Hotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa

Omán
Polpenzia
Raňajky
Letecky

Celkové hodnotenie

4.65 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Hotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originálPopis: Hotel sa nachádza na náhornej plošine, luxusný hotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa sedí.Priestranný objekt bol navrhnutý ako Ománsky obce a zahŕňa vedľa Shangri-La Al Husn Resort & Spa, hneď vedľa dverí, samostatná strediska Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa.V tomto rezorte patrí rodiny s deťmi Al Waha a prvotriedne Hotel Al Bandar.Shangri-La Al Husn Resort & Spa je exkluzívny dospelí jediný hotel, ktorý ponúka najvyššiu diskrétnosť.Je s jeho vynikajúce služby, ideálny adresou pre náročných hostí starších ako 16 rokov.Okrem prístupné iba pre Al Husn hostia meter súkromnej pláže úseku 100, infinity bazén, butique kúpeľov Hareer Spa od L'Occitane k dispozícii všetkým hosťom zariadeniach sestier sa uchýli k dispozícii: 13 reštaurácie, bary a salóniky, tri bazén a 3 detský bazén na Al Bandar a Al Waha, jedna lenivá rieka (vodného toku), 1 úvodné priestor pre deti, rovnako ako amfiteáter, knižnica, obchody a kaderníctvo.Denne zadarmo shuttle bus do Souk a nákupné centrum v Muscat.Na letisko je cca. 45 km, Muscat staré mesto cca. 15 km.


Izby: Shangri-La Al Husn má 180 priestranných izieb, zariadené v arabsko-modernom štýle. S vaňou, samostatným sprchovacím kútom, TV so satelitným príjmom, DVD prehrávač na požiadanie, telefón, Wi-Fi, ozvučenie Bose, telefón, mini bar (pivo, nealkoholické nápoje, čokoládu a občerstvenie denne zdarma), kávovar Nespresso, trezor, klimatizácia, balkón, terasa alebo terasu s posedením a výhľadom na ihrisko, na bazén alebo na more.
Deluxe s výhľadom na more (148) ca. 48 meter štvorcový: s balkónom (8 m²) a výhľadom na more.
Jeden spálňami (11) ca. 96 meter štvorcový: S oddeleným obývacou izbou a spálňou a balkónom (cca 16 m²) s výhľadom na more.
Špecialitou Suite (3) ca. 150 metrov štvorcových: Ako jedna spálňa, so samostatným jedálenským/obývacím priestorom a spálňou a balkónom s jacuzzi (cca 24 m²) s výhľadom na more ..

Šport a voľný čas: 4 tenisové kurty, fitnes centrum so saunou, šnorchlovanie, kajaky, vodné športy, Turtle Talk v Eco Center. Za poplatok: potápačské centrum (PADI a SSI), šnorchlovanie a výlety, ako je slnko plavby a pozorovanie delfínov.


Spa a wellness: skratka pre Al Husn hostí exkluzívny butik kúpele Hareer Spa od L'Occitane a nové fitness centrum. Kúpeľmi CHI v Shangri-La (v Sisters stredisku) ponúka 12 liečba vily, odpočinkové zóny, záhradu, dažďovú sprchou. Navyše Chi Oasis s hydromasážny bazén, ľadové sprchy, bylinná parný kúpeľ, sauna, fitnes centrum. Ak si objednáte kúpeľná liečba parné kúpele a jacuzzi vr.


Stravovanie: Raňajky formou švédskych stolov a la carte v Sultanah, hoteloch Al Bandar Al Tanoor alebo na vyžiadanie na izbe.


Kulinárske: Užite si večer medzinárodné à la carte na Sultanah alebo marockého, libanonskej a arabskej kuchyne v Shahrazad (obaja vo veku 16 rokov). V závislosti na poveternostných podmienkach, sú Lobby Lounge v Al Husn, podávané v reštaurácii na nádvorí alebo Sultanah bezplatný denné popoludňajší čaj (bez poplatku) a pre-večere nápojov. Ovocie a nápoje poskytuje Al Muheet bar pri bazéne, plážový bar Mahhara ľahké občerstvenie na pláži. Reštaurácie a bary v hoteli Al Waha a Al Bandar ponúka medzinárodnú bufet v Samba, orientálne bufet Al Tanoor, rybie pokrmy ako návnada Al Bahr a taliansku kuchyňu na Capri súdu. Tapas a mezzeh reštaurácie, ázijská reštaurácia a Mokh Café.


Letenky do Muscat od strany 364.


DELUXE Special: Fruehbuchervorteil: zníženie o 35% pri rezervácii do 31.8. V období 1.11.-26.12. a 1.3.-30.9. alebo 30% zníženie v období 27.12.-4.1. Nemožno kombinovať s inými ponukami.
Čas: 7 = 5 v období 23.4.-23.5.
Skorú registráciu ŠPECIÁLNA: 50% zľava na ubytovanie/raňajky pri rezervácii jeden deň priestor pre predčasný príchod do hotela od 8 hodín ráno. Rezervačný kód R1 včasné check-in Deluxe/R2 za predčasné check-in Deluxe Sea View/W1 za predčasné check-in One Suite spálne.
Špeciálne pre Vás: Po príchode welcome drink, denné ovocia, kvetín a miestnych novín v miestnosti, Wi-Fi v celom areáli, vybrané nápoje z minibaru a čokolády, denné popoludňajší čaj (16-17 hodín) s chuťoviek a nealkoholických nápojov, večerného aperitívu a chuťoviek vo vstupnej hale alebo na nádvorí 18-19 hod plážovými potrebami (deti sa môžu zúčastniť od 16 rokov, ale bez podávania alkoholu) a vody na izbe, pri bazéne a na pláži.

Informácie o zákazníkovi: DETÍ: Deti sú považované za plne platiacimi pre dospelých. Vstup do bazéna a na pláži od 16 rokov. Účasť v čase obedov a večerí pre deti od 12 rokov. Doplnok stravy: polovica doska (H): EUR 68 na osobu/deň. POVINNÉ SLÁVNOSTNÉ AWARD: EUR 271 za osobu na party, ktorá sa konala 31.12. Večera je splatný na mieste. Minimálna dĺžka pobytu: 5 nocí pri príchode 27.12.-04.01. No check-out v 31.12. Poznámka: Zistiť na strane 409 pre informácie o "Red Tide". Prevody z strana 233.


Doba platnosti: Tento popis služby je platný od 11.01.2020 do 10/31/2021 (ročný katalógu 2020/2021).


Informácie o zákazníkovi: DETÍ: Deti sú považované za plne platiacimi pre dospelých. Vstup do bazéna a na pláži od 16 rokov. Účasť v čase obedov a večerí pre deti od 12 rokov. Doplnok stravy: polovica doska (H): EUR 68 na osobu/deň. POVINNÉ SLÁVNOSTNÉ AWARD: EUR 271 za osobu na party, ktorá sa konala 31.12. Večera je splatný na mieste. Minimálna dĺžka pobytu: 5 nocí pri príchode 27.12.-04.01. No check-out v 31.12. Poznámka: Zistiť na strane 409 pre informácie o "Red Tide". Prevody z strana 233.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.]]>


Das Hotel: Auf einem Plateau gelegen, thront das Luxushotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Die großzügige Anlage wurde wie ein omanisches Dorf konzipiert und umfasst neben dem Shangri-La Al Husn Resort & Spa, direkt nebenan, ein seperates Resort Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa. Zu diesem Resort gehören das familienfreundliche Al Waha sowie das First-Class-Hotel Al Bandar. Das Shangri-La Al Husn Resort & Spa ist ein exklusives Adults only Hotel und bietet höchste Diskretion. Es ist mit seinem herausragendem Service die perfekte Adresse für anspruchsvolle Gäste ab 16 Jahren. Neben dem nur für Al Husn-Gäste zugänglichen 100 m langen privaten Strandabschnitt, dem Infinitypool, dem Boutique-Spa “Hareer Spa by l’Occitane” stehen den Gästen alle Einrichtungen des Schwestern Resorts zur Verfügung: 13 Restaurants, Bars & Lounges, 3 Swimmingpool sowie 3 Kinderbecken im Al Bandar und Al Waha, 1 Lazy River (Wasserfluss), 1 Splash Area für Kinder sowie Amphitheater, Bücherei, Boutiquen und Frisörsalon. Täglich kostenloser Shuttlebus zum Souk und in die Mall in Muscat. Der Flughafen ist ca. 45 km, Muscat Altstadt ca. 15 km entfernt.


Die Zimmer: Das Shangri-La Al Husn verfügt über 180 großzügige Zimmer, die im arabisch-modernen Stil eingerichtet sind. Mit Bad, separater Dusche, Satelliten-TV, DVD-Player auf Anfrage, Telefon, WLAN, Bose Soundsystem, Telefon, Minibar (Bier, alkoholfreie Getränke, Schokolade und Snacks täglich frei), Nespresso-Maschine, Safe, Klimaanlage, Balkon, Terrasse oder Patio mit Sitzgelegenheit und Blick über die Anlage, den Pool oder auf das Meer.
Deluxe Sea View (148) ca. 48 qm: Mit Balkon (ca. 8 qm) und Meerblick.
One Bedroom Suite (11) ca. 96 qm: Mit separatem Wohn- und Schlafzimmer sowie Balkon (ca. 16 qm) mit Meerblick.
Speciality Suite (3) ca. 150 qm: Wie One Bedroom Suite, mit sep. Ess-/Wohnbereich und Schlafzimmer sowie Balkon mit Jacuzzi (ca. 24 qm) und Meerblick.

Sport & Freizeit: 4 Tennisplätze, Fitness-Center mit Sauna, Schnorcheln, Kajaks, diverse Wassersportarten, Turtle Talk im Eco Center. Gegen Gebühr: Tauchzentrum (PADI und SSI), Schnorcheln und Ausflüge wie Sunset Cruise und Delfin-Beobachtung.


Spa und Wellness: Für Al Husn Gäste steht exklusive das Boutique-Spa Hareer Spa by l’Occitane sowie ein neues Fitness-Center zur Verfügung. Das CHI, The Spa at Shangri-La (im Schwestern-Resort) verfügt über 12 Behandlungs-Villen, Ruhezonen, Gartenbereich, Regendusche. Zudem Chi Oasis mit Hydropool, Eisdusche, Kräuterdampfbad, Sauna, Fitness-Center. Bei Buchung einer Spa-Anwendung Dampfbad und Jacuzzi inkl.


Verpflegung: Frühstücksbuffet und à la carte im Sultanah, im Al Tanoor des Al Bandar Hotels oder auf Wunsch im Zimmer inklusive.


Kulinaria: Genießen Sie abends internationale À-la-carte-Gerichte im Sultanah oder marokkanische, libanesische und arabische Küche im Shahrazad (jeweils ab 16 Jahren). Je nach Wetterlage werden in der Al Husn Lobby Lounge, im Courtyard oder im Sultanah Restaurant der täglich kostenlose Afternoon Tea (ohne Gebühr) und Pre-Dinner-Drinks serviert. Früchte und Drinks bietet die Al Muheet Pool Bar, die Mahhara Beach Bar leichte Gerichte direkt am Strand. Die Restaurants und Bars des Al Waha und Al Bandar bieten internationales Buffet im Samba, orientalisches Buffet im Al Tanoor, Fischgerichte im Bait Al Bahr und italienische Küche im Capri Court. Das Tapas und Mezzeh Restaurant, ein asiatisches Restaurant und das Mokha Café.


Flüge nach Muscat ab Seite 364.


DELUXE Special: FRÜHBUCHERVORTEIL: 35% Ermäßigung bei Buchung bis 31.8. im Zeitraum 1.11.-26.12. sowie 1.3.-30.9. bzw. 30% Ermäßigung im Zeitraum 27.12.-4.1. Nicht mit anderen Angeboten kombinierbar.
SPARTERMIN: 7 = 5 im Zeitraum 23.4.-23.5.
EARLY CHECK-IN SPECIAL: 50% Ermäßigung auf Übernachtung/Frühstück bei Buchung eines Tageszimmers bei früher Anreise ab 8 Uhr morgens. Buchungscode R1 für Early Check-In Deluxe/R2 für Early Check-In Deluxe Sea View/W1 für Early Check-In One Bedroom Suite.
SPEZIELL FÜR SIE: Bei Anreise Willkommensgetränk, täglich Früchte, Blumen und lokale Tageszeitungen auf dem Zimmer, WLAN im ganzen Resort, ausgewählte Getränke aus der Minibar und Schokolade, täglich Nachmittagstee (16-17 Uhr) mit Canapés und alkoholfreien Getränken, abends Apéritif und Canapés in der Lobby Lounge oder dem Innenhof von 18-19 Uhr (Kinder dürfen ab 16 Jahren teilnehmen, jedoch ohne Ausschank von Alkohol) sowie Mineralwasser auf dem Zimmer, am Pool und am Strand, Strandutensilien.

Kundeninformation: KIND: Kinder gelten als Vollzahler. Zugang zum Pool und Strand ab 16 Jahren. Teilnahme am Lunch und Dinner für Kinder ab 12 Jahren. VERPFLEGUNGSZUSCHLAG: Halbpension (H): EUR 68 pro Person/Tag. OBLIGATORISCHER FESTTAGSZUSCHLAG: EUR 271 pro Person für eine Silvesterparty am 31.12. Das Abendessen ist zahlbar vor Ort. MINDESTAUFENTHALT: 5 Nächte bei Anreise 27.12.-4.1. Kein Check-out am 31.12. HINWEIS: Unter Wissenswertes ab Seite 409 finden Sie Informationen zur "Red Tide". Transfers ab Seite 233.


Gültigkeitszeitraum: Diese Leistungsbeschreibung ist gültig vom 1.11.2020 bis 31.10.2021 (Jahreskatalog 2020/2021).


Kundeninformation: KIND: Kinder gelten als Vollzahler. Zugang zum Pool und Strand ab 16 Jahren. Teilnahme am Lunch und Dinner für Kinder ab 12 Jahren. VERPFLEGUNGSZUSCHLAG: Halbpension (H): EUR 68 pro Person/Tag. OBLIGATORISCHER FESTTAGSZUSCHLAG: EUR 271 pro Person für eine Silvesterparty am 31.12. Das Abendessen ist zahlbar vor Ort. MINDESTAUFENTHALT: 5 Nächte bei Anreise 27.12.-4.1. Kein Check-out am 31.12. HINWEIS: Unter Wissenswertes ab Seite 409 finden Sie Informationen zur "Red Tide". Transfers ab Seite 233.

Wichtiger Hinweis zu Covid-19:
In allen Ländern gelten bis auf weiteres Corona-bedingte, behördlich angeordnete Einschränkungen, die den Alltag der Einwohner als auch den Urlaub der touristischen Gäste betreffen. Die Einschränkungen verändern sich kurzfristig und kontinuierlich. Insbesondere grundsätzlich vorhandene Gemeinschaftsangebote und -einrichtungen (wie z.B. Restaurants, Wellness-, Pool-, Sportbereiche, Kinderbetreuung und Transportleistungen) werden Einschränkungen unterliegen. Diese sind Folge der weltweiten aktuellen Umstände und damit leider unumgänglich. Gemeinsam mit unseren Partnern vor Ort tun wir alles dafür, damit Ihr Urlaub so angenehm wie möglich verläuft.]]>

Recenzie na Hotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa

Celkové hodnotenie na Hotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.65
Hodnotené 9x
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:

Omán

Rozoklané pohoria, hlboké kaňony, idylické oázy, piesočnaté pláže, strmé útesy – taký je Omán. Krajina plná farieb, vôní, kontrastov, tradícií, bohatej histórie. Zelené oázy obklopené pieskom, fantastické kulisy skalnatého pobrežia s farbami hrajúcimi do ružova.

Hlavné mesto: Maskat
Časový posun: +3
Mena: Ománsky rial
Kurz: 1€ = 0.466 OMR