Courtyard by Marriott Düsseldorf Seestern

Nemecko

Celkové hodnotenie

4 - veľmi dobré
4.4

Courtyard by Marriott Düsseldorf Seestern 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

 • centrálne, v obchodnej štvrti

 • Zariadenie:
  • Celkový počet izieb / bytových jednotiek: 215
  • Recepcia, recepcia, 24 hodín, výťah, WiFi (za poplatok)
  • Celkový počet reštaurácií: 1
  • Malý obchodík
  • Parkovanie (v závislosti od dostupnosti): v areáli: za poplatok, množstvo: 18,00 EUR

  Národná kategória: 4 hviezdičky

  Ubytovanie (dvojlôžková izba):
  • Vaňa a sprcha / WC
  • Žehliaca doska, žehlička, sušič vlasov, kávovar / čajník, rádio, TV, telefón
  • klimatizácia

  Stravovanie:
  • Bez jedla
  • Prenocovanie s raňajkami (formou bufetu)

  Kategória hotela: 4

  Adresa: Dusseldorf

  Adresa: Am Seestern 16

  Miesto: Rýn metropola je známa predovšetkým módy, nakupovanie a kultúre. nazývané tiež srdečne kráľa s jeho svetoznámej Königsallee alebo Dusseldorf má jeden z najluxusnejších európskych bulvárov a je dejiskom početných módnych veľtrhov. Nie je ďaleko, najdlhší bar na svete rozširuje.

  Webová stránka:

  Obmedzená pohyblivosť

  Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

  Ubytovanie
  Pri rezervácii jednolôžkovej izby získate jednolôžkovú izbu alebo dvojlôžkovú izbu na jedno použitie, v závislosti od dostupnosti (to nie je možné vopred zaručiť).

  Dôležitá poznámka:
  V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.
  Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

  Upozorňujeme na daň z ubytovania

  Upozorňujeme, že v niektorých mestách a obciach miestna daň z miest alebo miest môže platiť v krátkom čase. Výška dane za noc závisí od počtu hviezdičiek v rezervovanom hoteli a dĺžky pobytu. Hosť je povinný zaplatiť poplatok priamo v hoteli. Preto sa informujte krátko predtým, ako sa vydáte na cestu, či je vo vybranom mieste takáto daň splatná.

  Poznámka

  Dostanete služby, ktoré ste si osobitne rezervovali a potvrdili od vašej cestovnej kancelárie (pokiaľ ide o stravovanie, kategóriu izieb atď.). Voliteľné použitie vlastných zariadení hotela, napr. Kúpeľov, obchodného centra, parkoviska atď. Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a musí byť zaplatené na mieste, pokiaľ nie je v popise alebo vo vašom potvrdení výslovne uvedené inak.

  Preneste si svojpomocne

  Upozorňujeme vás na skutočnosť, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa musí vykonať na mieste nezávisle a na vaše vlastné náklady.]]>
  Lage:
  • zentral, im Geschäftsviertel

  Ausstattung:
  • Anzahl Zimmer/Wohneinheiten insgesamt: 215
  • Empfangsbereich, Rezeption, 24 Std., Lift(s), WLAN (gegen Gebühr)
  • Anzahl Restaurants insgesamt: 1
  • Minimarkt
  • Parkplätze (nach Verfügbarkeit): auf dem Hotelgelände: gegen Gebühr, Betrag: 18,00 EUR

  Landeskategorie: 4 Sterne

  Unterbringung (DZ):
  • Bad und Dusche/WC
  • Bügelbrett, Bügeleisen, Föhn, Kaffee-/Teezubereiter, Radio, TV, Telefon
  • Klimaanlage

  Verpflegung:
  • Ohne Verpflegung
  • Übernachtung mit Frühstück (Buffet)

  Hotelkategorie: 4

  Adresse: Düsseldorf

  Adresse: Am Seestern 16

  Ort: Die Rheinmetropole ist vor allem bekannt für Mode, Shopping und Kultur. Mit seiner weltberühmten Königsallee oder auch herzlich „Kö“ genannt, besitzt Düsseldorf eine der luxuriösesten Flaniermeilen Europas und ist Schauplatz zahlreicher Modemessen. Nicht weit davon erstreckt sich „die längste Theke der Welt“.

  Website: marriott.com

  Eingeschränkte Mobilität

  Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

  Unterbringung
  Bei Buchung eines Einzelzimmers erhalten Sie, je nach Verfügbarkeit ein Einzelzimmer oder ein Doppelzimmer zur Alleinbenutzung (dies kann vorab nicht garantiert werden).

  Wichtiger Hinweis:
  Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.
  Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.

  Hinweis Übernachtungssteuer

  Bitte beachten Sie, dass in einigen Städten und Gemeinden eine örtliche City Tax anfällt oder kurzfristig eingeführt werden kann. Die Höhe der Übernachtungssteuer richtet sich i.d.R. nach der Sterneanzahl des gebuchten Hotels sowie der Aufenthaltsdauer. Die Gebühr ist vom Gast direkt im Hotel zu entrichten. Bitte informieren Sie sich daher kurz vor Antritt Ihrer Reise, ob in dem von Ihnen ausgewählten Ort eine solche Steuer anfällt.

  Hinweis

  Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchten und von Ihrem Reiseveranstalter bestätigten Leistungen (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen, z.B. Spa, Business-Center, Parkplatz etc. ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung oder in Ihrer Bestätigung nicht ausdrücklich anders beschrieben.

  Transfer in Eigenregie

  Wir machen Sie darauf aufmerksam, dass dieses Angebot keinen Transfer vom Flughafen zum Hotel und zurück beinhaltet. Dieser ist vor Ort in Eigenregie und auf eigene Kosten durchzuführen.]]>

  Recenzie na Courtyard by Marriott Düsseldorf Seestern

  Celkové hodnotenie na Courtyard by Marriott Düsseldorf Seestern je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

  Celkové hodnotenie:
  4
  Hodnotené 25x