Suite Hotel Jardins Da Ajuda

Portugalsko, Madeira
od554 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Suite Hotel Jardins Da Ajuda 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

V cca. Hostia majú možnosť nakupovať 50 metrov.

Zariadenie:
Ďalej len "Suite Hotel Jardins d'Ajuda" ponúka 277 izieb. Dosiahnuté jednotlivé poschodia sú prístupné výťahom alebo po schodoch. Konferenčná miestnosť a business centrum sú k dispozícii pre hostí tohto apartmánu hotela k dispozícii sú k dispozícii. Používanie Wi-Fi vo verejných priestoroch, hostia zostať v kontakte s okolitým svetom v kontakte. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie. Bezplatná kyvadlová doprava je ponúkaný.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. Medzi štandardné vybavenie vo väčšine izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Výhľad na more poskytuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. K dispozícii je tiež trezor. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón a televízor.

Šport / zábava:
Bazén s vonkajšími a vnútornými priestormi zaručuje občerstvenie a aktívnu rekreáciu. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. K dispozícii je snack bar pri bazéne. K dispozícii je množstvo zariadení vrátane posilňovne, sauny, hammamu a masáží. Večerná zábava je zabezpečená živou hudbou.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad kaviareň a bar. Možnosť zapožičania all-inclusive. Denne sa podávajú pestré raňajky formou bufetu a na obed a večeru sa podávajú menu.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

]]>
Lage:
In ca. 50 m Entfernung haben die Gäste die Möglichkeit, den einen oder anderen Einkaufsbummel zu machen.

Ausstattung:
Das "Suite Hotel Jardins d'Ajuda" bietet 277 Zimmer. Erreichbar sind die einzelnen Etagen bequem mit dem Aufzug oder über die Treppe. Ein Konferenzraum und ein Businesscenter stehen den Gästen des Apartmenthotels zur Verfügung. Dank WiFi in den öffentlichen Bereichen bleiben die Gäste mit der Außenwelt in Kontakt. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen. Ein kostenloser Shuttleservice wird zudem geboten.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer. Zur Standardausstattung der meisten Zimmer gehört ein Balkon, der zum Verweilen einlädt. Für ein schönes Ambiente in vielen Unterkünften sorgt auch der Meerblick. Außerdem gibt es einen Safe. Besten Urlaubskomfort bieten ein Internetzugang, ein Telefon und ein TV-Gerät.

Sport/Unterhaltung:
Die Poolanlage mit Außen- und Innenbereichen garantiert Erfrischung und aktive Erholung. Bequeme Liegestühle und Schatten spendende Schirme stehen auf der Sonnenterrasse bereit. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter ein Fitnessstudio, eine Sauna, ein Hammam und Massage-Anwendungen. Abendliche Unterhaltung finden die Gäste bei Live-Musik.

Verpflegung:
Es gibt verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Café und eine Bar. Es kann All-Inclusive gebucht werden. Täglich wird ein abwechslungsreiches Buffet zum Frühstück zusammengestellt, ein Menü kann zum Mittagessen und Abendessen bestellt werden.

Wichtiger Hinweis zu Covid-19:
In allen Ländern gelten bis auf weiteres Corona-bedingte, behördlich angeordnete Einschränkungen, die den Alltag der Einwohner als auch den Urlaub der touristischen Gäste betreffen. Die Einschränkungen verändern sich kurzfristig und kontinuierlich. Insbesondere grundsätzlich vorhandene Gemeinschaftsangebote und –einrichtungen (wie z.B. Restaurants, Wellness-, Pool-, Sportbereiche, Kinderbetreuung und Transportleistungen) werden Einschränkungen unterliegen. Diese sind Folge der weltweiten aktuellen Umstände und damit leider unumgänglich. Gemeinsam mit unseren Partnern vor Ort tun wir alles dafür, damit Ihr Urlaub so angenehm wie möglich verläuft.

 ]]>

Portugalsko

Pre väčšinu z nás je tento štát rozprestierajúci sa v najzápadnejšej časti Iberského polostrova, čelom k Atlantickému oceánu, zahalený rúškom tajomstva a neznáma. Portugalsko leží v západnej časti Pyrenejského polostrova a jeho jediným susedným štátom je Španielsko, patria k nemu súostrovia Madeira a Azory. Severná časť je hornatá a smerom k juhu tvorená údoliami riek. Väčšina turistov prichádza do Portugalska za slnkom, plážami a pulzujúcimi mestami, no obľube sa teší aj gastroturizmus, ekoturizmus a kultúrny turizmus.
Hlavné mesto: Lisabon
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Madeira

Ostrov ponúka prekrásnu prírodu, nezničenú a bujnú vegetáciu, stále kvitnúcu flóru, majestátne horské masívy, chutnú kuchyňu a všadeprítomnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sprievodcu na každom kroku robia očarujúce exotické kvety a ovocie. Madeira je ideálnym miestom pre milovníkov prírody. Pobrežie ostrova je členité, striedajú sa tu skalné útesy s idylickými dedinkami, zátoky, malé rybárske mestá a okruhliakové pláže s priezračnou čistou vodou. Nachádza sa tu niekoľko piesočnatých pláží – Prainha a Praia Formoza, dve umelo vybudované pláže Calheta (so zlatým pieskom) a Paul de Mar. Na ostrove je možné sa kúpať väčšinou vo vybudovaných vodných komplexoch priamo pri oceáne, na ktorými sa týčia na útesoch moderné hotely. Ideálne miesto pre milovníkov outdoorových a vodných športov. Turistika na najvyššie vrchy ostrova Pico Ruivo a Pico doAriero, paragliding, lezenie po skalách, horské bicykle, jazda na koňoch, tenis, vodné skútre, vodné lyže, windsurfing, parasailing, plachetnice, to všetko spestrí návštevníkom ich pobyt. Nasvoje si tu prídu i vášniví rybári, nezabudnuteľný je najmä lov tuniakov. Na juhu ostrova sú výborné podmienky na potápanie a surfovanie. Golfový nadšenci tu nájdu dve svetoznáme 18-jamkové ihriská, Palheiro Golf a náročné ihrisko Santo da Serra.