SANA Silver Coast

Portugalsko
od346 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

SANA Silver Coast 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel sa nachádza vedľa nákupného centra VIVACI v centre mesta Caldas da Rainha, oproti parku Dom Carlos I. Má ideálnu polohu pre obchodných cestujúcich i turistov. Je ľahko dostupný z Lisabonu autom asi za 45 metrov. Pláže Peniche a Nazare sú veľmi blízko. Historické mestá v tejto oblasti sú Obidos (cca 9 km), Alcobaca (cca 25 km) a Fatima (cca 50 km). Letisko Lisabon-Portela je vzdialené približne 80 km a letisko Porto-Francisco Sa Carneiro 234 km.

Zariadenie:
V klimatizovanom hoteli môžete prespať v jednom z 8 apartmánov a jednej z 80 dvojlôžkových izieb. V zariadení sú vítaní hostia v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou registrácie a odhlásenia. Na rôzne úrovne ubytovania sa dá dostať výťahom. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - šatňa, zmenáreň, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Hostia majú prístup k internetu vo verejných priestoroch cez WiFi (za poplatok). K dispozícii sú aj bezbariérové ​​zariadenia. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho za poplatok zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu a kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a individuálne nastaviteľné kúrenie. Štandardným vybavením väčšiny izieb je balkón, ktorý ponúka ďalší priestor na odpočinok a relaxáciu počas pobytu. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii je tiež trezor, minibar a pracovný stôl. Medzi výhody izieb patrí malá chladnička. Optimálne pohodlie zaisťuje prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. K ďalšiemu pohodliu patrí sušič vlasov. Je možné rezervovať izby pre vozíčkarov s bezbariérovými kúpeľňami. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Krytý bazén ponúka osviežujúce občerstvenie. Hostia si môžu vychutnať pekné počasie na terase. Existuje veľa možností, vrátane posilňovne, kúpeľov, sauny a parnej miestnosti.

Stravovanie:
Na výber máte z rôznych stravovacích zariadení, ako je jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii na cestujúcich čakajú rôzne špeciality. Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby prenocovanie vrátane raňajok a polpenzie. Raňajky si môžete vybrať.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Hotel neben dem Einkaufszentrum VIVACI im Stadtzentrum von Caldas da Rainha befindet sich gegenüber dem Park Dom Carlos I. Es bietet eine ideale Lage für Geschäftsreisende und Urlauber. Es ist von Lissabon aus mit dem Auto bequem in ca. 45 m zu erreichen. Ganz in der Nähe liegen die Strände von Peniche und Nazare. Historische Städte in der Umgebung sind Obidos (ca. 9 km), Alcobaca (ca. 25 km) und Fatima (ca. 50 km). Der Flughafen Lissabon-Portela ist ca. 80 km vom Hotel entfernt, der Flughafen Porto-Francisco Sa Carneiro ca. 234 km.

Ausstattung:
Übernachtet werden kann in dem klimatisierten Hotel in einer der 8 Suiten und einem der 80 Doppelzimmer. In dem Haus werden die Gäste im Empfangsbereich mit 24-Stunden-Rezeption und 24-Stunden-Check-in/out-Service willkommen geheißen. Per Aufzug lassen sich die verschiedenen Ebenen der Unterbringung erreichen. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – eine Garderobe, eine Wechselstube, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Konferenzraum und ein Businesscenter – gehören zum Angebot. Per WiFi (gegen Gebühr) erhalten die Gäste in den öffentlichen Bereichen Zugang zum Internet. Rollstuhlgerechte Einrichtungen sind vorhanden. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es gegen Gebühr auf dem Parkplatz des Hotels abstellen.

Unterbringung:
Die Zimmer verfügen über ein Wohnzimmer und ein Badezimmer, ebenso über eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung. Ein Balkon zählt zum Standard der meisten Zimmer und bietet zusätzlichen Raum für Erholung und Entspannung während des Aufenthalts. In den mit Teppichböden ausgestatteten Zimmern steht ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett bereit. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Zu den Vorzügen der Zimmer gehört ein Minikühlschrank. Für optimalen Komfort sorgen ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne. Als weitere Annehmlichkeit gibt es einen Haartrockner. Buchbar sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Bad. Das Haus bietet Familienzimmer und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Belebende Erfrischung bietet die Innenpoolanlage. Auf der Terrasse können die Gäste schönes Wetter genießen. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter ein Fitnessstudio, ein Spa, eine Sauna und ein Dampfbad.

Verpflegung:
Es gibt verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie einen Speiseraum, einen Frühstückssaal, ein Café und eine Bar. Verschiedene Spezialitäten erwarten die Reisenden in einem klimatisierten Nichtraucher-Restaurant. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück und Halbpension. Es kann Frühstück gewählt werden.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Hotel akzeptiert: American Express, Visa, Diners Club und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Portugalsko

Pre väčšinu z nás je tento štát rozprestierajúci sa v najzápadnejšej časti Iberského polostrova, čelom k Atlantickému oceánu, zahalený rúškom tajomstva a neznáma. Portugalsko leží v západnej časti Pyrenejského polostrova a jeho jediným susedným štátom je Španielsko, patria k nemu súostrovia Madeira a Azory. Severná časť je hornatá a smerom k juhu tvorená údoliami riek. Väčšina turistov prichádza do Portugalska za slnkom, plážami a pulzujúcimi mestami, no obľube sa teší aj gastroturizmus, ekoturizmus a kultúrny turizmus.
Hlavné mesto: Lisabon
Časový posun: -1
Mena: Euro