Hotel Starfish Las Palmas

Kuba, Varadero
od907 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

2.5 - dobré
2.5

Hotel Starfish Las Palmas 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


V tomto hoteli na vás čaká pestrý oddych. Tu si môžete naplánovať dovolenku úplne nezávisle. Kubánsku atmosféru si užívajú najmä páry a nezadaní.

Poloha: Centrálne umiestnený na okraji Varadera s nákupnými a zábavnými možnosťami. Pláž je vzdialená cca 200 m.

Vybavenie: Prístavba sesterského hotela Starfish Cuatro Palmas s malou recepciou, WiFi (v priestoroch recepcie, za poplatok). Je možné využiť zariadenia, ležadlá na pláži a reštaurácie Starfish Cuatro Palmas (niektoré za poplatok). Národná kategória: 3 hviezdičky, 122 izieb.

Bývanie: Dvojlôžková izba (DZ, cca 24 m2), klimatizácia, mini chladnička, TV, telefón, trezor. Sprcha, WC a sušič vlasov. Balkón alebo terasa s výhľadom na mesto. Maximálne 2E
Je možné rezervovať dvojlôžkovú izbu pre 1 osobu (jednolôžková izba).

Stravovanie: Raňajky: Raňajky formou bufetu
Reštaurácie v susednom hoteli Cuatro Palmas za poplatok

Poznámka: Možnosť rezervácie pre hostí vo veku 16 a viac rokov

]]>

In diesem Hotel wartet eine vielseitige Auszeit auf Sie. Hier können Sie ganz unabhängig Ihren Urlaub gestalten. Besonders Paare und Singles genießen das kubanische Ambiente.

Lage: Zentral am Ortsrand von Varadero mit Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten gelegen. Der Strand ist ca. 200 m entfernt.

Ausstattung: Nebengebäude des Schwesterhotel Starfish Cuatro Palmas mit kleinem Empfangsbereich, WLAN (im Empfangsbereich, gegen Gebühr). Die Einrichtungen, Liegen am Strand sowie Restaurants des Starfish Cuatro Palmas können mitgenutzt werden (teilweise gegen Gebühr). Landeskategorie: 3 Sterne, 122 Zimmer.

Wohnen: Doppelzimmer (DZ, ca. 24 qm), Klimaanlage, Minikühlschrank, TV, Telefon, Safe. Dusche, WC und Föhn. Balkon oder Terrasse mit Stadtblick. Max. 2E
Doppelzimmer zur Alleinnutzung (EZ) buchbar

Essen und Trinken: Frühstück: Frühstücksbuffet
Restaurants im Nachbarhotel Cuatro Palmas gegen Gebühr

Hinweis: Buchbar für Gäste ab 16 Jahren

]]>

Recenzie na Hotel Starfish Las Palmas

Celkové hodnotenie na Hotel Starfish Las Palmas je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
2,5
Hodnotené 1x

Kuba

Kuba, to sú horúce rytmy rumby a salsy, vzácne ručne šúľané cigary a originálne miešané nápoje z rumu. Kuba, to je tropické slnko a nádherné pláže, 20 km dlhé Varadero s bielym a jemným pieskom.

Hlavné mesto: Havana
Časový posun: -6
Mena: Kubánske peso
Kurz: 1€ = 25,361 CUP
Čítaj viac

Varadero

Ideálne miesto pre milovníkov slnka a vodných športov na nádherných plážach. Úzky mys, ktorého brehy obmýva Atlantický oceán. Pláže, mierne sa zvažujúce do mora a chránené koralovými útesmi, robia z Varadera najžiadanejšie letovisko na Kube. Exkluzívne all inclusive hotely priamo na pláži, pestrá ponuka aktivít. Po západe slnka horúce rytmy salsy. Vo Varadere si každý návštevník nájde to svoje. Je ideálnym východiskovým bodom na výlety do Havany, do vnútrozemia s pohorím Escambray, do koloniálneho mesta Trinidad, ktoré je takisto zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Transfer z Havany trvá približne 2 hodiny.