Kúpeľný hotel Minerál

Slovensko, Stredné Slovensko, Dudince
Polpenzia
Plná penzia
Individuálna doprava

Kúpeľný hotel Minerál 4* - detailné informácie


Úvod

Moderný štvorhviezdičkový hotel Minerál je súčasťou kúpeľov Dudince, asi 390 m od hotela Rubín, kde sa poskytuje väčšina liečebných procedúr. Priamo v hoteli sa poskytujú vybrané procedúry ako vodoliečba, fyzikálna liečba a liečebné a relaxačné masáže. Je skvelou alternatívou na wellness a relaxačné pobyty.


Úvod

Dudince patria k najobľúbenejším slovenským kúpeľným mestečkám, kde okrem unikátnej vody nájdete aj pokoj, pohodu a vďaka krásnej okolitej prírode aj čisté životné prostredie. Liečia sa tu choroby pohybového aparátu, neurologické ochorenia, srdcovo-cievne ochorenia. Tunajšia prírodná minerálna voda, vyvierajúca z niekoľkých prameňov, je vďaka svojmu zloženiu považovaná za druhú najkvalitnejšiu vodu svojho druhu v Európe. V Dudinciach sa nachádza aj nové termálne kúpalisko Dudinka s rekreačným bazénom, minerálnym bazénom, bazénom s vodnými atrakciami a detským bazénom.


Poloha

Moderný, rekonštruovaný hotel Minerál je situovaný v centre mesta Dudince, v tesnej blízkosti kúpeľného areálu.


Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu + šalátový bufet.

Vybavenie a služby hotela

Reštaurácia, lobby bar, nočný bar, letná terasa, wellness - suchá a parná sauna, ochladzovací bazén, masáže, jacuzzi, konferenčné miestnosti. Parkovanie pri hoteli zdarma.


Vybavenie izieb

Jedno- a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič na vlasy, klimatizácia, SAT LCD TV, pay TV, telefón, pripojenie na internet zdarma, minibar, trezor a uzamykací kartový systém. 2-lôžkové apartmány (spálňa + obývacia izba), kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, sušič na vlasy, samostatne oddelené WC, klimatizácia, SAT LCD TV, pay TV, telefón, pripojenie na internet zdarma, minibar, trezor, uzamykací kartový systém, balkón. V apartmáne Residence súkromné wellness - jacuzzi, fínska sauna, odpočiváreň, sprchy, toalety. Všetky izby ako aj ostatné priestory hotela sú nefajčiarske (okrem nočného baru).

Celková cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry za pobyt. Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.


Celková cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platí sa na mieste).

Oficiálne hodnotenie

****

Počasie

Slovensko

Hlavné mesto: Bratislava
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Stredné Slovensko

Stredné Slovensko nie je len stredom našej krajiny, ale aj srdcom celej Európy. Podľa geografických údajov sa nachádza v Kremnických vrchoch nachádza stred Európy. Leží kúsok od gotického kostola sv. Jána Krstiteľa medzi mestami Kremnica a Martin. Stredné Slovensko má čo ponúknuť turistom. Všetky mestá a dedinky v tejto oblasti sa vyznačujú krásnou prírodou a nezabudnuteľnou históriou. Okrem toho, pre oblasť stredného Slovenska sú typické liečivé pramene, ktoré majú blahodarné účinky na rôzne zdravotné problémy.