Porto Domus

Portugalsko, Porto
od363 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.1 - vynikajúce
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Porto Domus 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento očarujúci hotel je centrálne umiestnený v blízkosti turistického centra a cca. 10 km od najbližšej pláže. Obchody a hromadná doprava sa nachádzajú priamo pri hoteli. Ďalšia diskotéka je vzdialená asi 2 km.

Vlastnosti:
môže byť zostal v klimatizovaný hotel v jednom z dvoch apartmánoch a 24 dvojlôžkových izbách.Recepcia je otvorená 24 hodín.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je šatňa, trezor a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.K dispozícii sú aj obchody.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba, služba prebudenia, práčovňa a kadernícky salón.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - aj klimatizácie a kúrenia sú najlepšie vnútornú klímu. Všetky izby majú manželskú posteľ. Prístelky môžu byť vyžadované. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. K dispozícii je chladnička a mini chladničkou. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s prístupom na internet, telefónom, TV a Wi-Fi. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti sa nachádza bar, bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.]]>
Lage:
Das reizvolle Hotel befindet sich in zentraler Lage, nahe dem Touristenzentrums und ca. 10 km vom nächsten Strand entfernt. Einkaufsmöglichkeiten und öffentliche Verkehrsmittel erreichen die Gäste direkt am Hotel. Die nächste Disco liegt in etwa 2 km Entfernung.

Ausstattung:
Übernachtet werden kann in dem klimatisierten Hotel in einer der 2 Suiten und einem der 24 Doppelzimmer. Die Rezeption ist 24 Stunden geöffnet. Ein Aufzug führt in die meisten Etagen. Eine Garderobe, ein Safe und eine Wechselstube gehören zur Einrichtung der Unterbringung. Per WiFi erhalten die Gäste in den öffentlichen Bereichen Zugang zum Internet. Geschäfte sind ebenfalls vorhanden. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Zur weiteren Einrichtung des Hauses zählt ein TV-Raum. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage oder auf dem Parkplatz parken. Zu den zur Verfügung stehenden Angeboten gehören medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Weckdienst, ein Wäscheservice und ein Friseur.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer – eine Klimaanlage und eine Heizung sorgen zudem für das richtige Raumklima. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Auch ein Kühlschrank und ein Minikühlschrank sind vorhanden. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Internetzugang, einem Telefon, einem TV-Gerät und WiFi gewährleistet. Die Badezimmer verfügen über eine Dusche und eine Badewanne. Als weitere Annehmlichkeit gibt es einen Haartrockner.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich umfasst eine Bar. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet garantiert einen guten Start in den Tag.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Hotel akzeptiert: American Express, Visa und MasterCard.

Wichtiger Hinweis zu Covid-19:
In allen Ländern gelten bis auf weiteres Corona-bedingte, behördlich angeordnete Einschränkungen, die den Alltag der Einwohner als auch den Urlaub der touristischen Gäste betreffen. Die Einschränkungen verändern sich kurzfristig und kontinuierlich. Insbesondere grundsätzlich vorhandene Gemeinschaftsangebote und –einrichtungen (wie z.B. Restaurants, Wellness-, Pool-, Sportbereiche, Kinderbetreuung und Transportleistungen) werden Einschränkungen unterliegen. Diese sind Folge der weltweiten aktuellen Umstände und damit leider unumgänglich. Gemeinsam mit unseren Partnern vor Ort tun wir alles dafür, damit Ihr Urlaub so angenehm wie möglich verläuft.]]>

Recenzie na Porto Domus

Celkové hodnotenie na Porto Domus je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.1
Hodnotené 11x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:
Wellness:

Portugalsko

Pre väčšinu z nás je tento štát rozprestierajúci sa v najzápadnejšej časti Iberského polostrova, čelom k Atlantickému oceánu, zahalený rúškom tajomstva a neznáma. Portugalsko leží v západnej časti Pyrenejského polostrova a jeho jediným susedným štátom je Španielsko, patria k nemu súostrovia Madeira a Azory. Severná časť je hornatá a smerom k juhu tvorená údoliami riek. Väčšina turistov prichádza do Portugalska za slnkom, plážami a pulzujúcimi mestami, no obľube sa teší aj gastroturizmus, ekoturizmus a kultúrny turizmus.
Hlavné mesto: Lisabon
Časový posun: 0
Mena: Euro