Moliceiro

Portugalsko
od416 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Moliceiro 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel ponúka lobby a recepciu. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodiskom. Cestujúcim sú k dispozícii trezor, TV miestnosť, 24-hodinová strážna služba, požičovňa automobilov a práčovňa. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s vonkajším svetom. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu pod holým nebom. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho bezplatne zaparkovať na parkovisku v dome. K dispozícii je aj kyvadlová doprava. Aktívni cestovatelia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, určite ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené obývacím priestorom a kúpeľňou. Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú dobrú vnútornú klímu. K vybaveniu všetkých izieb patrí trezor, minibar a písací stôl. K štandardnej výbave patrí aj príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Prístup na internet, telefón, TV a WiFi poskytujú najlepší dovolenkový komfort. Hostia môžu využiť večernú službu večer pred spaním. K dispozícii sú papuče. V kúpeľniach je vaňa. Denne môžete využívať sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a župany. Kozmetické predmety zaisťujú v kúpeľniach extra pohodlie.

Šport / zábava:


Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí raňajková miestnosť, kaviareň, bar a každé ráno sú pripravené bohaté raňajky formou bufetu.

Kreditné karty:


Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Ausstattung:
Das Hotel bietet einen Empfangsbereich und eine Rezeption. Die einzelnen Etagen sind problemlos mit dem Aufzug oder über die Treppe zugänglich. Ein Safe, ein TV-Raum, ein 24h-Sicherheitsdienst, eine Autovermietung und ein Wäscheservice stehen den Reisenden der Unterbringung zur Verfügung. WiFi in den öffentlichen Bereichen ermöglicht es den Gästen, mit der Außenwelt in Kontakt zu bleiben. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es ohne Gebühr auf dem Parkplatz des Hauses abstellen. Ein Shuttleservice wird zudem geboten. Aktive Reisende, die die Umgebung per Rad entdecken möchten, werden den Fahrradverleih zu schätzen wissen.

Unterbringung:
Die Zimmer sind mit einem Wohnbereich und einem Badezimmer ausgestattet, außerdem sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung für gutes Raumklima. Zu den Annehmlichkeiten in allen Zimmern gehören ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch. Eine Tee-/Kaffeemaschine zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Besten Urlaubskomfort bieten ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi. Die Gäste können den abendlichen Gute-Nacht-Service in Anspruch nehmen. Zu den Vorzügen der Zimmer gehören bereitgestellte Hausschuhe. In den Badezimmern gibt es eine Badewanne. Für den täglichen Gebrauch stehen ein Haartrockner, ein Kosmetikspiegel und Bademäntel zur Verfügung. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel.

Sport/Unterhaltung:


Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen einen Frühstückssaal, ein Café und eine Bar. Allmorgendlich wird ein reichhaltiges Frühstücksbuffet vorbereitet.

Kreditkarten:


Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Portugalsko

Pre väčšinu z nás je tento štát rozprestierajúci sa v najzápadnejšej časti Iberského polostrova, čelom k Atlantickému oceánu, zahalený rúškom tajomstva a neznáma. Portugalsko leží v západnej časti Pyrenejského polostrova a jeho jediným susedným štátom je Španielsko, patria k nemu súostrovia Madeira a Azory. Severná časť je hornatá a smerom k juhu tvorená údoliami riek. Väčšina turistov prichádza do Portugalska za slnkom, plážami a pulzujúcimi mestami, no obľube sa teší aj gastroturizmus, ekoturizmus a kultúrny turizmus.
Hlavné mesto: Lisabon
Časový posun: -1
Mena: Euro