Hotel Blau Varadero

Kuba, Varadero
od985 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Blau Varadero 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Čistý relax v tomto hoteli iba pre dospelých priamo na piesočnatej pláži. Doprajte si upokojujúcu masáž alebo sa opaľujte v nádhernom bazéne. Nechajte najlepšie dni v roku skončiť v jednom z 5 barov a začnite ráno nádherným výhľadom na tyrkysovo modré more!

Poloha: Priamo na dlhej pláži s jemným pieskom. Varadero je vzdialené asi 10 km.

Vybavenie: Hotelový komplex pre dospelých s udržiavaným areálom, veľký bazén, slnečná terasa, ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne, pláž. Recepcia s recepciou, internetový kútik. 4 reštaurácie (bufetová reštaurácia 'Flamboyan', grill restaurant, à la carte reštaurácie 'Palma Real' a 'Las Adelfas'), 5 barov (lobby bar 'Orquidea', piano bar, chill-out bar, bar pri bazéne, plážový bar) . Obchod so suvenírmi a kaderníctvo. Kategória: 4 hviezdičky, 395 izieb, výťahy.

Bývanie: Dvojlôžková izba (dvojlôžková izba, cca 40 m2), klimatizácia, minibar (denne dopĺňaný vodou, nealko a pivo), kávovar, TV, telefón, trezor. Vaňa/sprcha, WC, fén. Balkón/terasa, výhľad do záhrady. Voliteľný výhľad na záliv (DZB) alebo výhľad na more (DSM). Maximálne 3E
Dvojlôžkovú izbu je možné rezervovať na jedno použitie (EZ), voliteľne s výhľadom na záliv (EZB) alebo výhľad na more (ESM)
Vyberte si dvojlôžkovú izbu (DZM, asi 40 m²), klimatizáciu, minibar (denné doplňovanie vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom), kávovar, TV, telefón, trezor, vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov. Extra vybavenie, ako je 1 fľaša sektu a 1 kôš s ovocím pri príchode, župan a papuče, neobmedzené rezervácie v à la carte reštauráciách, zľavy vo wellness centre. Balkón / terasa. Výhľad na more. Max. 3E
Možno rezervovať aj na jednorazové použitie (EZM)

Stravovanie a pitie: all inclusive: raňajky formou bufetu, studený / teplý bufet na obedy a večere
Tematické večery
Fakultatívne večera v à la carte reštaurácii (1x týždenne v cene, nutná rezervácia)
Občerstvenie, národné nealkoholické a alkoholické nápoje nepretržite

Wellness a fitnes: fitnescentrum (cca 70 m²)
sauna a jacuzzi
Wellness masáže za poplatok

Šport: tenisový kurt
Športové kurzy (Tai-Chi, Jóga, Zumba®)
Nemotorizované vodné športy na pláži
Škola potápania (prostredníctvom miestnych poskytovateľov, za poplatok)

Zábava: Kurzy salsy
Živá hudba, predstavenia

Poznámka: Rezervácia je možná pre hostí vo veku od 18 rokov


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


]]>

Entspannung pur in diesem Adults-only-Hotel direkt am Sandstrand. Genießen Sie eine wohltuende Massage oder nehmen Sie ein Sonnenbad an der traumhaften Poollandschaft. Lassen Sie die schönsten Tage im Jahr an einer der 5 Bars ausklingen und beginnen Sie den Morgen mit einem herrlichen Blick auf das türkisblaue Meer!

Lage: Direkt am langen, feinen Sandstrand. Varadero ist ca. 10 km entfernt.

Ausstattung: Hotelanlage für Erwachsene mit gepflegter Außenanlage, großem Swimmingpool, Sonnenterrasse, Liegen, Sonnenschirmen und Badetüchern am Pool, Strand. Empfangsbereich mit Rezeption, Internetecke. 4 Restaurants (Buffetrestaurant 'Flamboyan', Grillrestaurant, À-la-carte-Restaurants 'Palma Real' und 'Las Adelfas'), 5 Bars (Lobbybar 'Orquidea', Pianobar, Chill-out-Bar, Poolbar, Beachbar). Souvenirshop und Friseur. Landeskategorie: 4 Sterne, 395 Zimmer, Lifte.

Wohnen: Doppelzimmer (DZ, ca. 40 qm), Klimaanlage, Minibar (tägliche Auffüllung mit Wasser, Softdrinks und Bier), Kaffeemaschine, TV, Telefon, Safe. Bad/Dusche, WC, Föhn. Balkon/Terrasse, Gartenblick. Wahlweise Blick auf die Bucht (DZB) oder Meerblick (DSM). Max. 3E
Doppelzimmer zur Alleinnutzung buchbar (EZ), wahlweise mit Blick auf die Bucht (EZB) oder Meerblick (ESM)
Select-Doppelzimmer (DZM, ca. 40 qm), Klimaanlage, Minibar (tägliche Auffüllung mit Wasser, Softdrinks und Bier), Kaffeemaschine, TV, Telefon, Safe, Bad/Dusche, WC, Föhn. Extraannehmlichkeiten wie 1 Flasche Sekt und 1 Obstkorb bei Ankunft, Bademantel und Slipper, unbegrenzte Reservierungen in den À-la-carte-Restaurants, Ermäßigungen im Spa. Balkon/Terrasse. Meerblick. Max. 3E
Auch zur Alleinnutzung buchbar (EZM)

Essen und Trinken: all inclusive: Frühstücksbuffet, mittags und abends kaltes/warmes Buffet
Themenabende
Wahlweise Abendessen im À-la-carte Restaurant (1x wöchentlich inklusive, Reservierung erforderlich)
Snacks, nationale alkoholfreie und alkoholische Getränke rund um die Uhr

Wellness und Fitness: Fitnessraum (ca. 70 qm)
Sauna und Whirlpool
Wellnessmassagen gegen Gebühr

Sport: Tennisplatz
Sportkurse (Tai-Chi, Yoga, Zumba®)
Nichtmotorisierte Wassersportarten am Strand
Tauchschule (durch örtliche Anbieter, gegen Gebühr)

Unterhaltung: Salsakurse
Livemusik, Shows

Hinweis: Buchbar für Gäste ab 18 Jahren


Gut zu wissen: Bitte beachten Sie, dass bis auf weiteres in allen Ländern Corona-bedingte, behördlich angeordnete Auflagen den Urlaub beeinflussen können. Hierzu gehören auch Leistungseinschränkungen in den Hoteleinrichtungen wie z.B. in Restaurants, Wellness-,Pool- und Sportbereichen, bei der Kinderbetreuung und bei Transportleistungen. Die behördlichen Auflagen können ggf. kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, angepasst werden. Dies ist als Folge der weltweiten Umstände durch COVID-19 leider nicht zu verhindern. Gemeinsam mit unseren Vertragspartnern tun wir alles dafür, damit Ihr Aufenthalt so angenehm wie möglich verläuft.


]]>

Kuba

Kuba, to sú horúce rytmy rumby a salsy, vzácne ručne šúľané cigary a originálne miešané nápoje z rumu. Kuba, to je tropické slnko a nádherné pláže, 20 km dlhé Varadero s bielym a jemným pieskom.

Hlavné mesto: Havana
Časový posun: -6
Mena: Kubánske peso
Kurz: 1€ = 25.361 CUP
Čítaj viac

Varadero

Ideálne miesto pre milovníkov slnka a vodných športov na nádherných plážach. Úzky mys, ktorého brehy obmýva Atlantický oceán. Pláže, mierne sa zvažujúce do mora a chránené koralovými útesmi, robia z Varadera najžiadanejšie letovisko na Kube. Exkluzívne all inclusive hotely priamo na pláži, pestrá ponuka aktivít. Po západe slnka horúce rytmy salsy. Vo Varadere si každý návštevník nájde to svoje. Je ideálnym východiskovým bodom na výlety do Havany, do vnútrozemia s pohorím Escambray, do koloniálneho mesta Trinidad, ktoré je takisto zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Transfer z Havany trvá približne 2 hodiny.