Enotel Lido Conference Resort & Spa

Portugalsko, Madeira

Enotel Lido Conference Resort & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Tento luxusný komplex s celkovo 345 izbami, rozprestierajúci sa na 10 poschodiach, má recepciu, kaderníctvo, Wi-Fi (v cene), 4 reštaurácie (1 bufetová reštaurácia („Atlântico“) s tematickými večermi a 3 tematické reštaurácie: Madeiran („O Bailinho“), reštaurácia s rybami („O Ilhéu“) a pizzeria („Vela di Canale“), ako aj 4 bary („Bar Pérola“, „Sports Bar“, „Poolbar“ a „Disco-Theater- Moonlight Bar '), spoločenská miestnosť s káblovou TV a kaderníctvom Vo vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén, detský bazén, slnečná terasa a krytý bazén, ležadlá, vankúše a slnečníky.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more: Moderne zariadená dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more, renovovaná v roku 2019, má rozlohu približne 28 m² a je vybavená sprchou / vaňou / WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou TV, minibarom (voda v cene), trezorom na prenájom ( za poplatok), Wi-Fi (v cene), klimatizácia / kúrenie a balkón s bočným výhľadom na more. Možno rezervovať ako dvojlôžkovú izbu typu I so špeciálnou cenou a kontingentom.
Jednolôžková izba bočný výhľad na more: Jednolôžková izba bočný výhľad na more sú dvojlôžkové izby na obsadenie jednou osobou s bočným výhľadom na more.
Rodinná izba s bočným výhľadom na more: Rodinná izba s bočným výhľadom na more má rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more, ale s rozlohou 33 m² a trochu priestrannejšou a s dvoma posteľami veľkosti king.
Suita s výhľadom na more: Suity s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú však oveľa väčšie (približne 60 m²) a majú kúpeľňu / WC so samostatným sprchovacím kútom, samostatnú spálňu s 2 posteľami veľkosti king, obývaciu izbu s priestor na posedenie a panoramatická terasa s výhľadom na more. Na veľkej terase sú lehátka a slnečník.

Rezervovateľné možnosti stravovania: AI: Všetky jedlá formou bufetu. K dispozícii je tiež 1 stanovené menu v 2 tematických reštauráciách (každá v cene 1x týždenne) (nutná rezervácia vopred).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu v reštaurácii Atlântico. K dispozícii sú tiež neskoré raňajky. K jedlám sa podáva červené a biele víno, ako aj ružové, pivo, džúsy, nealkoholické nápoje a minerálna voda. Medzi obedom a večerou sa podáva občerstvenie. K dispozícii je aj polnočné občerstvenie. Medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do polnoci v otvorených baroch a od 10:00 do polnoci v športovom bare.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Denný animačný a zábavný program so súťažami, hrami a živou hudbou.

Zahrnuté športy: stolný tenis, šípky, biliard, stolný futbal, fitnescentrum (so samostatným spinningovým priestorom).

Program pre deti: Detské ihrisko a mini klub „Enokid“ pre deti vo veku od 4 do 12 rokov a „Enoteen's“ pre mladých vo veku od 12 do 18 rokov. (podľa sezóny).

Pokyny: Pokyny z letiska Funchal (FNC):
Vezmite diaľnicu (Via Rapida) smerom na Funchal a nechajte ju na výjazde "Funchal/Hospital/Porto". Vjazd do kruhového objazdu a odbočte na výjazd "Hospital/Avenida do Mar". Na semafori odbočte vpravo smerom na Camara de Lobos a držte sa vľavo na ceste, na ktorej jazdíte teraz (Estrasa Monumental). Postupujte po ceste, kým neuvidíte značky "Ocean Park". Postupujte podľa značiek na "Praia de Bandeira Azul" a prídete do Vášho dovolenkového hotela.
**
Podmienky prenájmu vozidla nájdete na našej domovskej stránke: de

Wellness: Voľný vstup do kúpeľov (Spa Moments by Enotel), sauna, parný kúpeľ (registrácia sa vyžaduje vopred na recepcii kúpeľov). Prístup je povolený od 16 rokov v závislosti od obsadenosti (sú potrebné plavky). Wellness balíčky je možné rezervovať na mieste za poplatok.

Hotelová služba: bezplatné parkovacie miesta (podľa dostupnosti).
Detská postieľka zdarma (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi (súčasť balenia).

Poznámky: Izby pre vozíčkarov je možné rezervovať na požiadanie. Do všetkých priestorov hotela sa dá dostať na invalidnom vozíku.

***
Upozorňujeme, že do rodinných izieb nie je možné umiestniť detskú postieľku.

***
Možno rezervovať aj ako turistickú kombináciu vrátane 3 túr. Viac podrobností nájdete na

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
ENOTEL LIDO MADEIRA
RUA SIMPLICIO DOS PASSOS GOUVEIA, 29
9004-576 FUNKCIA
PORTUGALSKO / MADEIRA
TELEFÓN: 00351-291-702000
TELEFAX: 00351-291-702020
E-MAIL:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 206.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 205.

Referenčné číslo sezóny: Na Vianoce a na Silvester sa uplatňuje tento kódex: „slávnostné večerné nosenie“ (oblek s kravatou a večerné šaty).

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das moderne Resorthotel der Enotel-Hotelkette erhebt sich westlich des Zentrums, gleich an der schönen Promenade (direkter Zugang vom Hotelgarten). Die Anlage befindet sich in unmittelbarer Nähe zu diversen Restaurants, Bars und Geschäften. Zum Zentrum von Funchal sind es ca. 3 km.

Ausstattung: Diese luxuriöse Anlage mit insgesamt 345 Zimmern, verteilt auf 10 Etagen, verfügt über Rezeption, Friseur, Wi-Fi (inklusive), 4 Restaurants (1 Buffetrestaurant ('Atlântico') mit Themenabenden und 3 Themenrestaurants: Madeirensisch('O Bailinho'), Fischrestaurant ('O Ilhéu') und die Pizzeria ('Vela di Canale') sowie 4 Bars ('Bar Pérola', 'Sports Bar', 'Poolbar' und 'Disco-Theater-Moonlight Bar'), ein Aufenthaltsraum mit Kabel-TV und Friseur. In der Außenanlage befindet sich der Süßwasser-Swimmingpool, Kinderbecken, Sonnenterrasse und ein überdachter Pool. Liegen, Auflagen und Sonnenschirme stehen kostenlos zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer seitlicher Meerblick: Die im Jahr 2019 renovierten, modern eingerichteten Doppelzimmer seitlicher Meerblick sind ca. 28 m² groß und verfügen über Dusche/Bad/WC, Föhn, Telefon, Sat.-TV, Minibar (Wasser inklusive), Mietsafe (gegen Gebühr), Wi-Fi (inklusive), Klimaanlage/Heizung und Balkon mit seitlichem Meerblick. Auch als Doppelzimmer Typ I mit speziellem Preis und Kontingent buchbar.
Einzelzimmer seitlicher Meerbick: Die Einzelzimmer seitlicher Meerblick sind Doppelzimmer zur Alleinbenutzung mit seitlichem Meerblick.
Familienzimmer seitlicher Meerblick: Die Familienzimmer seitlicher Meerblick haben die gleiche Ausstattung wie Doppelzimmer seitlicher Meerblick, aber mit 33 m² etwas geräumiger und mit zwei Kingsizebetten.
Suite Meerblick: Die Suiten Meerblick haben die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, sind aber deutlich größer (ca. 60 m²) und verfügen über ein Bad/WC mit separater Dusche, ein separates Schlafzimmer mit 2 Kingsizebetten, Wohnraum mit Sitzecke sowie eine Panoramaterrasse mit Meerblick. Die große Terrasse verfügt über Sonnenliegen und einen Sonnenschirm.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: AI: Alle Mahlzeiten in Buffetform. Außerdem gibt es in den 2 Themenrestaurants (jeweils 1x pro Woche inklusive) 1 festes Menü (Vorabreservierung erforderlich).

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittagessen und Abendessen in Buffetform im Atlântico Restaurant. Spätaufsteherfrühstück wird ebenfalls angeboten. Zu den Mahlzeiten werden Rot- und Weisswein sowie Rosé, Bier, Säfte, Softdrinks und Mineralwasser gereicht. Zwischen dem Mittag- und Abendessen werden Snacks angeboten. Außerdem gibt es Mitternachtssnacks. Internationale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 9-0 Uhr an den jeweils geöffneten Bars und an der Sports Bar von 10-0 Uhr inklusive.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Tägliches Animations- und Unterhaltungsprogramm mit Wettbewerben, Spielen und Live-Musik.

Sport inklusive: Tischtennis, Darts, Billard, Kicker, Fitnessclub (mit separaten Spinning-Bereich).

Kinderprogramm: Kinderspielplatz und Miniclub "Enokid's" für Kinder im Alter von 4-12 Jahren und "Enoteen's" für Jugendliche 12-18 Jahre. (saisonabhängig).

Anfahrtsbeschreibung: Anfahrtsbeschreibung ab Flughafen Funchal (FNC) :
Nehmen Sie die Schnellstrasse (Via Rapida) in Richtung Funchal und verlassen Sie diese an der Ausfahrt "Funchal/Hospital/Porto". Fahren Sie in den Kreisverkehr und nehmen Sie die Ausfahrt "Hospital/Avenida do Mar". An der Ampel biegen Sie nun rechts ab Richtung Camara de Lobos und halten sich links auf der Strasse, die Sie nun befahren (Estrasa Monumental). Folgen Sie dem Strassenverlauf bis Sie die Schilder für das "Ocean Park" sehen. Folgen Sie nun den Schildern nach "Praia de Bandeira Azul" und Sie gelangen zu Ihrem Urlaubshotel.
**
Die Mietwagenbedingungen entnehmen Sie bitte unserer homepage: www.mietwagenbedingungen. de

Wellness: Freier Eintritt in den Spa ('Spa Moments by Enotel'), Sauna, Dampfbad (Anmeldung vorab an der Spa-Rezeption erforderlich). Der Zutritt ist je nach Auslastung ab 16 Jahren erlaubt (Badekleidung ist erforderlich). Wellness-Pakete vor Ort gegen Gebühr buchbar.

Hotelservice: Kostenlose Parkplätze (nach Verfügbarkeit).
Kinderbett gratis (nach Verfügbarkeit).
Wi-Fi (inklusive).

Hinweise: Auf Anfrage sind rollstuhlgerechte Zimmer buchbar. Alle Bereiche des Hotels können mit dem Rollstuhl erreicht werden.

***
Bitte beachten Sie, dass in den Familienzimmern kein Babybett möglich ist.

***
Auch als Wanderkombi inkl. 3 Wanderungen buchbar. Nähere Details finden Sie unter https://www.hotel-beschreibung.de/europa/portugal/madeira/funchal/hotel/fnc501.

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
ENOTEL LIDO MADEIRA
RUA SIMPLICIO DOS PASSOS GOUVEIA, 29
9004-576 FUNCHAL
PORTUGAL/MADEIRA
TELEFON: 00351-291-702000
TELEFAX: 00351-291-702020
E-MAIL: RESERVAS@ENOTEL.COM
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Winter 2020/21 auf Seite 206.
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Sommer 2021 auf Seite 205.

Saisonhinweis: An Weihnachten und Silvester gilt folgende Kleiderordnung: "festliche Abendkleidung" (Anzug mit Krawatte und Abendkleid).

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Portugalsko

Pre väčšinu z nás je tento štát rozprestierajúci sa v najzápadnejšej časti Iberského polostrova, čelom k Atlantickému oceánu, zahalený rúškom tajomstva a neznáma. Portugalsko leží v západnej časti Pyrenejského polostrova a jeho jediným susedným štátom je Španielsko, patria k nemu súostrovia Madeira a Azory. Severná časť je hornatá a smerom k juhu tvorená údoliami riek. Väčšina turistov prichádza do Portugalska za slnkom, plážami a pulzujúcimi mestami, no obľube sa teší aj gastroturizmus, ekoturizmus a kultúrny turizmus.
Hlavné mesto: Lisabon
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Madeira

Ostrov ponúka prekrásnu prírodu, nezničenú a bujnú vegetáciu, stále kvitnúcu flóru, majestátne horské masívy, chutnú kuchyňu a všadeprítomnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sprievodcu na každom kroku robia očarujúce exotické kvety a ovocie. Madeira je ideálnym miestom pre milovníkov prírody. Pobrežie ostrova je členité, striedajú sa tu skalné útesy s idylickými dedinkami, zátoky, malé rybárske mestá a okruhliakové pláže s priezračnou čistou vodou. Nachádza sa tu niekoľko piesočnatých pláží – Prainha a Praia Formoza, dve umelo vybudované pláže Calheta (so zlatým pieskom) a Paul de Mar. Na ostrove je možné sa kúpať väčšinou vo vybudovaných vodných komplexoch priamo pri oceáne, na ktorými sa týčia na útesoch moderné hotely. Ideálne miesto pre milovníkov outdoorových a vodných športov. Turistika na najvyššie vrchy ostrova Pico Ruivo a Pico doAriero, paragliding, lezenie po skalách, horské bicykle, jazda na koňoch, tenis, vodné skútre, vodné lyže, windsurfing, parasailing, plachetnice, to všetko spestrí návštevníkom ich pobyt. Nasvoje si tu prídu i vášniví rybári, nezabudnuteľný je najmä lov tuniakov. Na juhu ostrova sú výborné podmienky na potápanie a surfovanie. Golfový nadšenci tu nájdu dve svetoznáme 18-jamkové ihriská, Palheiro Golf a náročné ihrisko Santo da Serra.