Marriott Salalah

Omán

Celkové hodnotenie

4 - veľmi dobré
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Marriott Salalah 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Rezort Kairaba Mirbat:

Štandardné: Your Hotel Highlights:
• Extra Divers potápačské centrum priamo pri hoteli
• druhovo bohatej útes
• Na pokojnom mieste v krásnej prírodnej piesočnatej pláži
• rozsiahle záhrady
• najväčší bazén krajina Omán

Miesto:
Areál sa nachádza priamo na pláži Mirbat Cove, ktorý pretína od piesočnatej zátoky a skalnaté úseky. Desiatky obchodov a zábavných podnikov sa nachádza v meste Salalah v cca. 60 Minutes Distance. existuje cca na mieste Mirbat. 5 minút. Salalah letiska je cca. 75 km od hotela.


vybavenie:
Rezort má 237 izieb/rezidenčných jednotiek šíri viac ako 3 poschodia. K vybaveniu patrí lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou, posedenie, výťahy, business centrum, Wi-Fi, autopožičovňa a výlet. Okrem toho, že hotel má reštauráciu Buffet Restaurant Sumhuram s medzinárodnou, národnou kuchyňou, detská reštaurácia Al Dana, bufet a Á-la-Carte Restaurant Saiko No Sushi Reštaurácia s ázijskou kuchyňou, ako aj 3 bary, knižnica a obchody. Vo veľkých záhradách je krajina sladkovodného bazéna s barom a slnečnou terasou. Lying, slnečníky a kúpeľné uteráky sú vrátane bazéna a na pláži (po poposchodí). Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.


Ubytovanie:
Komfortné Double Deluxe (veľkosť cca. 30 m²) sa nachádza v hlavnej budove a sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, bidet, fén, telefón, trezor, TV so satelitným príjmom (nemecký kanál ZDF), minibar (za poplatok), kávovar/čaju, písací stôl, posedenie, klimatizácia a balkón. Jednolôžkové izby sú Deluxe pre jednu osobu. S rovnakými vlastnosťami ako Double Deluxe Double Deluxe s výhľadom na more majú výhľad na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové deluxe s výhľadom na more na jednorazové použitie.


štandardné:
Ultra All Inclusive služby:
• Raňajky, obedy a večere formou bufetu
• Neskorá raňajková raňajky
• Počas dňa občerstvenie a zmrzlinou
• Nealkoholické nápoje po celý deň
• vybrané miestne a medzinárodné alkoholické nápoje od 12.00 (Upozorňujeme, že odkaz na zákonných lehôt v Ománe, pokiaľ ide o alkoholické nápoje)
• Wi-Fi v miestnosti
• Voľný vstup do posilňovne


Šport/Zábava/Wellness:
Veľké fitnes centrum, tenis, plážový volejbal, stolný tenis, bedminton, volejbal, bocce a zábavný program s vodné pólo a vodný aerobik sú zahrnuté.
Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľoch Frankincence a vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži. Vo večerných hodinách sa príležitostne zábavný program so živou hudbou a show.


Deti:
Pre deti je tu samostatný detský bazén a detské ihrisko. Okrem toho, mini klub, Fun Point 'mini diskotéka, herňa (pre deti 4-11 rokov, do 4 rokov s dohľadom dospelej osoby). Pre staršie je dospievajúce klub, ktorý je vybavený okrem iného s Playstation, stolný tenis, stolný futbal, šípky, atď ..


Región Popis: Oman - História sultanátu Omán sa datuje BC k 1200. Okrem neprekonateľné pohostinnosť najkrajšie krajině Ománu dojem sultanátu. Tradícia a stáročia histórie bude vaša dovolenka nezabudnuteľným zážitkom.
Salalah - hlavné mesto regiónu kadidla - sa nachádza na juhu krajiny. Pláže s bielymi palmami, krištáľovo čistá voda a bohatá morská biodiverzita robia z juhu Ománu jeden z najobľúbenejších kúpacích oblastí v krajine.

Poznámky: visa visa pred príchodom pri žiadosti o poplatok vo výške cca. OMR 5.- (cca 10 €) platí po pobyte do 10 dní alebo za poplatok OMR 20.- (cca € 50), platné po dobu jedného mesiaca (aplikácia e-visa môže byť vyrobený výhradne prostredníctvom internetovej stránky kráľovského Omán polícia na linke). Proces aplikácie e-visa Ďalšie informácie nájdete v časti: 160;
Check in Informácie: V Ománu je Príchod zvyčajne v deň príchodu a do cca.15 hodín, to platí aj pre stravovacie služby. Hotel preto začína dňom odchádzajúceho letu (aj keď to ide cez noc). Bezprostredné check-in môžu byť zaručené, že. Kreditnú kartu pri check-in: Upozorňujeme, že je to jeden z obchodných praktík v meste Ománu sa vyžadujú check-in, so zárukou kreditnej karty alebo hotovosti. Táto záloha bude mimo Check-vratná pri. Avšak, ak sa niečo zaplatené je spotrebovaný z mini baru v reštaurácii alebo v rôznych hotelových zariadení, súvisiace náklady budú odpočítané z kaucie.
Pozrite sa na informácie: Pri rezervácii s Emirates je late check-out v cene (v závislosti od dostupnosti, to nezahŕňa žiadnu rozšírenie stravovacích služieb). Uistenie pýtať na mieste, cca. 1 - 2 dni pred odchodom, na recepcii vášho hotela. Ak chcete si to pevne zaistená ešte pred príchodom, odporúčame, aby si túto jednu noc navyše s cenami, v závislosti na systéme, to potom zahŕňa stravovacie služby.
Cesty: Vzhľadom na monzúnu a dažďa v Ománe ponúknuté žiadne prílete plány, od mája do septembra.
Obmedzená pohyblivosť Upozorňujeme, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou schopnosťou pohybu a orientácie, opis výrobku za predpokladu, že tieto informácie neustanovuje inak. ale sme radi zašleme na vyžiadanie viac informácií o tejto spôsobilosti na základe vašich potrieb prísť.
Vekové hranice v hoteloch Upozorňujeme, že hotely sólo cestujúci v Spojených arabských emirátoch/Omán osoby mladšie ako 21 rokov bez nároku na staršieho spoločníka neakceptuje. Podľa zákona, aspoň jedna osoba na izbe musí byť starší ako 21 rokov. Okrem toho žiadny alkohol môžu byť podávané deťom do 21 rokov.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.]]>

Kairaba Mirbat Resort:

Standard:

Ihre Hotel Highlights:
• Extra Divers Tauchschule direkt am Hotel
• artenreiches Hausriff
• ruhige Lage am traumhaften Natursandstrand
• weitläufige Gartenanlage
• größte Swimmingpoollandschaft OmansLage:

Das Resort liegt direkt am Strand von Mirbat Cove, der von Sandbuchten und felsigen Abschnitten durchzogenen ist. Zahlreiche Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten finden Sie in Salalah Stadt in ca. 60 Minuten Entfernung. Zum Ort Mirbat sind es ca. 5 Fahrminuten. Der Flughafen Salalah ist ca. 75 km entfernt.Ausstattung:

Das Resort verfügt über 237 Zimmer/Wohneinheiten die sich auf 3 Etagen verteilen. Zu den Annehmlichkeiten gehören eine Lobby mit 24h Rezeption, Sitzgelegenheiten, Lifts, ein Businesscenter, WLAN, eine Mietwagenstation und ein Tourdesk. Des Weiteren verfügt das Hotel über ein Buffetrestaurant „Sumhuram Restaurant“ mit international, nationaler Küche, ein Meeresfrüchtespezialitätenrestaurant „Al Dana“, ein Buffet- und Á-la-carte Restaurant „Saiko No Sushi Restaurant“ mit asiatischer Küche sowie 3 Bars, eine Bibliothek und Geschäfte. In der großen Gartenanlage befindet sich die Süßwasser-Swimmingpool Landschaft mit Poolbar und Sonnenterrasse. Liegen, Sonnenschirme und Badetücher sind am Pool und am Strand inklusive (nachVerfügbarkeit). Alle gängigen Kreditkarten werden akzeptiert.Unterbringung:

Die komfortabel eingerichteten Doppelzimmer Deluxe (Größe ca. 30 qm) liegen im Hauptgebäude und sind mit Bad oder Dusche/WC, Bidet, Föhn, Telefon, Safe, Sat.-TV (deutscher Sender ZDF), Minibar (gegen Gebühr), Kaffee-/Teezubereiter, Schreibtisch, Sitzecke, Klimaanlage und Balkon ausgestattet. Einzelzimmer sind Doppelzimmer Deluxe zur Alleinbenutzung. Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe verfügen die Doppelzimmer Deluxe Meerblick über Meerblick. Einzelzimmer sind Doppelzimmer Deluxe Meerblick zur Alleinbenutzung.Standard:

Ultra All Inclusive Leistungen:
• Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform
• Langschläferfrühstück
• Tagsüber Snacks und Eiscreme
• Alkoholfreie Getränke rund um die Uhr
• ausgewählte lokale und internationale alkoholische Getränke ab 12.00 Uhr (Bitte beachten Sie den Hinweis zu den gesetzlichen Fristen im Oman bezüglich alkoholischer Getränke)
• Kostenfreies WLAN im Zimmer
• Kostenfreier Zugang ins FitnesscenterSport/Unterhaltung/Wellness:

Großes Fitnesscenter, Tennis, Beach-Volleyball, Tischtennis, Badminton, Volleyball, Boccia sowie Animationsprogramm mit Wasserball und Wassergymnastik sind inklusive.
Gegen Gebühr: Massagen und Anwendungen im Frankincence Spa sowie Wassersportarten durch lokale Anbieter am Strand. Am Abend gelegentlich Unterhaltungsprogramm mit Livemusik und Shows.Kinder:

Für die Kleinen gibt es ein separates Kinderbecken und einen Spielplatz. Außerdem Mini Club 'Fun Point' mit Minidisko, Spiele (für Kinder von 4-11 Jahren ,unter 4 Jahre nur mit Begleitung eines Erwachsenen). Für die Größeren gibt es einen Teenager Club, der unter anderem mit einer Playstation, Tischtennis, Tischfußball, Dart, etc. ausgestattet ist.Regionsbeschreibung: Oman - Die Geschichte des Sultanats Oman reicht bis 1200 vor Christus zurück. Neben der unübertrefflichen Gastfreundschaft des Omans beeindruckt die großartige Landschaft des Sultanats. Traditionen und die Jahrhunderte alte Geschichte lassen Ihren Urlaub zu einem unvergesslichen Erlebnis werden.
Salalah - die Hauptstadt der Weihrauchregion - befindet sich im Süden des Landes. Weiße palmengesäumte Strände, glasklares Wasser und eine reiche Meeresartenvielfalt machen den Süden des Oman zu einer der beliebtesten Baderegionen des Landes.

Hinweise:

Visum Visumerteilung vor Anreise bei Beantragung gegen eine Gebühr von ca. OMR 5.- (ca. € 10.-) gültig für einen Aufenthalt von bis zu 10 Tagen oder gegen eine Gebühr von OMR 20.- (ca. € 50.-), gültig für 1 Monat (der E-Visa-Antrag kann ausschließlich über die Internetseite der Royal Oman Police unter dem Link https://evisa.rop.gov.om gestellt werden). Nähere Informationen zum Prozess der E-Visa Beantragung finden Sie unter: www.ftigroup-info.de/2412 
Check In Informationen: Im Oman ist ein Check In am Tag der Anreise erst ab ca.15 Uhr üblich, dies gilt auch für die Verpflegungsleistung. Das Hotel startet daher bereits am Tag des Hinfluges (auch wenn dieser über Nacht geht). Ein sofortiger Check In kann so garantiert werden. Kreditkarte bei Check In: Bitte beachten Sie, dass es zu den Geschäftsgepflogenheiten der Hotels im Oman gehört, beim Check-in eine Kreditkartengarantie oder eine Barkaution zu verlangen. Diese Kaution wird beim Check-out zurückerstattet. Wenn jedoch etwas Kostenpflichtiges aus der Minibar, im Restaurant oder in einer anderen Hoteleinrichtung konsumiert wird, werden die dazugehörigen Kosten von der Kaution abgezogen. 
Check Out Informationen: Bei Buchung mit Emirates ist ein Late Check Out inklusive (nach Verfügbarkeit, dieser beinhaltet keine Verlängerung der Verpflegungsleistung). Die Zusicherung erfragen Sie vor Ort, ca. 1 - 2 Tage vor der Abreise, an der Rezeption ihres Hotels. Sollten Sie dies bereits vor der Anreise fest zugesichert bekommen wollen, empfehlen wir eine Verlängerungsnacht mit Preisen laut System dazu zu buchen, diese beinhaltet dann auch die Verpflegungsleistung.
Reisezeit: Aufgrund der Monsunzeit und Regenfällen im Oman werden von Mai bis September keine Anreisetermine angeboten.
Eingeschränkte Mobilität Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält. Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.
Altersgrenzen in Hotels Bitte beachten Sie, dass Hotels in den arabischen Emiraten / Oman Alleinreisende Personen unter 21 Jahren ohne eine ältere Begleitperson nicht akzeptieren. Laut Gesetz muss mindestens eine Person pro Zimmer 21 Jahre alt sein. Des Weiteren darf an Personen unter 21 Jahren kein Alkohol ausgeschenkt werden.Wichtiger Hinweis:
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na Marriott Salalah

Celkové hodnotenie na Marriott Salalah je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4
Hodnotené 66x
Aktivity:
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:
Wellness:

Omán

Rozoklané pohoria, hlboké kaňony, idylické oázy, piesočnaté pláže, strmé útesy – taký je Omán. Krajina plná farieb, vôní, kontrastov, tradícií, bohatej histórie. Zelené oázy obklopené pieskom, fantastické kulisy skalnatého pobrežia s farbami hrajúcimi do ružova.

Hlavné mesto: Maskat
Časový posun: +2
Mena: Ománsky rial
Kurz: 1€ = 0.469 OMR