Novotel Panama City

Panama
od834 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Novotel Panama City 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel Novotel Panama City sa nachádza v meste Panama City, Panama.

Vlastnosti:
Ubytovacie zariadenie víta hostí v 100 izbách. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé poschodia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú izbovú službu, práčovňu, zasadaciu miestnosť, obchodné centrum a pagingovú službu. Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú prístelky. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička a čaj/kávovar. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí. Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Hotel ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok. Pre deti sa ponúka zábavný program.

Stravovanie:
K dispozícii je množstvo možností stravovania, ako napríklad jedáleň a bar. Na obed si hostia môžu pochutnať na raňajkách a à la carte. Na večeru si môžete objednať menu.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Das Hotel "Novotel Panama City" befindet sich in Panama City, Panama.

Ausstattung:
Gerne heißt die Unterbringung die Gäste in den insgesamt 100 Zimmern willkommen. Die Rezeption ist 24 Stunden geöffnet. Erreichbar sind die einzelnen Etagen bequem mit dem Aufzug oder über die Treppe. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Konferenzraum, ein Businesscenter und ein Pagenservice – gehören zum Angebot. In den öffentlichen Bereichen steht den Reisenden WiFi zur Verfügung. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Hauses abstellen.

Unterbringung:
In den Zimmern ist ein Badezimmer vorhanden, für ein angenehmes Raumklima sorgt eine Klimaanlage. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett und ein Sofabett. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine zählen ebenfalls zur Standardeinrichtung. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Kleine Extras sorgen für einen tollen Aufenthalt, darunter ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne. Als weitere Annehmlichkeit gibt es einen Haartrockner. Das Hotel bietet Familienzimmer und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Auf der Terrasse können die Gäste schönes Wetter genießen. Als Sport- oder Freizeitmöglichkeit wird ein Fitnessstudio kostenpflichtig angeboten. Ein Unterhaltungsprogramm für Kinder wird angeboten.

Verpflegung:
Es gibt verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie einen Speiseraum und eine Bar. Ein abwechslungsreiches Buffet erwartet die Gäste zum Frühstück, zum Mittagessen stehen Gerichte à la carte zur Auswahl. Ein Menü kann zum Abendessen bestellt werden.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Panama

Panama je pútavá stredoamerická krajina známa osemdesiat kilometrov dlhým Panamským prieplavom, ktorý je svetovou raritou a dôležitou obchodnou cestou.

Hlavné mesto: Panama
Časový posun: -6
Mena: Balboa
Kurz: 1€ = 1.19 PAB