Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso Spa

Španielsko, Andalúzia, Estepona
od453 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: 5-hviezdičkový hotel bol postavený v tradičnom španielskom štýle. Krásne drevené balkóny, terakota a mramor sú len niekoľkými z mnohých dekoratívnych prvkov hotela, ktoré stoja za zmienku. Vynikajúci štýl spojený s najnovšou technológiou a dizajnom robia tento hotel vynikajúcou alternatívou na pobreží Costa del Sol. Svojim hotelovým hosťom ponúka celkom 204 izieb, 1 bufetovú reštauráciu, 2 à la carte reštaurácie (taliansko-francúzska a španielska kuchyňa, otvorené v závislosti od sezóny), lobby bar a bar pri bazéne (otvorené sezónne). Vonku nájdete sladkovodný bazén pre dospelých a samostatný bazén pre deti, obklopený veľkým trávnikom na opaľovanie a zimným bazénom (úplne zakrytý a vyhrievaný s veľkým panoramatickým oknom vpredu). Moderné a exkluzívne kúpeľné centrum na 1 400 m² ponúka najlepšie Thalasso terapie pre zdravie a krásu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba Deluxe: Dvojlôžkové izby Deluxe s rozlohou cca 37 m² majú kúpeľňu so sprchou a vaňou, šatňu, župan, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou a pripojenie na internet, klimatizáciu, minibar (za poplatok), kávovar, TV, trezor, Wi-Fi (v cene), balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady. Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok. Možno rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu Deluxe s výhľadom na more pre 1 osobu.
Dvojlôžková izba Prestige s výhľadom na more: Dvojlôžková izba Prestige s výhľadom na more má rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba deluxe, ale s výhľadom na more a ďalšími prestížnymi službami / vybavením, ako je výber medzi raňajkami formou bufetu alebo raňajkovou izbovou službou (na rezerváciu), županmi a papučami, každý deň Prístup do našich kúpeľov Thalasso, Wi-Fi (v cene), bezplatná voda, nealkoholické nápoje a pivo v minibare, kaviareň a čajový kútik na izbe, služba rozostlania postelí a neskoré odhlásenie (v závislosti od obsadenosti, podľa dostupnosti).
Rodinná izba s výhľadom na more: Rodinná izba s výhľadom na more má rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba deluxe a terasa s rozlohou 9 m² s výhľadom na more.
Rodinná izba Premium s výhľadom na more: Rodinné izby Premium majú rovnaké vybavenie ako rodinná izba s výhľadom na more, ale s veľkou terasou (cca 20 m²).
Suita Junior s výhľadom na more: Suity Junior s rozlohou približne 55 m² sú vybavené ako dvojlôžková izba, ale majú tiež obývaciu izbu a terasu s priamym výhľadom na more. Suita Junior má tiež Wi-Fi (v cene), minibar, kávový servis, kúpeľňu so samostatným sprchovacím kútom a pohodlnú šatňu vrátane županu. Možno rezervovať aj ako junior suite s výhľadom na more pre jedno použitie.
Suita s výhľadom na more: Suity s výhľadom na more majú rozlohu cca 80 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Deluxe, oddelenú obývaciu izbu, vírivku a veľkú terasu s výhľadom na more.
Rodinná izba Superior (AGPA25): Tieto zodpovedajú 2 dvojlôžkovým izbám so spojovacími dverami (F2U).

Rezervovateľné možnosti stravovania: B&B/HB/AI: raňajky formou bufetu, obedy a večere v závislosti od obsadenosti formou bufetu alebo ako menu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Občerstvenie počas dňa 10:30 - 18:00, alkoholické a nealkoholické nápoje 10:30 - 24:00 (počas príslušnej otváracej doby barov a reštaurácií). Denné doplňovanie minibaru: minerálna voda, džúsy a nealkoholické nápoje a španielske pivo 1x à la -karte večera na osobu / pobyt, pri minimálnom pobyte na 7 nocí. Hostia s all inclusive používajú na identifikáciu zodpovedajúcu kartu.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Príležitostné zábavné programy.

Šport v cene: fitness centrum a krytý bazén (v zime vyhrievaný).

Program pre deti: Miniklub (od 4-12 rokov) v letných mesiacoch. Detské menu vo všetkých reštauráciách.

Ako sa tam dostať: Ako sa tam dostať z letiska Málage (AGP):
Opustíte areál letiska a vydáte sa po ceste N-340 smerom na Cádiz. Po 100 metroch sa dáte po A7 smer Cádiz / Algeciras. Táto diaľnica sa neskôr zmení na 4 jazdné pruhy. Vyberte si prosím dva pravé jazdné pruhy, aby ste zostali na A7 (alebo sa môžete vydať po AP-7, ktorá je označená značkou „PEAGE“, cca 5 €). Obidve trasy vedú paralelne s Marbellou / Cádiz / Algeciras. V Marbelle sa obaja stretli. Potom zostaňte na A7 smerom na San Pedro / Estepona / Puerto Banús. Pokračujte cez mesto San Pedro po A-7 smerom na Esteponu. Vždy zostaňte na bezplatnej ceste A7 / N340 (držte sa vpravo) a zíďte výjazdom „153“. Hotel sa nachádza na ľavej strane (na pláži) priamo na pobrežnej ceste N340 a potom je označený smerovkou.
Jazdná vzdialenosť cca 85km.
****
Podmienky prenájmu vozidla nájdete na našej webovej stránke:

Wellness: Spa zóna (vstup za poplatok): Thalasso terapie a procedúry, liečebný kúpeľ s morskou vodou, sauna, parný kúpeľ, riasové zábaly, aromaterapia, liečivé kúpele, diétne programy, hydromasáže a whirlpool (všetky kúpele, terapie, procedúry, vírivka atď. aj za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi (v cene).
Detská postieľka (podľa dostupnosti, v cene).
Detská vanička (podľa dostupnosti, súčasť dodávky).

Rady: !!! Vstup do sauny a kúpeľov iba od 16 rokov!

***
Exkurzný balíček je možné objednať pod
EDP ​​kód AGP555 je potrebné rezervovať! Popis nájdete v katalógu alebo na

***
Na požiadanie hotel ponúka bezbariérové izby pre hotelových hostí s handicapom (s vaňou).

***

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
Elba Estepona Gran Hotel & Thalasso Spa
Carretera Estepona-Cádiz, km 151
29680 Estepona, Malaga
Španielsko
Telefón: +34 952 809 200
Fax: +34 952 809 201
E-mail:

Sezónna poznámka: Pre Hotel AGPA25 sú k dispozícii iba denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das Hotel liegt nur durch die Promenade vom langen Kiesstrand getrennt. Zum Zentrum von Estepona sind es ca. 3 km, nach Puerto Banus sind es ca. 25 km, der Flughafen Málaga ist ca. 85 km entfernt und der nächste Golfplatz 2 km.

Ausstattung: Das 5-Sterne-Hotel wurde im traditionellen spanischen Stil erbaut. Wunderschöne Holzbalkone, Terracotta und Marmor sind nur einige der vielen erwähnenswerten Dekorationselemente des Hotels. Der erlesene Stil gepaart mit modernster Technik und Design machen dieses Hotel zu einer ausgezeichneten Alternative an der Costa del Sol. Es bietet seinen Hotelgästen insgesamt 204 Zimmer, 1 Buffetrestaurant, 2 À-la-carte-Restaurants (italienisch-französische und spanische Küche, geöffnet je nach Saison), Lobbybar und Poolbar (saisonal geöffnet). Im Außenbereich finden Sie einen Süßwasserpool für Erwachsene und einen separaten für Kinder umgeben von einer großen Liegewiese sowie einen Winterpool (komplett überdacht und beheizt mit großer Panorama-Fensterfront). Der moderne und exklusive Spa-Bereich auf 1.400 m² Fläche bietet beste Thalasso Therapien für Gesundheit und Schönheit.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Deluxe: Die Doppelzimmer Deluxe mit ca. 37 m² verfügen über Bad mit Dusche und Badewanne, Ankleidebereich, Bademantel, Föhn, direkten Telefon- und Internetanschluss, Klimaanlage, Minibar (gegen Gebühr), Kaffeezubereiter, TV, Safe, Wi-Fi (inklusive), Balkon oder Terrasse mit Gartenblick. Doppelzimmer Deluxe Meerblick gegen Aufpreis buchbar. Auch als Doppelzimmer Deluxe Meerblick zur Alleinbenutzung buchbar.
Doppelzimmer Prestige Meerblick: Die Doppelzimmer Prestige Meerblick verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe, jedoch mit Meerblick und zusätzlichen Prestige Service/Annehmlichkeiten wie die Wahlmöglichkeit zwischen dem Frühstück vom Buffet oder Frühstücks-Zimmerservice (auf Vorbestellung), Bademäntel und Hausschuhe, täglicher Zutritt zu unserem Thalasso Spa, Wi-Fi (inklusive), kostenloses Wasser, Erfrischungsgetränke und Bier in der Minibar, Café- und Tee Ecke auf dem Zimmer, Bett-Aufdeck-Service und Late-Check-out (belegungsabhängig, nach Verfügbarkeit).
Familienzimmer Meerblick: Die Familienzimmer Meerblick verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe und eine ca. 9 m² große Terrasse mit Meerblick.
Premium Familienzimmer Meerblick: Die Premium Familienzimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Familienzimmer Meerblick, jedoch mit großer Terrasse (ca. 20 m² groß).
Juniorsuite Meerblick: Die Juniorsuiten mit ca. 55 m² sind wie das Doppelzimmer ausgestattet, verfügt jedoch zusätzlich über einen Wohnzimmerbereich und eine Terrasse mit direktem Meerblick. Zusätzlich verfügt die Juniorsuite über Wi-Fi (inklusive), Minibar, Kaffee-Service, sowie ein Bad mit getrennter Dusche und eine bequeme Ankleide inklusive Bademantel. Auch als Juniorsuite Meerblick zur Alleinbenutzung buchbar.
Suite Meerblick: Die Suiten Meerblick sind ca. 80 m² groß und verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe über ein separates Wohnzimmer, Whirlpool-Badewanne und eine große Terrasse mit Meerblick.
Familienzimmer Superior (AGPA25): Diese entsprechen 2 Doppelzimmern mit Verbindungstür (F2U).

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: ÜF/HP/AI: Frühstück in Buffetform, Mittag- und Abendessen je nach Auslastung in Buffetform oder als Menü.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Tagsüber Snacks 10:30-18 Uhr. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 10:30-24 Uhr (während der jeweiligen Öffnungszeiten der Bars und Restaurants). Tägliche Auffüllung der Minibar: Mineralwasser, Säfte und Erfrischungsgetränke und spanisches Bier. 1x à-la-carte Abendessen pro Person/Aufenthalt, bei einem Mindestaufenthalt von 7 Nächten. Gäste mit All inclusive nutzen zur Identifizierung eine entsprechende Karte.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Gelegentlich Unterhaltungsprogramme.

Sport inklusive: Fitnesszentrum und Hallenbad (im Winter beheizt).

Kinderprogramm: Miniclub (von 4-12 Jahren) in den Sommermonaten. Kindermenüs in allen Restaurants.

Anfahrtsbeschreibung: Anfahrtsbeschreibung vom Flughafen Málage (AGP):
Sie verlassen das Flughafengelände und fahren auf die N-340 Richtung Cádiz, nach wenigen 100 Metern fahren Sie auf die A7 Richtung Cádiz/Algeciras. Diese Autobahn wird später 4-spurig. Wählen Sie bitte die beiden rechten Spuren um auf der A7 zu bleiben (oder Sie nehmen die gebührenpflichtige AP-7 die mit dem Hinweis "PEAGE" ausgeschildert ist, ca. 5 €). Beide Strecken fahren parallel Richtung Marbella/Cádiz/Algeciras. In Marbella führen beide wieder zusammen. Sie bleiben dann auf der A7 Richtung San Pedro/Estepona/Puerto Banús. Sie durchfahren die Stadt San Pedro weiter auf der A-7 in Richtung Estepona. Bleiben Sie immer auf der nicht gebührenpflichtigen A7/N340 (rechts halten) und nehmen die Ausfahrt "153". Das Hotel befindet sich auf der linken Seite (Strandseite) direkt an der Küstenstraße N340 und ist dann auch ausgeschildert.
Fahrstrecke ca. 85 km.
****
Die Mietwagenbedingungen entnehmen Sie bitte unserer Homepage: www.mietwagenbedingungen.de

Wellness: Spa-Bereich (Eintritt gegen Gebühr): Thalasso-Therapien und Anwendungen, therapeutisches Meerwasserbad, Sauna, Dampfbad, Algenpackungen, Aromatherapien, medizinische Bäder, Diätprogramme, Hydromassage und Whirlpool (Alle Bäder, Therapien, Anwendungen, Whirlpool etc. ebenfalls gegen Gebühr).

Hotelservice: Wi-Fi (inklusive).
Babybett (nach Verfügbarkeit, inklusive).
Kinderbadewanne (nach Verfügbarkeit, inklusive).

Hinweise: !!! Eintritt in Sauna und Spa-Bereich erst ab 16 Jahren !!!

***
Das Ausflugspaket kann optional unter dem
EDV-Code AGP555 zugebucht werden! Die Beschreibung finden Sie im Katalog oder auf www.hotel-beschreibung.de.

***
Das Hotel bietet auf Anfrage behindertengerechte Zimmer für Hotelgäste mit Handicap an (Mit Badewanne).

***

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
Elba Estepona Gran Hotel & Thalasso Spa
Carretera Estepona-Cádiz, km 151
29680 Estepona, Málaga
Spanien
Telefon: +34 952 809 200
Telefax: +34 952 809 201
E-Mail: elbaestepona@hoteleselba.com

Saisonhinweis: Für das Hotel AGPA25 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Andalúzia

Oblasť na juhu Španielska, najteplejšia časť Iberského polostrova, je obľúbenou cieľovou destináciou turistov vyhľadávajúcich malebné pláže Costa Del Sol, more s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.