Barceló Solymar

Kuba, Varadero
od1 541 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Barceló Solymar 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Tento rezort boduje svojou polohou na okraji mesta Varadero. Vyberte sa na objaviteľskú cestu a ponorte sa do kubánskej kultúry! Relaxujte pri jednom z bazénov alebo pri mori.

Poloha: Nachádza sa priamo na kilometrovej pláži. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo možností zábavy.

Vybavenie: Rozľahlý hotelový komplex s 2 bazénmi, bazénová krajina, slnečná terasa, ležadlá, slnečníky, osušky. Lobby s recepciou, WLAN (za poplatok), bufetová reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie (vrátane španielskej kuchyne, morské špeciality), bar pri bazéne, snack bar, plážová reštaurácia. Všetky zariadenia hotela Occidental Arenas Blancas sú spoločné. Kategória: 4 hviezdičky, 525 izieb, 4 poschodia.

Bývanie: Dvojlôžková izba Superior (DSP, cca 40 m2), klimatizácia, minibar, kávovar, TV, trezor. Vaňa, WC, fén. balkón/terasa.
Izbu Superior s manželskou posteľou pre jedno použitie (ESP) je možné rezervovať
Bungalovy Superior (BSP, cca 40 m2), klimatizácia, minibar, kávovar, TV, trezor. Vaňa, WC, fén. balkón/terasa. Max. 3E+1K
Bungalovy typu Superior na jedno použitie (BSE) je možné rezervovať

Stravovanie: all inclusive: raňajky formou bufetu, obedy a večery studený/teplý bufet
tematické večery
Voliteľné Dvakrát týždenne večer v à la carte reštaurácii. (Talianska reštaurácia s morskými plodmi; rezervácia nutná)
Občerstvenie 24 hodín denne
Národné nealkoholické a alkoholické nápoje a výber medzinárodných nápojov 24 hodín denne

Wellness a fitness: wellness masáže, kaderníctvo za poplatok

Šport: fitnescentrum (asi 80 m²)
Plážový volejbal, 2 tenisové kurty, šípky, kanoe, kajak, katamarán, šnorchlovanie

Zábava: lekcie tanca, jazykové kurzy, živá hudba, živé vystúpenia


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


]]>

Dieses Resort punktet mit seiner Lage am Ortsrand von Varadero. Gehen Sie auf Entdeckungstour und tauchen Sie ein in die kubanische Kultur! Relaxen Sie an einem der Pools oder am Meer.

Lage: Direkt am kilometerlangen Strand gelegen. Zahlreiche Unterhaltungsmöglichkeiten in unmittelbarer Nähe zu erreichen.

Ausstattung: Weitläufige Hotelanlage mit 2 Swimmingpools, Poollandschaft, Sonnenterrasse, Liegen, Schirmen, Badetüchern. Empfangshalle mit Rezeption, WLAN (geg. Geb.), Buffetrestaurant, 4 À-la-carte-Restaurants (u.a. spanische Küche, Meeresfrüchtespezialitäten), Poolbar, Snackbar, Strandrestaurant. Alle Einrichtungen des Hotels Occidental Arenas Blancas können mitgenutzt werden. Landeskategorie: 4 Sterne, 525 Zimmer, 4 Etagen.

Wohnen: Superior-Doppelzimmer (DSP, ca. 40 qm), Klimaanl., Minibar, Kaffeemaschine, TV, Safe. Bad, WC, Föhn. Balkon/Terrasse.
Superior-Doppelzimmer zur Alleinnutzung (ESP) buchbar
Superior-Bungalows (BSP, ca. 40 qm), Klimaanl., Minibar, Kaffeemaschine, TV, Safe. Bad, WC, Föhn. Balkon/Terrasse. Max. 3E+1K
Superior-Bungalows zur Alleinnutzung (BSE) buchbar

Essen und Trinken: all inclusive: Frühstücksbuffet, mittags und abends kaltes/warmes Buffet
Themenabende
Wahlw. 2x pro Woche abends im À-la-carte-Rest. (italienisch, Meeresfrüchterestaurant; Reservierung erforderlich)
Snacks rund um die Uhr
Nationale alkoholfreie und alkoholische Getränke sowie eine Auswahl an internationalen Getränken rund um die Uhr

Wellness und Fitness: Wellnessmassagen, Friseur gegen Gebühr

Sport: Fitnessraum (ca. 80 qm)
Beachvolleyball, 2 Tennisplätze, Darts, Kanu, Kajak, Katamaran, Schnorcheln

Unterhaltung: Tanzstunden, Sprachkurse, Livemusik, Liveshows


Gut zu wissen: Bitte beachten Sie, dass bis auf weiteres in allen Ländern Corona-bedingte, behördlich angeordnete Auflagen den Urlaub beeinflussen können. Hierzu gehören auch Leistungseinschränkungen in den Hoteleinrichtungen wie z.B. in Restaurants, Wellness-,Pool- und Sportbereichen, bei der Kinderbetreuung und bei Transportleistungen. Die behördlichen Auflagen können ggf. kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, angepasst werden. Dies ist als Folge der weltweiten Umstände durch COVID-19 leider nicht zu verhindern. Gemeinsam mit unseren Vertragspartnern tun wir alles dafür, damit Ihr Aufenthalt so angenehm wie möglich verläuft.


]]>

Kuba

Kuba, to sú horúce rytmy rumby a salsy, vzácne ručne šúľané cigary a originálne miešané nápoje z rumu. Kuba, to je tropické slnko a nádherné pláže, 20 km dlhé Varadero s bielym a jemným pieskom.

Hlavné mesto: Havana
Časový posun: -6
Mena: Kubánske peso
Kurz: 1€ = 25.361 CUP
Čítaj viac

Varadero

Ideálne miesto pre milovníkov slnka a vodných športov na nádherných plážach. Úzky mys, ktorého brehy obmýva Atlantický oceán. Pláže, mierne sa zvažujúce do mora a chránené koralovými útesmi, robia z Varadera najžiadanejšie letovisko na Kube. Exkluzívne all inclusive hotely priamo na pláži, pestrá ponuka aktivít. Po západe slnka horúce rytmy salsy. Vo Varadere si každý návštevník nájde to svoje. Je ideálnym východiskovým bodom na výlety do Havany, do vnútrozemia s pohorím Escambray, do koloniálneho mesta Trinidad, ktoré je takisto zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Transfer z Havany trvá približne 2 hodiny.