Hotelový Rezort Paradise Island Resort & Spa

Maldivy, Severný Male Atol
Polpenzia
All Inclusive
Raňajky
Plná penzia
Letecky
od1 029 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotelový Rezort Paradise Island Resort & Spa 4+* - detailné informácie


Úvod

Obľúbený hotelový rezort vzdialený niekoľko minút loďou z hlavného ostrova Male sa rozprestiera na ostrove s bielymi piesočnými plážami s modrou lagúnou. Je vhodný pre rodiny aj pre páry, patrí medzi väčšie maldivské ostrovy a ponúka množstvo aktivít.


Poloha

Paradise Island Resort na ostrove Lankanfinolhu a má rozlohu 930 x 201 m. Transfer z hlavného ostrova s medzinárodným letiskom Male je rýchloloďou.


Pláž

Koralový útes je od bielej piesočnatej pláže vzdialený cca 300 – 400 m. Paradise Island Resort je na ostrove obkolesenom bielymi piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora,  za poplatok vodné športy a potápanie, 2 bary pri pláži. Ležadlá, slnečníky pri vilkách a bazéne sú bez poplatku.


Ubytovanie

282 izieb, z toho Superior Beach Bungalov s kúpeľňou, má vnútornú aj vonkajšiu sprchu, sušič vlasov, klimatizáciu, stropný ventilátor, TV , telefón, minibar, trezor a terasa s výhľadom na morskú stranu.

Za doplatok sú vodné vily 5* Water Villa (cca 77 m2), Haven Villa (cca 90 m2) a Suity v samostatnej časti hotela s dvomi vlastnými reštauráciami (len pre hostí ubytovaných vo vodných vilkách). Všetky vodné vilky sú luxusnejšie zariadené a majú terasu s ležadalmi a niektoré výrivku.


Stravovanie

Paradise Island Resort ponúka polpenziu formou bohatého bufetu. Hostia si môžu doobjednať služby all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Reštaurácie á la carte za poplatok, poobedňajšie občerstvenie v coffe shope od 16:00 do 18:00 h. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (voda, ovocné šťavy, pivo, víno, káva, čaj) od 10:00 do 01:00 hod. v hlavnom bare a od 10:00 do 17:00 hod. v plážovom bare, minibar za poplatok.


Vybavenie a služby hotela

Rezort má hlavnú reštauráciu a dve a la carte reštaurácie - Fukuya Teppanyaki s japonskou kuchyňou a Ristorante al Tramonto s talianskou kuchyňou. Hostia môžu využiť aj pizza expres, cofee shop a dva bary. Je tu obchod so suvenírmi a klenotníctvo , kaderníctvo, lekárska služba. masáže.Wi-Fi za poplatok v lobby. V areáli rezortu sa nachádza vonkajší bazén. Ležadlá a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma. Športy: plážový volejbal, basketbal, stolný tenis, tenis (umelé osvetlenie za poplatok), squash, badminton, snooker alebo navštíviť fitnes centrum. Večer diskotéky a niekedy živá hudba. K dispozícii sú aj ďalšie možnosti športových aktivít za poplatok ako windsurfing, vodné lyže, wakeboard, parasailing, katamarán, kajaky, rybolov na otvorenom mori, PADI potápačská škola. Spa centrum Araamu: parný kúpeľ, saunu a vírivku, ktoré sú v cene. Masáže a procedúry sú za poplatok. Rezort ponúka aj ajurvédske procedúry. 

K obľúbeným aktivitám patrí aj plávanie s delfínmi, výlety loďou a kŕmenie manty alebo žralokov (vo večerných hodinách raz týždenne).


Pre deti

V Paradise Island Resort je pre deti detský bazén a ihrisko.


Oficiálne hodnotenie

****+

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z/do Viedne, ubytovanie na vybraný počet nocí, vybrané stravovanie, transfery letisko-hotel-letisko, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry v mieste pobytu.

Celková cena nezahŕňa

Servisné poplatky leteckej spoločnosti 450 EUR.

Počasie

Maldivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4
Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 18,048 MVR
Čítaj viac

Severný Male Atol

V oblasti severného Male Atolu je veľmi dobre rozvinutý cestovný ruch. Presne na tomto mieste nájdete malé ostrovčeky s domčekmi, v ktorých načerpáte nové sily. Kedysi táto oblasť nebola tak osídlená ako dnes. Sú tu vybudované viaceré turistické centrá, ktoré sú v súlade s miestnymi zvykmi a kultúrou.