Ramada Plaza Panama Punta Pacifica

Panama
od945 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Ramada Plaza Panama Punta Pacifica 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Ramada Plaza Panama Punta Pacifica je hotel v Paname, Panama.

Vlastnosti:
Ubytovacie zariadenie víta hostí v 105 izbách. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby, izbová služba a business centrum. Dom má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Optimálny komfort je zabezpečený prístupom na internet a telefónom. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú športové a zábavné možnosti domu, z ktorých si môžete vybrať. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. K dispozícii je celý rad zariadení vrátane telocvične a kúpeľov.

Stravovanie:
K dispozícii je jedálenský kút. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.]]>
Lage:
Das "Ramada Plaza Panama Punta Pacifica" ist ein Hotel in Panama City, Panama.

Ausstattung:
Gerne heißt die Unterbringung die Gäste in den insgesamt 105 Zimmern willkommen. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – ein Zimmerservice und ein Businesscenter – gehören zum Angebot. Das Haus verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Hotels abstellen.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage. Ein Balkon zählt zum Standard der meisten Zimmer und bietet zusätzlichen Raum für Erholung und Entspannung während des Aufenthalts. Außerdem gibt es einen Safe. Auch ein Kühlschrank, ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Für optimalen Komfort sorgen ein Internetzugang und ein Telefon. Die Unterbringung bietet Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Zur flexiblen Freizeitgestaltung stehen die Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten des Hauses zur Auswahl. Belebende Erfrischung garantiert die Außenpoolanlage. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter ein Fitnessstudio und ein Spa.

Verpflegung:
Es ist ein Speiseraum vorhanden. Es kann Übernachtung inkl. Frühstück gebucht werden.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.]]>

Panama

Panama je pútavá stredoamerická krajina známa osemdesiat kilometrov dlhým Panamským prieplavom, ktorý je svetovou raritou a dôležitou obchodnou cestou.

Hlavné mesto: Panama
Časový posun: -6
Mena: Balboa
Kurz: 1€ = 1.19 PAB