Melia Ria Hotel & Spa

Portugalsko
od292 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4 - veľmi dobré
4.25

Melia Ria Hotel & Spa 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel sa nachádza v samom srdci mesta, s výhľadom na umelo vytvorené jazero Ria de Aveiro a hneď vedľa Kongresového a kultúrneho centra (stará továreň Jeronymo Pereira Campos), iba 5 minút od univerzity v Aveiro. Je obklopený prvotriednym moderným prázdninovým a nákupným centrom. Bary a nočné podniky, železničná stanica, katedrála a múzeum sú vzdialené len kúsok pešo.

Zariadenie:
Cestujúci si môžu vybrať medzi 2 junior suite a 125 dvojlôžkovými izbami. Recepcia je otvorená nepretržite. K dispozícii je výťah, ktorým sa dostanete na väčšinu poschodí. K vybaveniu hotela patrí šatňa a trezor. Dom má bezbariérové ​​zariadenie. Existuje tiež množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzky a prechádzky. Hosťom je k dispozícii garáž (za poplatok) a parkovisko (za poplatok) na parkovanie. K ďalšiemu vybaveniu patrí lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo. Prednášky, prezentácie alebo stretnutia sa môžu konať v jednej z 8 konferenčných miestností.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kúpeľňu - klimatizácia a kúrenie tiež zaisťujú správnu klímu v miestnosti. Izby s kobercami majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Súčasťou štandardnej výbavy je aj mini chladnička. Prístup na internet, telefón a TV poskytujú najlepší dovolenkový komfort. Sprcha a vaňa sú súčasťou interiéru kúpeľne. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Je možné rezervovať izby pre vozíčkarov s bezbariérovými kúpeľňami. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Aktívny relax a zdravé kúpanie čaká na hostí v krytom bazéne (za poplatok). Vírivka vás zláka na uvoľnenie svalov (za poplatok). Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Za príplatok si hostia môžu vybrať z posilňovne, gymnastiky a aerobiku. Hotel ponúka širokú škálu wellness zariadení vrátane kúpeľov a za príplatok saunu, parný kúpeľ a masáže.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková sála a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii na cestujúcich čakajú rôzne špeciality. Ako rezervovateľné stravovacie služby ponúka hotel ubytovanie na jednu noc vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do nového dňa. V čase obeda a večer je na výber medzi bufetom, à la carte a jedálnym lístkom. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Ubytovacie zariadenie poskytuje špeciálne stravovacie ponuky.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Hotel befindet sich im Herzen der Stadt, mit Blick auf den künstlich angelegten See Ria de Aveiro und direkt neben dem Kongress- und Kulturcenter (der alten Fabrik von Jeronymo Pereira Campos), nur rund 5 min von der Universität von Aveiro entfernt. Es ist von einem erstklassigen, modernen Urlaubs- und Einkaufszentrum umgeben. Bars und Nachtlokale, der Bahnhof, die Kathedrale und das Museum sind nur einen kurzen Spaziergang entfernt gelegen.

Ausstattung:
Reisende können zwischen 2 Junior-Suiten und 125 Doppelzimmern wählen. Die Rezeption ist 24 Stunden geöffnet. Es ist ein Aufzug vorhanden, mit dem die meisten Stockwerke erreichbar sind. Die Einrichtung des Hotels umfasst eine Garderobe und einen Safe. Das Haus verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Außerdem findet sich eine Reihe von Geschäften, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Zum Parken ihres Autos stehen den Gästen eine Garage (gegen Gebühr) und ein Parkplatz (gegen Gebühr) zur Verfügung. Zu den weiteren Angeboten zählen medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein Friseur. Vorträge, Präsentationen oder Tagungen können in einem der 8 Konferenzräume abgehalten werden.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer – eine Klimaanlage und eine Heizung sorgen zudem für das richtige Raumklima. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Ein Minikühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Besten Urlaubskomfort bieten ein Internetzugang, ein Telefon und ein TV-Gerät. Eine Dusche und eine Badewanne gehören zum Interieur der Badezimmer. Des Weiteren ist ein Haartrockner vorhanden. Buchbar sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Bad. Die Unterbringung bietet Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Aktive Erholung und gesundes Badevergnügen erwarten die Gäste im Indoorpool (gegen Gebühr). Ein Whirlpool lockt zur Muskelentspannung (gegen Gebühr). Wohlige Entspannung verspricht der Whirlpool im Badebereich. Gegen zusätzliche Gebühren haben die Gäste zudem ein Fitnessstudio, Gymnastik und Aerobic zur Auswahl. Das Hotel bietet im Wellnessbereich diverse Angebote, dazu gehört ein Spa sowie, gegen zusätzliche Gebühren: eine Sauna, ein Dampfbad und Massage-Anwendungen.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen einen Speiseraum, einen Frühstückssaal und eine Bar. Verschiedene Spezialitäten erwarten die Reisenden in einem klimatisierten Nichtraucher-Restaurant. Das Haus bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück, Halbpension und Vollpension. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet garantiert einen guten Start in den Tag. Mittags und abends gibt es die Wahl zwischen Buffet, à la carte und Menü. Auch besondere Speisen sind erhältlich, darunter Diätgerichte. Zusätzlich stellt die Unterbringung spezielle Verpflegungsangebote bereit.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Hotel akzeptiert: American Express, Visa und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na Melia Ria Hotel & Spa

Celkové hodnotenie na Melia Ria Hotel & Spa je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4
Hodnotené 2x

Portugalsko

Pre väčšinu z nás je tento štát rozprestierajúci sa v najzápadnejšej časti Iberského polostrova, čelom k Atlantickému oceánu, zahalený rúškom tajomstva a neznáma. Portugalsko leží v západnej časti Pyrenejského polostrova a jeho jediným susedným štátom je Španielsko, patria k nemu súostrovia Madeira a Azory. Severná časť je hornatá a smerom k juhu tvorená údoliami riek. Väčšina turistov prichádza do Portugalska za slnkom, plážami a pulzujúcimi mestami, no obľube sa teší aj gastroturizmus, ekoturizmus a kultúrny turizmus.
Hlavné mesto: Lisabon
Časový posun: -1
Mena: Euro