebné pláže Costa Del Sol, more s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.